Opinie o Jerzy Werka HM Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jerzy Werka HM Wrocław. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jerzy Werka HM Wrocław o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jerzy Werka HM Wrocław w Wrocław

Krzysztof

Wow, wczoraj, w czwartek późnym wieczorem, zepsuł mi się piec Termet do ogrzewania C.W.U. Mamy zaraz weekend, a ja w ciągu kilkanastu godzin od mojego telefonu mam już wszystko naprawione! Pan Jerzy z firmy HM Wrocław J. Werka na moją prośbę przyjechał do mnie dziś z samego rana i naprawił wszystko w dosłownie 10 minut (miał nosa, bo przewidział, które części mogły ulec uszkodzeniu), w uczciwej cenie. Mając do czynienia z różnymi fachowcami, nie pamiętam kiedy ostatni raz tak szybko udało mi się załatwić sprawę. Dziękuje jeszcze raz i polecam tego specjalistę z 20 letnim doświadczeniem. (tel: 601 427 396)

Ann Nowy wpis
@Krzysztof

Polecam! Bardzo sympatyczny Pan z dużą wiedzą i z wieloletnim doświadczeniem. Fachowiec jakiego ze świeczką szukać! Dzwoniłam rano w sprawie awarii pieca, mimo napiętego grafiku, umówionych zleceń po ich wykonaniu przyjechał późniejszym popołudniem i wykonał naprawę na miejscu. Dopełnił serwisu, co zaniedbała inna firma, która była 6 dni wcześniej. Wszystko wytłumaczył i wyjaśnił. Polecam z całym sercem.

Maks Nowy wpis

Wziął zaliczkę i nigdy więcej się u mnie nie pojawił. Wymyślał ciągle jakieś durne wymówki i kłamał, że przyjedzie kiedy indziej i nigdy nie przyjechał. (usunięte przez administratora)

Krzysiek Nowy wpis

Totalnie odradzam, zachowanie tego człowieka jest absolutnie skandaliczne. Pomimo umówienia się na wizytę z duzym wyprzedzeniem, prawie przez 3 kolejne tygodnie nie przyjeżdżał na wizytę i nigdy nie informował o swojej nieobecności, przy kontakcie telefonicznym podawał różne dziwne historie i wymówki. Podczas ostatniej próby kontaktu zachował się idiotycznie i chamsko, wyzywając mnie podczas rozmowy telefonicznej. (usunięte przez administratora) Oby nigdy nie spotkal mnie na swojej drodze.

Andre Nowy wpis

Nie polecam. Raz sie prosilem z 2 miesiace teraz znowu to samo Odkłada terminy na Moje wielokrone telefony odpowiada ciagle "jutro" "za tydzien bo cos tam" itd. Szkoda czasu

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jerzy Werka HM Wrocław? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Waldi

to co niżej napisały dwie osoby o przekładaniu w kółko terminu potwierdza się do dziś. po "umówieniu się" brak kontaktu ponad 2 miesiące. Myślę, że jeśli ktoś ma aż tyle "roboty" to nie powinien zwodzić klientów i blokować czasu. Nie polecam.

Zbigniew
@Waldi

W dalszym ciągu nie masz kontaktu z przedstawicielem tej firmy, czy może wreszcie udało Ci się porozumieć? Nie ukrywam, że Twój wpis w tym wątku jest bardzo ciekawy, więc może go sprecyzujesz? Będę Ci bardzo wdzięczny.

Rafau

Zdecydowanie polecam, mogę potwierdzić, że czasem ciężko złapać P. Jerzego na telefon ale warto poczekać. Przyjechał do mnie na konserwację posezonową pieca i pokazał mi jak wygląda wnętrze (wymiennik i palnik) którym dotychczas zajmował się "ambasador" marki na Wrocław. Sumiennie i solidnie wykonał usługę czyszczenia, konserwacji oraz weryfikacji punktów kontrolnych. Koszt usługi niższy od opłat pobieranych przez "ambasadora". Na pewno zadzwonię po P. Jerzego po raz kolejny.

Leo

Dramat , ciągle przekłada terminy brak reakcji.Zostawia człowieka z nie sprawnym piecem.Nie polecam tylko po pieniądze rękę wyciąga.

MieszkaniecOłbina

Polecam, korzystam z usług Pana Jerzego od 2011 roku. Czasem trudno się dodzwonić ale to wynika z ilości zleceń, które realizuje. Trudno oczekiwac, że z początkiem sezonu grzewczego obędzie się bez czekania. Trudno tez przewidzieć ile czasu potrwa realizacja zleceń. Warto jednak poczekać, ponieważ Pan Jerzy ma bardzo bogate doświadczenie jeśli chodzi o kotły gazowe, a co za tym idzie dużą wiedze, tak niezbędną do rozwiązywania problemów oraz przywracnia kotła do życia. Jego praca nie ogranicza się tylko do wymiany częsci ale skupia się na usuwaniu przyczyny niedomagania kotła. Podsumowując na dobrego i sprawdzonego Fachowca warto poczekać. (usunięte przez administratora) Do zobaczenia przy następnym przeglądzie. Mama życzy Panu zdrowia i szczęścia i jest wdzięczna za rozwiązanie problemu.

Nie polecam Pana! Kilkakrotnie kontaktowałam się z Panem w celu umówienia wizyty. Co chwilę Pan przekładał, bo miał dużo pracy. Zapewnienia, że na pewno przyjedzie spełzły na niczym. Zero odzewu z jego strony. Zwykły cwaniak. Umawia się i ma gdzieś klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o Jerzy Werka HM Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Jerzy Werka HM Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Jerzy Werka HM Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jerzy Werka HM Wrocław?

Jerzy Werka HM Wrocław
  • Kardynała S.Wyszyńskiego 125 lok. 9