Opinie o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. w Bytom

Kubańczyk

Część. To jest dramat..praca tych pseudo dyspozytor woła o pomstę do nieba.. kilka wolnych taksówek na centrum a ona mówi przez telefon że czas oczekiwania do 20 minut gdzie ja jadąc z postoju mam do adresu zaledwie 800 m. przez co później klienci Dzwonią do takich korporacji jak feniks gdzie dyspozytorki mówią 5,7 minut czas oczekiwania i do 10 minut taksówka zawsze jest. gdyby u nas zacząć tak mówić to klienci nie odmawiali by taksówek ponieważ wiedzieliby że przyjedzie do 10 minut a nie tak jak pani dyspozytorka powiedziała do 20. Inną sprawą są nielegalnie załatwione lewe kursy. Nie będę tutaj wymieniał konkretnych osób ale kierowca nocnej zmiany jeżdżący srebrną Skodą fabią wersji kombi zawsze po dobrze udanej nocy jedzie na bazę po swoją koleżankę by Zawieźć ją na olimpijską. Czyżby to taki prezent w ramach odwdzięczenie się za dobre kursy nocą? nie wspominam już tego przemieszczania się nudzą gdzie z miechowic ktoś wbija dojazd po to by dostać się na Piekary aby zainkasować lotnisko. Dziwnym trafem akurat w tym momencie Chcę zmienić strefę..przypadek?. w ciągu dnia widać praktycznie to samo gdy numerki 12 140 ustawiają się zawsze tam gdzie lecą dobre kursy. albo wbijają się w nocy jak na przykład 140 po to żeby zrobić dwa lokale i nad ranem wyhaczyć kurs o nazwie impreza po którym wybija się do domu i tak naprawdę nie wiadomo gdzie i z kim pojechał.

Bytomski
@Kubańczyk

Kolego nie wiem jak długo współpracujesz z tą firmą ale od zawsze sz.p. Paździoch jeździ dobre kursy. Przecież on jest poza prawem. Na zebraniach darł japę na całego że jesteśmy lenie i nie chce nam się jeździć w święta i niedzielę a sam jest nie lepszy. Na święta zawsze gdzieś wyjeżdża bo on ma rodzinę. Nie dosyć że się podstawia w trakcie dnia to jeszcze wykreśla co lepsze czasówki z systemu i jeździ po robocie. Ludzie nie raz opowiadają że jak jadą gdzieś dalej to ciągle trafia im się srebrny turan i paździoch - kiedyś srebrny passat. Kolega kierownik 140 nie lepszy. Też ma cały dostęp do wszystkiego i ciągle kombinuję. Oprócz nich właśnie jeszcze zarabiają lepiej kierowcy, którzy współpracują z dyspozytorkami - tak zwanymi Orkami - to są siostry które mają wiecznie potrzeby finansowe. Kiedyś pożyczyła jedna kasę od mojego kolegi to oddawała mu w ustawianych kursach... Każdy wie że niegdyś było tak że jakby który spróbował odmówić przywieźć głodnej Orce jedzenia na nocce to może już być pewny że przez parę miechów będzie miał wtopy i kijowe kursy. Kolejny ananas to wiadomo specjalista od wszelkiej roślinności typu konopie. Jemu też się darzy no ale to przecież ukochany zięciuniu od KiL. Reszta teraz to tylko ledwo na składki uzbiera. Ja już oglądam się za robotą na etacie bo tu już nie ma co szukać. Chłopaki i Dziewczyny wbijajcie każdy kurs na kasę bo szykuję się niezłe zatrzęsienie. Prawdopodobnie poszedł donos do US tylko nie w Bytomiu bo wiadomo że tutaj są ustawieni. Narazie węszą wraz z wydziałem PG. Pozdro

@Bytomski

Ale to nie od dziś wiadomo że Orki ustawiają kursy. Jadać kiedyś z jedną z bazy która wyleciała za ustawiane kursy była tak naj%&^a że wygadała się że KiL mało płacą i są zmuszone na ustawianie kursów i jak jestem chętny to możemy się dogadać. Tylko jk wytrzeźwiała to było jej głupio i mówiła że była pijana i gadała głupoty. A za jakiś czas stoją z kolegą razem na postoju napisała mu sms-a zejdź na 18 i pyk lotnisko ze stroszka Na nocce robiło co się chciało u niej a nie jeden kierowca latał u niej. Zresztą tak jak napisał kolega wyżej nie tylko kolega ze skody ma się z nią dobrze bo nasze dwie wspaniałe DAMY co lubią imprezować z kierownikiem i jedną z ork to później w nocy latają.z reszta na ich temat duuuuużo się już mówi co wyrabiają. Chłopaki z nocki już mówią że pani ze kijanki jeździ na ustawione lotniska niby z kolegą. Co do tych pożyczania pieniędzy kolego wiadomo że one zarabiają po 10-11h to jak pożycza od ciebie 100 alb 200 zł to z czego ma ci oddać? w zamian polecisz na 3 lotniska twój kolega zaliczy wtopę bo go stać na jedna czy dwie w ciągu dnia. A wracając nie zapomnij skoczyć do sklepu po fajeczki i kebaba bo kebab lubi dym. Ja się pytam zarządu i niech sie wypowie jak to jest możliwe że taki 140 został tutaj kierownikiem i ma wgła do wielu rzeczy jak wyleciał z neksu za przekręty i to się z nas śmieją że teraz on u nas dowodzi to są KPINY po prostu i tutaj tez się ładnie ustawił a jak z nim gadasz twarzą w twarz to sie jąka i nie umie wypowiedzieć. A po drugie miesza tak w grafiku że później się musisz tłumaczyć na bazę dlaczego nie wyjechałeś jak miałeś być w pracy a pisałeś do niego że chcesz wolne. I kolejna sprawa kiedy ściągniecie z funkcji kierownika 59? koleś nie nadaje się na kierownika wydaję mu się że jest bogiem czepia się szczegółów nie idzie z ni normalnie porozmawiać a jego konie mają u niego dobrze. )( wbijasz sie 4:40 napisze ci na przystawce jeszcze 5 min mimo że bytom pusty a na giełdzie adresy.

