Opinie o Drops Print Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Drops Print Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Drops Print Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drops Print Sp. z o.o. w Warszawa

Do Marty

To co Marta napisała o pandemii jest nie prawdą. Może ona miała szczęście i firma była wobec niej porządku ale inni pracownicy mieli obcięte wypłaty bo była pandemia, wypłacano im tylko cześć kwoty a nie całą pensje, mówili ze później się rozliczą jak pandemia się skończy ale z tego co wiem to na początku 2022 nadal się nie rozliczyli i nie wypłacili zaległych pieniędzy. Firma ma założone sprawy w sądzie o wypłaty i w ZUSIE które narazie cały czas się toczą. T

Ryszard

Wobec wszystkich pracowników? Jaki są to kwoty? Od wypłaty też nie odprowadzali składek skoro sprawy też w ZUS-ie? A teraz normalnie płacą? Bo wiedzę różne głosy na ten temat i chciałbym się upewnić.

Gucio Nowy wpis

Niestety brak ofert pracy w Google, a zależało mi, żeby się dowiedzieć czy są jakieś, bo szukam czegoś blisko miejsca zamieszkania. Da ktoś znać? Od tamtego roku też nic nie pisaliście, zastanawiam się o czym to świadczy?

Jagoda

Jestem po 4 etapach rekrutacji do firmy . Zosstałam na koniec przez kierownika handlowego poinformowana że ina osoba z małopolski została wybrana. Miło ze dali znac, tak samo jak to ze wspominali o wyjazdach sluzbowych od samego początku i pytali czy to dla mnie ok jak coś ale niestety nie mogłam sobie na to pozwolić. Co więcej, polecono mnie do innej firmy co mi bardzo pomoglo i idę niebawem tam na rozmowe

Paweł Nowy wpis
@Jagoda

4 etapy rekrutacji? W mało której korporacji tak jest. W tej firmie biorą pierwszą osobę która się zgodzi na te skandaliczne warunki ????

Marcin Nowy wpis
@Paweł

@Paweł a może jest tak, że nigdy nie zaproszono Ciebie na kolejny etap rekrutacji stąd myślisz, iż jest ich tak mało :) Ja niestety jestem przykładem, gdzie poinformowano mnie o wyborze innej osoby. Z tego co wiem do pracy na wyspie zostały wybrane 2 osoby a 3 innym odmówiono.

Czy w Drops Print Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Kazimierz

U mnie rekrutacja z 3 panami, wszystko bezproblemowo, kazdy kulturalnie, o wszystko mogłem dopytać. Plus w umowie wszystko jasno o warunkiach prowizji napisane. A jak potrzebowalem list intencyjny to też dostałem bez mrugnięcia okiem

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Drops Print Sp. z o.o..
Martyna

wiadomo jak branża wygląda, nie jest duża, ludzie się znają. I wiadomo kto piszę takie rzeczy tutaj z bylych pracownikow, nie jest to nic szokującego :) dla mnie to slabe bo wiem, że ta osoba pracowała tam sporoooo czasu i nawet mi osobiście chwaliła warunki a tu nagle teraz po rozstaniu się z firmą taki zalew żalu

Arkadiusz

Pracowałem w firmie niecale 2 lata. Ale to już jakiś czas temu. wtedy absolutnie nie bylo problemów z wypłatami czy premiami, wszystko było normalnie przelewane w terminie na konto

Paulina

Probowałam dostać się do firmy ale zostałam uczciwie poinformowana o wyjazdach, na ktore nie moglam sobie pozwolić. Jednak znam trochę osob z branży które pracują i chwalą warunki, szczegolnie te finansowe. Więc wydaje mi się że placą dobrze

Pracuje w firmie od niedawna wiec mogę się wypowiedzieć głownie o rekrutacji a ta przebiegla bezproblemowo i sprawnie. Plus za to że na ostatnim etapie rekrutacji na moją prośbę pokazano mi projekt umowy i systemu premiowego bo chciałam wiedzieć dokladnie jak to wygląda

Marianna P

Ja ogólnie z firmą mam dobre doświadczenia, szczególnie że nie miałam łatwej sytuacji, bo pracowałam niecaly rok jak zaszlam w ciaze, a po macierzyńskim miałabym ciezko pogodzić wyjazdy z opieką nad dzieckiem i została mi zaproponowana praca na etat stacjonarnie co mi wiele ulatwilo. Więc to tylko pokazuje jak szanują człowieka i wyciągają reke

Nelka
@Marianna P

Jej, to mega miło, że tak postąpili w Twojej sytuacji. A czy przy zmianie pracy na stacjonarną w jakiś sposób zmieniło się Twoje wynagrodzenie, no i czy pracując stacjonarnie oznacza, że pracujesz stricte z biura, czy masz też szansę na pracę zdalną, biorąc pod uwagę, że masz małe dziecko?

Koniec końców premia była? :) Szkolenia bhp brak, moze, chociaż jakieś porządne wdrożenie w obowiązki na stanowisku zrobili? Kurczę, to jak takie rzeczy wychodzą z tym zusem, to chyba nie warto aplikować? Mi akurat nie zależy zbytnio na stabilnym zatrudnieniu (wiem, dziwnie brzmi) więc chciałem spróować swoich sił

Dominika

Hmm....te praktyki wypłacania do ręki jakiejś części pieniędzy jest dość powszechne w firmach, a możesz powiedzieć w takim razie ile wypłacali normalnie na konto i ile było też tej premii?

