Opinie o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Dlaczego w tym zakładzie największe podwyżki dostają Ci co się najmniej narabiają bo wieczną pomoc mają np. RamB.Nie dziwie się , że ludzie odchodzą.

Niunia

Zgadza się ja w nowej pracy już na starcie zarobiłam o 200 zł więcej niż tu, mimo że miałam bardzo długi staż pracy. W sumie jestem wdzięczna Yamadzie że mnie zwolniła bo dzięki temu znalazłam lepszą pracę. Pozdrawiam.

pracuje rok

Pracuje tu już rok, a firma bardzo ok, warunki obiecane na rekrutacji spełnione w 100%, a i podwyżki były dwie i są tu ponoć w standardzie co roku. Jeśli chodzi o ludzi to jak ludzie jedni fajni inni betony, kierowników zmianowych nie znam wszystkich- mój ok. Nigdzie się nie wybieram.

Dominika
@Andrzej

A jaką macie ocenę odnośnie potencjału firmy? mam na myśli jakiś późniejszy rozwój. również w tej strefie finansowej? od kiedy sytuacja, którą opisujesz jest jaka jest? co ze zmianami? Często jakiekolwiek są wdrażane? ciekawa jestem czy byłby sens poczekać

Agencja

Jak długo trwa nauka na ramb

Zadowolona@
@Bella

Ja pracuje na Ram B i uważam że Honorata R ze zmiany B jest poprostu stworzona do roli operatora cierpliwa, pomocna i potrafiącą zrozumieć ludzi i na tej zmianie na ramie B można się nauczyć pracy na tej maszynie i nie potrzebne są żadne znajomości lub podlizywanie się operatorowi a nowouczacym się polecam skupić się na nauce i słuchać operatorów i rad koleżanek. Pozdrawiam operatora że zmiany B

OO
Inne

Lekcja kultury dla operatora? a nie macie spotkań integracyjnych czy czegoś podobnego? HR nie organizuje zajęć z umiejętności miękkich? ciekawi mnie czy by to wprowadzili? Ktoś też pisał, że występuje większe zainteresowanie nowymi osobami. To jak teraz przyjdę na te ofertę dla młodszego elektronika to jak mnie przyjmą?

Bella
@OO

Dokładnie ,lekcja kultury ,bo Pani A.H ani nie ma papierów operatora,ani nie potrafi zarządzać ludźmi na zmianie.Ktos się pominął z powołaniem,bo ja nikt tam nie ma 5lat żeby pozwolić na siebie krzyczeć....

Wera Nowy wpis
Inne

A co z tym jakimś tam krzyczeniem? Czasami jest na tyle stresowo podczas pracy ze można takie wrażenie odnieść, że ktoś tak robi czy o co chodzi? masz przy tym w takim razie jakieś porady żeby dobrze się komuś pracowało?

anonim Nowy wpis

Praca.... Nowy wpis

No niektórzy to w weekend nawet o pracy myślą,opiera..... innym dupy,bo o sobie nie mają nic do powiedzenia ,bo o czym mieli by mówić lepiej za plecami innym......

K.W. Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Kiedy będzie naprawiona brama od magazynu?, Przypominam o trwającej jeszcze zimie a na nocnej zmianie jest b zimno.

K.W.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Czy można zmienić ubezpieczyciela ba alians?. Płaci się po 40 zł miesięcznie i jest duży wybór lekarzy, również medicover. Uważam że płacimy za dużo...100 zł??!!?!.

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik Montażu?
logo firmy Rekrutacja na stanowisko kierownicze
Kampinos
Kenig Spedition Kenig Adam
(40 opinii)
logo firmy Tokarz CNC
Wrocław
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
logo firmy Pracownik produkcji
Kalisz
Eurogo Justyna Palimąka Marcin Zaremba s.c.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
Agencja

Jak długo trwa nauka na ramb

Ram
@Agencja

2 miesiące a potem samemu no chyba że dobrze plujesz operatorowi do ucha to nauka trwa bez końca.Tylko że inni na tym cierpią.