Kubańczyk
@hades

Siostrzyczki mieszają nieźle. Kilka osób z popołudniowej zmiany która jeździ nieraz dłużej mówi wprost z że osoby które zadomowiły się na stacji bp na strzelców czyli Wielki Grzegorz 59 i jego (usunięte przez administratora) począwszy od numerów 60/107/25/130 to latają na nockach tak że głowa boli. Zjeżdżają sobie w odpowiednich momentach bądź biorą przerwy gdy do gry nad ranem wchodzą terminowki na dworzec w Bytomiu by dostać później na wolnym imprezy które jakimś cudem się nagle na giełdzie pojawiają z czasem takim że powinny zostawać wydane wcześniej.. Ten kierownik to porażka..czepia się takich rzeczy że głowa mała. Kolega mial typowego parcha przy progu to wyłączył mu imprezy...no tsk bo klient zanim wejdzie to auto i od spodu ogląda jak wygląda... A sam jeździ zdezelowanym oplem który za chwilę się rozleci choć ma już jednego pieska na którym zarabia jak boby budownicze i inne buraki tego pokroju. Więc może autko wymieni.. a co do 140... W neksie wiadomo co robił i wiadomo co robi tutaj ale panowie...nie ważne co by się nie działo - liczy się kasa od kierowców a reszta ani widu ani słychu... Tak samo jak ktoś się odniósł do koleżanki z kijanki z nocki..ten kurs podobny tak odwalony że szkoda słów.. podobno kierownik jej kazał zjechać na inną strefę by to dostała.. i wg wszystkich wyżej postawionych jest to okej bo możemy się ustawiać pod lotniska jeżeli wiemy że taki kurs będzie... Rownie dobrze mogę klientowi powiedzieć żeby nie zamawiał bo ja sobię stanę pod jego blokiem dajmy na to o godz 17:00 i pojadę z nim na lotnisko i napiszę że kurs z postoju... Normalnie śmiech na sali.. mówili że Neks i Fenix się rozpadnie a na razie wszystko idzie w stronę tego że my się rozpadniemy... A takie pytanie odnośnie pana dziennikarza co rozdawał talony czy bony na darmowe przejazdy na jakimś festynie parafialnym bo Rabat tylko takie rzeczy sposnosruje - to może mam ludzi wozić za darmo i pieniądze na bazie odbierać po 2miesiacach jak za wszystkie bezgotowki?? Kpisz człowieku chyba.. jeździmy całkiem za darmo

@Kubańczyk

Przyjacielu takie coś to tez idzie jako lewy kurs i nawet jak się u umówisz z kimś że zgarniesz z postoju t można było się tak umówić z klientem a teraz to im wszystko nie pasuje . Byle dać kare . Parę lat temu jak zaczynałem to można było takie rzeczy robić teraz już nie. kolega 60 podobno ma układy z bazą takimi paniami jak 29/28/20 chłopaki z nocki są (usunięte przez administratora)jak te owe panie są na bazie bo ten pan jeździ jak szalony lotniska i powroty ma po kilka razy w nocy. A jak nie ma lotnisk to kończy prace dużo wcześniej. A po drugie podobno krąży już lista żeby odwłować (usunięte przez administratora)z funkcji kierownika nocnej zmiany.

Jukiiii
@Kubańczyk

Robić wam się niechce nie umiecie dojechać na czas a narzekacie na panie jaki podają czas dojazdu.miałem nie raz sytuacje ze pobraliście innego klienta bo niechce się wysłać SMS.

