Opinie o Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. w Wieprz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. w Wieprz

baner wywiady
Anonim
Były pracownik

Nie polecam tam pracy . Rodzinna firma,gdzie bardziej szanuje się ludzi zatrudnionych po znajomosci ,mających dwie lewe ręce albo cały dzień snujących się bez sensu po zakładzie niż osoby solidne ,dobrze wykonujące swoją prace . Zarobki to jakiś nieśmieszny żart i konkretny przekręt bo nie ma szans doliczyć się swojej wypłaty ( na umowie stawka 13zl za godzinę ), w wyliczeniach zawsze brakuje pieniędzy , ale w kadrach Panie tak dobrze się wytłumaczą ze sam zwątpisz . Kwitek nie istnieje ,możesz pomarzyć o tym żeby dowiedzieć się ile zarabiasz brutto , premia jest tylko słowna , niby dostajesz a taka prawda ze nie liczy się czy cały miesiąc siedzisz na (usunięte przez administratora) i nie dostajesz jej czy się starasz bo i tak dostaniesz najniższa krajowa i ani grosza więcej . Jednym słowem nie warto się starać ,nie ważne czy pracujesz pare lat czy miesiąc , zarobisz tyle samo ,nie ma co liczyć na podwyżkę . Kierownicy jak i prezes chyba nie maja pojęcia co sie dzieje w firmie ,chyba ze odpowiada im utrzymywanie pracowników , którzy wychodzą na papierosa co 15 min i nadgodziny spędzają patrząc w telefon bo takich nie mało ,za to wolą zwolnić pracowników produkcji ,których i tak już nie wiele zostało . Zapowiada sie ciekawy upadek tej firmy bo firma opierająca sie na produkcji zaraz nie będzie miała co produkować i nie będzie miał kto produkować , za to zostaną całe rodziny kierowników i majstrów po znajomosci ,którzy tylko udają całe dnie ze coś robią , ale co w rodzinie to nie zginie ;)

....
Inne

Ogólnie nie polecam. Jako nowy pracownik dostajesz umowę zlecenie, podobno na miesiąc, a trwa to kilka miesięcy. Pracujesz w soboty i robisz nadgodziny za normalna stawke. Nie masz zadnych dodatków, urlopu, itp 13zl na godzine netto nie wyjdziesz... żal...

BB
Pracownik
@....

Po pierwsze masz 14.41 na godziny na rękę a umowę masz dopiero po 3 miesiącach przepracowanych przecież nikt Ci nie da odrazu umowy na stale

Leon
Kandydat
 Pytanie

Witajcie Ile zarabia operator wtryskarek a ile ustawiacz wtryskarek?

.;/.;.;
Pracownik
@Emilia

Teraz jest tak że kombinują żeby czy z premia czy bez wychodziła najniższa krajowa.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.
 Pytanie

Czy firma Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Ostatnio zwoływali majstrów żeby tłumaczyli ludzią jaka to ciężka sytuacja w firmie i że trzeba ją ratować. Nie uratują jej przy takich kierownikach i zarządzie. To są już wypaleniu ludzie bez pomysłu i chęci. Jak sami maja prace w … tak samo podchodzą do ludzi.

Gosc
Kandydat
 Pytanie

Czy ciężko jest dostać się na produkcję?

wywalony na ryj Nowy wpis
Były pracownik
@Gosc

Łatwo idzie się dostać jak również łatwo później zwalniają. Bierzesz odpowiedzialność za produkcję ( nie licz że są tam kompetentni kierownicy czy brygadziści ) a płaca za minimalna krajową ( składa się na nią płaca zasadnicza + premia którą wyrównują do najniższej krajowej ). Dodatkowo warunki bez szkodliwego ( praca przy rozpuszczalnikach i innym (usunięte przez administratora) ). Jak jakaś dziewczyna już zajdzie w ciążę to wysyłają od razu na L4.

