Opinie o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yamada Wentworth Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yamada Wentworth Sp. z o.o. w Lućmierz

Baryłka

Czy szykują się u was jakieś przyjęcia na operatora ?

Biuro
@Baryłka

Na wtryskarki, starzy operatorzy albo się przekwalifikują albo co niektórym też podziękują.

@Biuro

A może tak prezes zacząłby zwalniać biuro??? Nie tylko ludzi z produkcji....?!

Pracował ktoś z Was jako Magazynier w firmie Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Nie szykuj się ,z magazynu niedługo ludzi ubędzie tak jak i z produkcji

Gabi

To kto będzie pracował? Aż tak dużo u was ludzi że zwalniają, bo ogłoszeń jakoś nie widać ?

Ala

Przecież oprócz Planisty nikogo nie potrzebują. Nie ma żadnych ogłoszeń.

Hentny

Cy ktosz wie cy bendom jakies psyjencia do wasego zakładu. Pytom bo bardzo mi zalezy na znalezieniu procy.

@Hentny

Ale my procy nie produkujemy.

Dorota

Co, nie zatrudniacie ludzi nowych czy jak? Nie rozumiem za bardzo.

Jojo

Tak, bendom.

@Jojo

Ale skond wiesz że bendom?. Psecies ludzie pracujom za tsech, to po co wiencej pracownikuf ?

@Hentny

Naucz się najpierw poprawnie pisać, a nie robisz tu wiochę. Wracaj do szkoły.

Dobrze godo

Jo gworom godom ino, bydom. I tańsze bydom bo łogłoszynie ino wisi na olx że za 3100 brutto. Wiadomo im tanij tym lepij, jak ze sprzątaczami bydzie. Ino moc maszyn ich przerasto, że hej kruca fix.

Dobrze godo

A no ni ma, a jak swój chycisz z doma i będziesz mioł kontrola po szychcie to bydzie, żeś chopie z roboty ukrod.

Lolek
@Dobrze godo

No i bydzie powud do zwolninia dyscyplinarniego za przywłascinie sobie właśniości pracodawcy. Lepij podcirać się liśćmi.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Yamada Wentworth Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik Montażu?
Leszno

Czy ktoś wie czy będą przyjęcia do zakładu na pracownika produkcji ?

Czy urlop w Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tech już nie istnieje, zapraszam do HR jak cię bardzo interesują świadczenia pracowników z wodnej.

@Anonim

A czemu nie istnieje? Rozwiniesz?

Lili

Oczywiście .A tak na poważnie zakład bardzo polecam ,miła atmosfera i extra zarobki najwyższe z całej Polski. Lepszego zakładu nigdzie nie znajdziecie. Hahaha ale jestem dowcipna.

Kopiernik
@Aleksandra

Bo (usunięte przez administratora) z wodnej boli pewna część ciała na tyle, że nie przewinie na górę i nie widzi jaka nazwa jeszcze tutaj jest i że osoba z zewnątrz nie musi wiedzieć o każdym ruchu we firmie. No ale dla niektórych świat kręci się wokół firmy. Jestem kobietą-Kopiernik.

@Lili

Trzeba szukać bo kolejne zwolnionka się szykują.

Lili

No zwalniać to już raczej nie będą, ściągają maszyny czyli potrzebni będą pracownicy. Podejrzewam że zacznie się rekrutacja na pracownika produkcji, ciekawe czy ktoś w ogóle zechce tu pracować ?

Jak widać na FB w tym zakładzie to tylko dwie zmiany pracują na normy,bo że zmiany c to tylko rozrywki, używki.

Koleżanka

A zmiana B robi za dwie pozostałe zmiany... Hi Hi.

C

życie jest piękne, jak se pościlisz tak się wyśpisz.

Wyobraź sobie że (usunięte przez administratora) boli jak trzeba za kogoś zap...r...alać.

Rozbawiona

Chyba zakład pracy ci się pomylił....

Ty (usunięte przez administratora)zastanow sie co piszesz,zmiana c to najbardziej (usunięte przez administratora),i chodzi na nadgodziny żeby wspierać wasze zmiany nieroby,a po pracy mozemy robić co chcemy i wstawiac na fb co nam sie tylko podoba,nic ci do tego,Ty widocznie nie masz co wstawiać bo nie masz swojego życia tylko sie interesujesz czyjmś i masz ból (usunięte przez administratora)....Życie jest piekne gdy życ się umie,ale taki (usunięte przez administratora) jak Ty nie zrozumie.....pozdrawiam Cie (usunięte przez administratora)

Aleksandra

A co do tych nadgodzin, to są one płatne normalnie? Czy do odbioru?

A ile może zarobić operator maszyn w waszym zakładzie. Pytam tak z ciekawości , czy zarobi na rękę około 2700 zł, czy więcej ?.

Abc

A co cię to obchodzi!!,twoje życie musi być nudne skoro interesujesz się czyimś, żenada

Serio ja nic nie zauważyłam.

Ooo

Facebooka nie oglądacie

Strefa

Szreki,gwiazdy,wieśniaki, pedały,wieloryby, głuchonieme,niedźwiedzie,yeti.Jezu co za Asy u was pracują

@Strefa

Niestety ale asami bym ich nie nazwała raczej zazdrośnikami zakompleksionymi niech chociaż tutaj sobię ulżą jak w prawdziwym życiu nie mogą. Pozdrawiam ala asy więcej jadu a ta strona szybciej przejdzie do historii. Pseudo gowork do obrażania pracowników

Aneta

Ja nwm czy to dłuży do obrażania raczej w tym momencie przejawia się narzędzie w nieodpowiednich rękach? Swoją drogą ludzie tutaj mają powody, żeby takie rzeczy pisać?

A na C umowy dostały

A któż dostał umowę bo mi nic o tym nie wiadomo?

Iza

A co zrobiły że udało się im dostać te umowy?

Niech się wezmą, za te paniusie z wodnej a w szególnohści z 376 bo one czują się jak ryby w wodzie tu nie tu nie tylko przy stołach i opierdalanie dup myślą że są najważniejsze niech idą na P rama czy na b zobaczymy co zdziałają nygusy nie pozdrawiam zmiany c

@Anonim

W imię czego te ,,paniusie "z rama 376 mają usiąść na ramie B , może by monter zszedł z maszyny i pracował poza nią.Gdzie byli do tej pory by zostać operatorem na 376 i innych maszynach gdzie jest większa odpowiedzialność za maszyny i produkcję. Teraz widzimy dopiero te operatorki że są poza linią i to nie zawsze, bo jeśli jeszcze tego nie zauważyłaś pracujemy na ram B bez żadnych problemów, bez pomocy innych dodatkowych osób gdzie niejedna osoba ma tam pomoc . Jeśli nie odpowiada Tobie taka praca to może czas to zmienić i dać szansę sobie i innym . Pozdrawiam

Aneta

A czemu tej dodatkowej pomocy nie macie tak właściwie?

@Aneta

Bo dziewczyny się wyrabiają, nie to co taka Renatka. Taki staż i lipa.

No właśnie Renata to wspaniały pracownik nie chodzi na zwolnienia, jest super operatorem ,umie wszystko sama zrobić nie potrzebuje pomocy przy spisywaniu parametrów na maszynie, no po prostu wzór godny do naśladowania.

R.T

No to należy się nagroda dla koleżanki za to zaangażowanie w pracę. Kto jest za ?

@R.T

Nikt

Operator z "wodnej"...

A może zejdźcie z tej koleżanki! Renaty, bo jest jej duszno, a kobieta chce odpocząć na urlopie. Czepiajcie się siebie.!

R.T
@Operator z "wodnej"...

Ale o co chodzi, przecież My ją wszyscy bardzo podziwiamy. Gdyby każdy pracownik był taki jak Renata to Yamada była by w rozkwicie, a tak to ledwo przędzie.

Właśnie to widzimy,ona nie ma pojęcia co należy do jej obowiązków.Ania wracaj.

Jagoda

Dajmy jej szansę niech się wykaże.

Zła

Buzią nadrobi,spokojnie,takiej to i tak nie ruszą.Przecież jest z Fredem na Ty.

@Jagoda

Taaaa,kosztem ludzi,bo za nią zrobią.

Ozzy

Ale z tego Dawida flegmatyk. Młody człowiek a bez życia. Tragedia.

Ozzy ???

Od razu wiadomo że to baba, bidulko przejdź na dietę trochę sportu i endorfiny pomogą wyplenić z Ciebie jad. Pozdrawiam całuski i powiedzenia życzę

@Ozzy ???

Dziękuję Ci za tą wspaniałą radę na pewno z niej skorzystam. A tak w ogóle to jeszcze nikt nie napisał o mnie tylu miłych rzeczy. Ja Ciebie też bardzo pozdrawiam.

Laleczka Dawideczka
@Ozzy

Kto śmiał aż tak obrazić mojego misiaczka przytulaska. Skandal !!!

@Laleczka Dawideczka

Jakoś wyrośnięty ten twój misiaczek. Bardziej pasuje niedźwiedź albo Yeti.

No i znów zaczęły się zwolnienia zakład schodzi na psy ciekawe ile osób poleci a pani M jest bezwzględna pupili utrzyma choć nie umią pracować na ramię B tyle pracują i trzeba na niektórych stanowiskach pomagać ciekawe co zrobią z tymi co są na zwolnieniu bo co nie którzy to ciągle chodzą i nic z nimi się nie dzieje

@Anonim

A jaki jest powód zwolnień? Cięcie kosztów? Ciężko chyba, żeby każda osoba coś "zbroiła" :p

@Anonim

A Renatka jak zwykle nietykalna,.Dni na żądanie to po 10 na rok i wszystko jest przez kierownictwo ukrywane,(że niby wcześniej informowała), przecież ludzie widzą,a biuro kieruje się tylko latkami pracy.Stary stażem pracownik zawsze będzie miał wyrąbane i zawsze będzie kryty.

@C

Wyczuwam zazdrość... Kiedy wy na tej zmianie się uspokoicie...?! Pracowałam z Renatą i pracowitą jest osobą. Sąd masz człowieku takie poufne informacje odnośnie zwolnień, itp... Zajmij się sobą.! W pracy jesteś!

Koleżanka koleżanki

Dobre.......ciekawe gdzie????

Czytamy że zrozumieniem

K.T
@Koleżanka

Renata pracowita ? To chyba nie piszesz o tej osobie o której myślimy, bo takiego drugiego lesera to w zakładzie nie ma. Więc o jakiej Renacie piszesz ?

@K.T

Renia nie przejmuj się, pustaki niech się wyżyją na GoWork co im pozostało... Zwykła zazdrość i tyle

K.T
@Koleżanka

A czego niby mamy zazdrościć ?.

Lizus
@K.T

Chyba tego że ma wtyki.Jednym wszystko wolno a drugich się zwalnia.

Zabawne
@Lizus

Mamo ona zabrała mi zabawkę, zrób coś ........... hahahaha

@Zabawne

Mam do Ciebie prośbę lepiej nie pisz już nic więcej. Od Twojego wpisu rozbolała mnie głowa. Swoje twórcze teksty zachowaj lepiej dla siebie.

@Lizus

No właśnie.

@Koleżanka

Tak jest pustaku z jednym ale,co w żywe oczy =wypowiedzenie. Kumasz?

Co budują obok, ktoś w temacie?

