Małgorzata Znosko-Uścinowicz Indywidualna Praktyka Spec. Stomatologiczna

Adres: Bolesława Chrobrego 8C lok. 210, 15-057 Białystok

NIP: 9660305199 REGON: 050254931

Małgorzata Znosko-Uścinowicz Indywidualna Praktyka Spec. Stomatologiczna

Opinie o Małgorzata Znosko-Uścinowicz Indywidualna Praktyka Spec. Stomatologiczna

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat firmy Małgorzata Znosko-Uścinowicz Indywidualna Praktyka Spec. Stomatologiczna w miejscowości Białystok? Czekamy na newsy od zatrudnionych, każdy komentarz jest na wagę złota!

Zostaw opinię o Małgorzata Znosko-Uścinowicz Indywidualna Praktyka Spec. Stomatologiczna - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małgorzata Znosko-Uścinowicz Indywidualna Praktyka Spec. Stomatologiczna