Opinie o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Ula ty przestań zachowywać się jak wieśniaczka szkoda mi tych kobitek które są u ciebie na Lini jak cię gębą nie boli od darcia się czy u ciebie pracują głuchonieme

Reee
@Anonim

Jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia

Żenada
@Anonim

Może podejdź i jej się zapytaj, a nie sensację kolejna mądra na go worku robi.....

Ona
@Żenada

Bo trzeba mieć godność i trochę odwagi ,by odezwać się w tym chorym zakładzie . Każdy uważa na słowa i gesty by nikomu nie podpasc,bo temat będzie na zakładzie

Koleżanka
@Żenada

Zgadzam się z tym. Sztuczne sensacje ktoś lubi robić...

Xxxx
@Anonim

Nie musi tobie być szkoda bo u Uli jest Niesamowicie dobrze na Lini ???? a takie wpisy z anonima robisz ty więc tylko ty samą siebie możesz nazwac po swojemu "wieśniaczką" nie pozdrawiam ????

Koleżanka

Myślę że Urszula pracując na ram "B" wykonuje swoje obowiązki b sumiennie i godne naśladowania a ludzie zawsze będą gadać... W polskim porzekadle " nikt się jeszcze nie urodził by wszystkim dogodził" a każdy ma inny charakter i dorosłe osoby potrafią porozmawiać w 4 oczy a nie robić sensacje..

Ramb

Marzena jaaaka Tyyyy jesteś mądraaaa!!Szkoda że sama nie potrafiłas utrzymać się jako liderka ramb.Tylko płacz i użalanie się aż wkońcu się nad Tobą zlitowalin.Żałosne

Muszę doprecyzować jedną rzecz. I jest możliwe osiągnięcie czegoś w tym zakładzie jak w każdym tylko trzeba paru rzeczy. Nie nie chodzi o obgadywanie wszystkich, kablowaniu na innych ze świadomością że sami nie wykonujemy swoich obowiązków. Otóż trzeba po pierwsze chcieć czegoś więcej po drugie wymagać od siebie nie patrzeć że koleżanki, koledzy się śmieją, łapać każdą nową umiejętność bo to rozwój nie licząc od razu na pieniądze, pracować więcej niż inni,a teraz ważna sprawa używać głowy do samodzielnego rozwiązania problemów, mieć świadomość że czasem osiągnięcie czegoś trwa lata ... Dla pracowników produkcji przykładem powinna być Kierowniczka ZM. A . Zaczynała na linii ale tylko dzięki swoim ambicją i chęci czegoś więcej wymaganiu od siebie więcej jest kim Jest. A wy co robicie w tym celu? Spójrzcie w lustro i odpowiedzcie Sobie . A nie obwiniacie cały świat za swoją nieudolność. Tak to wygląda.

Operator z "wodnej"...

Drogi kolego, droga koleżanko. Wpierw polecam pójść do szkoły bo lekcje z j. polskiego chyba były przespane.... Pozdrawiam.

Alicja

Jakie bzdury wypisujesz. Kuba chyba.

Haha
@Alicja

"chyba". Dajesz, co tam jeszcze ciekawego nam napiszesz "Alicjo"?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik Montażu?

Czytam wasze żale i się zastanawiam czemu tam pracujecie jak tak źle? Ciężko na RAM B? Żałosne! Wy tam nie dźwigacie. Owszem wymuszone tępo bo to linia. Dla mnie to taka praca jest nie do pomyślenia. Jeśli ktoś ma wielkie chęci i wyróżnia się na tle innych to jest szansa że ktoś to zauważy. Nie można liczyć na zbyt wiele bo zakład jest mały i ciężko o awans. Poza tym na początku wybijali się Ci co właził w (usunięte przez administratora) pseudo liderom z Wodnej. Tacy są zarąbiści że ludzie im (usunięte przez administratora) obgadują i się śmieją a oni nic tylko premię roczną jeszcze i'm dadzą. To nie są liderzy bo siebie ogarnąć nie potrafią a co dopiero pracowników. Nie potrafią ukarać nagany wręczyć nic kierownicy zresztą też tyle gadają i w ogóle, a nie potrafią na górze walczyć o swoje i robią robotę za innych mechaników, kontrolę itd. Na wtryskarkach operatorzy z Wodnej ale nie tylko żyją w przekonaniu że są mega doświadczeni a guzik wiedzą o wtryskarkach i przetwórstwie. Pierwszy problem płacz i po technika. Są tak intelektualnie rozwinięci że bez instrukcji do kibla nie potrafią trafić. Większość głowę ma ale mózgu nie używa. Żyją w przekonaniu o swojej zajebistości i przekonaniu że są niezastapieni. Jak większość pracowników z Wodnej.

