Opinie o MTS Invest Sp. z o.o. w Poznań

MTS Invest Sp. z o.o.
4 6 11 5 1
Pracownik MTS Nowy wpis
Nazwa działu: Projektowy

Polecam pracę w Firmie MTS INVEST. Atmosfera, wynagrodzenie plus benefity = 100 % satysfakcji :)

Tak2Nie1
Małgorzata Nowy wpis
@Pracownik MTS

Super, że polecasz pracę w MTS Invest Sp. z o.o. i jesteś zadowolony. A jakie konkretnie benefity oferują? Ciekawi mnie też, czy jest jakiś system premiowy i jak dokładnie wygląda.

TakNie
Jack Nowy wpis
Nazwa działu: Projektowy

Fajna atmosfera w firmie. Reszta ok.

Tak2Nie
Eve Nowy wpis
Nazwa działu: Projektowy

Naprawdę fajna i szybko rozwijająca się firma. Polecam.

Tak2Nie3
zadowolony pracownik
Nazwa działu: Projektowy

Firma MTB PROJECT to nie Firma MTS INVEST. Od nowego roku właściciele "rozstali się" i całe szczęście. Obecny właściciel MTB PROJECT jest bardzo wulgarny i nie ludzki. Pracownicy bali się go. Całe szczęście nie był moim przełożonym. Obecny właściciel MTS INVEST jest w porządku. Wymagający, ale bardzo wyrozumiały (nawet podczas popełnienia błędu projektowego). Wiele w tej firmie można się nauczyć. Nie wiem czy to plus, czy minus, ale jest dużo pracy i co za tym idzie można wypracować dużo nadgodzin (dla mnie to plus). Zgrany zespół to duża zaleta. Wypłata zawsze na czas!!!! Pracownicy, którzy idą za właścicielem do innej firmy muszą o czymś świadczyć.

Tak4Nie4

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Gość

Z czystym sumieniem polecam pracę w tej firmie.

Tak4Nie2
adonis

Wiedzy o pracy w tej firmie mogą dostarczyć opinie na profilu biura MTB Project sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Sczanieckiej. Obydwie firmy łączy postać tego samego właściciela.

Tak8Nie4
Nick
@adonis

Dokładnie. MTS=MTB

Tak7Nie3
alien
@adonis

Łączenie MTS z MTB jest absolutną bzdurą. MTB PROJECT to spółka należąca do zupełnie kogoś innego, zarządzana w sposób zupełnie inny. MTS INVEST to firma spełniająca oczekiwania pracownika na miarę dzisiejszych czasów, otoczona wzajemnym szacunkiem, dobrymi relacjami międzyludzkimi i atutami pro pracowniczymi.

Tak4Nie6

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać pracę – może ktoś ma najnowsze informacje o firmie MTS Invest Sp. z o.o. w mieście Poznań?

TakNie

Zostaw opinię o MTS Invest Sp. z o.o. - Poznań