Opinie o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

pracuje rok

Pracuje tu już rok, a firma bardzo ok, warunki obiecane na rekrutacji spełnione w 100%, a i podwyżki były dwie i są tu ponoć w standardzie co roku. Jeśli chodzi o ludzi to jak ludzie jedni fajni inni betony, kierowników zmianowych nie znam wszystkich- mój ok. Nigdzie się nie wybieram.

Iza
@pracuje rok

No to fajnie, a ile tej podwyżki rocznie wychodzi? Czy oprócz tego są jakieś premie? I czy jest umowa o pracę tak w ogóle czy jakas inna forma zatrudnienia?

@Iza

Uwzględniając inflację będzie tego z minus kilkanaście procent!

Niunia
@pracuje rok

To gratuluję. No Ja niestety nie mam dobrego zdania o tym zakładzie. Pracowałam tu dość długo bo 5 lat i były to stracone lata, żałuję że wcześniej nie odeszłam. Atmosfera w tym zakładzie jest rzeczywiście tragiczna, każdy zamiast zajmować się swoją pracą tylko patrzy na innych. Pracownicy ciągle narzekają na tą pracę a sami podwyższają sobie normy-żenada!. Już nie będę wspominać o tych śmiesznych ocenach które są wystawiane co roku, niby za kompetencje -ale ściema. ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO W NADCHODZĄCYM ROKU.

@Andrzej

minus? w sensie, że do premii to odnosisz czy do czego? ona jest % od podstawy? jakim konkretnie?

Abc
@Aneta

Podwyżki to wogule śmieszna historia jedni dostają 1% a drudzy co ogólnie mało robią dostają po 5% albo więcej bo dobrze żyje z kier..nie liczy się wiedza zaangażowanie itp.

@Abc

A to na pewno chodzi o zmianę C, bo tylko tam są takie cyrki.

Prawda
@Abc

Coś o tym wiem. Mnie ostatnio oceniano także niesprawiedliwie. Chociaż posiadałam wiedzę i umiejętności potrzebne na danym stanowisku, to w ocenie rocznej wyszło że nic nie potrafię i nie jestem samodzielna. Zresztą ogólnie traktowano mnie w sposób lekceważący. Cieszę się że już tu nie pracuję.

Abc
@Fragles

Nie tylko tyczy się wszystkich zmian byle pretekst wymyślą żeby obniżyć podwyżkę żeby komuś innemu dać więcej

Ree
@Abc

Niech zwolnią panią że zmiany b ML to zaoszczędzą a nie płacą jej za siedzenie w domu bo jej frekwencja w pracy to jakaś kpina co rusz wraca do domu lub zwolnionko nie mam pojęcia czy nadnią się tak litują

Wiki
@Ree

A z tego co wiem to nad resztą się tak nie litowali ,tylko od razu do zwolnienia. Patafiany.

Katrin
@Ree

Tak bardzo interesuje cię frekwencja ML popatrz na swoją i dopiero oceniaj nie pozdrawiam

Niuunia
@Niunia

100 procent prawdy. Na kierownictwo w ogóle liczyć nie można, wchodzą w tyłki górze a pracowników mają za siłę roboczą. Zamiast być za ludźmi i ze względu na pozycję pomagać słabszym to patrzą tylko na wyniki i jak przysłużyć się swojemu wspaniałemu pracodawcy. A najgorsze jest to, że inni biorą z nich przykład. (usunięte przez administratora)Obowiązków coraz więcej a szacunku i wdzięczności za prace już prawie nie uświadczysz a zamiast solidarnie próbować coś zmienić to walczą ze sobą zamiast z pracodawcą. Dobrze, że mnie już tam niema. Odżyłam od pierwszego dnia po opuszczeniu tego toksycznego miejsca

Pracownik już kolejny rok
@pracuje rok

Nadal pracuje i podwyżka w tym roku znów była, obi jesienią była kolejna.

Pracownik już kolejny rok
@Iza

Tylko umowa o pracę, tu raczej nie ma innych form. Są premie roczne, trzeba się bardzo postarać, żeby ją stracić np. łazić na zwolnienia.