Wiki
@Ram

Dajcie sobie spokój z tą pracą, możecie stawać na głowie a i tak was nie docenią. Są tu niezłe układziki, no i kiepska pensja.

Bella
@Ram

Bo tak jest,jak dobrze żyjesz z operatorem,to masz dobrze,a jak nadepniesz mu na odcisk ,to potrafi się wydrzeć,co jest poniżej krytyki.I nie tylko na Ramb, niektórzy operatorzy nim przejmą zmianę powinni przejść lekcje kultury i naukę współpracy z ludźmi

Zadowolona@
@Bella

VE
Inne

Czemu szukają ustawiaczy? Wiecie czy to bardziej rotacja czy może jakiś rozwój? z opisu to generalnie wprost nie wynika, bardziej jednak zastanawiają mnie te 3 lata stażu w wymaganiach. Czy osoby poczatkujące są brane pod uwagę na przyuczenie?

TE
Inne

a co było z atmosfera nie tak? o jaki dział chodzi, gdzie jest teraz spokój? Wyrwane jest to jak dla mnie z kontekstu a przydałoby się moc poznać szczegóły. I skąd te jakieś zmiany tak w ogóle? częste są?

Kk

U nas nikt nie dostał z żadnej maszyny

Kkk

A jakie cele mają na przyszły rok liderki i kierownicy? Może większa kontrola i większe zainteresowanie nowymi osobami np na montażu.... ?!

Czy Yamada Wentworth Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Katy
Inne

To karta jest czy nie? Dwa warianty pewnie są do wyboru, czy jest współfinansowana czy właśnie całkowicie pokrywana? Każdy z niej korzysta czy to raczej dodatek dla chętnych? Są przy tym jakieś ekwiwalenty jakby ktoś nie chciał?

Frania
Inne

Ktoś tu nieprawdę pisał? Rozwiejecie moje wątpliwości? Piszesz, że karta jest współfinansowana tak? 50 / 50? Podkreślasz, że jak wszystko inne, czyli w zasadzie co? I czy co roku dorzucają cos nowego?

MV
Inne

Cze, opiszecie mi aktualna pracę młodszego elektronika? Jeszcze z ponad 2 tyg mam by się zdecydować na podesłanie papierów. Wcześniej jak tak czytałem komentarze to pisali cos o problemach z maszynami, a przynajmniej ktoś sugerował jakieś zgłoszenie, czy do dziś ten temat ten w miarę ogarnięty? Czy występują jeszcze jakieś inne komplikacje? I po jakim czasie mam w ogóle szanse na awans?

W k

Takie jest pozwolenie dyrekcji. osoba może pracować siedząc na jednym miejscu na ram b. Nie jest to sprawiedliwe ale jest dozwolone, niestety.

Luiza
Inne

Nie wiem o wynoszenie jakich informacji z biura chodziło komuś z poprzedniej opinii, ale w zasadzie jakie działy na nie się składają? Ktoś kiedyś pytał już o atmosferę miedzy nimi padł tez dopisek o podwyżkach na produkcji, czy to oznacza, że wejdą jeszcze kolejne? Od stycznia będzie to cos w rodzaju dorównania czy może czegoś więcej?

RS
Inne

A to zapytanie, które Pani wyżej zadała? Jak inni pracownicy się do niego odniosą? Macie inne spostrzeżenia? Chce dołączyć w podobnym okresie, który został opisany, wiec fajnie być na bieżąco. Te podwyżki to na wszystkich działach były? I czy jakieś inflacyjne jeszcze wystąpią?

