Opinie o Mekoprint Cables Sp. z o.o. w Wołomin Łukasiewicza 7B

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mekoprint Cables Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mekoprint Cables Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mekoprint Cables Sp. z o.o. w Wołomin Łukasiewicza 7B

Czy z tym Szefostwem ma się dużo kontaktu, że znajomość angielskiego faktycznie jest wymagana od kandydatów? Wstępnie też zastanawiam się czy jest tu może ktoś kto pracował jako specjalista ds. optymalizacji procesów biznesowych IT? jest właśnie widoczna oferta na to stanowisko i chce się wstępnie zorientować w jaki sposób przeprowadzany jest proces rekrutacji, czy możecie o nim opowiedzieć i go ocenić?

Trwa tu obecnie rekrutacja i firma szuka na stanowisko Młodsza Księgowa. Czy pracował tu ktoś i wie więcej o tej pracy? Wiecie po co tu jest znajomość angielskiego B1? Co w tym języku się robi? Dokumentacje? Czy rozmowy z jakimiś kontrahentami po angielsku?

Nick Nowy wpis

Główni szefowie to Duńczycy, którzy porozumiewają się po angielsku.

Czarno na białym Nowy wpis

1. Na początku zatrudnienie przez agencję z pensją najniższa krajowa. 2. Po kilku lub miesiącach umowa już na firmę z pensją j.w. 3. Premia frekwencyjna kwartalna 450 pln brutto pod warunkiem, że pracownik nie był na L4. 4. Premia jakościowa również kwartalna tu różnie, bywało nawet 25 pln za kwartał oczywiście. Najwięcej ok. 200 pln, ale ta premia nie zawsze jest przyznawana, jeśli nie wyrobi się wskaźników. Tu podaję wartości netto. 5. Pracownicy Mekoprint mogą wypracować punkty za umiejętności. Na premiowanych projektach trzeba mieć wypracowane 160 godzin. Punkty są rozpatrywane raz na kwartał. Komisja przyznaje 1 punkt, który skutkuje wzrostem pensji o 125 pln brutto. Oczywiście nie zawsze pracownik dostaje zlecenia premiowane, więc wypracowanie 160 godzin na zasłużone 125 pln wydłuża się w czasie. 6. I teraz najlepsze. Pracownicy z długoletnim stażem mają tzw. "pensję bazową" o wysokości 3250 brutto, czyli z 2 punktami pensja brutto wynosi 3490. Nikt zatem nie zarabia poniżej najniższej krajowej, więc firma kazała nam się bujać :)

Zorro

W Mekoprint szary ludź nie zarobi godnie, najmniejsza krajowa, ale za to pseudo liderzy o kierownikach nie wspomnę od których aż gęsto to i owszem. Jest tych kierowników od wszystkiego i od niczego za dużo, niepotrzebne sztuczne stanowiska, na które plebs musi (usunięte przez administratora) ać I tak na Ukrainę się przenoszą myślą że tam za darmo będą robić.

Julia
@Zorro

Ale to nawet nie ma żadnych premii albo innych dodatków żeby trochę podwyższyć tą najniższą? No i pytanie jak kierownictwo reaguje na prośby o podwyżkę? Może warto spróbować coś ugrać?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mekoprint Cables Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Skoro juz sie dyrektor chwali ze nowy budynek na ukrainie jest gotowy to zaraz zacznie zamykac fabryke w polsce i nas wypie%%%na zbity pysk. To tylko kwestia czasu.

Aleksander
@pracownik

Takie ma podejście do pracowników? To jakieś sprawdzone informacje czy twoje domysły? Napisz proszę, jakie wynagrodzenie wchodzi w grę na stanowisku inżynier produkcji (proces wtrysku) jeśli wiesz?

Elżbieta

widzę, że mają tu stołówkę i ludzie zazwyczaj w niej spędzają przerwy. Czy firma oferuje darmowy, pełnowartościowy posiłek? Na jakie jeszcze inne socjale można byłoby tutaj śmiało liczyć?

Magda

Gdzie spędzacie przerwy w firmie?

sksks
@Magda

na stołówce

Daniel

Nie polecam... Praca przez agecje która przez rok ciągnie kase. Czy pracujesz 8 czy 12 zarobki dużo się nie różnią 1900/2150. zmiany miały być po 8 godzin natomiast ciągle z punktu pracownika jestem zmuszany do pracy od 14 do 2 w nocy. Do pracy w soboty też jestem zmuszany mam przyjść i tyle jak chce w nieobowiązkową sobotę mieć wolne musze pisać do brygadzisty który z reguły odmawia.... Bez możliwości dnia wolnego który był obiecany za nadgodziny, czemu? Nie wiem dowiedziałem się tylko ze nie ma wolnego do odwołania. Podsumuję obiecano 8 godzin 5 dni w tygodniu a dostałem pracę 6 dni w 12 godzin bo co chwile narzucają nagodziny za takie śmieszne pieniądze

Agata
@Daniel

Powietrzam (usunięte przez administratora) i obgadywanie nom na rękę wychodzi lekko 13 na godzinę słabo...

Kazimierz
@Agata

Czy po nowym roku coś się zmieniło? Czy dostaliście jakieś podwyżki, benefity czy sytuacja pozostaje bez zmian?

Czarek

Dla dobrego i sumiennego pracownika to jest dobry pracodawca, może trzeba zweryfikować swoją pracę?

Ten co go znasz
@Czarek

Chyba dla niewolnika a nie pracownika.

Była poszła
@Czarek

Tam wszyscy pracownicy są sumienni i pracowici więc nie widzę powodu aby obrażać ludzi, ktorzy chcą za swoją pracę otrzymywać godny zarobek Tyle w temacie

Były pracownik Ag
@Czarek

Wyczuwam tu ton brygadzisty tej firmy, zgadłem? Iwonkę poganiaj aby tłumaczyła robote a nie tylko kase za pomoc bierze i ma wywalone wrotki. Więcej lazi plotkuje jak pracuje/tłumaczy. Może warto zmieniać osoby które są lewą ręką brygadzisty?

Byly pracownik

Nie polecam. Za duże wymagania jak na takie wynagrodzenie. Brak stabilności, kierownictwo ( nie brygadziści) - brak kultury do człowieka co niektórych to nie stać nawet na głupie dzień dobry. Nie polecam z całego serca

Prawdomówny

Firma jednym słowem porażka, płacą grosze, a wymagania bardzo duże, kierownictwo porażka, osobiście nie polecam pracy w tej firmie.

Benek

Interesuje mnie praca w firmie ale nie mogę znaleźć aktualnych ofert. Może wiecie czy kogoś potrzebuje firma?

Zostaw merytoryczną opinię o Mekoprint Cables Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Mekoprint Cables Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mekoprint Cables Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mekoprint Cables Sp. z o.o.?

Mekoprint Cables Sp. z o.o.