Basia
Kandydat
 Pytanie

Witam czy często są przyjęcia na dział produkcji?

wywalony na ryj Nowy wpis
Były pracownik
@Basia

Przyjęcia są tak częste jak zwolnienia pracowników. Ludzi maja w nosie. Czytajcie umowy jak sie tam zatrudniacie bo są tak robione żeby bez konsekwencji mogli zwolnić.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Ustawiacz procesu wtrysku?
Jasiek
Pracownik
 Pytanie

Umowy przynajmniej 3 na zlecenie, w tym wisienka na torcie. Dostajesz umowę poniżej minimalnej a wyrównują ci premią. Myślisz że masz premie a tak naprawdę dostajesz minimalną haha. Kto się nie zorientował przy podkładaniu umowy teraz się dziwi. Na pracownikach nie zależy, nie ty to inny minimalistą. A jak coś nie pasuje to łatwo i 100 zwolnicy w 2 miesiące. Podwyżka ? Śmiech na sali. Lepiej ogarnij sobie coś po pracy. Nie polecam

Emilia
@Jasiek

czyli podwyżki są ale na Twoje oko jakieś małe, że taki śmiech? i na nowy rok pewnie występują? a dasz znać jakie? coś jeszcze w warunkach się zmieni, są jakieś plany?

ABC
Pracownik
@Emilia

Podwyżki są takie że jak ktoś miał powyżej najniższej krajowej to teraz ma najniższą.

Leon
Kandydat
 Pytanie

Witajcie Ile zarabia operator wtryskarek a ile ustawiacz wtryskarek?

Pracownik
Pracownik
@Leon

2500 nie zależnie od stanowiska

Emilia
@Pracownik

Ale można tu liczyć aktualnie na premię?

Honorata
@Pracownik

I niezależnie od stazu pracy?

Pracownik
Pracownik
@Honorata

Stawka zmienia się tylko jak idzie minimalna do góry

Emilia
@Pracownik

To niezbyt fajna informacja dla starszych pracowników w takim razie... Są tu w ogóle tacy? Czyli co do tej podstawy jeszcze jest dodatkowego?

.;/.;.;
Pracownik
@Emilia

Teraz jest tak że kombinują żeby czy z premia czy bez wychodziła najniższa krajowa.

Pracownik
Pracownik

Tech to żałosna firma Płacą najniższą krajową. Zwalniają ludzi za to ze byli na L4 Nie patrząc na staż pracy czy stanowisko. Dramat nie polecam

Emilia
@Pracownik

Czyli patrzą na wyniki i to co ktoś sobie wyrobi w miesiącu? Jak one są weryfikowane i zestawiane ze sobą w takim razie?

LEJDI
Pracownik
@Pracownik

Kiedyś zwalniali za to, że dziewczyny z produkcji nie chciały jeździć na szkolenia z prezesem...

Anonimmus
Inne
@LEJDI

"Szkolenia" nie mają nic wspólnego z podnoszeniem kwalifikacji. To często zwykłe (usunięte przez administratora) ku uciesze pana prezesa. Na szczęście ta firma dla mnie to już przeszłość. Nie polecam.

Pracownik techu
Były pracownik

Jedynym plusem pracy w techu są bardzo fajni ludzie. Praca nie jest trudna, nie jest monotonna. Natomiast zarobki- żenada. Na umowie masz stawkę sprzed kilku lat, nawet nie jest to obecna najniższa krajowa. Za staż pracy nie ma żadnych dodatków (pracownik który pracuje w tej firmie kilka lat zarabia tyle samo co pracownik który pracuje kilka miesięcy). System premiowy - żenada, dostajesz co miesiąc premię która tak na prawdę jest wyrównaniem do najniższej krajowej. Panie w kadrach nie potrafią ci nawet powiedzieć ile tak na prawdę zarabiasz, ich odpowiedzią jest zawsze 'nie wiem, około 13zl'. Kilkukrotnie były zapowiedziane podwyżki dla pracowników produkcji, niestety za każdym razem skończyło się tylko na obietnicach. Szef - żenada, potrafi tylko poniżać ludzi a następnie ich zwalniać za nic. Pracujesz kilka miesięcy i starasz się żeby ci przedłużyli umowę a następnie zostajesz zwolniony za nic, bez żadnej przyczyny. Ogólnie szczerze odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Lepiej się zarabia nawet w sklepie spożywczym bez obaw że następnego dnia możesz zostać zwolniony

lulek
Pracownik
@Pracownik techu

dodajmy fakt że zwolnienia na produkcji to norma powszednia. Ot tak..

Zainteresowany
Inne
 Pytanie
@Pracownik techu

To prawda że firma ma problemy finansowe i zwalniane są tylko osoby którym się kończy umowa bo innych z przyczyn dotacji nie mogą zwalniać?

A
Były pracownik
@Zainteresowany

Zwalniają ludzi bez względu na to czy kończy się umowa czy nie ,ostatnio patrzyli na L4 a tym razem nie mam pojęcia czym się kierowali .

