Opinie o Revico S.A. w Mirosław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Revico S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Revico S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Revico S.A. w Mirosław

Justyna Nowy wpis

Mam pytanie, czy na montaż rozdzielnic przyjmują też kobiety? Bo w ogłoszeniu przynajmniej tym ze strony nie ma nic o uprawnieniach SEP, czyli rozumiem, że ten co składa, elektromonter, nie testuje ich po podłączeniu. Ale może jestem w błędzie?

A Nowy wpis
@Justyna

Pracują u nas też kobiety

Angelka Nowy wpis
@A

No i super, na to liczyłam osobiście. Czyli uprawnień elektrycznych nie trzeba, tylko mieć dryg do składania małych części pewnie? A babki zarabiają tyle samo, co faceci? Ile? ;)

@Pracodawca Pytanie mam czy revico robi uprawnienia typu SEP ?

Jozef Nowy wpis
@Marek

Zgodnie z zasadą do wydawania zaswiadczen SEP prawo mają wyłacznie Komisjie SEP a nie Pracodawcy. Pozdrawiam Rzeczoznawca SEP

Co dla Ciebie oznacza stwierdzenie (usunięte przez administratora)"? Jest dużo obowiązków do wykonywania? Dużo godzin? Czy co masz na myśli? Pamiętaj, że stwierdzenie, które użyłeś jest poważne. Skoro tak piszesz, to może podasz jakiś przykład, który mógłby to potwierdzić? Nie chce mi się wierzyć tak na słowo, a mam zamiar tu aplikować...

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko kosztorysant ubezpieczeniowy prowadzona przez firmę Revico S.A.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Revico S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista kontroli jakości? Podziel się swoimi wrażeniami!
Zainteresowany pracą

Z tego co widzę potrzebujecie do pracy ludzi może by tak im zorganizować transport z Płocka ,myślę że wielu było by chętnych

@Zainteresowany pracą

praca jest też w Płocku , do Mirosławia jeździ autobus 130 opłata jak za bilet w strefie miejskiej

Czy Revico S.A. zapewnia kartę multisportu?

Jozef

Rozśmieszyłeś mnie. Mirosław, Mirosłąwiec. To jest wioska pod Płockiem. Wiec ty chcesz kartę multisport. Zapewnę taka na Tuskowym boisku. Jak pamietam Revico SA zbankrutowało. A teraz pewnie znow zdobyło jakieś zlecenie i poszukuje pracowników albo robi sobie zaplecze rezerwowe. Ale nie morzecie się dziwić w Polsce sytuacja jest niepewna, wiec i zlecen mało wiec i taka możliwość by pracować przez kilka tygodni to sukces. By do gara coś do żarcia włożyć. 24.07.2022

@Jozef

nie zbankrutowało , pracy jest dużo w Płocku na Orlenie i w Mirosławu , karty multisportu miały yć ale przez pandemie zrezygnowano

Jaką stawkę teraz oferują za godzinę , jest parcie na pracowników widzę , fajnie że praca w jednej zmianie od pon do pt i wolne weekendy. Ktoś z Płocka tam pracuje ? Nie ma połączenia komunikacyjnego z siedzibą trzeba doliczyć koszty dojazdu ale może z kimś się składać na paliwo jak ktoś z Płocka by tam jeździł .

jeździ autobus 130

Jaa
@pracownik

Jeździ z tego co widzę na rozkładzie to rano jest połączenie a powrót ?

Jaa
@Nowy

Przycupnę bo też jestem zainteresowana . Dojeżdża ktoś z Płocka żeby można było się z kimś zabrać i dokładać za paliwo ?

@Nowy

Na początek 3 miesiące najniższa krajowa. Jak się sprawdzisz dostaniesz +- 400zł podwyżki, zazwyczaj za kolejną umową kolejna podwyżka :)

@Nowy

Na początek najniższa krajowa. Jak sie sprawdzisz podwyżki +-400zł każda. :) Możliwość nadgodzin i pracy w soboty.

Dziadek
@Nowy

Miżna z Płocka dojechac rowerem. Nie ma problemu. Pytanie jest inne czy chcą nowych pracowników i czy Maja zamówienia. Jest wojna!!! Zamówień brak.!