Mysl
@Kubańczyk

Z faceeboka rozmowa 25 a jej kolega gdzie nie chcieli przyjąć zamówienia bo z Zabrza, dziewczyna zadzwoniła na bazę pytając czy nie robią lotnisk z Zabrza już a dyspo bała się że to ktoś ustawiony bo miał 1 zlecenie tylko dlatego, że dzwoniąc z zagranicznego nr za każdym razem jest pierwsze połączenie. Klient oddzwonił. I udało mu się dzięki 25 zamówić czasowke przez baze, gdzie dwa razy dzwonił i 2 razy rozmowa jest nagrana, na Facebooku 25 z kolegą w rozmowie jasno napisane a na którą zmowiles? Kolega powiedział więc wiedziała dziewczyna, gdzie się ustawić. Rozmowę z faceeboka czytało szefostwo między nasza ulubienica 25 a kolega, więc gdzie jest kurs ustawiany? Dziewczyna wiedziała pierwszy raz i po co wysysacie coś z palca i zmyslacie historie dalej?oburzyl się 72 który najwięcej jeździ na lotniska a po 1 minucie zadzwonił z pretensjami na bazie i do kierownika dając się dojazdem na 111 przed lotniskiem z Zabrza gdzie Zabrze poszło z bobrka bo 25 zna kolege i wie że mieszka za biskupicami a 72 dostał goraczki,żeby było jasne. najwięcej się tu udzielają ci którzy sami najwięcej latają na lotnisko gorzej jak plazerne psy, wiecznie z tekstami jak ja bym się wbił minute wcześniej to ja bym dostał te lotnisko aż się rzygać chce, elita z bp dostanie to dostanie nie to nie nikt nie dzwoni na bazę z pretensjami gdzie ustawiają się 72,92,60,102 którzy udawaja kolegów, a potem du. Pe obrabiaja dwulicowi, nie macie zgranej ekipy nadajecie w osobnosci sami na siebie a w grupie to koledzy, zal wam du. Py. Ściska. Siać ferment pierwsi zazdrość zżera, że nie macie dobrych ludzi obok siebie tak jak zgrana paczka z BP. Zeby was wy. J. E. B. A. L. O od tych fałszywych plotek. nie pozdrawiam dwulicowych PS. Rabat najlepszy.!

zozol
@Mysl

Koleżanko 25 każdy dobrze wie że masz ustawiane kursy razem ze swoja koleżanką 45 co po nocach rozwala auta a teraz jedź u kierownika to kierownik nie pozwoli jej zginąć bo musi na niego zarobić. Ta wasza ''elita'' obserwuje tylko przystawkę kierownika gdzie kto stoi i jak jeździ . Pani S co tak uporczywie bronisz tej stacji każdy dobrze wie co tam się razem swoimi kolegami 107 i 26 sieje ferment na tej stacji mówiąc głośnio o naszych kierowcach a później tankując tam patrzą na ciebie ja na głupka. Może się pochwalisz o wakacjach nad morzem jak odwiedzałaś 59. Dlaczego z wami nie stoi już 102 i 85? bo nie mogli dłużej już wytrzymać tej napiętej atmosfery co wy tam robicie. A to e macie ustawiane kursy i nie tylko wy to nie wiadomo od dziś takie księżniczki z bazy jak 28 i 20 dają wam fajnie zarobić i się pytam czy wam nie wstyd jest że przez was koledzy nie potrafią zarobić , i pytanie do zarządu dlaczego 59 ma imprezy jak ten jego trup jest poobijany w każda stronę że nawet żaden lakierni i blacharz nie się zając b jest tam tyle szpachli że jak to ruszą to pół auta by musieli robić. Tutaj każecie za palenie w aucie a przyjrzycie się temu panu własnie co robi w swoim samochodzie.

Taxi 25
@zozol

Oczywiscie, bo to ja latam 2,3,4 razy na lotnisko w ciągu nocy z powrotami :) wez lepiej zaloz okulary, jak numerów nie widzisz dobrze ktore właśnie to robią a może to Ty.? :) kozak przez internet a w oczy niczego nie powiesz bo dobrze wiesz ze każdy by cie wysmial za te farmazony tak jak p.ie.przy.sz o romansie 107 i 28, to że dla ciebie nie istnieje przyjazn damsko męska nie moja wina ale jak (usunięte przez administratora) wiesz. To lepiej się nie odzywaj, po 2 nie wtykaj nosa w życie prywatne chyba że swoje masz nudne i musisz wymyslac historyjki na nasze tematy.? O wypadku widze też nie masz pojęcia to. Po Co się udzielasz.? Oj Jejuu widzę jak Cie to boli - ale zajmij się swoim nosem, skoro masz takie wrażenie to się tam nie tankuj, z czym znowu masz problem.? Niestety nie pochwale sie, poczekam aż wymyślisz kolejny farmazon :) mam zajeb.i.s.t.a 4osobowa ekipe i najlepiej odbij albo zmień korporacje jak tak Ci źle że nie masz kolegów na nocnej zmianie hmm w sumie się nie dziwię bo jak ktoś wymyśla farmazony na czyis temat też bym się z nim nie zdawała proste :) kolejna rzecz o którą się burzysz, samochód kierownika, najpierw pooglądaj go najlepiej przez lupę, i usiądź do środka powachac czy czuć zapach czy fajki a potem znowu się udzielaj, masakrycznie widzę Ci ten Zal (usunięte przez administratora) ściska, ale nic na To nie poradzisz jesteśmy i będziemy fajna ekipa. A ty sobie znajdź jakieś inne zajęcie jak masz nudne zycie i musisz wpie.przac nos w czyjeś, PS. Pozdrawiam i życzę farta dzisiejszej nocy :) wiecej odwagi kolego jak Cie coś boli to zapraszamy do Stolika :) dawaj kolejna dawkę ploteczek OSOBISCIE chyba że tchorzysz.? :)

