Opinie o Just Gym Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Just Gym Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Just Gym Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Just Gym Sp. z o.o. w Poznań

Jak jest z pakietem medycznym w Just Gym Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

To po ile tak mniej więcej ludzie tu pracują jakby na swoim? Pisali o okej atmosferze, ona rekompensuje te wspomniane braki, które przytaczasz czy cos jeszcze jest ciekawego? Ciekawi mnie perspektywa na kolejny rok odnośnie zarobków, myślicie, że wtedy będzie warto spróbować?

Tola Nowy wpis

Będą tu może wprowadzać model hybrydowy? No chyba, że już jest? pytam na podstawie wygasłej już oferty dla Pracownika w Biurze Obsługi Klienta. wpisano w nią stacjonarkę ale w mojej poprzedniej pracy udawało się chociaż jeden dzień wydzielić na home office. Może też tak będzie w tym przypadku?

Dżony Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czekam na konkretną odpowiedź - ile zarabia manager JustGym?

Ale to chyba nie zawsze trzeba iść w to całe B2B? ciekawy wariant względem miejsca pracy a adresu firmy ktoś teraz przedstawił, jednak w ofercie na obsługę klienta widzę także opcje na umowę o pracę. czy teraz niedawno ją wprowadzono? Jeszcze w komentarzach z maja widzę deklaracje o kontrakcie, ale tak to po co pisano by inaczej w ogłoszeniu?

A. Nowy wpis

Dziwne warunki pracy, trzeba założyć własną działalność, a zarobki są raczej mocno średnie, żeby nie powiedzieć niskie. Mając swoją działalność obowiązkiem jest praca z biura, chociaż adres firmy ma być inny niż biuro np własny dom, z którego nie możesz pracować mając własną firmę :D

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Just Gym Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Barbara

A jak tutaj wspierają w tej całej obsłudze? Widzę właśnie, że oferta jakiś czas temu mi wygasła, ludzie tutaj pracą się interesowali? Ktoś wspomniał ze przyda się pakiet odporności na stres, pracodawca jak w tym zakresie wspiera?

A tu w ogóle jakieś konkursy są organizowane, że ktoś o te nagrody się spytał? W jednej z ofert na obsługę klienta widzę, że oferują pakiet sportowy, to wszystko? I czemu podkreślają te cala odporność na stres? Czy faktycznie jest go dużo?

Panna Nikt

Tylko pakiet jest. Odporność na stres jest wszędzie tam potrzebna gdzie się pracuje z klientem i wszędzie tam gdzie chodzi o czyjąś kase.

Paula

Jest teraz oferta na obsługę klienta, zastanawiałam się wcześniej już czy nie aplikować, bo od tygodnia już wisi, a ktoś tu teraz nagle pisze o jakimś naruszaniu praw? O co chodzi, wiecie? jakie lokalizacje to obejmuje? Po opiniach widzę, że w niektórych zespołach chyba było nawet ok kiedyś?

Julcia
@Paula

Tydzień to dużo? Ogłoszenia z reguly 'wiszą' miesiąc ;-)

Czy w Just Gym Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Klient

Obsługa i podejście do klienta to koszmar. Robią co chcą blokują po 2 tygodnie, daja bany uniemożliwiają wejście na karty multisport i medicover. Lekceważą klientów nie inwestują w stare kluby. Elblag i Olsztyn to porażka. Co chwile nowi menagerowie są zatrudniani... to co tam musi być za klimat...

Jak jest z pakietem medycznym w Just Gym Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Manager

Nie ma czegoś takiego jak pakiety medyczne dla pracowników. Pracujemy na własnej działalności - umowa b2b

@Manager

i dosłownie niczego dla umilenia współpracy nie ma? sama wypłata za dobrą pracę? A osoby zatrudnione robią sobie wspólne integracje może? Było napisane kiedyś, że atmosfera jest fajna, czy to także na nią wpływa?

@Ilona

To zależy od ekipy. U mnie w klubie atmosfera jest w porządku ale nie spotykamy się poza pracą, każdy ma swoje życie :)

Nie ma żadnych dodatków, goła wypłata, mimo że firma należy pod medicaver, to żaden menager nawet nie jest objety żadnym pakietem. Urlopów też nie ma. Pracujesz na własnej działalności i tyle

Jak wygląda sprawa grafiku w Just Gym Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tony

Kluby bardzo dobrze wyposażone i przestronne.

@Tony

o jakim wyposażeniu może być tu mowa? widziałam taką opinię, w której ktoś pisał o braku płynów do dezynfekcji. to jak wobec tego przedstawiają się jakieś warunki socjalne? jaki jest w tym kontekście standard?

@Ilona

JG przed pandemią nie miało w standardach płynów i ręczników papierowych. Według regulaminu każdy klubowicz jest zobowiązany do używania ręcznika. Po zniesieniu wszelkich zasad chcieli wrócić do tego co było przed, ale w każdy klubie zostawili po jednej stacji z płynem i papierem.

zainteresowany

Dlaczego z członkostw na rok nie można zrezygnować przed terminem. Czy takie działania są zgodne z prawem. . To nie jest rata kredytu ,za ubezpieczenie auta za nie wykorzystane miesiące firmy ubezpieczeniowe zwracają.

Tony
@zainteresowany

Bo płacisz z góry za całą umowę przelewem (i to jest najtańsza opcja). Ale są inne warianty umów, są miesięczne, dzienne itd. Do wyboru

Jaka umowa obowiązuje w Just Gym Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Różne są warianty zapytaj w klubie u managera

własna działaności

@Ania

A co z tymi wspomnianymi różnymi wariantami? Po 2 latach wygasła ta możliwość? W takich ewentualnych przyczyn. I czy faktycznie menadżer ma taki wpływ na wszystko? Jak płacą na tym stanowisku?

Paweł S.

obsługa klienta na najniższym poziomie... Byłem w kilku klubach JUSTGYM ale obsługa klienta w Radomiu pozostawia wiele do życzenia. Kulture osobistą którą prezentuje główna menagerka klubu na którą akurat natrafiłem i to jak odzywa się do klientów jest niedopuszczalne. Jest to pracownik duzej korporacji a nie właściciel warzywniaka w którym moze robic co chce bo jest u siebie także moze warto aby ktoś się przyjrzał co prezentuje sobą menager i jak obsługuje klientów. Sposób przedstawienia oferty chamskie odzywki i przewracanie oczami gdy cos jest niezrozumiałe jest niedopuszczalne. Zapytana o obsługe automatu wskazała palcem po czym zlewczo sie odwróciła i kontynuowała rozmowe z kolezanką. Jaki przykład daje innym pracownikom?Jest to postepowanie całkowicie wbrew zasadą panującym w korporacjach gdzie obsluga klienta jest priorytetem...

Polis
@Paweł S.

Brak płynu dezynfekcji brak chusteczek do dezynfekcji obsługa masakra traktują klientów jak intruzów zero pomocy w czymkolwiek zachowanie jak by pracowali za karę

Fajna praca, przyjemna atmosfera.Zarobki nie są może jakieś bardzo duże, ale pracuje się max 3/4 etatu więc zawsze można jako trener dorobić sobie treningami personalnymi,nie wiem skąd tyle negatywnych opinii.

trener opole
@pracownik

Potwierdzam fajna praca :)

@pracownik

poczekaj jak będziesz miał wysoki ZUS i będziesz się prosić o podwyżek ! albo coś ekstra ! ja od 3 lat pytam o podwyżkę to maja problem z wyrównaniem za ZUS

Nigdy.

Jak wyżej nigdy a obecnie nawet jak się nie dogadasz to urlop ci się nie należy !

Nigdy po prawie 5 latach poza wyrównaniami za podatki... ale jak ZUS to musisz się prosić !

Olk

Kiedyś w tej firmie było nawet fajnie, ale co po niektórym w zarządzie w głowach się poprzewracało i traktują pracowników jak nic nie warte śmieci.Nic Ci się nie najeży , nic nie przysługuje , najlepiej jakbyś pracował za darmo.

Krystyna
@Olk

A czemu tak mówisz? Mniej zarabiasz z biegiem czasu czy co?

Johny
@Olk

Bzdury gadasz

@Johny

A jest jakiś dowód, że na pewno to bzdury? Bo trochę mnie to zmartwiło. :(

Johny
@Ilona

Pracuję ponad 3 lata w firmie i nie sądzę żeby coś się zmieniło i komuś się coś poprzewracało w Centrali. Także moja praca jest dowodem że jest OK

@Johny

No skoro 3 lata to faktycznie super. Ale to nawet na lepsze nic się nie zmienia?

@Ilona

Zmienia się były podwyżki i są praktycznie co roku więc dla mnie OK.

@@Johny

Co roku tyle samo wynoszą? Można spytać ile?

