Opinie o Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. w Wieprz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. w Wieprz

Pracujący

Obecnie w firmie są duże zwolnienia ponad 100 pracowników nie ma przedłużonych umów. Niestety to dopiero początek.

Emilia

Widzę, że negatywnie opinie w ostatnim czasie odnosiły się do pracy na produkcji. A o biurze ktoś napisałby coś więcej? Na stronie jest sporo ofert. Grafik 3D na jaki zarobek obecnie może się tu nastawiać? Opowiecie jak w rzeczywistości praca tutaj na tym stanowisku wygląda? Pod względem organizacyjnym oraz samej w sobie atmosfery?

Xxx

Pan Prezes to jeden wielki Cha…. Traktuje swoich pracowników jako jednostka a a nie człowiek. Zero szacunku. Tylko sam wyzysk. Kultura na poziomie (usunięte przez administratora). A Kierownik się tłumaczy, ze on nic nie może… Ludzie pracują za najniższa krajową. Przypominam, ze praca na produkcji 2 zmiany…

Witam. Mogłabym się dowiedzieć czy atmosfera w pracy jest ok? Na czym polega pracy, na jakie zmiany i czy weekendy są wolne?

ania

Większość grup produkcyjnych jest ok. praca w zależności na jaki dział trafisz.- teoretycznie praca nie jest ciężka. masz chęci - masz pracę. weekendy ? co 2 tygodnie 1 zmiana.

@ania

W weekendy więcej płacą i można w ten sposób dorobić? Np. setki czy stawka normalna? Chce wysłać CV i warto wiedzieć ile zarobię.

rami
@Marek

Niewiele więcej, na pewno nie 100%

Lidia
@rami

A masz jakiś wybór, którą sobotę pracujesz, czy lotto? ;)

kamiloz
@rami

W sobotę 100%

@kamiloz

z czego wynikają rozbieżności w zdaniach? po paru miesiącach między opiniami zaszły jakieś zmiany? były w razie czego jeszcze jakieś inne? jeśli tak to przytoczysz?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - branża elektryczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Olek Pilch

Traktują jak (usunięte przez administratora) niemiła atmosfera a o zarobkach nawet nie wspomnę...

Bartek Polak

Praca super :) Niska pensja ale da się przerzyć, brakóje mi na paliwo

Honorata
@Bartek Polak

Niska pensja to najniższa krajowa? Czy coś ponad to? Może premie...

Emilia

No jak widać można. ;) Pytanie brzmi też ile można tu w takim razie zarobić, skoro pensja taka podobno niska? wiadomo w sumie co dają w tym roku tu na święta?

wywalony na ryj

obiecanki cacanki. naprzyjmowali pracowników na okres urlopowy naopowiadali ze umowa o prace ze dobre zarobki itp. a wczoraj bez żadnego wcześniejszego uprzedzenia wywalili na bruk 50 osób. porażka jak taki mieli plan to osobą które zmieniały pracę mogli powiedzieć że to praca na okres letni a nie robić w balona i zwolnić z dnia na dzień.

Basia
@wywalony na ryj

Szok że tak można postąpić taka firma

@wywalony na ryj

To w ogóle możliwe, że tamci nie wiedzieli? Nie doszło do jakiegoś niedomówienia?

Produkcyjny
@Emilia

Nie przedłużyli umów. Mogą tam

Basia
@Emilia

Ale naobiecywali że pewnie pierwsza umowa zlecenie potwm normalna A chcieli tylko ludziom urlopy wydać a ze zlecenia to mogą z dnia na dzień

....

Ogólnie nie polecam. Jako nowy pracownik dostajesz umowę zlecenie, podobno na miesiąc, a trwa to kilka miesięcy. Pracujesz w soboty i robisz nadgodziny za normalna stawke. Nie masz zadnych dodatków, urlopu, itp 13zl na godzine netto nie wyjdziesz... żal...

Magdalena
@....

A te nadgodziny są dla chętnych pracowników czy pracodawca jakoś wymusza ich robienie? Są jakieś konsekwencje jak się asertywnie odmawia zostawania po godzinach?

...
@Magdalena

Nie ma czegoś takiego ze nie zostajesz... Wysla @: od poniedziałku po 9godz i cały zakład tak robi, przychodzisz na 15sta I dymasz do 24tej.

