Revico S.A.
counter
Izabela Nowy wpis

Na jednym z wiodących portali z ofertami pracy natknęłam się na ofertę od Revico - można teraz ubiegać się o posadę Specjalisty branży elektrycznej. Do zada takiego pracownika należeć będzię między innymi nadzór nad wykonywaniem oprzewodowania szaf sterowniczych i rozdzielnic niskiego i średniego napięcia. Czy ktoś z Was myślał, żeby aplikować?

Były pracownik Nowy wpis

Atmosfera w pracy jest taka , ze juz na pogrzebie jest człowiekowi weselej . Pracownicy na wypłatę mówią zapomoga , dodatek bo wypłata to za poważne slowo. Dlatego taki duzy jest przemiał ludzi.

Iwona Nowy wpis
@Były pracownik

Jeśli dobrze rozumiem, to Twoim zdaniem wynagrodzenia w Revico są za niskie. A jak wyglądają Twoje obowiązki? Nie dostajecie żadnych premii ani podwyżek okresowych?

Iwona

Widzę u Revico S.A. bardzo dużo ogłoszeń o pracę: https://revico.pl/praca/ Jak tam się pracuje? Atmosfera wśród pracowników ok?

Były
@Iwona

...szukaja do pracy bo malo płacą, chyba że (usunięte przez administratora) zarabiają wiecej, wymagania za trzech lub czterech a kasa za jedno stanowisko. Premie albo śmieszne albo po uznaniu j/w.... Problemy finansowe na każdym kroku...dziwię się że jeszcze to funkcjonuje...

Iwona Nowy wpis
@Były

Piszesz, że mało płacą, to może być pojęcie względne - na jaką stawkę trzeba się nastawiać? Jaki jest system premiowania?

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Revico S.A. w mieście Mirosław? Czekamy na Wasze opinie!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Revico S.A. - Mirosław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Revico S.A.