Opinie o Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. w Wieprz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. w Wieprz

Nie polecam tam pracy . Rodzinna firma,gdzie bardziej szanuje się ludzi zatrudnionych po znajomosci ,mających dwie lewe ręce albo cały dzień snujących się bez sensu po zakładzie niż osoby solidne ,dobrze wykonujące swoją prace . Zarobki to jakiś nieśmieszny żart i konkretny przekręt bo nie ma szans doliczyć się swojej wypłaty ( na umowie stawka 13zl za godzinę ), w wyliczeniach zawsze brakuje pieniędzy , ale w kadrach Panie tak dobrze się wytłumaczą ze sam zwątpisz . Kwitek nie istnieje ,możesz pomarzyć o tym żeby dowiedzieć się ile zarabiasz brutto , premia jest tylko słowna , niby dostajesz a taka prawda ze nie liczy się czy cały miesiąc siedzisz na (usunięte przez administratora) i nie dostajesz jej czy się starasz bo i tak dostaniesz najniższa krajowa i ani grosza więcej . Jednym słowem nie warto się starać ,nie ważne czy pracujesz pare lat czy miesiąc , zarobisz tyle samo ,nie ma co liczyć na podwyżkę . Kierownicy jak i prezes chyba nie maja pojęcia co sie dzieje w firmie ,chyba ze odpowiada im utrzymywanie pracowników , którzy wychodzą na papierosa co 15 min i nadgodziny spędzają patrząc w telefon bo takich nie mało ,za to wolą zwolnić pracowników produkcji ,których i tak już nie wiele zostało . Zapowiada sie ciekawy upadek tej firmy bo firma opierająca sie na produkcji zaraz nie będzie miała co produkować i nie będzie miał kto produkować , za to zostaną całe rodziny kierowników i majstrów po znajomosci ,którzy tylko udają całe dnie ze coś robią , ale co w rodzinie to nie zginie ;)

Tech to żałosna firma Płacą najniższą krajową. Zwalniają ludzi za to ze byli na L4 Nie patrząc na staż pracy czy stanowisko. Dramat nie polecam

k
@aktualny pracownik

(usunięte przez administratora) za minimalną, nie ma osób zadowolonych, chyba że rodzina. Firma to ludzie bez łudzi jesteście nikim

Leon

Witajcie Ile zarabia operator wtryskarek a ile ustawiacz wtryskarek?

.;/.;.;
@Emilia

Teraz jest tak że kombinują żeby czy z premia czy bez wychodziła najniższa krajowa.

Monia Nowy wpis

Hej. :) znalazłam na stronie ofertę dla przedstawiciela handlowego na rynki zagraniczne. W opisie zawarło się stwierdzenie, że mile widziana byłaby znajomość innych języków. które byłyby kluczowe? i czy kursy językowe to powszechny standard? O nich akurat w treści nie wspomnieli

Gosc

Czy ciężko jest dostać się na produkcję?

wywalony na ryj
@Gosc

Łatwo idzie się dostać jak również łatwo później zwalniają. Bierzesz odpowiedzialność za produkcję ( nie licz że są tam kompetentni kierownicy czy brygadziści ) a płaca za minimalna krajową ( składa się na nią płaca zasadnicza + premia którą wyrównują do najniższej krajowej ). Dodatkowo warunki bez szkodliwego ( praca przy rozpuszczalnikach i innym (usunięte przez administratora) ). Jak jakaś dziewczyna już zajdzie w ciążę to wysyłają od razu na L4.

Roti Nowy wpis
@wywalony na ryj

A jak zajdzie z prezesem na "Szkoleniach" to też?

Cześć, na stronie piszą, że szukają testera automatycznego ale niestety nie podają wprost stawek, nawet widełek. może to by ktoś je znalazł? To ze zależą od doświadczenia mało mi mówi. Jeśli od dwóch lat się tym zajmuje to na ile tak na oko mogę liczyć?

No cześć, widziałam te opinie dotycząca działu IT, powiedzcie mi czy to prawda, że programy, które tu tworzą wyglądają jak napisane „przez Mongołów”? było też napisane, że jest dość stresująco a ja chciałam na Frontend do Was zerknąć. Czy jest tu ktoś kto teraz jeszcze pracuje i by dla znać czy warto? ile się zarabia?

nick

Jeden gosc przyszedl do nas z dzialu embedded. Szkolil sie w ramach pracy bo tak sie dogadal z kierownikami. Jak juz sie wyszkolil na frontendowca to go zwolnili :D Jak szukali ludzi ktorych mozna zwolnic z programistow to nasz kierownik siedzial z programista przy komputerze i razem z nim przegladal jego kod. Przywalal sie do wszystkiego byle dac komus do zrozumienia ze jest zerem i zaraz dostanie wypowiedzenie.

