Opinie o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Franek

Tęsknimy za wszystkimi, szczególnie za zmiennym B... p. s Ukraińcy z firmy SEITO ????

@Franek

Pardon, bez znaków zapytania ????

Leon

@Był Firma radzi sobie i jeśli zostaną dobrzy pracownicy to będzie super, nie ma niezastąpionych.

Powinni ją rzucić na inną zmianę bo wprowadza tu więcej rządów niż kierownictwo

C

Ona jest pod ochroną

????

Na grzęde to trzeba zasłużyć a ona z tym swoim języczkiem to nie zabardzo????

Jakie są warunki zatrudnienia w Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o.?

Bądź niekompetentny i chciej zarabiać 2300zl netto hahaha

Był

Długo już nie pociągnie lepiej samemu uciekać...mówią że pracy nie ma ale robota jest zaklady nadal szukają ludzi.Starzy pracownicy tylko tak się trzymają pokładu bo przecież na nowym zakładzie byłoby się zerem a tutaj jest się bohaterem pijąc kawki z liderami

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik Montażu?
Franek

@Xyz na lince jest tylko 5 minut przerwy?

Xyz

Witam wszystkich,powiem a raczej napisze tak,jestem operatorem owszem,ale uwiezcie mi niewiem czy to tak dobrze,Wy wszyscy pracujacy na liniach,jestescie zmeczeni,macie przerwe ograniczona do 5 minut,ja to rozumiem i po ludzku wspolczuje,macie powod do frustracji,nerw,sama pracowalam na lini,i szczerze przyznam,ze mimo wszystko chcialabym wrocic do tych czasow,naprawde szczerze,potrafilam wykonywac swojee obowiazki przez godzine,pozniej przerwa dla mnie na papieroska czy siusiu niewazne i wracalam na stanowisko na ktore musialam i wiedzialam co mam robic......a teraz jetesm operatorem a wlasciwie bylam,bo od dluzszego czasu wykonuje inne prace w tym zakladzie i latam tam gdzie musze i akurat jest potrzeba,ale trudno,co kaza to robie,ale operatorem byc to ciezka sprawa,jaki by nie byl zawsze sie zle o nim mowo,i kazdego do jednego wora wrzuca,ja nie czuje sie lepsza od innych,od ludzi ktorzy siedza na lini,nie bylam i nie bede nigdy kablem,ale tak nas sie wszystkich operatorow postrzega niestety,przykre to jest,ja jak na razie jestem na boku wykonuje inne rzeczy na swojej zmianie,ale gdybym wrocila nie daj Boze bo wcale tego nie chce,chcialabym zyc i pracowac z ludzmi w zgodzie,bez plotow i obgadywania,zeby kazdy mogl powiedziec swoje zdanie i wszystko to co mu lezy na sercu bez posrednio.....kazdy ma prawo do swojego zdania i kazdy z nas jest tylko czlowiekiem,kazdy inny ale czlowiek.......pozdrawiam

Co się dzieje w tej firmie ludzi zwalniają bo ja jestem na zwolnieniu i nie wiem czy mam po co wracać oooo czarno to widzę a co to miało nie być

@Anonim

Jednych zwalniają a lizusom umowy przedłużają zalezy kto z kim się zadaje

Yamada

Nie wciskajta ludziom urlopów na (usunięte przez administratora)

dawno i nie prawda

Ta firma to (usunięte przez administratora) dziwie się że ludzie tam pracują zarobki śmieszne. 3000zł netto to powinni mieć co najmniej ludzie na produkcji od tego trzeba zacząć ale jak boicie sie postawić to będziecie zarabiać dalej jak zarabiacie . Jakość (usunięte przez administratora) 1 pracownik na zmianę kierowniczka chyba troszeczkę za bardzo rozbujała wodze fantazji myślące ze jedna osoba da rade ogarnąc cały zakład Magazyn nie wypowiadajmy sie na temat leserów i ich koordynatora dzięki któremu magazynier nigdy nie otrzyma poprawnej pensij i czegokolwiek sie nauczy .Mechanicy i operatorzy wtryskarek śmiech na sali więcej pracy ma bezrobotny na ławce pod sklepem i każdy mi przyzna racje ale pensije jak najbardziej zadowalające. Kierwnictwo liczy sie tylko linia która potwierdza zwiększenie normy

Mocne ale prawdziwe

B
@dawno i nie prawda

Chyba fantazja poniosła pracownika z jakości, wstyd. Kupa bzdur wypisana.

