Opinie o Ats Anna Stankiewicz Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ats Anna Stankiewicz Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ats Anna Stankiewicz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ats Anna Stankiewicz Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Andrzej Nowy wpis

Jakże często z dnia na dzień spadają na nas różne problemy a nieznajomość języka , przepisów i możliwości rozwiązań czyni nas bezbronnymi i bezradnymi wobec biurokratycznej machiny. Pani Jessika z frmy ATS od ponad roku profesjonalnie , z powodzeniem zajmuje się wszelkimi aspektami związanymi z utratą pracy w Norwegii spowodowaną chorobą . Bardzo dziękuję

Ryszard Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy ATS.Pani Jessika od paru lat prowadzi profesjonalnie moje sprawy w Norweskich urzędach. Polecam.

Krzysztof Nowy wpis

Dzień dobry firma ATS jest firmą profesjonalną solidną jestem od kilku lat ich klientem i jestem z tej firma bardzo zadowolony Pani Jessica od początku bardzo mi pomaga bo na pewno nie dałbym radę sam

Tadeusz Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panią Jessica????

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ats Anna Stankiewicz Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Konsultant z językiem norweskim?

Dzień dobry jestem bardzo zadowolona z prowadzenia moich spraw przez tą firmę .bardzo pomocne dziewczyny tam pracują.

Lukasz

Super obsługa korzystałem nie raz z ich usług i ani razu się nie zawiodłem, można polecić z czystym sumieniem ????

Mateusz

Jako potencjalny i niedoszły klient mogę tylko powiedzieć, że brak mi słów na sposób kontaktu tej firmy z klientem. Człowiek jest przerzucany pomiędzy konsultantami, czasy odpowiedzi są bardzo długie lub ich brak. Nikt nie czyta moich pytań ze zrozumieniem. Nikomu nie zależy na pomocy klientowi. Oto opis mojej sytuacji: 1. Najpierw zgłosiłem się na konsultacje przez zakładkę na stronie firmy. Nikt nie odpowiedział, nie zaakceptował jej. 2. Spróbowałem umówić się ponownie z inną osobą i znów brak odpowiedzi. 3. Zadzwoniłem na ich infolinię zapytać się czemu nie ma odpowiedzi, okazało się, że oni nawet tych zgłoszeń nie widzieli w systemie. Przekierowali mnie do konkretnej osoby, abym z nią się umówił na konsultacje. Ton głosu osoby ze mną rozmawiającej był zdenerwowany jakbym przeszkadzał komuś, że w ogóle dzwonię. 4. Napisałem email, z prośbą o konsultacje i sposób zapłaty. Zależało mi na dowiedzeniu się szczegółów na temat jednej z opcji "udowaniania środków do życia w Norwegii", aby móc tam TYLKO mieszkać, bez zmiany pracy i działalności (utrzymuję się z lepiej płatnej pracy w Polsce zdalnie niż zarabiałbym w Norwegii). 5. Na to dostałem ogólnikową odpowiedź, m.in. że istnieje taka metoda, bez propozycji umówienia się na konsultacje. 6. Odpisałem, że chcę się na nie umówić, bo zależy mi na tych szczegółach. 7. Nagle przerzucono mnie do kompletnie innej osoby, która odpisała "a Pan jedzie tam pracować czy zakładać firmę"... - co jednoznacznie mówi, że ta osoba nawet nie przeczytała ze zrozumieniem historii konwersacji. 8. Gdy powtórzyłem im dokładnie jaki jest mój cel (tylko mieszkać, bo pracuję zdalnie w innym kraju) kontakt się urwał. Żadna firma nigdy mnie tak nie potraktowała jak tutaj ATS. Jestem zażenowany podejściem do klienta.

robert

wspaniala profesjonalna firma jestem klientem biura i dzieki bogu tu trafilem jestem przewlekle chory wielonarzadowo pracowalem w norwegii i panijessica z ats wspaniale mi pomaga w kontakcie z norwegia bylbym bezradny bez ats a jestem w ciezkiej sytuacji w ciaglym bolu jestem bardzo wdzieczny

Zostaw merytoryczną opinię o Ats Anna Stankiewicz Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Ats Anna Stankiewicz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ats Anna Stankiewicz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ats Anna Stankiewicz Sp. z o.o.?

Ats Anna Stankiewicz Sp. z o.o.
  • Jana Kochanowskiego 34 lok. B/5
    73-110 Stargard Szczeciński

Ats Anna Stankiewicz Sp. z o.o.