Panie dyrektorze. Komu przeszkadzało to że na zmianie "B" nie było zwolnień i przez ten fakt kierownik był zmuszony zwolnić niezasłużenie dobrą młodą i ambitną pracownicę..?!

Bo trzeba zatrzymać paniusie z Wodnej ,one się trzymają ,a do pracy jadą ponad 2 godziny ,bo gdzie będzie lepiej.......

To znowu kogoś zwolnili?. Przecież miało nie być zwolnień, co jest grane?

Hahahaha jaka obeznana, chyba złego masz informatora i co kogo obchodzi ile kto jedzie do pracy. Każdy narzeka a jak pojawiają się zwolnienia to nagle zakład jest najlepsza opcją.

Pipidówek

Nie masz pojęcia o czym mówisz i jak wygląda rynek pracy :) Zapewne wierny, lojalny i długoletni pracownik Yamady? Kiedy ostatnio byłeś bądź byłaś a może byłoś bo nie wiem ile tam u was płci jest, na jakiejś rozmowie kwalifikacyjnej?

www
@Pipidówek

Owszem wiem o czym mówię i o czym piszę.Mnie nie boli to że zwalnianie są osoby które same sobie na to zapracowały i nie przeszkadza mi to że ktoś dojeżdża do pracy dwie godziny.Jeśli uważasz że koleżanka niesłusznie została zwolniona to możesz odstąpić jej swoje miejsce pracy.Skoro rynek pracy jest taki bogaty w ciekawe oferty to można wybierać tak jak w ogórkach:))))

Pipidówek
@www

No i jak zwykle wszystko przetłumaczysz na swoje jak to w Yamadzie wieloletni pracownik. Gdzie, pytam gdzie w moim komentarzu jest napisane, że uważam, że koleżanka została niesłusznie zwolniona? P.S. nie wszyscy, którzy nawet zasłużyli są zwalniani jak zapewne wiesz :)

@Pipidówek

Więc nie jest to w porządku. Bo powinni być wszyscy zwolnieni którzy na to zasłużyli, a nie jednych zwolnili a drugich sobie zostawili, jaka w tym sprawiedliwość pytam się?

No i po co się tak żrecie między sobą. Nie lepiej pracować w zgodzie?

Rr

W zgodzie jest bardzo ciężko,zbyt dużo osób konflikotowych nie które osoby to jak by mogły to by zgnoiły człowieka

@Rr

To prawda co piszesz, mnie gnojono już wiele razy. No ale cóż trzeba zacisnąć zęby i pracować dalej, bo w tym zakładzie już lepiej nie będzie.

Pracownik z Wodnej

W imię czego zwalnia się starych pracowników a jedna pani że zmiany B jest gościem w pracy i jest ok to jest sprawiedliwe????

@Pracownik z Wodnej

Przecież w tym zakładzie nigdy nie było sprawiedliwie.

Zgredzik
@Pracownik z Wodnej

A oto to trzeba się już zapytać Pana Dyrektora na pewno udzieli wyczerpującej informacji.

C

Nie nie nie, Maciuś,nie podoba nam się że konfidenci donoszą a Ty jesteś jednym z nich.Wiadomo , że kierownictwo takich lubi.

Helena
@C

O co właściwie chodzi z tym donoszeniem? Rozumiem że masz na myśli że pracownicy donoszą kierownikom? Ale co, w jakich sprawach to robią?

Ramb

Podeścik dla Pani,heeeee, jakoś inne panie sobie radzą bez

@Ramb

Dużo mówi,wolno robi

Aleksandra

Nie bardzo rozumiem, do czego się odnosisz. oświecisz mnie?

Zostaw merytoryczną opinię o Yamada Wentworth Sp. z o.o. - Lućmierz

• Jak się pracuje w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yamada Wentworth Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yamada Wentworth Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 17 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yamada Wentworth Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Przemysłowa 6
    95-100 Lućmierz

Yamada Wentworth Sp. z o.o.