Zxz

Panowie zamiast tutaj wylewać żale , proponuję skontaktować się z adwokatem , ustawki powodują straty finansowe w Waszej kieszeni , niesłuszne blokady , (usunięte przez administratora) - spokojnie na odchodne możecie domagać się odszkodowania . Jęczeniem jeszcze nikt nic nie zadziałał. Przestańcie się bać i walczcie o swoje , oszustwa powinny być piętnowane .

Czytam to co piszecie, i jestem w szoku. Plujecie na rękę która was karmi. A tak na poważnie z brakiem reklamy się zgadzam, zobaczcie ile do przodu jest pod tym względem taxi neks, jest tam prezes i kilka osób które ciągną ten wózek do przodu. Prosty przykład niedziela my współpracujemy z radio piekary i co nam to dało, Tour de Pologne lotna premia i reklama neks Taxi, nawet wiem kto to załatwił, a my co nic, nigdzie nas nie ma nigdzie nie widać nas, a neks jest wszędzie. Rozmawiam z chłopakami z neksa, i wiem ze jest tam dobrze, pozbyli się zgnitych jaj jeżdżą akurat u nas i jest im dobrze, w dobrej wierzę to piszę ale proponuję zarządowi taxi rabat ściągnąć jedną osobę z neksa, pana dyspozytora przez duże D, jak chlopaki w neksie widzą go na zmianie mówią ze bedzie conajmniej 200 zleceń więcej i marketingowo też pan dyspozytor może wiele w Piekarach, tylko czy ten pan będzie chciał przyjść do nas, on przyczynił się do pozbycia się z neksu Pana Daniela, Pana Mariana Koniuszko czyli(Izy K) i jeszcze kilku bawi damkow. Proponuję abyś my byli najlepszą korporacją w mieście, przechwycmy trgo Pana, aby było jeszcze lepiej niz jest.

Maciora
@173

Szkoda że takie gnidy jak wielki pan Daniel trafiają do nas i przekręty walą równo.. nic tu nie jest robione. Zero reklam, zero ulotek w skrzynkach nic...feniks nawet ma swoje reklamy,neks bilbordy, taksówkę angielska jako nowość co daje niezła frajdę przejechać się takim pojazdem nawet na przysłowiowym lokalu za 8zl. A u nas? Nic,wielkie zero... Facebook? (usunięte przez administratora) jakich malo,co tam zareklamujemy? Busa 9os? Święto policjanta czy kolejny festyn parafialny?...albo zdjęcia od durnej taksowkarki ulubienicy pana marketingowca. Dla mnie wszystko się już kończy w tym rabacie. Dyspozytorki robią co chcą, kolegą po nocach kursy ustawiają. Tak tak panie P. 107 i romansik z koleżanką 28 z dyspozytorni a później jeździmy dobrze cała noc. Do tego dochodzi zero reklam,zero czegokolwiek, zero powagi, zero spotkań pracowniczych i zebrań jak to miało miejsce dawniej.. może czas tupnac nogą. I pozbyć się wszystkich wyżej obsadzonych co (usunięte przez administratora) robią i oczyścić atmosfere a przyjdzie dzień że praca w tej korporacji wywoła uśmiech na twarzy tak jak to jest w neksie od dłuższego czasu

Maro
@Maciora

Dokładnie jak mówisz. Zebraliśmy ściepy z neksA którzy wylecieli z hukiem. Rok pracowali normalnie. I zaczęło się daniel zaczal robi grafik pracując w firmę 6miesiecy!!!! A są ludzie którzy robia ponad 10 lat i ciągle na grafiku. Jego koleżanką iza w tym roku wakacje bez grafiku. Oczywiście przypadek Że w tamtym roku pełnokursów z biur podróży które ona nagrywa. W tym roku jak na lekarstwo. Za to przerwy w pracy po kilka h, przypadek. To co na nocce się dzieje to nawet nie komentuje samozwańcza "elita" i conajmniej 3 ustawione koleżanki na bazie. Żyć Nie umierać. Dla szefa liczy się liczba aut logiczne, mają zlecenia chcą też jak najwięcej zarobić. Ale radzę się przyjrzeć kogo się zatrudnia. Bo od pewnego czasu same podejrzane osoby, sklepy z neksa i żołnierze . A my idioci pracujemy 10 dni żeby na zus zarobić.... pan od fejsbuka osobna sprawa, już dawno powinien wylecieć, zwykły zakompleksiony znawca wszystkiego. Oczytany, elokwentny tylko słoma w butach. Żegnam pozdro

Jacek 12

Piotr bije o awans hihihi

@Jacek 12

Że niby jaki awans? Piszę co myślę i tyle.