Jola
@B

Coś w tym musi być skoro ludzie narzekają ciekawi mnie kiedy ta cała szopka się skończy i zaczną płacić prawdziwe pieniądze i dawać odpowiednią liczbę osób na stanowiska przydało by się z odpowiednimi kompetencjami

@dawno i nie prawda

Gwiazdka też zapowiada się licha.W innych zakładach dostają jeszcze raz tyle co tutaj i zadne zarobki rodziny nie są wliczane.

Ha
@Anonim

To idź do innego zakładu, chyba na siłę cię nie trzymają.

@Anonim

To moze idz do prywaciaza pracowac gdzie(moze dostaniesz jakies raczej NIC na swieta,a tu jednak cos masz/my to moze warto to uszanować,tym bardziej przy pandemi!!!,i mysle ze to powinno dac ci cos do myślenia,ale skoro piszesz to na tej stronie to raczej nie należysz do osob inteligentnych????????

Jola
@Jola

A czy ty masz odpowiednie kwaalifikacje na swoim stanowisku? nie wydaje mi sie, ciągle narzekasz.

DT
@dawno i nie prawda

Na wstępie chciałbym wyrazić mój smutek i ogromne zażenowanie ty, co tutaj jest wypisywane :( Nie potrafię zrozumieć tego jak można tak nawzajem się obrażać. Wszystko co przeczytałem to indywidualne opinie z różnych stanowisk. Ludzie piszecie głupoty, niczym nie poparte "argumenty". Wystarczy poszukać trochę w sieci i od razu wiadomo jaka jest średnia pensja na poszczególnych stanowiskach w regionie łódzkim. YWT/D niczym nie odstaje pod tym względem. Co do, tych wiecznie nie zadowolonych Pań operatorek na maszynach montujących - kto ma szkołę ten ma lżej! Więc może zamiast ciągłego narzekania, domagania się podwyżek lub sprzeczania się o dosłownie każdą najmniejszą bzdurę, popatrzyłybyście na siebie, czy aby na pewno jestem dobrym pracownikiem? Czy wszystko robię dobrze?. Uważam, że aby coś dostać, dobrze zarabiać i mieć szacunek to trzeba coś sobą reprezentować! Obecną postawą nic nie osiągnięcie. A co do utrzymania ruchu - pracownicy na liniach, montażach nie wiedzą ile tematów pobocznych ma mechanik lub elektronik. Oprócz przeglądów i awarii mechanicy wykonują też inne prace, do których włączają ich inżynierowie, liderzy, kierownicy. Zresztą charakter pracy mechanika i elektronika jest inny niż osoby montującej maszynki. Nie oznacza to jednak, że mechanik/elektronik nic nie robi, ponieważ mają wyznaczone akcje i cele, które muszą dostarczyć i są z nich rozliczani. Administracja - to administracja wszędzie jest tak samo.

Nie prawda
@DT

Co ty piszesz człowieku chłopak specjalnie poszedł do szkoły myślisz że firma pomogła mu odbyć praktyki ba zlała go poszedł na studia myślisz że podnieśli mu stawkę stanowisko zmienili jakąś pomoc zaoferowali bierze specjalnie urlopy by być na zajęciach egzaminach firma ma gdzieś pracowników musi jeździć i samemu sobie wszystko ogarniać opłacać gdzie to kosztuje kilkanascie tysięcy sam szuka kwalifikacji szkoleń i wiedzy więc przemysl za nim coś napiszesz a pensja to żenada 3000 brutto mają na liniach? Napewno nie .w innych firmach nie wiem jakie mają stawi,ale wtej na magazynie napewno nie mają 3500zl NEETTO za to tak kierownicy po 5-6 tys mogą mieć z. E. N. A. D. A