@ Yamada . Sp zoo

Mam wrażenie że to 300zl dla monterów z rama "b" jest przesadne. Może by wystarczyło dać 300zl na kwartał?! A co z operatorami którzy mają po 100 razy zatrzymań na maszynie i złomu po sufit , że tylko ręce są tego świadkiem....?! To że operator usiądzie na chwilę, nie znaczy że tak pracuje przez8g.

To nie jest zazdrość ,tylko zwykła niesprawiedliwość daj Ci Boże byś miał jak największe premie ale co z innymi .Zatrzymania na innych maszynach nie powoduje operator, duże znaczenie ma współpraca z mechanikiem i elektronikiem jeśli taki jest na zmianie.Zastępując operatora pomocą tylko do robienia złomu i przenoszeniu trejek nie przenosi się to na lepszy wynik a raczej na gorszy .To tu operator ma więcej pracy .

FP
Inne

No i co z tymi maszynami teraz będzie? Jak Pracodawca skomentował to spostrzeżenie? Ktoś zgłaszał ten fakt bezpośrednio? Ciekawi mnie ile trzeba doinwestować w wydajniejszy egzemplarz, gdybyście szybciej robili to jak odzwierciedliłoby się to w waszych zarobkach?

pracuje rok

Iza
@pracuje rok

No to fajnie, a ile tej podwyżki rocznie wychodzi? Czy oprócz tego są jakieś premie? I czy jest umowa o pracę tak w ogóle czy jakas inna forma zatrudnienia?

Andrzej
@Iza

Uwzględniając inflację będzie tego z minus kilkanaście procent!

Niunia
@pracuje rok

To gratuluję. No Ja niestety nie mam dobrego zdania o tym zakładzie. Pracowałam tu dość długo bo 5 lat i były to stracone lata, żałuję że wcześniej nie odeszłam. Atmosfera w tym zakładzie jest rzeczywiście tragiczna, każdy zamiast zajmować się swoją pracą tylko patrzy na innych. Pracownicy ciągle narzekają na tą pracę a sami podwyższają sobie normy-żenada!. Już nie będę wspominać o tych śmiesznych ocenach które są wystawiane co roku, niby za kompetencje -ale ściema. ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO W NADCHODZĄCYM ROKU.

Aneta
@Andrzej

minus? w sensie, że do premii to odnosisz czy do czego? ona jest % od podstawy? jakim konkretnie?

Abc
@Aneta

Podwyżki to wogule śmieszna historia jedni dostają 1% a drudzy co ogólnie mało robią dostają po 5% albo więcej bo dobrze żyje z kier..nie liczy się wiedza zaangażowanie itp.

Fragles
@Abc

A to na pewno chodzi o zmianę C, bo tylko tam są takie cyrki.

Prawda
@Abc

Coś o tym wiem. Mnie ostatnio oceniano także niesprawiedliwie. Chociaż posiadałam wiedzę i umiejętności potrzebne na danym stanowisku, to w ocenie rocznej wyszło że nic nie potrafię i nie jestem samodzielna. Zresztą ogólnie traktowano mnie w sposób lekceważący. Cieszę się że już tu nie pracuję.

Abc
@Fragles

Nie tylko tyczy się wszystkich zmian byle pretekst wymyślą żeby obniżyć podwyżkę żeby komuś innemu dać więcej

Ree
@Abc

Niech zwolnią panią że zmiany b ML to zaoszczędzą a nie płacą jej za siedzenie w domu bo jej frekwencja w pracy to jakaś kpina co rusz wraca do domu lub zwolnionko nie mam pojęcia czy nadnią się tak litują

Wiki
@Ree

A z tego co wiem to nad resztą się tak nie litowali ,tylko od razu do zwolnienia. Patafiany.