@nick

Nie rozumiem jednej rzeczy, piszesz, że jak już się wyszkolił, czyli to tutaj miał wszystkie kursy oferowane od pracodawcy i na ich podstawie są jakieś mankamenty w kodzie? Niby jest napisane w ofercie na fronta, że ma się dostęp do nowoczesnej technologii i wiedzy, to tej nauki nikt nie nadzoruje w trakcie?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - branża elektryczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Barbara

Widziałam ogłoszenie na Olx, że rekrutują. Czy ktoś może mi powiedzieć czy to praca na stałe czy po sezonie mnie zwolnią? Bo takie opinie też tu były. Warto się starać o stanowisko w Tech Sterowniki?

@Barbara

Na bank na sezon. Chwilowo mają ręce pełne roboty bo zamówienia wpadły to szukają. Pozwalniali pracowników z umowami na stałe i teraz szukają jeleni na umowy zlecenie, krorym będzie można nie przedłużyć umów jak się praca skończy. Proponuję poszukać pracy w innej firmie bo ta się już nie rozwija dawno.

@Lejdi

Cześć, nie popieram takiego czegoś i takich zagrywek, ale w takim razie może chociaż na kilka miesięcy dobrze by było się tu załapać? Ja pod kreską jestem, jeśli chodzi o szukanie pracy:/ Jeśli by mnie tu przyjęli, to nawet te kilka miesięcy mnie ratują. Pytanie, czy mimo wszystko warto? Wiesz jakie zarobki są na tym stanowisku? Lub ogólnie, jak płacą?

Lejdi

Dostaniesz najniższa krajowa i umowę zlecenie. I w listopadzie umowa nie przedłużona (koniec sezonu) . Więc jak na zimę chcesz zostać bez pieniędzy to zapraszamy do Tech sterowniki.

@Lejdi

Tak zdarzyło się w zeszłym roku, że to podkreślasz czy to jednak częsty przypadek? To co tu się w zimę robi? Zastanawiam się nad tym jakie stanowiska są pozostawiane

Lejdi

To zdarza się cały czas odkąd pamiętam. Przyjmowanie "na sezon" do końca listopada, a później brak przedłużenia umowy. W zimę? Zwalnia się tępo pracy do minimum. Majstry chodzą i chwała się jak to jeden wkręca śrubki, drugi je wykręca po to, żeby trzeci mógł je wkręcić. No cyrk na kółkach. Jak już robią takie wały to powinno to zostać tajemnicą. Kierownictwo też pewno o tym wie bo większa część rodziny kierownika obstawiona na produkcji.... Więc w zimie się wali w (usunięte przez administratora)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Byly pracownik

Praca nie jest ciężka ale zarobki pozostawiają wiele do życzenia już nie wspomnę o szkoleniach dla kobiet ( kto wie ten wie ...)

@Byly pracownik

Ja jeszcze nie wiem ale chętnie się dowiem. Dasz znać o co konkretnie chodzi z tymi szkoleniami? Co warto o nich wiedzieć przed zatrudnieniem się? jak długo trwają i kiedy je organizują?

Elka

A pieniądze? pokazało się stwierdzenie, że stawka pozostawia wiele do życzenia, czy możecie to ująć już w liczbach by była pełna jasność? Podwyżek jeszcze nie było?

bp

Za taki wyzysk i (usunięte przez administratora) w kadrach już dawno ktoś powinien zgłosić tą firmę

Jagoda
@bp

Właśnie tego nie rozumiem, czemu nikt tego nie zgłasza? Skoro wypłaty są takie, że nawet minimalna nie wychodzi? Chłopak chciał tu aplikować, chociaż już widzimy, że to chyba zły czas, ale może w przyszłości, kto wie? Zawsze były takie kwiatki z wypłatami, czy teraz coś się zmieniło na gorsze?

XYZ

Jak wyglada praca w biurze? Jest ktoś kto mógłby podzielić się swoją opinia? Czy problemy finansowe firmy to prawda?