@Anonim

W innych zakładach to mają jeszcze pieniążki na wielkanoc i piknik co roku(przed pandemia)

Wazne

Dla dzieci swoich zwierzaków? Nic z tego nie rozumiem. Jeszcze raz po polsku poproszę

Agata Marek

A ja chcę pogratulować i podziękować wszystkim pracownika którzy pracują w 4 brygadowy systemie i 3 zmianowym którzy wiedzą co to ciężka praca nie mówię o kierownikach specjalistach czy ludziach którzy udają kogoś ważnego a pracują w systemie administracyjnym. Chcę podziękować tym którzy pracują dla swoich rodzin dla dzieci swoich zwierzaków wiedzą co to znaczy pracować całą noc i słyszą od dyrektora tylko ala pochwały czy też od prezesów dzięki wam ta firma istnieje wiadomo psrzeczacie się często obgadujecie ale tak jest wszędzie. Tak naprawdę to wy nakręcacie te firmy i życzę wam byście dostali chociażby w nie dalekiej przyszłości wymazone wolne i pieniądza za które można godnie pożyć. Jak tam patrzę na was to chce się tylko powiedzieć kurde jakie szczęście ma ten cały kierownik dyrektor i prezes mając takich ludzi na stanowiskach Brawo!

Jaki dress code obowiązuje w Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o.?

Sebix

Czarny dres trzy białe paski

Praca

Czy pracuja tam panowie ,magazyn ,automaty itd.zadna tasma bo to praca dla pan(tak uwazam).

Kiedyś
@Praca

Pracowałem tam na manualnej ale odszedłem,fakt to nie robota dla faceta,trza się wspinać a nie upadać

PG
@Kiedyś

Tutaj panowie są wygodni na wodnej też nie pracowali

@PG

Zgadza sie,zwłaszcza na wtryskarkach,bo tam jest ich najwiecej,a juz Pan przewodniczacy ewenement,na palarni co poł godziny

Z manualki to napewno sie nie ruszą za dobrze mają NIEKTÓRZY to spanko filmik sie obejrzy a operator udaje ze niewidzi

Efka

Z obserwacji to chyba najwiecej ich na zmianie u (usunięte przez administratora) na ramie b

Rr
@Efka

Jak juz piszesz cos glupiego to nie uzywaj nazwisk bo mamy rodo!!

@Efka

A tak narzekają ze na RamieB ciężko a tu spanie, kino. Dzięki Efka za cynk dobra z ciebie obserwator/ka tylko pozazdrościć tego przejrzystego umysłu i nie slychanego intelektu. Jeszcze tylko miiej

Xyz
@Kiedyś

Niektorzy wola stac w miejscu

Pani
@Praca

Większość stanowisk jest dla pań ewidentnie.Dla mniej zaradnych panów też sie coś znajdzie.Jesli jesteś mężczyzną nie chlopczykiem na garnuszku to polecam wtryskarki wózki i magazyn.,lecz od dawna nie ma tutaj przyjęć.

Mała

Ciekawe czy na innych zmianach operatorzy robią maszynki ręcznie jak operator na zmianie D :) bo musi być norma.EKIPA ZE ZMIANY D NIE COFAMY KASETEK BO MASZYNA SIĘ ZATRZYMUJE HIHI

Duszyczka
@Mała

Ha Ha ha stały tekst operatorki ze zmiany D. Tylko kto cofa? Przykład idzie z góry...

Dobry słuchacz
@Duszyczka

Więc operator zmiany D nie COFAMY KASETEK na butonach i łyszkach

Ale od kąd pamiętam to nigdy nie miał

Wieśniak

Sorry naucz się pisać

Do małej HIHI
@Mała

Na normę pracuje cały zespół a nie sądzę że wszyscy dziargają na drutach. Błagam włącz myślenie przecież to nie boli

Mądra
@Do małej HIHI

Boli to operatorke zmiany D jak stanie maszyna! Jakby miała granata w kieszeni to by WYBUCHŁA! Niech się zajmuje robotą a nie po30min na przerwie a pracownik bez komponentów na linii siedzi! Pracę zaczyna się o 22 a nie 21.58! Tylko potrafi krzyczeć na ludzi. Zachowanie jej podlega pod mobing! Dyrekcja już niedługo się o tym dowie!