A Ja tam poczekam na wypowiedzenie i nikomu .......lizać nie będę.Amen.

Do Wielkiego "ja"

Hejt daję ci poczucie większego "ego", czy o co chodzi? Może się podpisz to opiszemy ideał pracownika Yamady żeby każdy się na tobie wzorował..... Trochę więcej empatii do innych bo zgnijesz od środka.

Ja2
@Do Wielkiego "ja"

Jaki hejt? Prawda. Dotycząca pracy. Może ktoś wyciągnie wnioski. A nie się obrazi. A ja jestem bardzo nie idealny ale zdaję sobie z tego powodu sprawę. A jeśli chodzi o przykład to go podałem. Nie mogę po prostu patrzeć co tu się wypisuje. Jak każdy patrzy na innych nie na siebie. Chcesz mieć lepiej to działaj pokaż co potrafisz pomóż rozwijać zakład dając pomysły obojętnie. Pamiętajcie to jest praca za którą macie płacone wynagrodzenie za wypełnianie obowiązków. Skupcie się na tym i wszystkim będzie lepiej. A nie jak bardzo wam źle i płacze na takim forum. Prawda nie jest fajna nie?

Ja^2
@Ja2

Chyba właśnie uraziłeś/aś uczucia człowieka bez wiedzy xd Trochę empatii, podpierdal.niem też można awansować xd Kurła no piwo bym Ci postawił dobry człowieku, bo myślę tak samo.

KimUnJest

O! Kolejny obrażony. Kolejny, który uważa, że jest super bo dobra wypłata za staż wpada. Po co coś umieć, wystarczy być i wykonywać bez zastanowienia co Ci powiedzą. "Przecież tak było na Wodnej."

Odchodzi dużo fajnych osob....

Jarosław
@Anonim

Czemu odchodzą? Tyle zwolnień jest, czy sami znaleźli lepszą alternatywę i uciekają?

C
@Jarosław

Wszystkie zwierzęta są równe ale niektóre równiejsze od innych.Jednym wolno drugim nie ,tak jesteśmy traktowani na jednej ze zmian.

anonim2
@Jarosław

raczej znaleźli lepszą alternatywe-mam na, mysli ludzi z gory

@anonim2

Chyba gorsi są ci z dołu myślący, że są na górze...

No i dobrze

Zmiennicy

Zmiana c pozaraża wszystkich.Dlaczego ich nie przetestowaliscie?

DB
@Zmiennicy

Jak tam strachliwa ocalała???

Nie polecam pracy na zm.C a już napewno nie na ramie B z tą operatorka.Towarzystwo de best i (usunięte przez administratora) pieniądze aż dziw że faceci tam robią.

Smok

Duży , nieznaczy kumaty,.He,okazało się prawdziwe

Ta pensja w Yamadzie to coraz niższa czy mi się wydaje

Nie wydaje Ci się polecam ramb

Najcięższa na tej maszynie praca fizyczna i najmniej płatna.

Kotek

Niecch se sami robią na ramie za te psie pieniądze

Mało płatna??Panom ok.30stki przecież tam dobrze i kasa ok

Ciekawski

No kogo ?. Kobiety czy faceta bo jestem ciekaw ale nie chce mi się tam włazić ? . Napisz chociaż inicjały tej osoby.

Smarek

A czego tam szukałeś, wsadź sobie między drzwi a futrynę o 6 rano jak będziesz wychodził z pracy.

M.S.

To chyba jakaś ściema nikt od nas by się nie zniżył aż do takiego poziomu.

@M.S.

Czyli jakiego poziomu.Bo Łódź to święte krowy a Łęczyca i Ozorków to śmierdząca wiocha

M.S.

No nikt porządny się tam nie loguje.

Rozbawiona
@M.S.

Jakiego poziomu takiego jaki reprezentujecie na tej stronie, dobre! Przecież tu sami desperacji wypisują :) mało znaczące niedowartosciowane osoby....

@Rozbawiona

I pomyśleć że wszystko zaczęło się od erodate. Zamiast obrażać się tu na wzajem proponuję podać inicjały tej osoby i po sprawie. Przecież to nie jest żaden wstyd.

Ciekawski

Szukałem, szukałem i nie znalazłem a przeleciałem wszystkie nazwiska z zakładu, hej ziomal ale z Ciebie niezły jajcarz hahaha.

