Opinie o Sky House Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sky House Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sky House Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sky House Sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

X6M

Chociaż jeśli biorąc pod uwagę ilość wyłudzonych dotacji, o które jest oskarżony to słabo, nawet bardzo słab

Prezesina się wozi nowym białym Volvo xc60 a jako złota rączka jeźfzi nowym grafitowym Volkswagenem Crafterem. A kto za to zapłacił?(usunięte przez administratora)

Czy wiadomo, co dalej ze spółką? Ktoś może ma jakieś nowe informacje, co tam w sprawie piszczy?

anonimowy

A czego konkretnie chcesz się dowiedzieć ? Masz jakieś roszczenia wobec spółki ? Piszczy na razie ten co dostał szereg zarzutów, a na horyzoncie widać kolejne - już się nie pławi w luksusach, więc może nie tylko piszczy, ale też płacze

@

Pewnie jeszcze trochę a ich posadzą. Gdzie się ucho nie przyłoży tam słychać o tym ze ludzi „poprzewalali”.

Firma Sky House Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
,,,

Firma długów narobiła i to nie małych Prezes głowę w piasek chowa, marionetka A kto był głównodowodzącym? Oczywiście Paweł D.

Fran

@Edi1 szef coś zalega wam z kasą?

Edi
@Fran

Tak zalega i jak można poczytać nie tylko nam ... To jest nasz najemca, były najemca, a nie żaden szef, prezes, czy dyrektor, bo różnie się tytułował ...

Edi11
@Fran

Edi1

Panowie walczcie o swoje, bo nikt za was tego nie zrobi. Jeśli nie zgłosicie sprawy na policje, to zapomnijcie o pieniądzach - o sprawie i tak pamiętać będziecie, a być może spotkacie na komendzie swojego dłużnika ... tutaj mały cytat z gazety radomszczańskiej - " W sprawie jest kilku podejrzanych. Paweł D. ma dozór policyjny, musi trzy razy w tygodniu stawiać się na komisariacie , ma także zakaz kontaktów z pozostałymi podejrzanymi. Zarzuty postawione dotyczą art. 297kk - (usunięte przez administratora) dotacyjne, art. 286kk - (usunięte przez administratora) na niekorzyść drugiej osoby, art.294kk Zaostrzenie odpowiedzialności- nieudokumentowane dochody ? "

Edi

Czy można prosić o oficjalne dane państwa firmy ?? Czy może ktoś chce podkupić długi za połowę żeby sprawie łeb ukręcić ??

Wynajmujacy

Firma wydmuszka... wynajmuje lokale i nie płaci za najem. (usunięte przez administratora) ludzi. Podnajmuje lokale dalej innym firmom i bierze za to pieniądze a nie płaci właścicielom budynków. Co więcej robi to bezprawnie, nie zgodnie z umową i bez zgody właściciela obiektu.

Anonima
@Wynajmujacy

Wynajmujący czy możesz napisać co wymoderował administrator ?? .... ludzi ?? Bo mamy pewne podejrzenia kto na nas składał donosy, ale szukamy pełnego potwierdzenia ...

Wykonawca

Firma ta za usługi również nie płaci. Jakiś czas temu wykonywałem dla niej usługę i do dnia dzisiejszego wiszą mi prawie 30 tysięcy złotych... dodzwonić się nie można a prezesina wariata udaje.

Edward
@Wykonawca

Z kim konkretnie masz problem ? Imię lub nazwisko, bo nie wiem kto teraz jest właścicielem To wszystko może być prawda, bo mają poważne problemy , których trochę się uzbierało - oczywiście na własne życzenie (usunięte przez administratora)

Szadek
@Edward

W gazetach o nich piszą, więc proszę uważać na interesy z tymi ludzi, zwłaszcza, że wasze komentarze tylko to potwierdzają Dla poszkodowanych mam radę, niech szybko idą na policję, zakładają sprawę, bo nic nie odzyskają ...

Zainteresowana

Urząd Skarbowy już chyba robi z nimi porządek, tylko co z tego jak możemy nie odzyskać pieniędzy ... Wystarczy poczytać odpowiedź eksperta gowork na forum - https://www.gowork.pl/forum/posty_tematu,ffcae86a-b36d-4030-a5f8-3768866d6ba7/1

Zostaw merytoryczną opinię o Sky House Sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Sky House Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sky House Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sky House Sp. z o.o.?

Sky House Sp. z o.o.
  • Romana Dmowskiego 38