Opinie o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

pracuje rok

Pracuje tu już rok, a firma bardzo ok, warunki obiecane na rekrutacji spełnione w 100%, a i podwyżki były dwie i są tu ponoć w standardzie co roku. Jeśli chodzi o ludzi to jak ludzie jedni fajni inni betony, kierowników zmianowych nie znam wszystkich- mój ok. Nigdzie się nie wybieram.

Dominika
@Andrzej

A jaką macie ocenę odnośnie potencjału firmy? mam na myśli jakiś późniejszy rozwój. również w tej strefie finansowej? od kiedy sytuacja, którą opisujesz jest jaka jest? co ze zmianami? Często jakiekolwiek są wdrażane? ciekawa jestem czy byłby sens poczekać

Lola

Praca ogólnie w porządku . Jak na to co dzieje się w innych firmach to nawet dość stabilnie. Atmosfera zależy tylko od pracowników mniej obgadywania więcej uśmiechu i będzie dobrze. Przy okazji przeuroczy Pan mechanik

Atak
@ups..

Nawet nie warto się wysilać i robić im te normy bo to nie ma sensu,niech se agencji na przyjmują , więcej od nas zarabiają to niech się wczuwają i zapitalają

Anula Nowy wpis

Dzień dobry. :) interesuje mnie praca jako planista produkcji. jak widać po opisie ogłoszenia wymaga się od kandydata 3 lat doświadczenia. z jakiej podstawy wynagrodzenia zatem się rusza?

K Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Zastanawia mnie tylko dlaczego na hali gdzie cały czas topi się jakiś plastik albo guma i śmierdzi na całą halę spalonym plastikiem lidze pracują bez masek?nigdy w swoim życiu nie miałem problemu żeby leciała mi krew z nosa więcej niż 2 razy w tygodniu i jeszcze cały czas boli mnie gardło to raczej nie jest normalne i ktos się powinien tym zainteresować.@Pracodawca

pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

siemka, wpadło ogłoszenie o PLANISTĘ, a gdzie jest poprzedni. Coś duże te wymagania nie uważacie

Siemka, teraz właśnie zauważyłem, że w ofercie dla młodszego mechanika jest napisane, że pracuje się na 3 zmiany licząc od 6:00. Jeśli faktycznie tak jest to jaki dodatek z tego wpada? Nie wskazali tego w opisie a chce znać wszystkie szczegóły względem ostatecznego wynagrodzenia

Pracownik Nowy wpis

Nie ma dodatku za pracę 3zmianową

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik Montażu?

Lekcja kultury dla operatora? a nie macie spotkań integracyjnych czy czegoś podobnego? HR nie organizuje zajęć z umiejętności miękkich? ciekawi mnie czy by to wprowadzili? Ktoś też pisał, że występuje większe zainteresowanie nowymi osobami. To jak teraz przyjdę na te ofertę dla młodszego elektronika to jak mnie przyjmą?

Bella

Dokładnie ,lekcja kultury ,bo Pani A.H ani nie ma papierów operatora,ani nie potrafi zarządzać ludźmi na zmianie.Ktos się pominął z powołaniem,bo ja nikt tam nie ma 5lat żeby pozwolić na siebie krzyczeć....

Wera

A co z tym jakimś tam krzyczeniem? Czasami jest na tyle stresowo podczas pracy ze można takie wrażenie odnieść, że ktoś tak robi czy o co chodzi? masz przy tym w takim razie jakieś porady żeby dobrze się komuś pracowało?

Widzę komentarze nawiązujące do jakiejś stajni a po prostu chciałem poczytać jak się u was pracuje jako elektronik. Oprócz atmosfery istotne jak dla mnie żeby pracowało się wygodnie i bezproblemowo a w ofercie piszą o nowoczesnym parku maszyn. opiszecie go?

Lola

Ależ spokojnie, może jeszcze nic straconego, bo widziałem właśnie, że kolejnej osoby do zespołu mechaników poszukują. Z tego co jest napisane mam rozumieć, że atmosfera może być spokojna i na poziomie? a nie wiecie tak przy okazji czemu poszukują, czy to rozwój?

Stoimy w miejscu, ze wszystkimi świadczeniami dla pracowników się cofamy,więc to na pewno NIE rozwój.

ups..

My się cofamy, dofinansowanie do posiłków odebrane, stołówkę za chwilę zamkną ,bo nikt nie będzie tam kupował . cena transportu podwyższona, medicover w górę , premia roczną niższa niż zapowiadano. A podwyżka .... szkoda gadać .Ale my się rozwijamy, nowe projekty ,będzie git.. Tylko kto je będzie robił? nie ma fachowców, nie ma dobrego zarządzającego.Ten zakład idzie ku upadkowi. Górą się cieszy .Jakoś to będzie.tylko my na dole będziemy (usunięte przez administratora) gadżety rozdają pracownikom kto je wymyślił ? to ma nas motywować.

Atak
@ups..

Praca....

No niektórzy to w weekend nawet o pracy myślą,opiera..... innym dupy,bo o sobie nie mają nic do powiedzenia ,bo o czym mieli by mówić lepiej za plecami innym......

K.W.

Kiedy będzie naprawiona brama od magazynu?, Przypominam o trwającej jeszcze zimie a na nocnej zmianie jest b zimno.

K.W.

Czy można zmienić ubezpieczyciela ba alians?. Płaci się po 40 zł miesięcznie i jest duży wybór lekarzy, również medicover. Uważam że płacimy za dużo...100 zł??!!?!.

