Opinie o P.W.”KRESPOL”s.c w Łódź ul. Zygmunta 64

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.W.”KRESPOL”s.c. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w P.W.”KRESPOL”s.c na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W.”KRESPOL”s.c w Łódź ul. Zygmunta 64

tomek

widzę dużo opinii i mam pytanko nie ma przypadkiem zapotrzebowania na krojownie i wiecie może po ile godzin pracuje się w tej firmie na krojeniu i jaka stawka ale przy sukienkach komunijnych to chyba mniej jak 14zł - 15zł to nie ma

franekkimono

Skoro takie dobre warunki to skąd taka ilość negatywnych opinii

wódka

prezes mgr.inż szuka aktualnie brygadzisty-ki na szwalnie i krojownie z umiejętnością konstrukcji krojenia i szycia i w wolnym czasie wyrabiania bałwanów na ultra

Bruce lee

Co taka cisza czyżby prezes rzucił podwyżki

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.W.”KRESPOL”s.c? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
prezes

nie narzekajcie skończą się komunie to zarobicie więcej ale na razie jest to niemożliwe bo reklama w centrum łodzi kosztuje a skąd brać jak nie z waszych kieszeni

oooooooooooooooooooooooooooooooooo

syf kiła i mogiła...............................................................

maciek

Popracowałem w tej firmie kilka lat a właściwie można powiedziec że je straciłem.Jestem szczęśliwy że z tamtąd odszedłem i polecam wszystkim kto tam jeszcze pracuje,aby zrobili to samo inaczej można się wykończyc nerwowo i psychicznie.Zgadzam się i popieram to co napisała (usunięte przez administratora)

six

Franek nie świruj tam jest fatalnie nie wprowadzaj ludzi w błąd jak mają szansę poszukać sobie naprawdę czegoś konkretnego

renia raczkowska

organizacja pracy to jedna wielka zciema brak ladu i skladu na kazdym dziale no i oczywiscie brak odpowiedzialnych i kompetentnych osob lipaaaaaaaaa

franek kimono
@renia raczkowska

niemożliwe przecież wszystko jest dopięte na ostatni guzik nawet dwa guziki od marynary mirona

ss

Jak to jakie wczasy pod gruszą na święta talony dodatkowe pieniądze za nadgodziny

franek kimono

super praca dobre zarobki super atmosfera nie ma się do czego przyczepić będę się tu trzymał rękami i nogami a nawet się przykuje do kaloryfera

jj.

jakie "profity dodatkowe" masz na myśli

!

Zdecydowanie nie polecam tej firmy bez względu na jakim stanowisku pracujesz! Całkowity brak szacunku dla pracownika ! Najlepiej jak by pracownicy pracowali za darmo i jak roboty ! Jeden wielki bałagan ale wymagania gigantyczne . Wynagrodzenie najniższa krajowa nadgodziny obowiązkowe soboty również w sezonie po za sezonem brak pracy ! Ludzie tam pracujący zakłamani, wredni jedno drugiemu by oczy wydrapało zawiść ,ploty jedno drugiemu non stop podkłada nogę nie ma pracy grupowej atmosfera masakryczna ! Zatrudniając się na dane stanowisko musisz przygotować się na to że będziesz musiał wykonać swoje obowiązki i jeszcze tysiące innych kilka stanowisk na raz ale i tak Pani i Pani PREZES z wyników pracy będą nie zadowoleni o czym przypominają pracownikowi na każdym kroku :) !

feniks

radzę się dobrze zastanowić przed wejściem w progi tego zakładu ale decyzja należy do was jedyne co mogę to życzyć wam powodzenia bardzo będzie wam potrzebne

koronka

Masz złe informacje. firma ciągle poszukuje na ultradźwięki.

tomasz

słuchajcie ludziska czy ktoś może podać mi informacje czy praca jeśli chodzi o krojczego jest cały rok czy sezonowo a później wymyślanie typu malowanie ogrodzenia itp. noszę się z zamiarem złożenia cv

@tomasz

Jak masz czas do zmarnowania to próbuj. Poza krojeniem to jeszcze trochę ponosisz belki z materiałem i rolki z papierem (krojownia na I pietrze). Po takiej akcji wnoszenia masz dość. NIE POLECAM !!!

kroje portfele

zgadzam się z koronką w 100%

koronka

Idz i popracuj to się przekonasz, że można pracować za darmo. Nadgodziny ZAWSZE POWINNY BYĆ PŁATNE !!!!! polecam KP przeczytaj ze zrozumieniem. Chyba,że pisze to sam PREZES to pozdrawiam

koronka

NIE POLECAM!!! Stawki są tak ustawione że na koniec miesiąca czasem wychodzi tak że trzeba dopłacić do swojej pensji tak dopłacic!!! Jak ktoś chce poczuć czasy PRL to zachęcam do odwiedzenia tego reliktu przeszłości w której właściciel każe sobie mówić per Pan PREZES :). Brak szacunku, pracownik nic nie znaczy i nic nie ma do powiedzenia - dodam że praca w sobotę i inne nadgodziny jest obowiązkowa za te same marne pieniądze. BARDZO SZACOWNA FIRMA ???? czy to pisał sam PREZES bo nie osoba tam pracująca

sławek

jestem innego zdania choć na początku miałem mieszane uczucia to jednak stwierdzam BARDZO SZACOWNA FIRMA

Zostaw merytoryczną opinię o P.W.”KRESPOL”s.c - Łódź

P.W.”KRESPOL”s.c