Hulajnoga
@....

Jeżeli wam płacą nadgodzinę tak jak za zwykłą godzinę to proszę podać firmę do sądu i po problemie. Łamanie kodeksu pracy!!!!!

@Hulajnoga

Nawet jeżeli to umowa zlecenie??

xxx
@@....

Witam, temat skomplkowany... Specem nie jestem, ale... z tego, co sie orientuje, to jezeli to jest umowa zlecenie to nie obejmuje jej Kodeks Pracy. On jest zarezerwowany dla Umow o prace. Jezeli Umowa Zlecenie, to tez mozesz udac sie do sadu, ale nie Sadu Pracy, a do Sadu Cywilnego. Przy Umowie Zleceniu ma zastosowanie Kodeks Cywilny. Napsialem, ze temat skomplikowany, bo... mozna starac sie przekwalifikowac zawarta Umowe Zlecenie na Umowe o prace, jezeli spelnia to - bodajze - 3 przeslanki. I wtedy - moim zdaniem - mozna starac sie o zalegle nadgodziny. W tym temacie - przekwalifikowania Umowy Zlecenia na Umowe o prace - radze skontaktowac sie z Panstwowa Inspekcja Pracy - poinformuja jak to zrobic. W wiekszoci pracodawca zawiera Umowe Zlecenie - mimo, ze powinien zawrzec Umowe o Prace - w celu obejcia prawa (sa za to kary dla pracodawcy), aby to mniej sformalizowac, aby pracownik tez nie mogl korzystac z ochrony Kodeksu Pracy, a i finansowo to jest dla niego korzystneiejsze. Mam nadzieje, ze choc troche pomoglem;-). Tak, jak pisalem powyzej - zadzwon lub napisz do Panstwowej Inspekcji Pracy - wyjasnia, co i jak? Powodzenia:-)!

@xxx

Super, że o tym napisałeś, bo nigdy aż tak się w tym nie orientowałam tak szczerze. Ciekawa jestem czy wobec tego ludzie z firmy będą się starali o zwrot tych nadgodzin. A tak abstrahując myślisz, że kiedyś lepiej uregulują prawa zleceniobiorcy, żeby był bardziej zabezpieczony?

Honorata
@....

To po ilu tak naprawdę miesiącach można liczyć normalnie na umowę o pracę? :-)

BB
@....

Po pierwsze masz 14.41 na godziny na rękę a umowę masz dopiero po 3 miesiącach przepracowanych przecież nikt Ci nie da odrazu umowy na stale

Ana

Czy jest tam szybka rekruracja

Popo

Aplikuje tam mimo, że mam stałą pracę i dobre zarobki. Jest poprostu bliżej, sam chce się przekonać bo podobno wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... od życzliwych osób chciałbym usłyszeć jak to jest na produkcji? Normy jakieś są? Uczciwie do zrealizowania itp. Dziekuje i pozdrawiam.

Produkcyjny
@Popo

Normy są do ogarnięcia. Na dzień dobry minimalna i małe szanse żeby się to zmieniło. Podwyżki tylko jak idzie minimalna do góry. Atmosfera zelży od tego gdzie trafisz. Obietnice często bez pokryci. Ciężko zmienić stanowisko nawet posiadając umiejętności, prędzej przyjmą kogoś nowego niż dadzą ci spróbować.

Vi$$
@Produkcyjny

Szczera

Kamila
@Vi$$

A ty masz może jeszcze coś do dodania? Chętnie poznałabym druga opinię, jak to teraz w filmie wygląda :)

AnastazyD

Kilkanaście lat pracuje w tej firmie, byłem przy ich początkach, wiem od czego zaczynali, a potem się to wszystko bardzo szybko rozwijało, nowa siedziba, nowe działy, więcej ludzi, wszystko przeorganizowane i zorganizowane na nowo, były chwile trudne, ale teraz następuje hossa, trzeba dalej się rozwijać. Szanuje moją pracę, mam tam liczne wyzwania i dobrą pensję, pozdrawiam

Gaha
@AnastazyD

Chyba nazwisko

Czy w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. występują paczki/bony świąteczne?

ania

bony tak/paczki nie

Kinia

Cześć, mam pytanie odnośnie pracy w kontroli jakości, ponieważ oferta pracy już po raz kolejny jest ponawiana. Czy praca jest tak wymagająca, że potencjalni kandydaci nie dają rady sprostać wymaganiom pracodawcy, a może firma się rozrasta i potrzebują co chwilę nowych pracowników na to stanowisko? Zastanawiam się czy nie spróbować aplikować ???? napiszecie coś więcej o pracy w tym dziale? Jest ciężko?

