Mercor sa

Gdańsk

Opinie o Mercor sa

Radzę uważać.

Pracowałem w biurze w Gdańsku, dział niezwykle ważny dla firmy. Takiego jadu, zazdrości i rzucania kłód pod nogi to nie spotkacie nigdzie. Jeżeli nie będziesz dwulicowy, nie będziesz smrodzić ludziom za plecami i nie będziesz się podlizywać przełożonym to nie zajdziesz daleko, ba, nie zajdziesz nigdzie. Podwyżki? Zapomnij. Po kilku latach przełożony nawet nie ruszy tyłka do zarządu, żeby zapytać o większe zarobki dla ciebie, bo o własne 4 litery to już zadba. Premie? Na produkcji i w działach technicznych/handlowych tak i to całkiem niezłe, ale administracja ich nie dostaje. Możliwość rozwoju? Zapomnij. Płatne nadgodziny? Zapomnij. Do tego radzę uważać na pewne "czarne mamby" z działu kadrowego i prawnego. Dobra mina do nieczystej gry.

Jest Ok
@Radzę uważać. 13.11.2017 20:18

Mało wiarygodny opis „w dziale niezwykle ważnym” chyba nie wiesz jak się nazywał ! Ile tam pracowałeś? 3minuty czy robisz hejt bo Cię nawet na rozmowę nie zaprosili.

Iza

@boguś - doświadczenie zbierane na obejmowanym stanowisku procentuje w przyszłości. Jeśli nie awansem wewnątrz firmy, to zwiększeniem atrakcyjności osoby jako potencjalnego pracownika. Czy rozmawiałeś z pracodawcą na temat szkoleń? Może warto zasugerować przełożonemu chęć rozwoju.

Natalia

Zanim zostanie ktoś kierownikiem to musi popracować jako zwykły pracownik. Tak się dzieje wszędzie i uważam, że to jest akurat normalne. Trzeba pokazać swoje umiejętności i dopiero oczekiwać awansu.

Iza

W ofercie pracy pracodawca wspomina o możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz o rozwoju w ramach struktury firmy. Jak to wygląda w praktyce? To ważna kwestia dla osób chcących rozwijać się w danej branży.

boguś
@Iza 19.07.2017 22:06

Brak możliwości ! Firma nie ma planu na pracownika, jak również jest wyraźny brak szkoleń. Zaczynasz pracę na stanowisku specjalisty ds organizacji produkcji i będziesz w tym trwać... Kierownicze stanowiska dobrze płatne są okupowane od X-lat... Więc gdzie niby miałabyś awansować ? I po co w zasadzie ...

Grazka

Najgorsza firma w jakiej przyszlo mi pracowac. Nie polecam .

pracownik mcr

Praca w magazynie na 2 zmiany, 7-15 , 14-22 , zarobki pewnie około 2000-2500 netto, nie bardzo rozumiem co masz na myśli gonią do roboty ? praca na akord ? pracować trzeba wszędzie :-)

Napisz kolego od ktorej do ktorej się robi na magazynie i za jaki pieniadz mniej więcej. Nie przez agencję.! No i ogolnie czy gonią bardzo do roboty

Jak wygląda praca na magazynie w cieplewie? Napiszcie coś bo ide na rozmowe

Bila

Aktualnie w Cieplewie poszukuja osoby do administracji - biura, może ktoś coś na ten temat powiedzieć ?

Anna

Jedną z pierwszych opinii jaką wydaje się firmie od strony pracownika jest kontakt z działem HR i w tym przypadku firma zdecydowanie powinna nad tym popracować.

Bufon

Nie chodzi tylko o wysokość wynagrodzenia ale też o czas w jakim zostało ono wypracowane a po przeliczeniu wypłaty na godziny to już szału nie ma

bart x

a to nie można sobie wybrać jaki chce się system wynagrodzenia? jednak jako Specjalista ds. planowania produkcji u was w Ciepliwie to chciałabym mieć w pełni to dostosowane do swoich potrzeb. natomiast Uczestniczenie w procesie rozwiązywania problemów produkcyjnych z wykorzystanie metodyki 4 kroków i 8D wydaje się interesujące

Alma

Księgowa- jest ogłoszenie -czy można coś w kwestii tego stanowiska?

gienek

true story

byly

Krótko - dobrze to juz bylo !!!!

