Opinie o Kancelaria Citi Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Citi Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Citi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Citi Sp. z o.o. w Kraków

Lili Nowy wpis

Hejka. Ktoś pisał, o praktykach że jesteście zadowoleni. A na jakich konkretnie stanowiskach? Chętnie dowiem się czegoś więcej na temat, temat tego co konkretnie wam się podobało. Zastanawiam się czy komuś udało się przedłużyć współprace po odbyciu praktyk

Grzegorz Białek Nowy wpis

Nie polecam . (usunięte przez administratora) mnie na 500 zł W styczniu kupiliśmy od nich samochód . Mamy koniec kwietnia i mimo masy prób i wielu próśb o zwrot tych marnych 500 zł, nadal nie otrzymaliśmy zwrotu .

Mogłabym cię prosić o więcej informacji? Widziałam, że kancelaria w miarę regularnie szuka aplikantów adwokackich i chciałam spróbować wysłać cv, jeśli tylko pojawi się ponownie oferta.

Widzę, że zarówno praktykanci, jak i pracownicy wypowiadali się tutaj dobrze na temat tej firmy. Szukam aktualnie pracy, więc może poinformujecie mnie, jakie warunki należy spełniać, aby mieć jakiekolwiek szansę się tutaj dostać :) ? Jeżeli udałoby się otrzymać tę pracę, to na jakich warunkach bym tu pracowała?

Miałam tam praktyki i jestem z nich bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Atmosfera w porządku, atrakcyjne wynagrodzenie, wiele możliwości rozwoju. Polecam.

Marcel

Dobra atmosfera, atrakcyjne wynagrodzenie, polecam

Wiolka
@Marcel

Hej, o jakim stanowisku mówisz? :) Chciałabym aplikować do firmy, ale jedyna oferta pracy to Prezes Zarządu. Trochę mnie to zdziwiło, jak w firmie wyglądają awanse? Czemu nie awansowano nikogo z pracowników na to stanowisko, tylko szukają osoby całkowicie z zewnątrz? PS wynagrodzenie to 30 tysięcy, ile w takim razie zarabia tu "szeregowy" pracownik, ale z doświadczeniem?

Czy w Kancelaria Citi Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Ewelina

Bardzo dobra kancelaria odszkodowawcza, polecam

Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta spowodowana pracą męża nadal bym tam pracowała. Fajna atmosfera i zadowalające zarobki. Pozdrawiam wszystkich współpracowników.

Tomasz

Bardzo dobra kancelaria, uzyskali dla mnie wyższe odszkodowanie za wypadek, poleca

Miałem tu praktyki, które bardzo miło wspominam. Pozdrawiam wszystkich.

Franciszek
@Piotr

O to fajnie że o tym piszesz bo ja też chciałbym iść tu na praktyki. Długo trwały? Były chociaż minimalnie płatne? Jak dobrze wspominasz to pewnie sporo się tu nauczyłeś co? Byłbym wdzięczny za wskazówki.

Bardzo miło wspominam okres mojej pracy w Citi. Miła atmosfera, pomocni współpracownicy, pozdrawiam wszystkich

Odbywałem praktyki w Citi i byłem bardzo zadowolony. Wiele się nauczyłem. Pozdrawiam całą ekipę.

Mario
@Marek

Miałeś płatne te praktyki? Ile trwały? Przynajmniej trzy miesiące? Ja właśnie interesuje się odbyciem praktyk dlatego pytam. Jakbyś chciał wrócić w przyszłości do firmy to chętnie przyjmą byłego praktykanta czy raczej nie ma to znaczenia?

Bardzo dobra kancelaria, szybko i sprawnie uzyskali dla mnie wyższe odszkodowanie. Polecam.

Pracowałem w CITI ponad 2 lata i atmosfera w pracy była bardzo dobra. Niestety ze względu na zmianę miejsca zamieszkania musiałem zmienić pracę. Jednak polecam wszystkim - CITI to firma gdzie można "rozwiną swoje skrzydła" oraz spełniać się zawodowo. Pozdrawiam wszystkich pracowników.

Alicja

Widzę gros komentarzy klientów, albo prawników. Tymczasem obecnie kancelaria szuka osoby na stanowisko specjalista zarządzający flotą i działem technicznym. Wiadomo Wam coś na temat benefitów? Obietnica otrzymania biurka i skanera do dyspozycji to nie jest coś, co chciałam przeczytać, analizując ofertę pracy. Mile widziane będą stawka zarobków, bonusy pracownicze, opinie o pracy w zawodach pozaprawniczych.

Czy w firmie Kancelaria Citi Sp. z o.o. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Kierowca, na które poszukują na Praca.gov.pl to dość istotna kwestia.

tigerbonzo

Nie. W Kancelarii Citi nigdy nie było jakichkolwiek premii czy nagród. Zarząd nigdy nie nagradza pracowników, prędzej można liczyć na nie otrzymanie wypłaty lub kare finansową na przykład za krzywo zeskanowany dokument.

Renata

Bylam klientka kancelarii Citi.Zglosilam sie tam po wieloletniej walce z windykatoremi przez ktorych bylam zastraszana, telefony wykonywane byly do mnie kilka razy na dzien.W koncu zdecydowalam sie na przeprowadzenie upadlosci konsumenckiej. Przyjeta zostalam przez dwoch panow bardzo profesjinalnie .Przedstawiono koszt upadlosci 5000 zl oprocz tego konsultacja za kazda rozpoczeta godzine 300 teraz od stycznia 2023 jest juz 500 zl. Moja wspolpraca z Panem adwokatem byla w porzradku do momentu wplacenia 5000.Potem zaczely sie problemy z kontaktem.Panie lub Panowie na recepcji nie wiedzeli czy Pan Adwokat jest w kancelarii czy nie.Swoja droga bardzo ciekawe bo Pan adwokat musial przechodzic badz nie kolo recepcji.Wszystko mialam przrdstawione w slowach, ktore czlowiek w mojej sytuacji chce uslyszec.Rzezywistosc okazala sie bardziej brutalna.Upadlosc czyli napisanie wniosku i sprawa w sadzie trwala rok.Teraz oczywiscie jest syndyk, kolejne gromadzenie dokumentow, ktore juz raz zostaly zgromadzone.Ale najsmutniejsze jest to, ze probowalam kilkakrotnie skontaktowac sie z Panem adwokatem......bezskutecznie.

@Renata

Oczywiscie polecam ta kancelarie.Pojawilo sie wiele niejasnosci, ktore zostaly mi wytlumaczone.moj wczesniejszy wpis byl nieporozumieniem.

Renata

Bardzo dziekuje Kancelarii Citi za pozytywne rozwiazanie mojej sprawy. Pan Mecenas na dodatkowym spotkaniu wyjasnil mi pewne niejasnosci. Moge z czystym sumieniem polecic ta Kancelarie gdyz sprawami zajmuja sie profesjonalisci

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Citi Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Kancelaria Citi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Citi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Citi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Citi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Citi Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Citi Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Strzelców 14 lok. 1U
    31-422 Kraków
  • NIP: 9452183707 REGON: 361208643 KRS: 0000552174

Kancelaria Citi Sp. z o.o.