Taksówkarz

Żądnych konkretów. Miałem rozmowę z kobietą, która nawet nie raczyła się przedstawić od razu dopiero po jakimś czasie tylko z imienia. Chcieli żebym użyczył im swoje auto dadzą mi ich sprzęt taksometr i kasę fiskalną i mogę śmigać. Oczywiście mam nie nabijać za dużo na kase. Nie są mi w stanie zagwarantować jaki zrobię obrót a wymagają ponad 1100 składki. Na moje pytanie ile zarobię pada odpowiedz ze jak pojeżdżę to zarobię. Ale żadna konkretna kwota. Przecież jak mogę wsiąść taką robotę jak tego nie wiem. Na dodatek miałbym sobie zapłacić sam za badanie u lekarza medycyny pracy , psycho testy i montaż taksometru itp. Mam iść do pracy a tu 1000 zl kosztów na start a jeszcze nie wiem czy wogole cos zarobie. Poziom rozmowy na poziomie gimnazjum

Kiedy mogę zaczynać i czy mam dobre auto

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Piotr 133

Drodzy taksówkarze z Rabatu. Z przykrością stwierdzam, że poziom większości Waszych wypowiedzi jest żenujący. Co najmniej niesmaczne jest również to, że komentarze te pojawiają się miejscu, do którego mają dostęp osoby niezwiązane z korporacją. Jak mówi stare przysłowie: "zły to ptak, który własne gniazdo kala". Chowając się za anonimowością internetu, wypisujecie czasami bzdury i nieprawdy na tematy, o których nie macie pojęcia. Jakże to modne w w dzisiejszych czasach. Może rozpocznę coś nowego i jako pierwszy dodam komentarz nieanonimowy, bo ja wiem co piszę i "stoję za tym".

Brajan Skot
@Piotr 133

drogi Pioterze. Niestety poziom wypowiedzi jest taki a nie inny ponieważ odzwierciedla poziom intelektualny taksówkarzy w tej korporacji A jeśli chodzi o swobodę wypowiedzi to póki co jeszcze żyjemy w wolnej Polsce i całe szczęście jest wolność słowa chociaż pewnie jak ty byś rządził już by tak nie było

@Brajan Skot

Wolność w każdej postaci poważam i sznuję, ale jeżeli ktoś ma problem do mnie lub kogoś innego, to niech mu to w oczy powie. Może da mu w ten sposób szansę na wytłumaczenie , że ma mylne wyobrażenie, wynikające ze słuchania plotek, które mają niewiele, a często nic, wspólnego z prawdą. Tchórzostwa nie lubię.

Lepper

Wszędzie dobrze byle jak najdalej od Feniksa :)

@Lepper

Tu na pewno będzie Ci dobrze ????ruch wiekszy napewno niż w feniksie gdzie zarabiają po 70 zl na dzień ale jeszcze sie przekonasz :) ze jesteś tylko pionkiem

Kopernik
@Lepper

Od Rabatu też lepiej się trzymać z daleka. Najlepiej od Bytomskich taksówek. Teraz w Zabrzu jeżdżę i tam to jest życie. Stałem się z powrotem Panem Taksówkarzem. Nie jeździmy za takie ochłapy jak tu więc patolodzy trzymają się od nas z daleka. W Rabacie robiłem do 7500 km na miesiąc. Teraz robię max 3000 km na miesiąc a mam większy obrót. Chyba Wam nie muszę tłumaczyć z czym to się wiąże. Teraz czuję że żyję.

Taxi Driver

Dziś odwiedził mnie tajemniczy klient , udało się nagrać całą sytuację. Poniżej filmik . http://www.xvideos.com/video32327413/brunette_beauty_rims_fake_taxi_driver

@Taxi Driver

Przepraszam bardzo, ale czy my jesteśmy w przedszkolu żeby zbierać punkty?! Co to za chory pomysł? Może jeszcze po zakończonym kursie bede wręczał klientom ankiety czy bylo komfortowo. Czy temperatura nie za niska nie za wysoka. Czy odpowiednia muzyka grala... przegięcie pały. W której korporacji takie cyrki się dzieją? W żadnej tylko w naszym popierdzielonym Rabacie.!.

Taksowkarz

Zastanawia mnie tylko jedno kto rekrutuje tych kierowcow. Jeden karany za wlamania, drugi za handel narkotykami, trzeci nie dawno wyszedl. Czyżby taxi rabat nie wymagal swiadectwa o niekaralnosci?? Jezeli tak to przypomne tylko wypadek spowodowany przez taksowkarza nacpanego jak kon na ulicy wyczolkowskiego jakis rok temu nie z korporacji rabat ale moze warto pomyslec nad bezpieczeństwem pasażerów i nad tym kto ich wozi.