Spaw

Spawacze mag naprawdę muszą pracować na max aby sie wyrobić

spawacz

Moze i dobra ale chodzi mi o zarobki 4 kola spawacz wyciagnie tam?

spawacz

jak nie ma jak widzialem ogloszenie poprzez agencje ze potrzebuja spawaczy

spawacz

Mam pytanie ile tam moze spawacz zarobic?

piątek

Niby tak, ale nasuwa się jedno pytanie - skoro są tam tak stabilne warunki zatrudnienia oraz tak ogromne możliwości rozwoju, czemu w dziale badań i rozwoju jest aż taka rotacja? W ostatnim czasie odeszło z tego działu kilka osób, niemalże jedna po drugiej... to jest już któreś ogłoszenie z rzędu, na to samo stanowisko.

luki

Jak tam teraz wygląda sytuacja warto aplikować? Ile można zarobić na tej produkcji?

Załamana

Czy to prawda że jest kontrola przez policję i sprawdzają wszystkich na narkotyki?

worker
@Załamana 21.03.2015 22:31

Tak, na wejściu dmuchasz w alkomat, a potem na krew i tak codziennie. Do tego dochodzą przeszukiwania rzeczy osobistych i aut przy pomocy psa tropiącego. Jak nic nie wykryją to Cie zwalniają, bo nic nie wnosisz do firmy, a po co pracodawcy taki pracownik. Odpowiedź rzetelna jak 90% tutaj. każdy wg własnego uznania. niektórzy wypowiadają się bo coś słyszeli.MASAKRA

tamon

Witam Jakie opinie o dziale handlu w Gdańsku ? Interesuje mnie stanowisko specjalista ds. eksportu (rynki wschodnie) 2.5h doswiadczenia na blizniaczym stanowisku. Jak atmosfera w dziale handlowym. Jak zarobki ? Na jakie widełki można liczyć ile godzin dziennie się pracuję czy dużo jest nadgodzin czy jest możliwe wyjście po 8h ? Czy jest to praca stacjonarna czy zdarzają się wyjazdy ? Pozdrawiam

lolo

Witam ktoś wie jak wyglada teraz sytuacja w Cieplewie?

zyx

A widełki wynagrodzenia dla specjalisty ds organizacji produkcji/lean ?

Kej

Witam, czy ktoś orientuje się jakie są zarobki w księgowości? Pojawiło się ogłoszenie na księgową i zastanawiam się czy warto aplikować...

Mercorek
@Kej 02.12.2014 08:40

od 8 000 do 12 000 brutto+premia jak zasłużysz więc na nią nie licz:-)

nika

Wie ktos jak wyglada praca w biurze? W marketingu w Gdansku? Szefostwo jest ok? Słyszałam dobre opinie ale po tym co tu czytam zaczynam sie zastanawiac. Wczesniej spotkalam sie z dyskryminacja kobiet w tej branzy, tam podobno jest spoko.

muka

witam, ostatnio pojawiło się ogłoszenie do działu zakupów ale po powyższych opiniach nie wiem czy warto wysłać cv? Proszę o kometarz

zainteresowany

Witam, czy we wszystkich działach jest tak tragicznie jak piszecie? Ktoś coś wie o dziale projektowania? Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję :)

SYTY

Witam! Przymierzam się do podjęcia współpracy z Mercor i czytając umowę mam wrażenie, że na każdym momencie są w stanie nierzetelnie rozliczyć podwykonawcę. Umowa po prostu jest tragiczna i mała możliwość negocjacji tej, że umowy. I tu stawiam pytanie jak się z nimi robi? Dają robotę ale czy rzetelnie ją rozliczają? czy pomagają wykonać kontrakt czy utrudniają i olewają tylko po to żeby na końcu udowodnić, że jesteś nic nie wart i rzucić na koniec jakiś ochłap kasy? proszę o pilną odpowiedz. Pozdrawiam!

zainteresowany

aha praca w cieplewie...

zainteresowany- praca przez agencje

własnie zadzwonili do mnie z agencji. pieniadzę kiepskie, ale zawsze cos mozna robic...:( powiedzcie prosze czy jak mnie wezma to po agencji jest szansa pracy pod mercor? czy tylko tak na sezon biora a pozniej tych ludzie na bruk? czy ktos pracował przez agencje i jak dlugo?

chudy

Panowie 8 godzin i do domu po co te nerwy , (usunięte przez administratora) i tak nie wie co My tu produkujemy

Magda

Od Lipca mam zacząć pracę w Mercor na stanowisku specjalisty na Arkońskiej. Czy ktoś z pracowników obecnych lub byłych może przedstawić opinię na poziomie na temat atmosfery, wynagrodzenia i czasu pracy? Z góry dzięki.

kiedys

cieplewo...kiedys pracowalem, minelo troche lat. co tam slychac w tym zakladzie ? caly czas duzy luz na hali i omijanie kierownikow, kierownicy siedza w pokoikach i nie pokazuja sie na hali ?(usunięte przez administratora)

zainteresowana

A jak wygląda praca w centrali?

anonim1111x

Jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie?

Bezel

Jak wasze premie świąteczne?U mnie oki:) Zgadnijcie ile tysiączków przytuliłem?

nowy

Witam. mam pytanie. od poniedzialku mam zaczac prace w waszej firmie przez posrednika otto lecz z tego forum nie jestem w stanie wywnioskowac jaki jest tam klimat. jedno dobre ze nie lubi sie tam (usunięte przez administratora)( popieram) ale cos wiecej o firmie i pracy?

brodacz

moim zdaniem to zupełnie nie logiczne ze na montażu mamy aż trzech brygadzistów, apeluję więc do dyrekcji o zastanowienie sie nad tym faktem. (usunięte przez administratora)

zajechany

Szanujcie (usunięte przez administratora) tą pracę! Mercor to jedna z ostatnich solidnych firm, dbająca o pracownika i oferująca godziwą płacę! Ciepełko w hali, pewny socjal, warunki bhp, bony na święta... A wam ciągle mało! Ciągle narzekacie! Fakt ze praca ciężka i łatwo o kontuzję ale wszyscy wiedzieliście gdzie się przyjmujecie! Przestańcie wypisywać te bzdury bo to jest żenujące. Wesołych Świąt Wszystkim życzę! (usunięte przez administratora)

Snieszny Nick:-)

O to ciekawe ludzie wiedza lepiej niz pewnie sam zainteresowany:-) hehehe Trzymac tak dalej!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

dawny pracownik

I ja tam mialem okazje pracowac. (usunięte przez administratora) Robic sie odechciewalo. Ale bylo minelo. uff

hg

Da towarisz zapraszamy na leczenie klimatyczne

Zapytajnik

Czy to prawda, że całą produkcję mają przenieść do Ruskich - macie namiary na jakieś wolne pokoje na Syberii ??

Yes ser

Ja być Kali. Pan mówić "Kali, ma być" - Kali słuchać i dostać banana. Kali być zadowolony

twierdza-Boyen-nie-lubie-wojen

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/montazysta-ogl2865505.html PRZEPIEKNIE UMIEJSCOWIONE OGLOSZENIE ag.otto pracy --(usunięte przez administratora) sprawdzcie jakie zarobki:(:):):) tel w ogloszeniu

hecculess

Pozdrowienia dla pozdrawiajacego

Szefu

Pozdro dla najwiekszej (usunięte przez administratora)Mercoru! (usunięte przez administratora) Fajo!

Nikt si� nie przestraszy� i jakich konsekwencji

Zostaw opinię o Mercor sa - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mercor sa