Urobisz się jak (usunięte przez administratora) a na wypłatę nie dostaniesz nawet minimalnej, żeby to chociaz brakowało 100 zł ale często brakuje więcej. Chcesz sie dowiedzieć w kadrach dlaczego to powodzenia

bajo

Już nie gadaj że się urobisz, bo chyba nie wiesz jak wygląda robota u innych... Faktem jest że wypłata żenada, wprowadzają jedną zmianę , więc pewnie redukcja populacji pracującej nastąpi. Ostatni gasi światło! Obym się myliła.

Kuba

Slyszeliscie że w tej firmie dostają premie? Świetnie, szkoda tylko że jest to tylko wyrównanie do minimalnej a oni myślą że ludzie się bedą cieszyć. Wyrównanie do minimalnej której się nawet czasem nie dostaje

Emilia

Czyli patrzą na wyniki i to co ktoś sobie wyrobi w miesiącu? Jak one są weryfikowane i zestawiane ze sobą w takim razie?

LEJDI

Kiedyś zwalniali za to, że dziewczyny z produkcji nie chciały jeździć na szkolenia z prezesem...

Anonimmus
@LEJDI

"Szkolenia" nie mają nic wspólnego z podnoszeniem kwalifikacji. To często zwykłe (usunięte przez administratora) ku uciesze pana prezesa. Na szczęście ta firma dla mnie to już przeszłość. Nie polecam.

aktualny pracownik

Tech to wspaniała firma, wypłaty na czas, socjalne działa bez zarzutu, praca lekka, łatwa, atmosfera dobra, kierownictwo ok,. No i cóż jeszcze chcieć? A może to ludzie zbyt roszczeniowi i stąd ta niezbyt dobra opinia. Czyżby realia przerosły oczekiwania?, no cóż rynek pracy w Andrychowie i okolicach jest otwarty i chłonny to uciekać z Techu i garnąć kasę za nic nierobienie u innego pracodawcy.

k
@aktualny pracownik

Czy firma Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ostatnio zwoływali majstrów żeby tłumaczyli ludzią jaka to ciężka sytuacja w firmie i że trzeba ją ratować. Nie uratują jej przy takich kierownikach i zarządzie. To są już wypaleniu ludzie bez pomysłu i chęci. Jak sami maja prace w … tak samo podchodzą do ludzi.

Basia

Witam czy często są przyjęcia na dział produkcji?

wywalony na ryj
@Basia

Przyjęcia są tak częste jak zwolnienia pracowników. Ludzi maja w nosie. Czytajcie umowy jak sie tam zatrudniacie bo są tak robione żeby bez konsekwencji mogli zwolnić.

Jasiek

Umowy przynajmniej 3 na zlecenie, w tym wisienka na torcie. Dostajesz umowę poniżej minimalnej a wyrównują ci premią. Myślisz że masz premie a tak naprawdę dostajesz minimalną haha. Kto się nie zorientował przy podkładaniu umowy teraz się dziwi. Na pracownikach nie zależy, nie ty to inny minimalistą. A jak coś nie pasuje to łatwo i 100 zwolnicy w 2 miesiące. Podwyżka ? Śmiech na sali. Lepiej ogarnij sobie coś po pracy. Nie polecam

@Jasiek

czyli podwyżki są ale na Twoje oko jakieś małe, że taki śmiech? i na nowy rok pewnie występują? a dasz znać jakie? coś jeszcze w warunkach się zmieni, są jakieś plany?

ABC
@Emilia

Podwyżki są takie że jak ktoś miał powyżej najniższej krajowej to teraz ma najniższą.

Leon

Witajcie Ile zarabia operator wtryskarek a ile ustawiacz wtryskarek?

@Leon

2500 nie zależnie od stanowiska

Emilia

Ale można tu liczyć aktualnie na premię?

Honorata

I niezależnie od stazu pracy?

@Honorata

Stawka zmienia się tylko jak idzie minimalna do góry

Emilia

To niezbyt fajna informacja dla starszych pracowników w takim razie... Są tu w ogóle tacy? Czyli co do tej podstawy jeszcze jest dodatkowego?