Były Policjant
@Taksowkarz

Przecież był u nas też taki jeden co miał tunele w uszach co go też złapali jak woził ludzi naćpany Co jakiś czas łapią naszych taksówkarzy pijanych. Ostatnio takie głośne zatrzymanie co było opisane w życiu bytomskim. Następny ananas co był nagrany w zeszłym roku w TVS co woził ludzi bez licencji po Zabrzu.

pomidor
@Były Policjant

a ty tak ludzi nie wozisz?????? sam byś taki kursik łyknął bo podjazd podliczony 13 zł Czekać aż się ktoś weźmie za ten nasz ''cennik'' bo to też podchodzi pod nielegalny przewóz... Po nowym roku sie wezmą za to to będzie porządek skończą się boby i inne Janusze biznesu. Podobno bob już wycofuje swoje taksówki z feniksa bo mu nikt za 450 na tydzień i to na dwóch nie będzie jeździł. Dziwie sie że K pozwala że te trupy jeżdżą co on ie potrafi ich naprawić a kasuje swoich koni jak w aso a za pare dni zaś ta sama usterka a składkę trzeba mu normalnie płacić. Takie pytanie do pana od marketingu dlaczego twoje auto nie ma reklamy z tyłu?40zł ci smerdzi ?

Samson
@pomidor

Ten cennik to porażka. Pośmiewisko na całą Polskę że za takie pieniądze jeździmy.. kasa nam w aucie tylko po to by (usunięte przez administratora) zbierała i kurz. Potem zajdziesz składkę płacić to (usunięte przez administratora) dostajesz bo za dużo nabite na kasie. Tak jak jeden ananas co na początku kariery dupnal z 8tysiecy na paragonach. Inna sprawa to boby i inne przekręty byle by kasę zdzierać. Te jego auta to nawet do złomowania by nie wzięli bo strach a one wożą ludzi. Pośmiewisko on i jego warsztacik. A co do marketingowca...nowiutkie autko to co będzie szpecił naklejką. Ważne że resta musi z tym gównem na szybie jeździć bo hajs się musi na bazie za reklamę zgadzać

pomidor
@Samson

Dokładnie z nas się śmieje cała Polska. Jak można mieć takie cenny. Ostatnio jechałem z nasza stała klientką i z pogardą na twarzy zachwalała nasze cen. Że my to mamy te ceny od początku i ma nadzieje że to się nie zmieni bo się nauczyła jeździć autem i nie ma zamiaru się przesiadać na tramwaj. Pan marketingowiec to nie pozwoli swojego auta zeszpecić jakimś gó*nem na szybie a Ty musisz wieść takie coś. A co do boba i jego auta to moja żona kiedyś jechała z jego kierowcą z poharatana twarzą to nie dość że on był nie sympatyczny miał głupie żarty to nie mógł tego szrota odpalić. A że się bardzo spieszyła to się nie odzywała nic. Ale u niego tacy sami ludzie pracują. Nikt normalny nie daje rznac tak na kase. No chyba że masz komornika...

Samson

Jestem pod wrazeniem ile numerow przybyło a ile jeszcze dojdzie.. jak widzd ile aut jezdzi na rano a na centrum stoi po 20/24wolne to sie zastanawiam - na co tyle samochodow? Ciezko zmienic grafiki starym wyjadaczom z rannej na popoludnie? Emerytowi jednemu i drugiemu sie nic nie stanie a przynajmniej popołudniu bedzie wiecej aut przez co skroci sie czas oczekiwania....ale nie, lepiej wiecejbaut poprzyjmowac a za niedługo bedziemy jak neks jeszcze rok temu, stal po 15wolnych na kazdej strefie.. porazka.

Donkichot

Nr 34 nowy / ja to tylko zostawie . Pytanie do szefostwa jak kupie takie auto tez bd miał takie adresy ,że mi sie auto zwróci w miesiąc ? Same kursy po 200/800 zl dziennie ...

Beza
@Donkichot

Zaryzykuj weź leasing prac rate i zobaczysz. Póki nikt inny nie zabierze 8 osób i tylu samo walizek to się nie dowiesz.

@Beza

Tak tak , tylko dziwnym trafem same vany 8 osób idą :) imprezy i inne dalekie kursy wszystko na 8osobowego vana. Poprostu jadą na żywca już nikt z tym sie nie ukrywa jeśli chodzi o ustawianie kursów .

Beza
@Donkichot

Tutaj każdy lubi swoje dodać. Każdy widzi spisek. Nie warto wchodzić w dyskusję bo zaraz napiszą że jesteś Tomek albo z zarządu albo zarejestrowany w urzędzie pracy. Podejdź kiedyś na postoju do A 34 to ci wytłumaczy jak to wygląda. Zapomniałem na postoju siedzimy w autach, nie gadamy. Lepiej obrzucic błotem tutaj jednego drugiego jak rasowy hejter z anonima.

@Beza

Niestety 34 nie widziałem nigdy na postoju i raczej ciężko będzie z nim porozmawiac jak do pracy sie wbija tylko jak już ma coś ustawione . Do Warszawy czy na inne dalekie kursy nie widzi mi sie za nim jechać żeby z nim porozmawiać :)

Ministrant

A co on za auto ma?