W techu pracuje się fajnie, atmosfera spoko, ludzie spoko ale wynagodzenie stanowczo za niskie. Jedyne co można zarzucić to dział księgowości - są bardzo niemiłe, zwłaszca kadrowa, traktują ludzi z góry... Warunki pracy ekstra. Jedyne co to nie polecam pracy kobietom - źle traktowane, bez szansy na awans...

@Marek

Pańska opinia dotycząca działu Kadr i księgowości jest niewiarygodna, kłamliwa i godzi w dobre imię osób zatrudnionych w tym dziale. Nikt nikogo w tej firmie nie traktuje „z góry”. Swoją fałszywą opinią, prezentuje Pan u siebie ewidentny brak kultury osobistej wobec kobiet oraz nieznajomość elementarnych zasad savoir-vivre'u.

@Zatrudniona

Niestety ani jedna ani druga opinia nie ma pokrycia. W firmie na stanowiskach kierowniczych zatrudniane są osoby, które nie mają ani wykształcenia ani wiedzy praktycznej a jedynie znajomości. Ciotki pociotki itp. Pracownicy produkcji, których jest 1/4 całości zatrudnienia, są traktowani jako najgorsze zło. Niestety cała reszta uważa się za lepszych mimo braku komplementarnej wiedzy. Wynagrodzenia osób pracujących na produkcji to średnio kwoty ~2000zł bez zmian i waloryzacji no bo przecież pracownicy powinni się cieszyć że tam pracują i że aż tyle zarabiają .... Sami sobie odpowiedzcie... praca przy elektronice w warunkach szkodliwych(topniki, opary z procesu lutowania, praca bez zabezpieczenia przy włóknie szklanym i testowanie półproduktów bez separacji galwanicznej względem sieci energetycznej z tego co słyszałam) i 2k na wypłacie .... nie jestem tego nawet w stanie skomentować bo same wulgaryzmy przychodzą mi na myśl. Taka jest niestety prawda.

Iza
@@Zatrudniona

Elektromonterzy w Tech Sterowniki też mają wynagrodzenia rzędu 2k? Czy mogą liczyć na coś więcej? Proszę o sprawną odp.

dramat
@@Zatrudniona

2000? to tak malo mozna placic w Polsce? Dramat....

Programista

Witam, jakie stawki proponuje firma programistą ?

Samolka
@Programista

też jestem ciekaw

Nina

Hej zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie coś długo widnieje oferta pracy na produkcje czy naprawdę jest tam tak kiepsko? Pomożecie? Jakie zarobki i atmosfera? Pozdrawiam

Czy w firmie Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. są regularne szkolenia pracownicze?

Oblech

Jak sobie sam zrobisz

Każda opinia się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w firmie Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. w mieście Wieprz? Czekamy cały czas na nowe info od Was!

Kulturka

(usunięte przez administratora) wodorosty muł

Jelol_UA

Dobrze mi się tam pracuje, płaca zadowalająca, są premię od wyników, umowa o pracę, zespół w moim dziale poukładany, firma też się mocno rozrasta

@Jelol_UA

Ściema nowi będą robić rok na zleceniu a i tak się normalnej umowy nie doczekają

Iza

@Joachim wspominałeś, że jest to dobry pracodawca i szanuje swoich pracowników. Bardzo się cieszę, że tak właśnie jest w Tech Sterowniki. Może napisałbyś coś jeszcze o warunkach pracy w firmie? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Ble
@Iza

Żadne słowo w Twojej wypowiedzi nie jest prawdą a tym bardziej tym o szacunku pracodawcy do pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. - Wieprz

• Jak się pracuje w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.
  • Biała Droga 31
    34-122 Wieprz

Tech Sterowniki Sp. z o.o. II Sp.K.