.;/.;.;

Pracownik techu

Jedynym plusem pracy w techu są bardzo fajni ludzie. Praca nie jest trudna, nie jest monotonna. Natomiast zarobki- żenada. Na umowie masz stawkę sprzed kilku lat, nawet nie jest to obecna najniższa krajowa. Za staż pracy nie ma żadnych dodatków (pracownik który pracuje w tej firmie kilka lat zarabia tyle samo co pracownik który pracuje kilka miesięcy). System premiowy - żenada, dostajesz co miesiąc premię która tak na prawdę jest wyrównaniem do najniższej krajowej. Panie w kadrach nie potrafią ci nawet powiedzieć ile tak na prawdę zarabiasz, ich odpowiedzią jest zawsze 'nie wiem, około 13zl'. Kilkukrotnie były zapowiedziane podwyżki dla pracowników produkcji, niestety za każdym razem skończyło się tylko na obietnicach. Szef - żenada, potrafi tylko poniżać ludzi a następnie ich zwalniać za nic. Pracujesz kilka miesięcy i starasz się żeby ci przedłużyli umowę a następnie zostajesz zwolniony za nic, bez żadnej przyczyny. Ogólnie szczerze odradzam wszystkim pracę w tej firmie. Lepiej się zarabia nawet w sklepie spożywczym bez obaw że następnego dnia możesz zostać zwolniony

lulek
@Pracownik techu

dodajmy fakt że zwolnienia na produkcji to norma powszednia. Ot tak..

@Pracownik techu

To prawda że firma ma problemy finansowe i zwalniane są tylko osoby którym się kończy umowa bo innych z przyczyn dotacji nie mogą zwalniać?

A
@Zainteresowany

Zwalniają ludzi bez względu na to czy kończy się umowa czy nie ,ostatnio patrzyli na L4 a tym razem nie mam pojęcia czym się kierowali .

XYZ
@Zainteresowany

Pobrali tarcze i dotacje. Bezprawnie nakazują wybieranie urlopu - każde piątki mają wolne. Biorą pewnie ludzi na przetrzymanie żeby nie zwalniać z ich winy i odpraw nie płacić.

Obecnie firma zaczyna mieć przymusowe wolne piątki będzie zabierany za ten dzień z urlopu jeżeli ktoś go oczywiście ma. Chyba idzie to w złym kierunku.

Pomocny

Pracodawca nie ma prawa zmuszać do wybrania urlopu. "Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego z 25 stycznia 2005 r. o sygn. akt I PK 124/05: pracodawca jest zobowiązany do udzielenia pracownikowi urlopu wypoczynkowego w określonym rozmiarze i terminie określonym według ustalonych zasad, a z drugiej strony pracownik nie może zrzec się prawa do urlopu (por. art. 152 § 2 Kodeks pracy) i nie może odmówić wykorzystania urlopu udzielonego zgodnie z przepisami prawa pracy. Wprawdzie pracodawca powinien wyrazić zgodę na urlop pracownika zgodnie z jego wnioskiem urlopowym i planem urlopowym za dany rok, przy zachowaniu normalnego toku pracy w zakładzie pracy, jednak nie może udzielać urlopu niezgodnie z oczekiwaniami pracownika. Nakazanie przez pracodawcę wykorzystania urlopu (poza wyjątkami opisanymi poniżej) bez uzgodnienia z pracownikiem będzie naruszało zasady udzielania urlopów wskazane w Kodeksie pracy. Pracodawca, który narusza przepisy o udzielaniu urlopów wypoczynkowych, naraża się na karę nałożona przez Państwową Inspekcję Pracy, a także grzywnę. Niezgodne z Kodeksem pracy praktyki naruszające udzielanie urlopów wypoczynkowych mogą być zgłaszane przez pracowników do PIP-u. Przykład 1. Pracodawca z uwagi na okres wakacyjny i zmniejszone zapotrzebowanie na produkowane materiały postanowił narzucić swoim pracownikom terminy urlopu. Polecił wszystkim pracownikom wypisanie wniosków urlopowych w okresie od 1.07.2022 r. do 14.07.2022 r. i nakazał wykorzystanie przez nich przymusowego urlopu. Wobec powyższego należy stwierdzić, że pracodawca naruszył przepisy Kodeksu pracy w zakresie urlopów pracowniczych. Nie może on bowiem nakazywać pracownikom wykorzystania urlopu bez konsultacji z nimi i wbrew ich oczekiwaniom." Jak nie maja roboty to niech postojowe płacą. Każdy z czegoś musi żyć

Życzliwy
@Pomocny

Pan prezes musi się ogarnąć bo jak PIP się zajmie sprawą to będzie miał problem. Kombinuje w taki sposób aby mieć jak najmniejsze straty, kosztem ludzi. Jednym słowem Dyktatura bo się każdy o robotę boi to nikt nie zareaguje.

Zostaw merytoryczną opinię o Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. - Wieprz

• Jak się pracuje w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.
  • Biała Droga 31
    34-122 Wieprz

Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.