Opinie o i-Projekt Łukasz Kłak w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie i-Projekt Łukasz Kłak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w i-Projekt Łukasz Kłak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Projekt Łukasz Kłak w Gliwice

Monika Nowy wpis

Widzę, że we wpisach "żarcik" poleciał odnośnie doceniania tego, że firma jest dobra. Jednego z byłych pracowników zniechęcił szef swoją postawą - nacisk i kontrola. Z jednej strony to pozytywne, bo firmy i ludzi trzeba pilnować niestety, ale są pewne granice... Do teraz ma on takie nastawienie czy trochę zmienił podejście i zaczął ufać pracownikom? Dalej czujecie się za bardzo obserwowani?

blabla Nowy wpis
@Monika

Szef powinien mieć kontrolę nad swoją firmą.. Widocznie ktoś nie zasłużył na zaufanie, skoro szef kontrolował..

Maria

Hej wszystkim. Jak to jest z tymi elastycznymi godzinami? Grafik naprawdę można ustalić pod siebie? Bardzo mnie ucieszyła ta informacja. Proszę o szczegóły. Maria

Xyz Nowy wpis
@Maria

Nie intersuj się. Już lepiej zatrudnić się w warzywniaku... Serio.

Monika Nowy wpis
@Xyz

A co warzywniak ma do pracy u nich? Pracowałeś dla nich, że tak ostro to stwierdzasz? Długo czy już po miesiącu lepiej było od razu odejść dla świętego spokoju?

Antek

Zastanawiam się kiedy zaczniecie doceniać, że mamy dobrą firmę?

Kuchnia
@Antek

Haha, dobre!

ExPracownik
@Antek

Proszę śmiało, opisz swoje "pozytywne" doświadczenie. Jako były pracownik mogę stwierdzić, że fajne były elastyczne godziny i tyle. Codzienne meldowanie się u szefa z odciskiem palca (to w ogóle legalne?) i jego furie zniechęciły mnie do firmy całkowicie. Teraz też podobno kolorowo nie jest. Zapisywanie kto, kiedy i po co wziął klucz od kuchni to jakas kpina. Szef zawsze miał manię kontroli (multum kamer, jakby przechowywał skarby świata). Dobrze, że już tam nie pracuję.

Opinia

W firmie podobały mi się elastyczne godziny pracy i ciągły jej rozwój. Jednakże niekontrolowane wybuchy gniewu szefa i uczucie strachu przyczyniły się przejścia do innego miejsca pracy Ale czy coś się zmieniło, to muszą się wypowiedzieć aktualni pracownicy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie i-Projekt Łukasz Kłak? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

W tej firmie nie da się pracować.Połowa ludzi jest nieżyczliwa.Na początku jak przjmuja do pracy to obiecuja że pomagą a potem nie ma się wsparcia.Przecież na początku każdemu jest trudno zanim się ktoś nie zapozna z firmą.Nie polecam

Ki
@ja

A czy są jakieś szkolenia dla nowo przyjętych pracowników?

@Ki

Nie ma żadnych szkoleń tyle co ci inni pracownicy coś wytlumacza

Zostaw merytoryczną opinię o i-Projekt Łukasz Kłak - Gliwice

i-Projekt Łukasz Kłak