Katrin
@Ree

Tak bardzo interesuje cię frekwencja ML popatrz na swoją i dopiero oceniaj nie pozdrawiam

Niuunia
@Niunia

100 procent prawdy. Na kierownictwo w ogóle liczyć nie można, wchodzą w tyłki górze a pracowników mają za siłę roboczą. Zamiast być za ludźmi i ze względu na pozycję pomagać słabszym to patrzą tylko na wyniki i jak przysłużyć się swojemu wspaniałemu pracodawcy. A najgorsze jest to, że inni biorą z nich przykład. (usunięte przez administratora)Obowiązków coraz więcej a szacunku i wdzięczności za prace już prawie nie uświadczysz a zamiast solidarnie próbować coś zmienić to walczą ze sobą zamiast z pracodawcą. Dobrze, że mnie już tam niema. Odżyłam od pierwszego dnia po opuszczeniu tego toksycznego miejsca

Pracownik już kolejny rok
@pracuje rok

Nadal pracuje i podwyżka w tym roku znów była, obi jesienią była kolejna.

Pracownik już kolejny rok
@Iza

Tylko umowa o pracę, tu raczej nie ma innych form. Są premie roczne, trzeba się bardzo postarać, żeby ją stracić np. łazić na zwolnienia.

Edzia
@Pracownik już kolejny rok

Czyli po pierwsze tak dla jasności to jaka jest wysokość ten wspomnianej premii? dodatkowo interesuje mnie tematyka tych poruszonych zwolnień. Są jakieś „limity”, do których na pewno można sobie pozwolić i nie będzie z tego tytułu konsekwencji?

Andrzej
@Edzia

Premia jeśli chodzi o wartość to kilka % i wychodzi to do kitu w porównaniu do innych zakładów, tyle, że dostajesz ją raz na rok, więc ładnie to wygląda jak na raz dostaniesz 3 zera, no ale trzeba tego roku doczekać i jeszcze będą Cię męczyć całą oceną. Premia miesięczna jest znacznie lepsza dla pracownika chyba, że od razu rozwalasz całą kasę bo nie umiesz nią dysponować, to wtedy tutaj będziesz zadowolona. W innym zakładzie mając premie miesięczną w przeliczeniu na rok było 1,5x tyle co tutaj...

Dominika

Taka ja
Kandydat

@pracodawca Witam. Chciałam zapytać na czym polega u Was praca na produkcji? Czy jest to praca zmianowa? Czy istnieje szansa na pracę tylko na jedną zmianę? ????

Jaka atmosfera jest między działami w Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o.?

Blondi
Inne

o których działach myślisz w ten sposób to określasz? na którym mimo wszystko pracuje sie najlepiej i dlaczego? ile wynosi teraz średni staż pracy? jedna Pani na forum pisała niedawno, że akurat miała dość długi

Helena
Inne

A w którym dziale są najlepsze zarobki? :D z tego co było widać na forum poruszony został temat podwyżek. Na którym są one najczęstsze i z czego tak naprawdę wynikają?

Jadźka
@Helena

Myślę, że w zarządzie są najwyższe. Najczęstsze na produkcji, teraz jakoś co pół roku podwyżka wynikająca z podniesienia płacy minimalnej ;) Nie dziękuj.

Operator
Kandydat

Witam. Ile zarabia operator z bardzo dużym doświadczeniem w obsłudze maszyn? Chodzi mi o kwotę Netto

K.W.

Małe wyjaśnienie odnoście klimatyzacji na hali produkcyjnej. Myślę że jedynym powodem, że dla jednych jest gorąco a dla drugich w tym samym czasie jest chłodno , jest fakt , iż klima działa różnie w różnych miejscach i maszynach. I tak np na vramach wieje nad głowami i po plecach a na ram 376 lub na bsamach duchota.ot cały zamęt co do temperatury na hali.pozdrawiam.

Operator

Podwyżka?????Ciekawe za co,jak obie laski są słabe i trzeba za nie nadrabiać już nie mówiąc o tym ,że rama jeszcze nie ogarniają

Zostaw merytoryczną opinię o Yamada Wentworth Sp. z o.o. - Lućmierz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yamada Wentworth Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 16 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yamada Wentworth Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii