Opinie o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Pracownik operator

Dlaczego lider swoją frustrację przerzuca na operatora? Nie podchodzi to czasem pod mobbing??

Lider
@Pracownik operator

Zapraszam do działu HR w kwestii wyjaśnienia sprawy

Oni

Mlode pokolenie to nie wie co to prawdziwa meska praca

@Oni

To widać

Operator

Czy osoba dostawiająca i podpisująca dodatkowy stolik na obszarze vram.. Zastanowiła się co oznacza w etymologii słowa "bufor"??.. Pozdrawiam.

OB

Słyszałam że teraz operatozy dostali nie małe podwyżki a my dalej za miskę ryżu robimy. No tak bo nie robom dać pieniądze to można a Lidzia którzy naprawdę robią na tą firmę to tylko ochłapy dziękujemy bardzo

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik Montażu?
Stefan

Nie no teraz te osoby co miały podpisanie operatorów na zmianach nie mogą narzekać nic nie robią a podwyżki dostali nie małe... Co nie zmienia faktu że my dalej musimy pracować za psie pieniądze i im usługiwać.. na liniach Pozdrawiam

Wczoraj był wpis o Wiolce R.i już zlikwidowano pewnie to szycha lidera

Produkcja

A Wioletta R potrafi już śmieci wynosić czy nadal paluszek?wielka dama

Na konfidentów są przyjęcia super umowa i extra podwyżka no jak coś to na takie osoby się tutaj przygotuj.Dla panów polecam wtryskarki bo na linii to tylko jakieś męskie wyjątki

Koleżanka

Nie pisze się nazwiskami..! To co jest dzieje na danej zmianie zależy dużo od postawy kierownika zm. Jeżeli kierownik trzyma nieco w rydzach swój zespół i nie pozwala na takie wew awantury to każdy pilnuje swojego krzesła a jak nie pasuje praca na którą każda z nas się zgodziła podpisując umowę o pracę to niech się zwolni i nie robi bałaganu bo to nie pole bitwy.... Myślę że pracuje tu koleżanka 5 min jaj i reszta koleżanek i ciągle jakieś wpisy dziecinne piszecie. Ja nie kierownika na poziomie który z nami współpracuje i nie dopuściłby do takich ekscesów... U mnie wszyscy pracujemy w zgodzie i we wspólnej odpowiedzialności. I tego wam życzę.. Pozdrawiam.

A. Z.

Taki z ciebie kozaczek, że nie potrafisz powiedzieć jej to prosto w twarz tylko ukrywasz się za jakimś zdymanym nickiem wśród ludzi niedowartościowanych? Masz problem z przestrzeganiem procedur i przepisów w firmie czy ze zrozumieniem?

Pamelka
@A. Z.

Co czyjaś wredota ma wspólnego z procedurami firmy. Jest to kwestia kultury osobistej, z którą to ona ma problem. Zrozumiałaś?

A. Z.
@Pamelka

Nie zrozumiałam bo nie znam jej z tej strony, jak większość ludzi wg mnie:) Nie myl stanowczości w kwestiach słusznych z wredotą. Widocznie dałaś jej powód. Zastanowiła bym się jednak nad twoją kulturą osobistą skoro żalisz się tak żałośnie w takim miejscu jak to, cóż za anonimowa kompromitacja... I ewidentnie jak spore grono stąd, nie rozumiesz, że ta strona poświęcona jest opiniom na temat warunków pracy w firmie a nie hejtom personalnym.

Ktoś

Podłączam się. 1000% racji.

Ktoś

Podłączam się 1000% racji.

D.K.

Bo to wredne wścibskie babsko to jakaś szycha w zakładzie ma nawet swojego adwokata A.Z. no i to tyle w temacie.

@A. Z.

Ale masakryczna próba wpływu na coś, co z góry przegrane i wiadome ogółowi. To dopiero kompromitacja i to nawet nie pod zdymanym nickiem.

Pp

Witam. Uważam że zarząd tejże firmy powinien usunąć tą stronę gdyż nie przynosi ona nic pozytywnego i nic dobrego nie wprowadza.. Dziękuję.

D

Tez mam robione paznokcie i na ramie lini musze zapier....a niektore blondi niedosyc ze na tasmie nie stanie to jeszcze na sprawdzaniu sie niewyrabia

D

Kiedy wraca komfident?

Dzięki zs każdą koleżankę i kolegę z którymi się super pracuje. Jestem na super zmianie nie wyłączając kierownika...

Produkcja

Który to kierownik - to idziemy do niego

Produkcja

Zauważyliście ze w HR pojawiła się nowa laska - nawet miła i się stara, ciekawe kiedy ja zajadą i stanie się sztywna jak cała reszta

Jedna taka sztuka wystarczy

Dzięki dla wszystkich koleżanek i kolegów z mojej zmiany z którymi się super pracuje nie wyłączając kierownika zmiany. Tak trzymajmy.. Fajnie ze jesteście! ????

A

Najlepsze zarobki mają operatorzy i osoby sprawdzające na ram B.

@A

Skąd ty masz człowieku takie informacje..? Na jakiej podstawie tak stwierdzasz...? Śmiechu warte..!!

An
@A

Jak jesteś taki mądry/mądra to idź zrób kwalifikacje i usiądź na setkach. Zobaczymy czy będziesz mieć takie najlepsze zarobki. Zrobisz jeszcze innym przysługę bo nikt tam za takie same pieniądze jak osoby z Lini siedzieć nie chce. Informacje wyssane z palca.

X

Bo sprawdzające dobrze donoszą

S.
@X

No niestety taka jest prawda.

@A

He he dobre... Skąd takie informacje?? Najlepsze zarobki to ma biuro i ewentualnie kierownicy..

@X

Bo niektóre oprócz sprawdzania niczego nie potrafią

Ope...
@Produkcja

Na zmianie D ram taka jest.Generalnie kazdy powinien umieć pracować na lini,aby zastąpić itd a nie jakieś wyróżnianie

@Ope...

To Konfident

Szczera

Powiedziałabym że konfidenci są raczej na zmianie A ,tam to aż się od nich roi. No ale w zamian za to donoszenie chociaż awansują.

Niki

Oczywiście że nie. Chodzi przecież o to żeby mieć chody.

Roxi
@Niki

Żeby awansować to trzeba się liderom podlizywać innej drogi nie ma. Umiejętności się nie liczą. Jeżeli ktoś nie potrafi donosić to niech o awansie zapomni.

@Roxi

A na co byście chciały awansować? I komu się ostatnio udało? Bzdury wypisujecie i tyle.

A
@X

Kable górą ! Tak trzymać!

K.S

Pewnie chodzi o osoby pracujące na linii montażowej które awansują na operatora.

H.D
@Roxi

Chyba nie tylko liderom. Kierownicy też mają swoich pupili.

Matylda
@Roxi

Myślę że w każdej pracy tak jest(usunięte przez administratora)Jak to się mówi - po trupach byle do celu.

Maciek
@Matylda

No nie powinno tak być. Osoby które rzetelnie pracują powinny być cenione ,a nie pracownicy którzy zajmują się obserwowaniem innych i biegające do przełożonych z byle pierdołą. No ale niestety takich toksycznych ludzi jest sporo w tym zakładzie i wątpię żeby coś się zmieniło na lepsze.

Fenix

Dla nich robota będzie

@A

I jeszcze uważają że są fajni

Tu sie nie awansuje tylko jak ktos sie nie sprawdza to rzucaja go na inna maszyne operatorow i innych tez

Roxi

No ciekawa jestem.

Witek

Szkoda że pozwalniali tych ludzi byli spoko. Wolałbym żeby zwolnieni byli ci konfidenci bo zatruwają atmosferę tym swoim jadem.

Chyba ze zmiany d

M

No nie tylko ze zmiany D

Jeśli o tą małą Wiolette chodzi to jest spoko babeczka ja osobiście do niej nic nie mam a jeśli coś mówi to prawdę bo nygusów nie brakuje

Xx
@Anonim

Pewnie że jest spoko. Ludzi boli że ktoś robi swoją robotę najlepiej jak potrafi. Beznadziejni hejterzy co życia swojego nie mają. Nie przyjmuj się Wiola bo nie warto. Taka trololandia zawsze się znajdzie.

A bo ty nie masz czym się pochwalić

A ciebie to już wogóle nie ma za co chwalić

Haha
@Anonim

Wiola I prawda haha chyba jak jej w piracy nice ma

Ludzie...! Co wy tu wypisujecie??!? Opinie normalnym ludziom tu psujecie! Wstyd!! Idźcie na kawę pi pracy i dam sobie pogadajcie a nie na tej stronie!!

Święta prawda takie wszyscy porządni a wypisują bzdury wstyd każdy niech siebie pilnuje i będzie żyło nam się lepiej

Przynajmniej jest na co popatrzeć. A Ty musisz być mega brzydka i zdesperowana. Ach ta zazdrość. Za robotę się weź brzydalu!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Yamada Wentworth Sp. z o.o. - Lućmierz

• Jak się pracuje w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yamada Wentworth Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 17 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yamada Wentworth Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Przemysłowa 6
    95-100 Lućmierz

Yamada Wentworth Sp. z o.o.