Edzia
@Pracownik już kolejny rok

Czyli po pierwsze tak dla jasności to jaka jest wysokość ten wspomnianej premii? dodatkowo interesuje mnie tematyka tych poruszonych zwolnień. Są jakieś „limity”, do których na pewno można sobie pozwolić i nie będzie z tego tytułu konsekwencji?

@Edzia

Premia jeśli chodzi o wartość to kilka % i wychodzi to do kitu w porównaniu do innych zakładów, tyle, że dostajesz ją raz na rok, więc ładnie to wygląda jak na raz dostaniesz 3 zera, no ale trzeba tego roku doczekać i jeszcze będą Cię męczyć całą oceną. Premia miesięczna jest znacznie lepsza dla pracownika chyba, że od razu rozwalasz całą kasę bo nie umiesz nią dysponować, to wtedy tutaj będziesz zadowolona. W innym zakładzie mając premie miesięczną w przeliczeniu na rok było 1,5x tyle co tutaj...

Dominika
@Andrzej

A jaką macie ocenę odnośnie potencjału firmy? mam na myśli jakiś późniejszy rozwój. również w tej strefie finansowej? od kiedy sytuacja, którą opisujesz jest jaka jest? co ze zmianami? Często jakiekolwiek są wdrażane? ciekawa jestem czy byłby sens poczekać

Taka ja

@pracodawca Witam. Chciałam zapytać na czym polega u Was praca na produkcji? Czy jest to praca zmianowa? Czy istnieje szansa na pracę tylko na jedną zmianę? ????

Jaka atmosfera jest między działami w Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o.?

Blondi

o których działach myślisz w ten sposób to określasz? na którym mimo wszystko pracuje sie najlepiej i dlaczego? ile wynosi teraz średni staż pracy? jedna Pani na forum pisała niedawno, że akurat miała dość długi

Helena

A w którym dziale są najlepsze zarobki? :D z tego co było widać na forum poruszony został temat podwyżek. Na którym są one najczęstsze i z czego tak naprawdę wynikają?

Jadźka
@Helena

Myślę, że w zarządzie są najwyższe. Najczęstsze na produkcji, teraz jakoś co pół roku podwyżka wynikająca z podniesienia płacy minimalnej ;) Nie dziękuj.

Operator

Witam. Ile zarabia operator z bardzo dużym doświadczeniem w obsłudze maszyn? Chodzi mi o kwotę Netto

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik Montażu?
K.W.

Małe wyjaśnienie odnoście klimatyzacji na hali produkcyjnej. Myślę że jedynym powodem, że dla jednych jest gorąco a dla drugich w tym samym czasie jest chłodno , jest fakt , iż klima działa różnie w różnych miejscach i maszynach. I tak np na vramach wieje nad głowami i po plecach a na ram 376 lub na bsamach duchota.ot cały zamęt co do temperatury na hali.pozdrawiam.

Operator

Podwyżka?????Ciekawe za co,jak obie laski są słabe i trzeba za nie nadrabiać już nie mówiąc o tym ,że rama jeszcze nie ogarniają

Renia

A dla czego nikt nie zgłosił wypadku, dla czego nie wezwano pogotowia. Hmmm czy lider pracujący przy wypadku i dzięki któremu to się stało nie został pociągnięty do odpowiedzialności. Jak osoby postronne miały zareagować skoro teren był wygrodzony? Co miało dojść do kolejnego wypadku.

Dlaczego w tym zakładzie największe podwyżki dostają Ci co się najmniej narabiają bo wieczną pomoc mają np. RamB.Nie dziwie się , że ludzie odchodzą.

Aneta

a jakieś konkrety odnośnie tej wiecznej pomocy? jakie firma oferuje ostateczne wsparcie w razie problemów podczas wykonywania pracy? i skąd wiecie kto jakie podwyżki otrzymuje, czy to nie są informacje nieco poufne?

Niunia

Zgadza się ja w nowej pracy już na starcie zarobiłam o 200 zł więcej niż tu, mimo że miałam bardzo długi staż pracy. W sumie jestem wdzięczna Yamadzie że mnie zwolniła bo dzięki temu znalazłam lepszą pracę. Pozdrawiam.

