Opinie o MTS Invest Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MTS Invest Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MTS Invest Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTS Invest Sp. z o.o. w Poznań

Pracownik Nowy wpis

Polecam. Firma bardzo się rozwija.

Wojtek Nowy wpis

Czy angielski komunikatywny wystarczy?

zadowolony pracownik

Firma MTB PROJECT to nie Firma MTS INVEST. Od nowego roku właściciele "rozstali się" i całe szczęście. Obecny właściciel MTB PROJECT jest bardzo wulgarny i nie ludzki. Pracownicy bali się go. Całe szczęście nie był moim przełożonym. Obecny właściciel MTS INVEST jest w porządku. Wymagający, ale bardzo wyrozumiały (nawet podczas popełnienia błędu projektowego). Wiele w tej firmie można się nauczyć. Nie wiem czy to plus, czy minus, ale jest dużo pracy i co za tym idzie można wypracować dużo nadgodzin (dla mnie to plus). Zgrany zespół to duża zaleta. Wypłata zawsze na czas!!!! Pracownicy, którzy idą za właścicielem do innej firmy muszą o czymś świadczyć.

@zadowolony pracownik

Potwierdzam.

stary wyga Nowy wpis
@Gość

w pracy nie chodzi o to żeby się wiele nauczyć ale głównie o to, żeby dobrze zarobić w zamian za dobrze wykonane obowiązki (plus uprawnienia:); jeśli w komentarzach powtarza się argument, że można się wiele nauczyć, to czy oznacza to, że można dobrze zarobić? Premie jakie? Benefity jakie?

Marcin Nowy wpis

@nihil novi a jak duża jest rotacja ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie MTS Invest Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Nihil Novi

Jeśli porównać polaryzację stanowisk to można odnieś wrażenie, że część wpisów nie została wykonana przez pracowników i była pisana na zlecenie lub są dwie firmy o podobnej nazwie, które łączy osoba współwłaściciela. Zależy kto gdzie wcześniej pracował, jakie miał wzorce i z jakimi fachowcami oraz przy jakich projektach pracował. Szanuj szefa swego ... Szef ma zawsze rację... Rotacja pracowników pozwala aby każdy przekonał się osobiście ile w tym prawdy.

Wojtek

Mogę jedynie potwierdzić, że firma godna polecenia a praca w dobrej atmosferze to czysta przyjemność.

Współpracuję z firmą MTS INVEST od wielu lat i naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.

Były pracownik MTS

Bardzo fajna firma, rewelacyjna atmosfera. Ja już nie pracuje w firmie Mts Invest i mam porównanie. Naprawdę miło wspominam przepracowany tam czas. Polecam.

Mariusz
@Były pracownik MTS

Co możesz jeszcze powiedzieć o MTS Invest? Pisałeś o dobrej atmosferze, ciekawi mnie również kwestia zarobków oraz szkoleń dla nowych pracowników, wiesz coś na ten temat? Daj znać, jestem ciekaw co masz mi do powiedzienia.

Super firma! Wiele się nauczyłam i nadal się uczę ???? Ludzie, którzy tu pracują, są zawsze przyjaźni i chętnie pomogą ???? Jeśli chodzi o szefostwo, mogę powiedzieć, że działa zgodnie z systemem wzajemnej pomocy. Zawsze Cię wysłuchają, pomogą, doradzą. Naprawdę cieszę się, że tu pracuję ????

tam gdzie są znaki zapytania miały powstać usmiechnięte buźki :)

A.

Polecam. Naprawdę fajnie się tam pracuje.

Małgorzata
@A.

Cieszę się, że podoba Ci się w MTS. Możesz coś więcej napisać na temat atmosfery, jaka tam panuje? Są jakieś wyjścia integracyjne?

A.
@Małgorzata

Ja architektem nie jestem. Pracuję na innym stanowisku. Nadgodzin nigdy nie miałem, nie było takiej potrzeby. Małgorzato, proponuję złożyć CV. Zawsze na rozmowie możesz dopytać o warunki zatrudnienia, ewentualne nadgodziny. Pozdrawiam.

Pracownik MTS

Polecam pracę w Firmie MTS INVEST. Atmosfera, wynagrodzenie plus benefity = 100 % satysfakcji :)

Małgorzata
@Pracownik MTS

Super, że polecasz pracę w MTS Invest Sp. z o.o. i jesteś zadowolony. A jakie konkretnie benefity oferują? Ciekawi mnie też, czy jest jakiś system premiowy i jak dokładnie wygląda.

Jack

Fajna atmosfera w firmie. Reszta ok.

Eve

Naprawdę fajna i szybko rozwijająca się firma. Polecam.

Z czystym sumieniem polecam pracę w tej firmie.

adonis

Wiedzy o pracy w tej firmie mogą dostarczyć opinie na profilu biura MTB Project sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Sczanieckiej. Obydwie firmy łączy postać tego samego właściciela.

@adonis

Dokładnie. MTS=MTB

alien
@adonis

Łączenie MTS z MTB jest absolutną bzdurą. MTB PROJECT to spółka należąca do zupełnie kogoś innego, zarządzana w sposób zupełnie inny. MTS INVEST to firma spełniająca oczekiwania pracownika na miarę dzisiejszych czasów, otoczona wzajemnym szacunkiem, dobrymi relacjami międzyludzkimi i atutami pro pracowniczymi.

Zostaw merytoryczną opinię o MTS Invest Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MTS Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTS Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTS Invest Sp. z o.o.?

MTS Invest Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Emilii Sczanieckiej 1 lok. 15
    60-215 Poznań