Opinie o Aim Solder Europe Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aim Solder Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aim Solder Europe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aim Solder Europe Sp. z o.o. w Łódź

ja Nowy wpis

Czy to jest praca na 3 zmiany ?

Czy w Aim Solder Europe Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

pracownik Nowy wpis

na okresie próbnym dostaje sie umowe o prace, po 3 miesiącach umowa zostaje przedłużona na 2 lata

Nie zapominajcie , że do najniższej podstawy są dodatki!!!

@Marcin

Tak musisz umieć obsługiwać wszystkie stanowiska w firmie i za to są dodatki i tak przyznawane przez widzimisię szefa wystarczy (usunięte przez administratora)

Natalia Nowy wpis
@fantom

A co to są dokładnie za dodatki? Pieniężne czy jakie? :) I za co je można dostać - na pewno jakieś kryteria muszą być, chyba że to premia uznaniowa.

fantom

Pracowałem w firmie 3 lata praca mi się podobała lecz zatrudnili nowego laboranta niespełnionego menagera i od tego zaczęły się problemy ów laborant był tylko laborantem a zachowuje się jak by był kierownikiem na paście. Odnośnie mojej osoby z jego strony był mobbing sam dostał tą prace po znajomości. Kierownik jest w porządku choć za mało zajmuje się działem past i powinien laborantowi pokazać gdzie jego miejsce. Napiszę też o magazynierze który dostał awans na mistrza(usunięte przez administratora) z jego strony też doświadczyłem mobbingu nie wiem jak długi czas musi upłynąć od tej sprawy bo mam zamiar pozwać firmę o mobbing i utratę zdrowia od zwolnienie jestem cały czas na antydepresantach i ciężko mi wrócić do czynności zawodowych

Slodki smak wisni
@fantom

Fantom jestes tu Legenda

Aplikowałeś do Aim Solder Europe Sp. z o.o. na stanowisko IT Support Technician? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
dmx

Zarobki słabe atmosfera dziwna każdy patrzy tylko na siebie nie ma zgrania prawdziwej drużyny płace dają jak najniższe

@dmx

Na zarobki nie narzekałem ale dziwny był system premiowania dodatków trzeba umieć obsługiwać każde stanowisko pracy za każde umiejętności są dodatki

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Aim Solder Europe Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

dodatkowo płatne

Tgoadfadf

Ile netto zarabia pracownik poorodukcji

Zostaw merytoryczną opinię o Aim Solder Europe Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Aim Solder Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aim Solder Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aim Solder Europe Sp. z o.o.?

Aim Solder Europe Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Papiernicza 7
    92-312 Łódź
  • NIP: 7282798721 KRS: 0000519126

Aim Solder Europe Sp. z o.o.