counter
5 12 21 5 1
Nihil Novi Nowy wpis

Jeśli porównać polaryzację stanowisk to można odnieś wrażenie, że część wpisów nie została wykonana przez pracowników i była pisana na zlecenie lub są dwie firmy o podobnej nazwie, które łączy osoba współwłaściciela. Zależy kto gdzie wcześniej pracował, jakie miał wzorce i z jakimi fachowcami oraz przy jakich projektach pracował. Szanuj szefa swego ... Szef ma zawsze rację... Rotacja pracowników pozwala aby każdy przekonał się osobiście ile w tym prawdy.

Wojtek Nowy wpis

Mogę jedynie potwierdzić, że firma godna polecenia a praca w dobrej atmosferze to czysta przyjemność.

Tak2Nie
Marek Nowy wpis

Współpracuję z firmą MTS INVEST od wielu lat i naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.

Tak2Nie
Były pracownik MTS

Bardzo fajna firma, rewelacyjna atmosfera. Ja już nie pracuje w firmie Mts Invest i mam porównanie. Naprawdę miło wspominam przepracowany tam czas. Polecam.

Tak5Nie1
Mariusz Nowy wpis
@Były pracownik MTS

Co możesz jeszcze powiedzieć o MTS Invest? Pisałeś o dobrej atmosferze, ciekawi mnie również kwestia zarobków oraz szkoleń dla nowych pracowników, wiesz coś na ten temat? Daj znać, jestem ciekaw co masz mi do powiedzienia.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Super firma! Wiele się nauczyłam i nadal się uczę ???? Ludzie, którzy tu pracują, są zawsze przyjaźni i chętnie pomogą ???? Jeśli chodzi o szefostwo, mogę powiedzieć, że działa zgodnie z systemem wzajemnej pomocy. Zawsze Cię wysłuchają, pomogą, doradzą. Naprawdę cieszę się, że tu pracuję ????

Tak7Nie2
@Pracownik

tam gdzie są znaki zapytania miały powstać usmiechnięte buźki :)

Tak7Nie
A.

Polecam. Naprawdę fajnie się tam pracuje.

Tak7Nie
Małgorzata
@A.

Cieszę się, że podoba Ci się w MTS. Możesz coś więcej napisać na temat atmosfery, jaka tam panuje? Są jakieś wyjścia integracyjne?

A.
@Małgorzata

Ja architektem nie jestem. Pracuję na innym stanowisku. Nadgodzin nigdy nie miałem, nie było takiej potrzeby. Małgorzato, proponuję złożyć CV. Zawsze na rozmowie możesz dopytać o warunki zatrudnienia, ewentualne nadgodziny. Pozdrawiam.

Tak8Nie
Pracownik MTS

Polecam pracę w Firmie MTS INVEST. Atmosfera, wynagrodzenie plus benefity = 100 % satysfakcji :)

Tak12Nie3
Małgorzata
@Pracownik MTS

Super, że polecasz pracę w MTS Invest Sp. z o.o. i jesteś zadowolony. A jakie konkretnie benefity oferują? Ciekawi mnie też, czy jest jakiś system premiowy i jak dokładnie wygląda.

Tak1Nie
Jack

Fajna atmosfera w firmie. Reszta ok.

Tak11Nie1
Eve

Naprawdę fajna i szybko rozwijająca się firma. Polecam.

Tak11Nie3
zadowolony pracownik

Firma MTB PROJECT to nie Firma MTS INVEST. Od nowego roku właściciele "rozstali się" i całe szczęście. Obecny właściciel MTB PROJECT jest bardzo wulgarny i nie ludzki. Pracownicy bali się go. Całe szczęście nie był moim przełożonym. Obecny właściciel MTS INVEST jest w porządku. Wymagający, ale bardzo wyrozumiały (nawet podczas popełnienia błędu projektowego). Wiele w tej firmie można się nauczyć. Nie wiem czy to plus, czy minus, ale jest dużo pracy i co za tym idzie można wypracować dużo nadgodzin (dla mnie to plus). Zgrany zespół to duża zaleta. Wypłata zawsze na czas!!!! Pracownicy, którzy idą za właścicielem do innej firmy muszą o czymś świadczyć.

Tak13Nie6
Gość
@zadowolony pracownik

Potwierdzam.

Tak9Nie3
Gość

Z czystym sumieniem polecam pracę w tej firmie.

Tak13Nie2
adonis

Wiedzy o pracy w tej firmie mogą dostarczyć opinie na profilu biura MTB Project sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Sczanieckiej. Obydwie firmy łączy postać tego samego właściciela.

Tak10Nie11
Nick
@adonis

Dokładnie. MTS=MTB

Tak9Nie9
alien
@adonis

Łączenie MTS z MTB jest absolutną bzdurą. MTB PROJECT to spółka należąca do zupełnie kogoś innego, zarządzana w sposób zupełnie inny. MTS INVEST to firma spełniająca oczekiwania pracownika na miarę dzisiejszych czasów, otoczona wzajemnym szacunkiem, dobrymi relacjami międzyludzkimi i atutami pro pracowniczymi.

Tak11Nie8

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać pracę – może ktoś ma najnowsze informacje o firmie MTS Invest Sp. z o.o. w mieście Poznań?

Zostaw merytoryczną opinię o MTS Invest Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MTS Invest Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Emilii Sczanieckiej 1 lok. 15