@Ministrant

Transporter, którym sie chwalą na Facebooku możesz sobie zobaczyć :)

Ministrant
@Donkichot

To kup Transportera i też będziesz mial takie kursy. To samo maja w feniksie co jeździ tym 9os i w neksie co karetką śmiga. Jest zapotrzebowanie na taki samochód to jeździ. Byle do przodu i sie nie psuł to najważniejsze

Ktos

Jakie wy tu wymyslacie farmazony czytam i sie smieje, połowa żal (usunięte przez administratora) ściska nie pasuje wypad do innej korporacji. Najpierw dowiedzie się jak jest na prawdę, a potem pier. dol.cie farmazony. Dupni pracownicy firmy rabat a historie wyssane z palca(usunięte przez administratora)

Damian

Weźcie się lepiej do roboty bo za chwilę już nikt z wami nie pojedzie. Neks ma zarąbiste ulotki, które mam ciągle w skrzynce, Feniks i Tele też mam w skrzynce a z Rabatu nic. Coś ten wasz marketingowiec słabo działa. Widać go tylko na festynach parafialnych a przecież ludzie już odchodzą masowo od kościoła. Ogarnijcie się. Przestałem z wami jeździć bo macie stare ufajdane i śmierdzące auta. Ostatnimi czasy jak chciałem zamówić taxi to często nie odbieracie telefonu. Wasi kierowcy są często z higieną na bakier. Kilka razy mi się zdarzyło jechać z takimi śmierdziuchami że szok. Ludzie kupcie sobie jakiś antyperspirant i zmieniajcie częściej skarpety i majtki. Jak moja Zona poprosiła kiedyś o włączenie klimy bo na dworze było 40 stopni to koleś ją wyśmiał że się nie opłaca mu włączać na takim krótkim odcinku, chyba że dopłaci mu 5 zł do kursu. Zapłaciła bo przecież się nie dało. Za każdym razem jak chcę paragon to patrzą na mnie jak na ufoludka. Przecież weźmie się za Was w końcu ktoś bo jadąc z innymi firmami zawsze paragon dostaję zanim o niego poproszę. Te wszystkie 20 letnie pasaty z siedzeniami tak wysiedzianymi i brudnymi że strach usiąść. Lepiej sobie zabrać coś na czym można siąść żeby nie zniszczyć ubrania. Kiedyś jak tak siadłem do takiego srebrnego to później śmierdziała mi cała koszulka i spodnie dosłownie g...em. Te ciągłe płakania kierowców jak chciałem ja albo Żona płacić kartą. To że mu się nie opłaci albo terminal zepsuty albo że na te pieniadze to on czeka tydzień Ogarnijcie się bo straciliście klienta i jego rodzinę

Kiedyś to w rabacie pracowali ludzie na poziomie było z kim pogadać i przede wszystkim było o czym pogadać bo to byli ludzie inteligentni nie tak jak teraz na przykład ten Nieudacznik 92 bałbym się u niego dotknąć klamkę w aucie żeby się nie zarazić syfilisem Przecież on chyba przeleciał wszystkie najbrzydsze pasztety z okolicznych burdeli i domówek atom gwiazdę o której tak głośno co ją wozili to przecież też nie za pieniądze tylko wiadomo za co Dlatego się podstawie

#160
@101

A ty w swoim aucie lepsze pasztety wozisz? Ludzie popatrzcie czasem na siebie, a nie innym dupy obrabiajcie. Każdy mądry, każdy o każdym wie wszystko, a na postoju 90% osób w autach siedzi i tylko sprawdza co kto jaki kurs dostał a jak nie podpasuje to telefon na bazę i płacz. Już nie mówię o tych co kurs nie podpasuje i ściemniają że kurs z postoju a przejedzie 300m i na wolny się wbija... Porażka. Zamiast wszyscy walczyć i starać się o nasze wspólne dobro i zarobki to najlepiej dupe wszystkim obrabiać.

Zawiedziony

Zamiast tutaj jojczyć , macie dobre samochody uciekajcie do lidera , reszta na etat w Biedronce są lepsze zarobki. Na co liczycie , wiem nadzieja umiera ostatnia . Przykre ,ale prawdziwe.

Stara gwardia

nie rozumiem dlaczego tylu nieudaczników którzy pracują w tej firmie wypowiada się tutaj o niej źle Przecież nasza szefowa to najcudowniejsza osoba na świecie złote człowiek razem ze swoim mężem Weźcie się wreszcie do roboty a nie stójcie na postojach i nie wypisuj cię tutaj kłamstw i oszczerstw Ja to już trochę pracuję i nie mam czasu na siedzenie na internetach podczas pracy ponieważ cały czas jeżdżę przez takich jak wy nierobów zarząd musi Jak dobrać nowe taksówki bo nie ma komu robić jest taki ruch ci co chcą się przyjąć do tej pracy Niech wiedzą że można tutaj zarobić naprawdę duże pieniądze po kilku latach pracy zacząłem budować dom dla mnie i dla mojej rodziny bez kredytu bez długów mam super samochód dosyć nowy na który też Zarobiłem w tej firmie jak wam nie pasuje to zarejestruję się w Urzędzie Pracy nieudacznicy życiowi

Tutenhamon
@Stara gwardia

Zarejestrujcie sie w Urzędzie Pracy jak wasz szef .....