Kol

A czemu to w ogóle operatorzy pracują na linii? operator jest od prowadzenia maszyny a nie siedzenia na niej. ewentualnie jeśli nie ma monterów to wtedy ok.

Kol

Ten sam ale jak w każdej pracy każdy ma swoje stanowisko... dziwne że tego nie wiesz..... kierownik nie siedzi na maszynie bo ma swoje obowiązki i tak jest w prawie pracy z każdym.ty jesteś zatrudnioną osobą na stanowisku monter i tam masz obowiązek dobrze pracować...

Oczywiście,że taki sam pracownik, tylko z taką różnicą,że monter nie zastąpi operatora.

@Kol

Operatorzy nie prowadzą maszyn tylko przebierają buton lub produkt gotowy czyli lajcik,,.Monterzy najciężej fizycznie tu pracują za najniższą pensje.

Aneta

najciężej? a opowiesz mi konkrety odnośnie specyfiki pracy takiego Pana montera właśnie oraz Pana obsługującego maszynę? czemu w tym pierwszym zakresie miałoby być tak ciężko i czy ktoś poruszał ewentualnie ten temat w firmie jeśli Panowie maja jakieś zastrzeżenia?

Dobre :D , przecież tu jest taka atmosfera, że ludzie sami się zwalniają, nie trzeba żadnej pomocy.

Lola
@Andrzej

I słusznie po co tracić czas w tym zakładzie jak można podjąć pracę gdzie indziej tym bardziej że pensja to zwykłe ochłapy.

@Andrzej

O jakiej pomocy mowa? W zasadzie to gdy masz tu jakiś problem podczas pracy właśnie to do kogo z tym idziesz? Jakie problemy najczęściej tu ludzie maja?

Biuro

Czy kanalizacja w tym zakładzie w końcu zostanie naprawiona?

@Biuro

Może niech też ktoś zajmie się sprzątaniem na stołówce,to co jest przy zalewach i umywalkach to bród z kilku tygodni

Aneta

No a zgłaszaliście to jakoś konkretniej? Chyba, że po tej sugestii wydanej na forum ogarnęli temat? Jak szybko reagują na tego typu zgłoszenia?

Czy Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nie słyszałam nigdy o zleceniu tutaj.

Proponuję integrację w Ozorkowie, piękna wioska,DJ nie brakuje,sal też do wyboru.

Ja proponuję zrobić w Kutnie. Bo czemu nie, jeszcze lepiej i każdy będzie miał tak samo ....owo z dojazdem.

Noooo

Zajazd Leon?

Praca
@Andrzej

Na tą imprezę to tylko biuro idzie i operatorzy

@Praca

A to przepraszam, proponuję w Ustrzykach Górnych

Operator z "wodnej"...
@Praca

Na imprezę idą wszyscy pracownicy z zakładu bo wszyscy są zaproszeni.

Fragles

A po co wam ta cała integracja i tak wam to nie pomoże. Odkąd pamiętam to zawsze była atmosfera między wami do bani i tak za pewne zostanie.

@Fragles

Uuuu kolega nie słyszał chyba najważniejszych argumentów miernych, biernych ale wiernych. W zasadzie były dwa.

@Andrzej

to jeśli chodzi o jakieś argumenty o jest szansa na ich podanie? bo tu faktycznie jeśli jest tak jak napisał, że i tak ludzie się podobno nie lubią to po co robić coś na siłę? chyba, że tak nie jest?

@Aneta

Najważniejszym argumentem było "darmowe jedzenie".... Mam nadzieję, że pomogłem w ocenie sytuacji, która jest tragiczna, no ale niektórym się to podoba, jak w/w.

@Andrzej

Żart.... Argumentem robienia imprezy była dobra zabawa i integracja.

@Koleżanka

Teoria często mija się z praktyką. Idź popytaj ludzi. Nie "tych z góry", tych "z dołu".

@Andrzej

Wiem jak bawił się "dół". Miałam wrażenie że super. Na pewno tak było.!

@Koleżanka

Nie mamy o czym rozmawiać, mylisz pojęcia ale nie dziwi mnie to. Przyrównujesz jak ktoś się bawił do argumentu przystąpienia do tej zabawy.

@Koleżanka

I zapewne obgadywanie i naśmiewanie się z innych.

Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 5500 ?

Muminek

5500 zł to zarabiają u nas operatorzy. Góra zarabia więcej.

Helena
@Muminek

To do ilu jest w stanie góra zarobić? Możesz powiedzieć, czy to jakaś tajemnica?

ona

Pracując z szefowa hr to chyba mozna nabawic sie nerwicy. Nie polecam to najbardziej powalona kobieta jaka znam. HR to porażka!!!! ja sie zastanawiam dlaczego nikt tego nie zauwaza. Nie dosc ze glupia to mobing na kazdym kroku ale jak ktos to lubi to polecam. Wsparcia z jej strony zadnego ale lubi jak sie jej kabluje(usunięte przez administratora)

bastian obśtykultykiewicz
@ona

Nie tylko ona, ręką rękę myje, znasz to? Obrażanie mogłabyś sobie darować, ale wiem, że ciężko jest wytrzymać psychicznie w tym zakładzie a co dopiero pracować do emerytury. I bzdury na zebraniach jak to pomagają pokrzywdzonym, zresztą, książkę by napisał jakie głupoty tutaj wygadują i jak chcą Cię urobić, ale większość to lubi i póki tak będzie, będzie źle.

@Helena

Pensja jest tajemnicą.

@Operator

w jakim kontekście? ludzie sami z siebie na te tematy nie gadają, bo nie chcą czy jakiś dokument dają do podpisu? są tu jakieś konkretne zasady, do których należy się ściśle dostosowywać zaraz po zatrudnieniu?

Koleżanka

Droga judi..... Nigdy nie było, nie jest i nie będzie sprawiedliwości w zakładach produkcyjnych. Natomiast Jej nieobecności to na pewno nie Twoja sprawa... Radzę patrzeć na swoje nieobecności, bo na pewno takowe się zdarzają.całuję ????

Judi

A ja mam takie pytanie czy pani M L to jeszcze pracuje bo jak widać to jest gościem w tym zakładzie i jest nietykalna a ludzie co chcieli praciwać zostali zwolnieni Jakie to nie sprawiedliwe

Masakra

Pojechała po was jak wyszłyście z szatni, współczuję pracy na tej maszynie,swoje też przeszłam ale.......,,

Dzidka

Gratuluję Pani Renacie niesłychanej umiejętności i wiedzy na temat rama b. Bije na głowę wszystkie operatorki swoim błyskotliwym intelektem, byle tak dalej.

Aleksandra
@Dzidka

Super w takim razie jeśli ta pani faktycznie ma wiedzę. Jak oceniasz ceny jej usług? Są przystępne?

Młot
@Aleksandra

Ale o jakie usługi chodzi?. O co ty w ogóle pytasz?

@Młot

Pewnie chciała zażartować ale jej coś nie wyszło? A odnośnie tej Pani to sarkazm czy serio taka dobra? Bo generalnie fajnie by było jakby ludzie wzajemnie umieli się tu doceniać. ;)

Lili
@Aneta

Ja jakoś nie zauważyłam żeby się tu ludzie doceniali.

@Lili

Dlaczego nie? To w takim razie co takiego tutaj zauważasz?

Chcemy rybki po staremu,bo na imprezkę wigilijną i tak pójdzie tylko elita.

Kto wpadł na tak absurdalny pomysł by grudniową, piątkową imprezę odpracowywać w NIEDZIELĘ ???!,

Koleżanka

Na pewno ta osoba która będzie w niedzielę spędzać z rodziną

@Koleżanka

Czyli plus z tego taki, że o wiele więcej zapłacą, co nie?

Mała Mi

Dlaczego zakładasz, że ta co nie ma rodziny? Wiele osób na zakładzie ma rodziny a traktuje zakład jako priorytet dzięki kultowi (usunięte przez administratora)z zeszłej epoki. Swoją drogą tych ostatnich o których wspominasz tutaj nie jest aż tak mało.

Zostaw merytoryczną opinię o Yamada Wentworth Sp. z o.o. - Lućmierz

• Jak się pracuje w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yamada Wentworth Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 17 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yamada Wentworth Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Przemysłowa 6
    95-100 Lućmierz

Yamada Wentworth Sp. z o.o.