XYZ
Inne
@Zainteresowany

Pobrali tarcze i dotacje. Bezprawnie nakazują wybieranie urlopu - każde piątki mają wolne. Biorą pewnie ludzi na przetrzymanie żeby nie zwalniać z ich winy i odpraw nie płacić.

Pracownik
Pracownik

Obecnie firma zaczyna mieć przymusowe wolne piątki będzie zabierany za ten dzień z urlopu jeżeli ktoś go oczywiście ma. Chyba idzie to w złym kierunku.

Pomocny
Inne
@Pracownik

Pracodawca nie ma prawa zmuszać do wybrania urlopu. "Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego z 25 stycznia 2005 r. o sygn. akt I PK 124/05: pracodawca jest zobowiązany do udzielenia pracownikowi urlopu wypoczynkowego w określonym rozmiarze i terminie określonym według ustalonych zasad, a z drugiej strony pracownik nie może zrzec się prawa do urlopu (por. art. 152 § 2 Kodeks pracy) i nie może odmówić wykorzystania urlopu udzielonego zgodnie z przepisami prawa pracy. Wprawdzie pracodawca powinien wyrazić zgodę na urlop pracownika zgodnie z jego wnioskiem urlopowym i planem urlopowym za dany rok, przy zachowaniu normalnego toku pracy w zakładzie pracy, jednak nie może udzielać urlopu niezgodnie z oczekiwaniami pracownika. Nakazanie przez pracodawcę wykorzystania urlopu (poza wyjątkami opisanymi poniżej) bez uzgodnienia z pracownikiem będzie naruszało zasady udzielania urlopów wskazane w Kodeksie pracy. Pracodawca, który narusza przepisy o udzielaniu urlopów wypoczynkowych, naraża się na karę nałożona przez Państwową Inspekcję Pracy, a także grzywnę. Niezgodne z Kodeksem pracy praktyki naruszające udzielanie urlopów wypoczynkowych mogą być zgłaszane przez pracowników do PIP-u. Przykład 1. Pracodawca z uwagi na okres wakacyjny i zmniejszone zapotrzebowanie na produkowane materiały postanowił narzucić swoim pracownikom terminy urlopu. Polecił wszystkim pracownikom wypisanie wniosków urlopowych w okresie od 1.07.2022 r. do 14.07.2022 r. i nakazał wykorzystanie przez nich przymusowego urlopu. Wobec powyższego należy stwierdzić, że pracodawca naruszył przepisy Kodeksu pracy w zakresie urlopów pracowniczych. Nie może on bowiem nakazywać pracownikom wykorzystania urlopu bez konsultacji z nimi i wbrew ich oczekiwaniom." Jak nie maja roboty to niech postojowe płacą. Każdy z czegoś musi żyć

Życzliwy
Inne
@Pomocny

Pan prezes musi się ogarnąć bo jak PIP się zajmie sprawą to będzie miał problem. Kombinuje w taki sposób aby mieć jak najmniejsze straty, kosztem ludzi. Jednym słowem Dyktatura bo się każdy o robotę boi to nikt nie zareaguje.

Anonim
Były pracownik

Nie polecam tam pracy . Rodzinna firma,gdzie bardziej szanuje się ludzi zatrudnionych po znajomosci ,mających dwie lewe ręce albo cały dzień snujących się bez sensu po zakładzie niż osoby solidne ,dobrze wykonujące swoją prace . Zarobki to jakiś nieśmieszny żart i konkretny przekręt bo nie ma szans doliczyć się swojej wypłaty ( na umowie stawka 13zl za godzinę ), w wyliczeniach zawsze brakuje pieniędzy , ale w kadrach Panie tak dobrze się wytłumaczą ze sam zwątpisz . Kwitek nie istnieje ,możesz pomarzyć o tym żeby dowiedzieć się ile zarabiasz brutto , premia jest tylko słowna , niby dostajesz a taka prawda ze nie liczy się czy cały miesiąc siedzisz na (usunięte przez administratora) i nie dostajesz jej czy się starasz bo i tak dostaniesz najniższa krajowa i ani grosza więcej . Jednym słowem nie warto się starać ,nie ważne czy pracujesz pare lat czy miesiąc , zarobisz tyle samo ,nie ma co liczyć na podwyżkę . Kierownicy jak i prezes chyba nie maja pojęcia co sie dzieje w firmie ,chyba ze odpowiada im utrzymywanie pracowników , którzy wychodzą na papierosa co 15 min i nadgodziny spędzają patrząc w telefon bo takich nie mało ,za to wolą zwolnić pracowników produkcji ,których i tak już nie wiele zostało . Zapowiada sie ciekawy upadek tej firmy bo firma opierająca sie na produkcji zaraz nie będzie miała co produkować i nie będzie miał kto produkować , za to zostaną całe rodziny kierowników i majstrów po znajomosci ,którzy tylko udają całe dnie ze coś robią , ale co w rodzinie to nie zginie ;)

Emilia

Widzę, że negatywnie opinie w ostatnim czasie odnosiły się do pracy na produkcji. A o biurze ktoś napisałby coś więcej? Na stronie jest sporo ofert. Grafik 3D na jaki zarobek obecnie może się tu nastawiać? Opowiecie jak w rzeczywistości praca tutaj na tym stanowisku wygląda? Pod względem organizacyjnym oraz samej w sobie atmosfery?

Xxx
Pracownik

Pan Prezes to jeden wielki Cha…. Traktuje swoich pracowników jako jednostka a a nie człowiek. Zero szacunku. Tylko sam wyzysk. Kultura na poziomie (usunięte przez administratora). A Kierownik się tłumaczy, ze on nic nie może… Ludzie pracują za najniższa krajową. Przypominam, ze praca na produkcji 2 zmiany…

2
Nick
Kandydat
 Pytanie

Witam. Mogłabym się dowiedzieć czy atmosfera w pracy jest ok? Na czym polega pracy, na jakie zmiany i czy weekendy są wolne?

ania
Pracownik
 Pytanie
@Nick

Większość grup produkcyjnych jest ok. praca w zależności na jaki dział trafisz.- teoretycznie praca nie jest ciężka. masz chęci - masz pracę. weekendy ? co 2 tygodnie 1 zmiana.

Marek
@ania

W weekendy więcej płacą i można w ten sposób dorobić? Np. setki czy stawka normalna? Chce wysłać CV i warto wiedzieć ile zarobię.

rami
Pracownik
@Marek

Niewiele więcej, na pewno nie 100%

Lidia
@rami

A masz jakiś wybór, którą sobotę pracujesz, czy lotto? ;)

kamiloz
Pracownik
@rami

W sobotę 100%

Emilia
@kamiloz

z czego wynikają rozbieżności w zdaniach? po paru miesiącach między opiniami zaszły jakieś zmiany? były w razie czego jeszcze jakieś inne? jeśli tak to przytoczysz?

Pracujący
Pracownik

Obecnie w firmie są duże zwolnienia ponad 100 pracowników nie ma przedłużonych umów. Niestety to dopiero początek.

Olek Pilch
Były pracownik

Traktują jak (usunięte przez administratora) niemiła atmosfera a o zarobkach nawet nie wspomnę...

1
Bartek Polak
Były pracownik

Praca super :) Niska pensja ale da się przerzyć, brakóje mi na paliwo

3
Honorata
@Bartek Polak

Niska pensja to najniższa krajowa? Czy coś ponad to? Może premie...

Emilia

No jak widać można. ;) Pytanie brzmi też ile można tu w takim razie zarobić, skoro pensja taka podobno niska? wiadomo w sumie co dają w tym roku tu na święta?

wywalony na ryj
Były pracownik

obiecanki cacanki. naprzyjmowali pracowników na okres urlopowy naopowiadali ze umowa o prace ze dobre zarobki itp. a wczoraj bez żadnego wcześniejszego uprzedzenia wywalili na bruk 50 osób. porażka jak taki mieli plan to osobą które zmieniały pracę mogli powiedzieć że to praca na okres letni a nie robić w balona i zwolnić z dnia na dzień.

Basia
Kandydat
@wywalony na ryj

Szok że tak można postąpić taka firma

Emilia
@wywalony na ryj

To w ogóle możliwe, że tamci nie wiedzieli? Nie doszło do jakiegoś niedomówienia?

Produkcyjny
Pracownik
@Emilia

Nie przedłużyli umów. Mogą tam

Basia
Kandydat
@Emilia

Ale naobiecywali że pewnie pierwsza umowa zlecenie potwm normalna A chcieli tylko ludziom urlopy wydać a ze zlecenia to mogą z dnia na dzień

....
Inne

Ogólnie nie polecam. Jako nowy pracownik dostajesz umowę zlecenie, podobno na miesiąc, a trwa to kilka miesięcy. Pracujesz w soboty i robisz nadgodziny za normalna stawke. Nie masz zadnych dodatków, urlopu, itp 13zl na godzine netto nie wyjdziesz... żal...