Stary kierowca

Pracuję już długo w taxi rabat, raz lepiej raz gorzej, ale jeśli chodzi o ustawiane kursy to mogę podać tylko 2 numery 92 i 72 !!!

@Stary kierowca

kolego 92 to się pcha w gips bo lubi wyrywać panienki co nie którym panią nie podoba nie raz słyszałem o takim kierowcy z czerwonego auta co ma czapeczkę na kokpicie

Wstyd za was
@hades

konfidenci z nocki skończcie się kłócić. Sracie do miski z której jecie .

Hades
@Wstyd za was

Pudło jestem z poludniowki ale dużo się słyszy co mówią kliencji . To samo można by dużo mówić o panią 25 i 130 ale wiadomo koleżanki 59 wiec są nie do ruszenia.

Malik
@Hades

Ty nawet pisać nie potrafisz haha :) Czlowieku jedynie co Ci zostaje to siedzieć i wypisywać tutaj jakieś pierdoły .

@Hades

Hadesiku, dalej ci klienci na kolana wsiadają w tej twojej "cytrynowej" angielskiej furmance od Boba Budowniczego? Wyjeżdżaj na kolejne 12 godzin zarabiać na swojego Pana żeby miał za co Camaro tankować kurłaa!.

@Stary kierowca

Widzę elita ze stacji BP się uruchomila... kolegów szukacie nowych, że innych oczerniacie? Niech kierownik dalej kawusie za lewuchy stawia. Tym bardziej ma za co jak składki nie płaci

Ty tranwestyto jak masz pisac tutaj to kup sobie jaja zaczep między nogi i napisz mi na przystawce i spotkamy sie i powiedz mi w twarz ze pauline z candy jezdze . Jak ja tutaj czytam co piszecie ze ja np baby podrywam ze w gips sie pcham to smiech na sali w sumie jezeli twoja panienke wyrwalem to nie znaczy ze wszystkie panienki wyrywam mordo rozumiesz :p a gips to mozesz sobie na auto dac dzbanie pozdro. Trzymajcie sie ciepło

Nosacz Janusz

Kurła to już jest czyste (usunięte przez administratora) Złapałem go na takim kursie? Byłeś przy tym? Może siedziałeś z tą babką u niego w aucie?! Do twojej wiadomości ta babka praktycznie codziennie zamawia taksówkę O 4:00 nad ranem. Więc myślisz że ktoś z innej strefy by zjeżdżał żeby się pod kogoś stałego ustawiać? Tym bardziej że za taki kurs kokosów nie ma. Lecz się na głowę kolego bądź koleżanko bo przyjdzie taki moment że będą robili zbiórkę dla ciebie na wystawienie nowych zębów!!!

Lucekkk

Sracie we właśnie gniazdo . Skoro wam tak źle to czemu jeden z drugim nie pójdzie na produkcje pracować za 2 tys . Tak to właśnie jest najwiecej do powiedzenia na forum macie a żaden nie przyjdzie i w twarz tego nie powie .

#tematdlauwagi

Oho. Chyba się uaktywniła osoba z szeroko rozumianego "Zarządu" Od razu widać po poziomie i sposobie wypowiedzi. Ewentualnie któraś z "CÓREK" się udziela ale nie na temat. To przecież nadaje się na #tematdlauwagi. Zobaczycie jeszcze się wam dobiorą do tyłków za te przekręty konopne

Donatan

Jestem pod wrażeniem co tutaj się dzieje mieszanie w swoie gniazdo.szok!!!!wstyd! !!!ja tam jestem zadowolony. Robicie co chcecie siedzicie na (usunięte przez administratora) w autach i narzekacie ,kursy wam nie pasują na kopalnie nieroby wyżelowani

#tematdlauwagi
@Donatan

Atencjusz

Część wszystkim. Powiem tylko tyle, że wszyscy mówią źle na temat Neks taxi ale to co zrobili teraz to tylko wstać i bić brawa. Udostępnili swoję samochody dość popularnym osobą z TV Instagrama jak i (usunięte przez administratora) Reklama pierwsza klasa. Taxi Złotówa nieźle reklamuję usługi taxi Neks. Nawet uczestniczka Warsaw shore na swoim Instagramie relację robiłam jak jeździ tą angielską taksówką z Neks taxi... Oni się rozwijają. My stoimy dalej, z reklamą,cennikiem, samochodami i reklamą.. porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. - Bytom

• Jak się pracuje w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.?

Kandydaci do pracy w Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.
1.3/5 Na podstawie 137 ocen.
  • Wrocławska 94 lok. 08
    41-902 Bytom

Mariusz Małecki Agnieszka Małecka Taxi Rabat sp.j.