@Mądra

Halo ludzie tu się pracuje, a nie obserwuje. Operator jest od tego by zrobić jak najwięcej. Przestańcie z tymi wypisywanie głupot i porozmawiamy co kogo boli. Ania jesteś super operator.

Jes
@Praca

Super operator? Jak śpi i jeść nie woła! Jak jest taka super to czemu ludzie przez nią płaczą? Czy ona jest w stanie patrzeć na siebie w lustrze po tym jak traktuje ludzi? To nie jest normalne! Każdy siedzi cicho bo operat za duże plecy ma! Odezwiesz się i zaraz nagana albo wypowiedzenie z pracy to normalne? Wystarczy być człowiekiem i traktować ludzi z godnością A nie jak śmieci! A Pani Ew.. Nie lepsza siedzi na mas,tnie i sciemnia A jak lider idzie to udaje że coś robi. Nagrodę dostała za 15 lat nic nie robienia i do noszenia! Taka jest prawda! Masz plecy to masz dobrze A jak nie to ... Była dobra operatorki ale niestety przez takich ludzi jak E... została przeniesiona masakra ! Marz..a WRACAJ!!!

Ona
@Jes

Cała prawda kiedyś przyjdzie taki czas że operatorka trafi na swoją i nie pozwoli sobie na takie traktowanie w tedy zobaczy jak czują się inni.,każdy rozmawia po kątach bo się boi odezwać. Dobrze że ma układy z liderem ma ją kto bronić.

@Jes

Marzena ma wracac??? Nigdy w zyciu

Si

Ludzie zastanówcie się nad sobą????

Królowa jest tylko jedna

I do tego bije na głowę wszystkich. Włazi wszystkim i wszędzie. Masakra. Do tego ta swoboda wypowiedzi. Od wszystkiego i niczego. Dobrze ze z montażu ją wzięli na wtryskarki. Niech się męczą oni. Pewnie wypłakała.u kierownika. W tym to dobra jest.

Ktoś kto wymyślił po nowemu sprawdzanie komponentu na ramie b sam tego napewno nigdy nie robił .Po sprawdzaniu palet złych alertow dwa razy wiecej niż po staremu.Tego się nie ogarnie w ten sposób w takich ilościach i gdzie tu logika.(oczywiście zmuszanie ludzi do robienia kwalifikacji,jakby na lini za mało się narobili). To nie chiny gdzie ludzie pracują jak mrówki a potem idzie taki bubel na rynek

Tech

Z 10 lat pracy tak wyglądało i to przy jednej osobie na sprawdzaniu. Nikt nikogo nie zmusza zawsze możesz zmienić pracę. Trochę odpowiedzialności i wielki żal się załącza MASAKRA to jest praca a nie przedszkole. Do roboty się weź a nie żale wypisujesz na tej stronie. Ps. Nawet nie wiesz co to alert, proponuję się dokładnie wypytać dopiero wypisywac tu swoje bzdury.

Produkcja

A co się przejmujesz chcą bubla to będą mieli bubla

@Tech

10 lat temu nie było tyle złomu co teraz ,a jak jesteś chętny to stój całą zmianę i zbieraj

@Tech

Sprawdzać z linii a poza linią z rolek to ogromna różnica

U nas nikogo nie uczą,mają już stałych ludzi z kwalifikacja na których mogą polegać,a na lini siedzi ciągle ta sama ekipa.Normy są,mamy spokój.

..ty

Tylko na jednej zmianie sa takie roszady

B
@Anonim

Jak by było z czego wybrać to by szkolenie było

Czy znów zwolnionko

Pewnie za mało mu płacą co się będzie chłopczyk nadrabiać.

Zostaw merytoryczną opinię o Yamada Wentworth Sp. z o.o. - Lućmierz

• Jak się pracuje w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yamada Wentworth Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 17 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yamada Wentworth Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Przemysłowa 6
    95-100 Lućmierz

Yamada Wentworth Sp. z o.o.