Rozbawiona

Może właśnie załóż tam profil i w końcu ktoś cię zauważy i przestaniesz jarać się GoWorkiem

Praca

Tam pracują faceci na taśmie.SZOK

Zmiana

A panie idą na budowe

Facet

CÓŻ . Są chłopcy i mężczyźni

Mężczyźni
@Facet

Tak, to nie jest to zajęcie dla męzczyzn, czy to na magazynie czy na hali produkcyjnej. Męzczyźni tam pracujący, to emeryci oraz młode chłopaki którzy podjeli się tej pracy na okres wakacyjny, czesto odchodząc po przepracowaniu tygodnia w tej firmie. Tak więc mężczyźni pracujących w tej firmie, to osoby dorabiające sobie, na wakacje lub dzentelmeni na emeryturze.

SZOK !.!.!
@Praca

Za takie wynagrodzenie/pieniądze to dziw bierze że pracują tam FACECI. Czy to na hali przy taśmie czy to w magazynie naprawde jestem w SZOKU że mężczyzni dyrają za takie grosze !!! SZOK !.!.!

DPD
@SZOK !.!.!

Panowie nieróbta LIPY

Równouprawnienie
@SZOK !.!.!

Rozumiem, że kobiety za takie grosze mogą pracować? Gratuluję rozprzestrzeniania stereotypów. Są małżeństwa gdzie kobiety zarabiają lepiej ,a to że w większości związków to one dyktują warunki jest coraz bardziej powszechne

Maverick
@Równouprawnienie

nie żeby cos ale właśnie sama rozpowszechnianiasz stereotyp a nawet kilka stereotypów w swojej wypowiedzi. Kamikadze w każdej grupie społecznej się znajdą.

zainteresowany

Czy firma organizuje służbowe wyjazdy zagraniczne do swoich siedzib poza granicami Polski?

Pracownik operator

WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI URODZIN DLA PREZESA P. MICHAŁA. życzy produkcja.

Ramb

A po co są trzymane osoby które tylko i wyłącznie potrafią sprawdzać na stołach.Takim to dobrze a czlowiek musi się nadrabiać na taśmie i nie ma że boli.A pieniążki biorą te same.I tylko usłyszysz(bo się nie sprawdziły).Sprawiedliwość.

S-RAM tym
@Ramb

Tym powinna zająć się dyrekcja, bo nawet kierownicy i liderzy są bezsilni wobec osób którym na żadnym stanowisku się nie podoba i próbują rozplanować pracę koleżankom i kolegom, tylko psują atmosferę. Tak! Aż nie chce się pracować z takimi imbecylami.

Ewelina
@S-RAM tym

Hahaha te jaja jak zakład ???

@S-RAM tym

Na sortowaniu to robią osoby które na rama b sie nie nadają (takim to dobrze nigdy się niena robią nie napoca bo przy taśmie nigdy nie pracuja i pensję dostaną tą samą co ludzie z rama b gdzie pot po (usunięte przez administratora) leci)

Fakt
@Ramb

Są takie osoby co nigdy na taśmach nie pracują

Duża

Dobrze że A.S. nie ma na b ram bo Ja to się nawet jej boję

@Duża

Też tak miałem

UF JAK GORĄCO

Mija 4 rok od otwarcia zakładu a temperatura na hali w dni letnie przekarcza 30 stopni, no i wszystko jest w porządku ;-) Maszyny stają co minuta a normę trzeba wykonać, jak nie wykonasz to twoja winna, no bo norma musi być, nic że maszyna przez 8 godzin czasu pracy ulegała awari. Mechanicy są ale jest ich za mało, a maszyny się zatrzymują psują. Wynagrodzenia mimo inflacji niskie, ilość pracy rośnie z roku na rok. Praca w tym przedsiębiorstwie to stres pot i sfrustrowani ludzie.

Pracownik lini

Stanowczo ODRADZAM ! Stres, hałas, brak współpracy i wysoka temperatura na hali przekraczająca 30 stopni. Należy dodac iż pracownicy muszą wyrobić norme.

Sympatyczny

Nie mogę polecić tej firmy, bo tam pracuje więc wiem jak jest, a nie jest kolorowo. Natomiast można wpaść na obiad:-) Pozdrawiam panie z jadalni.

XD

Bądź odważny i się osobiście zapytaj ????

Zostaw merytoryczną opinię o Yamada Wentworth Sp. z o.o. - Lućmierz

• Jak się pracuje w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yamada Wentworth Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 17 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yamada Wentworth Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Przemysłowa 6
    95-100 Lućmierz

Yamada Wentworth Sp. z o.o.