Opinie o TFP Sp. z o.o. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TFP Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w TFP Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi prania i czyszczenia dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TFP Sp. z o.o. w Żywiec

Jolka Nowy wpis

w ofercie dla Programisty Dynamics AX zostało wprost napisane, że wynagrodzenie ma być adekwatne do posiadanego doświadczenia. Tak czysto orientacyjnie wiecie może na jaka kwotę może liczyć osoba mająca już 4 lata za sobą?

Ilona Nowy wpis

Z tego co widzę po ostatnich opiniach ludzie lubili wrzucać treść ogłoszeń na forum. Ja tego robić nie będę, ale na stronie jest informacja, że szukają na 2 stanowiska. Może ktoś odnieść się do bieżących warunków na drukarni? Mam na myśli stanowisko pakowacza. Piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu. Podobno na początek można zarabiać 5000 brutto. Tak? Ktoś z was napisze o tym stanowisku coś więcej? Jaka obecnie jest atmosfera firmie? Ludzie różnie pisali...

haha Nowy wpis
@Ilona

Ilona chyba firmy ci się pomyliły ,To jest pralnia żywiecka. A 5000 to w życiu nie słyszałem o takich stawkach tutaj dla pracowników.Tutaj koszty się tnie na ludziach bo zarabiać ma tylko właściciel i Około minimalne co możesz dostać jeśli masz umowe o prace.To praca dla zdesperowanych.

Mariusz

Firma działa już kilkanaście lat i jest firmą rodzinną.. Jak narazie ma dobrą opinię pracodawcy

rodzina na swoim
@Mariusz

Jest Tata Janusz i są synowie Rodzina czyli Tata i synowie zarabiają a ty masz być zadowolony z tego faktu czyli idealna praca dla tych co się bardzo nisko cenią finansowo i mają zaniżone poczucie swej wartości. Dobry pracownik to tani i ten który się nie odzywa o podwyżkę (jak się odezwiesz lepiej miej alternatywę pracy bo każda podwyżka wpływa na twoja stabilność z resztą nawet jak siedzisz cicho też bądź przygotowany na brak stabilności bo zwolnienia lub zmiana warunków pracy na niekorzyść nie jeden raz się odbywały w tej firmie), nie oczekuj corocznych podwyżek ,chyba że coś wynika twardo z kodeksu pracy oczywiście jeśli taki cię obejmuje,a zamiast tego naucz się negocjować (miej alternatywę i zawsze szukaj np na portalach pracy lub w bielsku czegoś rozwojowego dla siebie) i od pierwszego dnia walcz o swoją podstawę lub ZREZYGNUJ OD RAZU wtedy lepiej wyjdziesz na tym. Owszem racja firma działa już wiele lat i zaczynała w latach 90 tych jak z resztą wiele firm rodzinnych poruszających się metodami zarządzania i rozwoju w tych czasach . Aha Tata Janusz bardzo lubi być władczy w sposobie zarządzania i samą swoją obecnością pragnie wywierać wpływ na jednostki (ale to taka moja subiektywna opinia jako byłego pracownika i pewnie nic nie znacząca).

magiel Nowy wpis
@Mariusz

Dobre sobie, dobrą opinię chyba w swoim biurze od braci albo żony.

pośmiejemy się

zobaczmy na TZW atrakcyjną ofertę zamieszczoną na OLX z 20 maja 2022 i rozśmieszyło mnie szczególnie to zdanie - pracę sezonową z możliwością stałej współpracy, No to poszaleli czyli po taniości a potem co łaska tu tresć ogłoszenia W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca + dostawca usług pralni. Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za: - dostarczanie produktów z naszej pralni do klientów, - odbiór produktów od klientów, - praca na terenie Żywca, powiatu Żywieckiego oraz Bielska Białej. Wymagamy: - prawo jazdy kategoria B, - doświadczenie w prowadzeniu samochodu typu BUS, - dyspozycyjność. Oferujemy: - pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00), - pracę sezonową z możliwością stałej współpracy, - możliwość zdobywania doświadczeń i nowych umiejętności, - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - atrakcyjne wynagrodzenie.

Iwona
@pośmiejemy się

Nie rozumiem czemu Cię śmieszy to ogłoszenie? Na pierwszy rzut oka wydaje się spoko. Jak Ty tam pracowałeś to inaczej to wyglądało?

Kpina
@pośmiejemy się

Widzę, że dalej tuż przed sezonem szukają jelenia żeby harował w pocie czoła za marne grosze, a potem grzecznie sobie poszedł, bo jest już nie potrzebny. Kierowcy, jak i inni, wyrabiają sporo nadgodzin, bo ciągle brakuje ludzi do pracy za te marne grosze co tam oferują.

Beata
@Kpina

A marne grosze to ile konkretnie? Najniższa? Czy jednak odrobinę więcej dają?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy TFP Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Zastępca Głównego Księgowego? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
zarobki

Takie przykładowe ogłoszenie TFP znalazłem wiem że jest z 2016 pytanie tylko czy praca/płaca obecnie zaczyna się od minimalnej czy coś więcej na stanowiskach fizycznych ? Stanowisko: PRACOWNIK WYKOŃCZENIOWY. Wynagrodzenie: od 1 500 PLN Zakres obowiązków: Czyszczenie spodni. Data publikacji: 2016-12-09 Lokalizacja: Żywiec (śląskie) Pracodawca: TFP sp. z o.o Ta oferta pracy może już nie być aktualna! Oferta pracy pochodzi z Powiatowego Urzędu Pracy. Miejsce pracy: Kabaty 7, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Zakres obowiązków Zakres obowiązków: Czyszczenie spodni. Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Zmianowość pracy: nie dotyczy Rodzaj wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 500 PLN Nazwa stanowiska: PRACOWNIK WYKOŃCZENIOWY. Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żywiec

Kamila

Pracownik produkcji w TFP - czy ktoś orientuje się, czy jest to praca na dłużej, czy tylko na czas jakiejś produkcji? Ponoć jest umowa o pracę, tylko pytanie na jaki okres czasu i co potem? Czy ktokolwiek był na rozmowie kwalifikacyjnej na to stanowisko, jeśli tak, to jakie zrobili na Was wrażenie??

Krystyna

Zupełnie nie mogę zrozumieć, dlaczego jeszcze nikt nie wyraził tu swojej opinii na temat pracodawcy, jakim jest firma TFP. No cóż - może pod wpływem mojego wpisu coś się tu zmieni pod tym względem. Ja zacznę dyskusję od pytania o zarobki. Czy są one w ogóle adekwatne do doświadczenia i do obejmowanego stanowiska? Bardzo mnie to ciekawi.

Zostaw merytoryczną opinię o TFP Sp. z o.o. - Żywiec

• Jak się pracuje w TFP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TFP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TFP Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kabaty 7
    34-300 Żywiec