Były
@Dominika

Podstawa trochę wyższa niż najniższa a premia zależna od tego czy wyrobisz cel,(% od sprzedaży po przekroczeniu progu czyt. Celu) który z miesiąca na miesiąc rośnie jak zostanie wyrobiony.

Tymek
@Były

To dziwne, że ten próg rośnie, bo w sumie można wywnioskować, że każdego miesiąca jest ciężej. No ale dobra załóżmy, że ktoś go stale osiąga i w ogóle to z czasem można liczyć na zwiększenie podstawy wynagrodzenia? Są w ogóle jakieś jeszcze inne pozapłacowe benefity?

Natalia

Po sprawdzeniu podanego tu regonu firmy uzyskuję Drops Print zarejestrowany w Krakowie, zajmujący się obsługą nieruchomości. Czy to firma rzuciła handel lokalami, przeprowadziła się do Warszawy i drukuje gadżety reklamowe, czy to inna gałąź działalności ale firma ta sama?

@Natalia

Natalia, Drops został sprzedany do skrzynki pocztowej w Krakowie - firma wirtualna. Tyle pism wyslanych z poleceniem odbioru i wszystko wraca z powrotem. A aktualnie ta sama firma pod nowym NIPem to Prosperius nic na lepsze się nie zmieniło.. Nie polecam.

Zgadzam się z opinią w 100%. Nie wierzcie w bajki, które wciska pracodawca. Inaczej mozecie miec problemy. Brak składek do ZUS, brak wypłat na czas i wiele innych negatywnych zagrań. Nie chcesz mieć problemów nie zatrudniaj się. Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie. Jesteś normalny szukaj normalnej pracy. Powodzenia ????

Do Marty

Weronika
@Do Marty

A to skąd taka niesprawiedliwość w takim razie? Nie powinni wszystkich równo traktować?

Artur

Drops print nie ma wystarczającej ilości produktów żeby wykonać cel sprzedażowy.

@Artur

A jaki jest ten cel sprzedażowy? Masz na myśli wysokość targetów który decyduje o dostaniu premii albo prowizji? Inni pracownicy też są w podobnej sytuacji?

Jolanta

No dobrze ale z czym to ma związek, czemu tak odradzasz? Chodzi o pensje, bo nawet pojawił się niedawno post dotyczący niewypłacalności. Reszta opinii głównie pozytywnych więc? Fajnie jakbyś rozwiał moje wątpliwości, bo póki co nie będę miała okazji być we wskazanym przez Ciebie miejscu...

Czy w Drops Print Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Były

Nie wypłaca nawet pensji na czas.

Dominika

Czy te informacje podadzą od razu na miejscu jak pójdę? Dowiem się jaka jest umowa i stawka za pracę w tym miejscu? A może ktoś tu da znać?

On
@Dominika

Dowiesz się dlaczego nie warto podejmować pracy w tej pseudo firmie :)

Ślimak

Myślę żeby startować na handlowca. Jakieś opinie może? Polecacie? Ktoś pracuje lub pracował?

spoko
@Ślimak

Płacą dobrze bo solidna podstawa plus premia za obrót. Do tego premia nie ma górnej granicy. Są też dodatkowe premie za nowych klientów. Dlatego warto nie tylko trzymać się tych co się ma, ale też szukać nowych bo to naprawdę spora kasa może być.

pioo
@Ślimak

Dla handlowca fajna opcja. Możliwość rozwoju. Dobra kasa. Fajna atmosfera w pracy. Umowa spoko. Polecam!

Seven
@Ślimak

Pozostawiam swoją opinię dla tych osób, które będą chciały lub w tej chwili aplikują. Uczciwa i solidna firma. Mimo że już nie pracuję to dobrze wspominam czas pracy. Co do umowy to dla handlowca to UoP, 3k netto plus premie.

Wojtaas
@Ślimak

U mnie podobnie chociaż nie wiem czy się uda dostać. Z tego co słyszałem to ciekawa oferta. Tutaj też trochę opinii poczytałem. Wydaje się ok. Mam nadzieję, że się uda.

Furiato
@Ślimak

Dają dobrą umowę. Fajna atmosfera w pracy też jest. Nie ma co się martwić, bo jak coś się dzieje lub jest awaryjna sytuacja to zawsze można liczyć na pomoc. Ogólne wrażenia co do pracy pozytywne.

Irena
@Ślimak

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Jaka atmosfera, zarobki czy może coś innego Cię interesuje? Jakie masz w ogóle doświadczenie?

ciko
@Ślimak

Drops Print to dobre miejsce do pracy. Każdy ma własne zdanie, wiadomo że różne oczekiwania. Moim zdaniem jednak warto docenić. Bo to na co się umawiasz masz w 100% pewne. Nie ucinają kasy z byle powodu, wypłacana premia.

Weronika
@ciko

Nie ucinają z byle powodu, to dobrze ale czy to znaczy, że jednak się to zdarza? Czy na umowie jest coś na ten temat jesli o pomniejszenie zarobków chodzi?

tiger90

Pracowałem może i niedługo ale dobrze wspominam. To co było ustalone w umowie to było. Umowa o pracę, premia wypłacana. W pracy dało się z innymi dogadać.

Jolanta
@tiger90

To dlaczego niedługo pracowałeś? Jak szybko dostałeś umowę o pracę? Od samego początku?

Zostaw merytoryczną opinię o Drops Print Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Drops Print Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Drops Print Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drops Print Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drops Print Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Wapienna 2B
    04-691 Warszawa