Opinie o Cargobiz Anna Bizan w Niedźwiady

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cargobiz Anna Bizan. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cargobiz Anna Bizan o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cargobiz Anna Bizan w Niedźwiady

PB

Serdecznie polecam, pani Ania to świetny pracodawca, który dba o dobrą atmosferę pracy oraz potrzeby pracowników. Oferuje stabilne zatrudnienie, a wynagrodzenie zawsze jest wypłacane na czas.

@Pracodawca
@Piotr

Oferty na olx i pracuj, cv na e-mail, jeśli wszystko odpowiada obu stronom spisujemy umowę o pracę .

PB

Aneta
@PB

Wiesz może gdzie można aplikować lub przejrzeć dostępne oferty pracy? Nic aktualnego nie widzę :( Może najlepiej udać się bezpośrednio do firmy? To, że wynagrodzenie jest wypłacane na czas to standard, ale faktycznie firmy czasem kombinują :P Jest ono adekwatne do wykonywanej pracy?

@Pracodawca Nowy wpis
@Aneta

Serdecznie zapraszamy, praca w pełnym wymiarze, umowa o pracę, pensja zawsze na czas. Trwa rekrutacja na kilka stanowisk.

Piotr Nowy wpis
@@Pracodawca

Ale gdzieś są oferty pracy aktualnie dostępne? Bo ja też niczego w sieci nie mogę znaleźć ;/ Chyba, że praktykujecie zanoszenie cv do Was bezpośrednio to już inna para kaloszy ;) Jak umowa o pracę to zapytam, czy okres próbny na początku też, czy od razu umowa i normalnie pracujemy bez obaw?

@Pracodawca Nowy wpis
@Piotr

Maja

Co się z firmą podziało? Jest druga z identyczną nazwą, adres - po sąsiedzku (różnica jednego numeru), tylko właścicielka inaczej się nazywa i inne nr KRS, regon. Akurat do tej drugiej szukają spedytora międzynarodowego z doświadczeniem przynajmniej rocznym, na kilka stanowisk. Może się tutaj dowiem, jakie są wynagrodzenia, jak się pracuje w zespole? Czy umowa o pracę jest od razu na czas nieokreślony?

Cargobiz Nowy wpis
@Maja

Ależ istniejemy, mamy się dobrze, nasi pracownicy i przewoźnicy również. Jak sama Pani zauważyła istnieje druga, ściśle współpracująca z nami firma. Szczegóły odnośnie warunków zatrudnienia do omówienia z pracodawcą. W związku ze zmianą siedziby i rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na wielu stanowiskach.

Klient

(usunięte przez administratora) nie płacą faktur

On

Serdecznie polecam współpracę. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo dobry kontakt z pracownikami, którzy znają się na swojej robocie. Płatności na czas jak w zegarku, a to rzadkość w tej branży. Obsługa, przepływ informacji i dokumentów TOP!

Czy po rozmowie w Cargobiz Anna Bizan rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Radek

Dobry kontakt z spedytorami i panią Anią. Płatności regulowane terminowo. Polecam współpracę.

Krzysztof

Polecam!

Sebastian

Polecam firmę Cargobiz. Pani Ania idealny partner biznesowy, wszystko można z nią załatwić.

Magda

Polecam firmę Cargobiz zarówno jako miejsce pracy, jak również jako partnera biznesowego.

Konrad

Stanowczo odradzam współpracę z tą firmą. Zarząd nastawiony jest na wyzysk oraz prowokowanie nieusprawiedliwionych sporów z przewoźnikami, w nadzieji na rychłe obniżenie frachtu bez odpowiedzi sądowej - zwykle chodzi o drobne sumy w porównaniu z kosztami przeprowadzenia procesu. Opóźnianie do bólu płatności, unikanie kontaktu z wierzycielami to kolejna uporczywa taktyka tego przedsiębiorstwa. Długo by wymieniać, krótko nie polecam

Mobilek

Spedycja na najwyższym poziomie zawsze pomocni ,płacą na czas.

Xxx
@Mobilek

Nie zgadzam sie z opinia , Oszukują przewoźników , Anna Bizan zmusza swoich pracowników do okradania przewoźników , Zmusza ich do obniżenia frachtu bo inaczej negatywa wystawia.

Lidia
@Xxx

No i co ten negatyw daje tak właściwie? Pzt., pracownicy nie boją się robić takich rzeczy? Za to osobiście konsekwencji nie poniosą przypadkiem?

Bartosz

Przestrzegam przed firma , oszukuje ludzi , spóźniają się z płatnościami , wyłudzają pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Cargobiz Anna Bizan - Niedźwiady

• Jak się pracuje w Cargobiz Anna Bizan?

Zobacz opinie na temat firmy Cargobiz Anna Bizan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargobiz Anna Bizan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cargobiz Anna Bizan
4.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 16/3
    62-800 Niedźwiady