Opinie o V&K Distribution Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy V&K Distribution Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w V&K Distribution Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o V&K Distribution Sp. z o.o. w Warszawa

Monika Nowy wpis

Pracowałam sezonowo na magazynie 07-12.2022. na początek płacą 3000 i umowa zlecenie, po miesiącu umowa o pracę i podwyżka zgodnie z ustaleniami. Dużo asortymentu ogrodniczego i butów, w pierwszych dniach kierownik mi wszystko wyjaśnił co jak i gdzie, więc szybko można się ogarnąć. Firmę prowadzą brat z siostrą. Kiedy było dużo zleceń, szef bywał często na magazynie, pomagał pakować i ogólnie jest w porządku. Dziewczyny z biura są bardzo pomocne. Musiałam niestety skończyć pracę u nich z przyczyn osobistych. Polecam pracodawcę

Andrew Nowy wpis

Jestem po rozmowie. Pierwszy etap przeprowadza handlowiec z kilkuletnim stażem pracy a aktualnie jest już dyrektorem handlowym czy jakoś tak. Dużo pytań na temat znajomości branży i terenu, tzn. w taki sposób weryfikują dane z CV Ogólnie szczera i otwarta rozmowa. Podstawa aktualnie 2800 netto, auto + niezbędne do pracy narzędzia. Dodatkowo prowizja od obrotu.. Ogólnie firma jest nastawiona na obrót i większa część wypłaty/prowizji wynika z obrotu. Myślę że ktoś ze znajomością sklepów budowlanych dobrze sobie poradzi. Powodzenia wszystkim

Stasiek Nowy wpis

Za pracę ph 3500 podstawy to minimum a zarobki to przynajmniej 5500 a tu diy dwa województwa i jeszcze noclegi. Ogonek młodzieniaszków za 3500 napalonych na auto służbowe już się ustawia.

Kasia Nowy wpis

A firma ma dużą konkurencje ?

Aplikowałeś do firmy V&K Distribution Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Cezary

To jest forum dla pracowników, więc konkurencja nie musi inspirować do dokonywania wpisów.

DOROTA

Nie polecam tej firmy. Oferują produkt niezgodny z opisem a ze zwrotem jest problem !!! Totalne ignorowanie klienta . Na rynku są bardziej wiarygodne firmy .

Wstyd

2200 zł. netto za pracę PH w obszarze 4 województw. Serio? Kasjerka w Biedronce zarabia więcej! Poszukując handlowca z doświadczeniem w DIY, z bazą klientów należy podstawę kształtować na poziomie 4000 zł. netto.

Gabriela
@Wstyd

Czy wspomniane przez Ciebie wynagrodzenie zawiera również ewentualne premie od V&K Distribution? Jeżeli nie, to napisz, jakie wymagania należy spełnić, aby je otrzymać i w jakich granicach ich wysokość oscyluje? Prawdopodobnie osoby zainteresowane pracą w firmie są ciekawe realnej wysokości wynagrodzenia.

Kamil
@Wstyd

nie wydaje mi się, aby tam zarabiali więcej...

Biały
@Wstyd

Bylem na rozmowie, Jest podstawa + premia za obrót na podległym terenie + osobowe auto i wszystko niezbędne do pracy. Jak w każdej innej firmie na podobnym stanowisku. Handlują praktycznie z każdą DIY w Polsce, szeroki asortyment. Przed spotkaniem zrobiłem rozeznanie o tej firmie, i wiem że 4000 netto nie będzie problemem Mam nadzieje że się odezwą

Pryt
@Biały

Jakie auto proponuje firma i czy jest jakiś limit urzytku auta w strefie prywatnej ,?

Zostaw merytoryczną opinię o V&K Distribution Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w V&K Distribution Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy V&K Distribution Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

V&K Distribution Sp. z o.o.
  • Marszałkowska 84/92 lok. 117
    00-514 Warszawa
  • NIP: 5423176513 REGON: 200379482 KRS: 0000362628

V&K Distribution Sp. z o.o.