Pracownik Produkcji

Mirosław
Oferta opublikowana11.03.2024
Oferta wygasa02.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Obowiązki

  • Praca przy obsłudze maszyn linii produkcyjnej.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,
  • umiejętność wykonywania drobnych prac mechanicznych,
  • zaangażowanie w pracy,
  • brak przeciwwskazań do pracy w zbiornikach,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie o 30-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
  • kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną LuxMed, bony-świąteczno-noworoczne, dofinansowanie „wczasów pod gruszą”,
  • pracę zmianową,
  • premie,
  • pozytywną atmosferę w firmie,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki.