Tomasz Surdyk

Adres: Klaudyny Potockiej 32/7, 60-211 Poznań

NIP: 7791134001 REGON: 300212448

Tomasz Surdyk

Opinie o Tomasz Surdyk

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe wieści, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Tomasz Surdyk w miejscowości Poznań nadal nie ma opinii.

Zostaw opinię o Tomasz Surdyk - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomasz Surdyk