@@Johny

Ja pracuje dłużej i jakoś żadnych podwyżek poza wyrównaniem za Polski Ład nie było ale to nie podwyżka ! Jak weszłam na duży ZUS nie mogłam się doprosić o wyrównanie..... a pracuje prawie od początku istnienia JustGym

Gzd

Uwaga (usunięte przez administratora) Pomimo zamrożenia subskrybcji ściągali mi opłatę przez 8 miesięcy. Zostałem (usunięte przez administratora) na około 700zł. Oczywiście brak możliwości wyjaśnienia sprawy na infolinii pomimo wielu prób. Miało być bez haczyków, jest jawne Oszukiwanie i naciąganie.

@Gzd

ten brak możliwości wyjaśnienia sprawy wynika z całkowitego braku kontaktu czy osoba obsługująca nie ma pojęcia o co chodzi? I jak to się stało, że dopiero po tylu miesiącach Pan to zauważył?

Tak sobie
@Ilona

Zamrożenie jest również płatne. Informacja o tym znajduje się w regulaminie :-D

@Tak sobie

aha a pracownicy to podczas podpisywania umowy mówią o tym wprost skoro jest to w regulaminie? Nie mają jakiś konkretnych procedur przy nawiązywaniu tej umowy, żeby nie dochodziło do takiego rozczarowania?

@Ilona

Skoro ludzie nie czytają regulaminu i zaznaczają z góry to później właśnie my dostajemy po głowie, a nie mamy obowiązku informować, od szczegółów jest owy regulamin, ale informacje odnośnie zamrożeń są również dostępne na stronie :)

Klient3241

Dokładnie trzeba czytać regulamin.

Ilona

no tak, ale jak to mówią "klient nasz pan" to może czasami palcem trzeba pokazać, żeby nie dochodziło do nieporozumień? zwłaszcza, że tu jednak o kasę chodzi a potem wychodzą takie opinie.. firma nie obawia się o renomę? odnośnie niej to w jaki sposób o nią dbacie?

Tak sobie
@Ilona

'Klient nasz pan' - na prawdę? Od kiedy klientów trzeba prowadzić za rękę? Umowy podpisywane są on line, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Wolna wola. Tylko, a może aż, trzeba przeczytać regulamin. Każda ogarnięta osoba to rozumie.

@Ilona

No tak "klient nasz pan"... ludzie to tylko mają "prawo" wysługiwać się innymi zamiast się odrobinę wysilić i przeczytać albo chociaż zapytać o takie informacje. To w interesie klienta leży to jak się zaznajomi z tym co podpisuje, a później takie kwiatki wychodzą i my dostajemy za czyjeś lenistwo :)

L

Jakie są faktyczne zarobki asystenta? Czy to jak manager mówi że jest płacone 2300 na rękę to znaczy że od tego trzeba jeszcze odprowadzić podatek czy to już kwota faktyczną po szacowanych podatkach?

@L

Zależy jak sie dogadasz raczej to jest już po małym ZUSie 2300 ale jak wejdziesz na duży ZUS to twój problem cała polityka firmy....

szok
@Kasia

nie mogę się zgodzić, jeśli zmienia się zus zmienia się wynagrodzenie

Hahaha
@Kasia

Założyć swoją firmę w czyjejś firmie?!!! To jakiś żart!? Ludzie czemu dajecie się tak zatrudniać i wykorzystywać. Jeśli ktoś ma formę to mnie zatrudnia albo nie a nie ja mam otworzyć własną działalność gospodarczą. Gdyby nikt na takie żarty się nie godził to by dawali umowę o pracę. Rozumiem to jest praca fajna i łączy przyjemne z pożytecznym. Ale to jak sex z chłopakiem który nie jest Ciebie wart. Hahaha też łączysz przyjemne z pożytecznym ale trzeba się szanować...

Krystyna
@Hahaha

Ale liczyłaś w ogóle czy to się opłaca? Bo rozumiem Twoje zaskoczenie, ale w wielu firmach teraz pracuje sie na działalności. Podobno jest to opłacalne, ale to jeszcze zalezy od wynagrodzenia. Może warto jednak zagłębić się w temat?

Haha
@Krystyna

Jeśli wchodzisz na większy ZUS to się nie opłaca, do tego musisz opłacić księgową i tu firma też przyoszczedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Just Gym Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Just Gym Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Just Gym Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Just Gym Sp. z o.o.?

Just Gym Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Starołęcka 42
    61-361 Poznań