Agencja

Jak długo trwa nauka na ramb

Ram
@Agencja

2 miesiące a potem samemu no chyba że dobrze plujesz operatorowi do ucha to nauka trwa bez końca.Tylko że inni na tym cierpią.

Wiki
@Ram

Dajcie sobie spokój z tą pracą, możecie stawać na głowie a i tak was nie docenią. Są tu niezłe układziki, no i kiepska pensja.

Bella
@Ram

Bo tak jest,jak dobrze żyjesz z operatorem,to masz dobrze,a jak nadepniesz mu na odcisk ,to potrafi się wydrzeć,co jest poniżej krytyki.I nie tylko na Ramb, niektórzy operatorzy nim przejmą zmianę powinni przejść lekcje kultury i naukę współpracy z ludźmi

Zadowolona@
@Bella

Ja pracuje na Ram B i uważam że Honorata R ze zmiany B jest poprostu stworzona do roli operatora cierpliwa, pomocna i potrafiącą zrozumieć ludzi i na tej zmianie na ramie B można się nauczyć pracy na tej maszynie i nie potrzebne są żadne znajomości lub podlizywanie się operatorowi a nowouczacym się polecam skupić się na nauce i słuchać operatorów i rad koleżanek. Pozdrawiam operatora że zmiany B

Czemu szukają ustawiaczy? Wiecie czy to bardziej rotacja czy może jakiś rozwój? z opisu to generalnie wprost nie wynika, bardziej jednak zastanawiają mnie te 3 lata stażu w wymaganiach. Czy osoby poczatkujące są brane pod uwagę na przyuczenie?

a co było z atmosfera nie tak? o jaki dział chodzi, gdzie jest teraz spokój? Wyrwane jest to jak dla mnie z kontekstu a przydałoby się moc poznać szczegóły. I skąd te jakieś zmiany tak w ogóle? częste są?

Kk

U nas nikt nie dostał z żadnej maszyny

Kkk

A jakie cele mają na przyszły rok liderki i kierownicy? Może większa kontrola i większe zainteresowanie nowymi osobami np na montażu.... ?!

Czy Yamada Wentworth Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Katy

To karta jest czy nie? Dwa warianty pewnie są do wyboru, czy jest współfinansowana czy właśnie całkowicie pokrywana? Każdy z niej korzysta czy to raczej dodatek dla chętnych? Są przy tym jakieś ekwiwalenty jakby ktoś nie chciał?

Frania

Ktoś tu nieprawdę pisał? Rozwiejecie moje wątpliwości? Piszesz, że karta jest współfinansowana tak? 50 / 50? Podkreślasz, że jak wszystko inne, czyli w zasadzie co? I czy co roku dorzucają cos nowego?

Cze, opiszecie mi aktualna pracę młodszego elektronika? Jeszcze z ponad 2 tyg mam by się zdecydować na podesłanie papierów. Wcześniej jak tak czytałem komentarze to pisali cos o problemach z maszynami, a przynajmniej ktoś sugerował jakieś zgłoszenie, czy do dziś ten temat ten w miarę ogarnięty? Czy występują jeszcze jakieś inne komplikacje? I po jakim czasie mam w ogóle szanse na awans?

W k

Takie jest pozwolenie dyrekcji. osoba może pracować siedząc na jednym miejscu na ram b. Nie jest to sprawiedliwe ale jest dozwolone, niestety.

Luiza

Nie wiem o wynoszenie jakich informacji z biura chodziło komuś z poprzedniej opinii, ale w zasadzie jakie działy na nie się składają? Ktoś kiedyś pytał już o atmosferę miedzy nimi padł tez dopisek o podwyżkach na produkcji, czy to oznacza, że wejdą jeszcze kolejne? Od stycznia będzie to cos w rodzaju dorównania czy może czegoś więcej?

A to zapytanie, które Pani wyżej zadała? Jak inni pracownicy się do niego odniosą? Macie inne spostrzeżenia? Chce dołączyć w podobnym okresie, który został opisany, wiec fajnie być na bieżąco. Te podwyżki to na wszystkich działach były? I czy jakieś inflacyjne jeszcze wystąpią?

@ Yamada . Sp zoo

Mam wrażenie że to 300zl dla monterów z rama "b" jest przesadne. Może by wystarczyło dać 300zl na kwartał?! A co z operatorami którzy mają po 100 razy zatrzymań na maszynie i złomu po sufit , że tylko ręce są tego świadkiem....?! To że operator usiądzie na chwilę, nie znaczy że tak pracuje przez8g.

To nie jest zazdrość ,tylko zwykła niesprawiedliwość daj Ci Boże byś miał jak największe premie ale co z innymi .Zatrzymania na innych maszynach nie powoduje operator, duże znaczenie ma współpraca z mechanikiem i elektronikiem jeśli taki jest na zmianie.Zastępując operatora pomocą tylko do robienia złomu i przenoszeniu trejek nie przenosi się to na lepszy wynik a raczej na gorszy .To tu operator ma więcej pracy .

No i co z tymi maszynami teraz będzie? Jak Pracodawca skomentował to spostrzeżenie? Ktoś zgłaszał ten fakt bezpośrednio? Ciekawi mnie ile trzeba doinwestować w wydajniejszy egzemplarz, gdybyście szybciej robili to jak odzwierciedliłoby się to w waszych zarobkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Yamada Wentworth Sp. z o.o. - Lućmierz

• Jak się pracuje w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yamada Wentworth Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 17 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yamada Wentworth Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Przemysłowa 6
    95-100 Lućmierz

Yamada Wentworth Sp. z o.o.