Magdalena
@....

A te nadgodziny są dla chętnych pracowników czy pracodawca jakoś wymusza ich robienie? Są jakieś konsekwencje jak się asertywnie odmawia zostawania po godzinach?

...
Pracownik
@Magdalena

Nie ma czegoś takiego ze nie zostajesz... Wysla @: od poniedziałku po 9godz i cały zakład tak robi, przychodzisz na 15sta I dymasz do 24tej.

Hulajnoga
Były pracownik
@....

Jeżeli wam płacą nadgodzinę tak jak za zwykłą godzinę to proszę podać firmę do sądu i po problemie. Łamanie kodeksu pracy!!!!!

@....
Pracownik
 Pytanie
@Hulajnoga

Nawet jeżeli to umowa zlecenie??

xxx
Kandydat
 Pytanie
@@....

Witam, temat skomplkowany... Specem nie jestem, ale... z tego, co sie orientuje, to jezeli to jest umowa zlecenie to nie obejmuje jej Kodeks Pracy. On jest zarezerwowany dla Umow o prace. Jezeli Umowa Zlecenie, to tez mozesz udac sie do sadu, ale nie Sadu Pracy, a do Sadu Cywilnego. Przy Umowie Zleceniu ma zastosowanie Kodeks Cywilny. Napsialem, ze temat skomplikowany, bo... mozna starac sie przekwalifikowac zawarta Umowe Zlecenie na Umowe o prace, jezeli spelnia to - bodajze - 3 przeslanki. I wtedy - moim zdaniem - mozna starac sie o zalegle nadgodziny. W tym temacie - przekwalifikowania Umowy Zlecenia na Umowe o prace - radze skontaktowac sie z Panstwowa Inspekcja Pracy - poinformuja jak to zrobic. W wiekszoci pracodawca zawiera Umowe Zlecenie - mimo, ze powinien zawrzec Umowe o Prace - w celu obejcia prawa (sa za to kary dla pracodawcy), aby to mniej sformalizowac, aby pracownik tez nie mogl korzystac z ochrony Kodeksu Pracy, a i finansowo to jest dla niego korzystneiejsze. Mam nadzieje, ze choc troche pomoglem;-). Tak, jak pisalem powyzej - zadzwon lub napisz do Panstwowej Inspekcji Pracy - wyjasnia, co i jak? Powodzenia:-)!

Emilia
@xxx

Super, że o tym napisałeś, bo nigdy aż tak się w tym nie orientowałam tak szczerze. Ciekawa jestem czy wobec tego ludzie z firmy będą się starali o zwrot tych nadgodzin. A tak abstrahując myślisz, że kiedyś lepiej uregulują prawa zleceniobiorcy, żeby był bardziej zabezpieczony?

Honorata
@....

To po ilu tak naprawdę miesiącach można liczyć normalnie na umowę o pracę? :-)

BB
Pracownik
@....

Po pierwsze masz 14.41 na godziny na rękę a umowę masz dopiero po 3 miesiącach przepracowanych przecież nikt Ci nie da odrazu umowy na stale

Ana
Kandydat

Czy jest tam szybka rekruracja

Popo
Kandydat
 Pytanie

Aplikuje tam mimo, że mam stałą pracę i dobre zarobki. Jest poprostu bliżej, sam chce się przekonać bo podobno wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... od życzliwych osób chciałbym usłyszeć jak to jest na produkcji? Normy jakieś są? Uczciwie do zrealizowania itp. Dziekuje i pozdrawiam.

Produkcyjny
Pracownik
@Popo

Normy są do ogarnięcia. Na dzień dobry minimalna i małe szanse żeby się to zmieniło. Podwyżki tylko jak idzie minimalna do góry. Atmosfera zelży od tego gdzie trafisz. Obietnice często bez pokryci. Ciężko zmienić stanowisko nawet posiadając umiejętności, prędzej przyjmą kogoś nowego niż dadzą ci spróbować.

Vi$$
Kandydat
@Produkcyjny

Szczera

Kamila
@Vi$$

A ty masz może jeszcze coś do dodania? Chętnie poznałabym druga opinię, jak to teraz w filmie wygląda :)

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. - Wieprz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.?

  Zobacz opinie na temat firmy Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Biała Droga 31
  34-122 Wieprz
 • NIP: 5512632496 REGON: 368573759 KRS: 0000700815
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.
Przejdź do nowych opinii