@Dziadek

Tak wam obecnie mówią? to jak praca teraz jest zorganizowana w takim razie, nie dochodziło jeszcze do żadnych redukcji?

Czy urlop w Revico S.A. jest płatny 100%?

Tak.

Praca

Napiórkowska Małgorzata składałam do państwa swoją aplikację ale bez odzewu z państwa strony . Proszę dać mi szanse jestem dobrym pracownikiem i szybko się uczę. Umiem bardzo wiele rzeczy w tym męskich proszę nie sugerować się moim wykształceniem. Jestem solidną firmą i potrzebuję pracy na pewno się państwo nie zawiedziecie.

XY
@Praca

prześlij swoje cv na revico@revico.pl, zatrudniają tu też kobiety do składania rozdzielni.

@Praca

Kochanie napisz jeszcze raz swoja prosbe jak maja zlecenie to cie przyjma alez robota wszedzie krucjo

@Jozef

Czyli w końcu kobiety mogą czy nie mogą tu pracować, bo widzę, że ona w to wątpiła?

@Dominika

Tak, pracuje kilka kobiet. Nie jest trudno się nauczyć, tylko trzeba chcieć :)

@xyz

No to super w takim razie. ;) I na których stanowiskach w takim razie?

@Dominika

Na stanowisku elektromonter.

Jozef

Gdy pracowałem byii rozsadni jak jest teraz nie wiem.

Jaki dress code obowiązuje w Revico S.A.?

xyz

Ubrania robocze elektrostatyczne, choć buty bardzo nie wygodne

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Revico S.A. w mieście Mirosław? Czekamy na Wasze opinie!

Aktualnie

Ostrzegam i przestrzegam wszystkich potencjalnych kandydatów na stanowisko elektryk elektromonter!!! Firma wygrała olbrzymi przetarg i szuka wołów roboczych, nie dajcie się nabrać na ich obietnice wysokich zarobków, dodatków i czego tam nie naplotą. Pomieszają wam brutto z netto, premie to pobożne życzenie, socjal - jaki niby? W tej firmie nie ma szacunku, jeszcze raz powtarzam szacunek dla pracowników nie istnieje. Podejście przełożonych to zamknij się i do roboty leniu. Kierownicy, mistrzowie słabe ogniwo tej firmy, nie rozumieją że to te woły przynoszą dochody za zakończone zlecenia. Jeśli musisz się gdzieś zaczepić na zimę ,a nie ma gdzie to się zatrudnij, jeśli jesteś poważnym i szanującym siebie człowiekiem omiń tą firmę, oszczędzisz czas i nerwy.

Izabela

Na jednym z wiodących portali z ofertami pracy natknęłam się na ofertę od Revico - można teraz ubiegać się o posadę Specjalisty branży elektrycznej. Do zada takiego pracownika należeć będzię między innymi nadzór nad wykonywaniem oprzewodowania szaf sterowniczych i rozdzielnic niskiego i średniego napięcia. Czy ktoś z Was myślał, żeby aplikować?

Atmosfera w pracy jest taka , ze juz na pogrzebie jest człowiekowi weselej . Pracownicy na wypłatę mówią zapomoga , dodatek bo wypłata to za poważne slowo. Dlatego taki duzy jest przemiał ludzi.

Iwona

Jeśli dobrze rozumiem, to Twoim zdaniem wynagrodzenia w Revico są za niskie. A jak wyglądają Twoje obowiązki? Nie dostajecie żadnych premii ani podwyżek okresowych?

Iwona

Widzę u Revico S.A. bardzo dużo ogłoszeń o pracę: https://revico.pl/praca/ Jak tam się pracuje? Atmosfera wśród pracowników ok?

Były
@Iwona

...szukaja do pracy bo malo płacą, chyba że (usunięte przez administratora) zarabiają wiecej, wymagania za trzech lub czterech a kasa za jedno stanowisko. Premie albo śmieszne albo po uznaniu j/w.... Problemy finansowe na każdym kroku...dziwię się że jeszcze to funkcjonuje...

@Były

Piszesz, że mało płacą, to może być pojęcie względne - na jaką stawkę trzeba się nastawiać? Jaki jest system premiowania?

Zostaw merytoryczną opinię o Revico S.A. - Mirosław

• Jak się pracuje w Revico S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Revico S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Revico S.A.?

Revico S.A.