Opinie o Enigma Magdalena Pałasz w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Enigma Magdalena Pałasz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Enigma Magdalena Pałasz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enigma Magdalena Pałasz w Poznań

Florka Nowy wpis

Widzę,że nie jestem jedyną poszkodowaną osobą. Potrafią zwolnić pracownika ot tak jak nie jest potrzebny. O umowę trzeba się prosić, bo wolą zatrudniać na czarno. Inna stawka na umowie inna do ręki. Jeśli chcecie się zwolnić to liczcie się z brakiem wypłaty, bo potrafią tak zrobić. W dodatku zastraszają, śledzą, grożą. Ogólnie ta szefową Pani M. jest po prostu przykrywką,bo wszystkim streuje Pan B. Który nie znosi sprzeciwu i grozi każdemu kto odejdzie. Poza tym oficjalnie firma nazywa się SUPER APARTAMENTY,a wejdzie na ich insta i zobaczcie jakie "super" panienki je reklamują.(usunięte przez administratora)

Uczciwa Obywatelka Nowy wpis

Już sama nazwa firmy @Enigma powinna dać ludziom do myślenia ( Enigmatyczny- zagadkowy, tajemniczy, niejasny) Nazwa adekwatna do tego, co się w tej firmie dzieje. Omijać szerokim łukiem. Pracownicy zwalniani są z dnia na dzień. Jeśli zostaniesz zwolniony, inni pracownicy natychmiast dostają sms-y o zakazie z Tobą kontaktu, a Ty zamiast wypłaty dostaniesz rachunek za co masz im zapłacić. Pracownicy, zwłaszcza ci którzy są zwalniani ,posądzani są również o (usunięte przez administratora) Jeśli upomnisz się o ,,swoje'' to lepiej uważaj. Więcej do powiedzenia ma jakiś postronny mężczyzna , który jest bardzo arogancki i agresywny, niż osoba, która zatrudnia pracowników. Jeśli coś jest nie po ich myśli, straszą sądami, paragrafami albo, że , Cię załatwią" Wymyślają rzekome straty, za które chcą obciążyć pracownika, gdzie wartość tych rzekomych strat przekracza wielokrotnie wypłatę. Nie polecam. Proszę się 100 razy zastanowić zanim podejmiecie pracę u tych ludzi. Poza tym, na Booking ,Super apartamenty'' też mają złe opinie. Tam również oskarżają klientów o to, że są oszustami i złodziejami. Skoro źle traktują klientów, to można się domyślić jak traktują pracowników. Unikać jak ognia. N i e p o l e c a m!.

Różyczka Nowy wpis

To prawda, jest problem z otrzymaniem pensji. Praca wydaje się być miła, ale do czasu. Jeśli złapie Cię jakaś choroba i tak trzeba być w pracy, rozmowę rekutafyjnq przprowadza Pani M., ale ludzi w dnia na dzień potrafi zwolnić jej mąż. Tam panuje dziwny układ. Nie polecam mogą kogoś zwolnić z śnią na dzień, nie wypłacić pieniędzy i zatrudniają ludzi czarno. To co tam się dzieje nadaje się do państwowej inspekcji pracy.

Jagoda

Niestety, ale firma nie wypłaca pensji na czas. Mało tego potrafi zwolnić z dnia na dzień i w ogóle jej nie wypłacić. Każdemu odradzam, zatrudniają na czarno i obciążają pracowników kosztami, za które nie można.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Enigma Magdalena Pałasz - Poznań

• Jak się pracuje w Enigma Magdalena Pałasz?

Zobacz opinie na temat firmy Enigma Magdalena Pałasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Enigma Magdalena Pałasz
  • Hetmańska 55 lok. 19