Opinie o TLC Produkcja Sp. z o.o. w Gorlice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TLC Produkcja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TLC Produkcja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TLC Produkcja Sp. z o.o. w Gorlice

Stachu spawa

co do pracy w tlc na produkcji. zalezy gdzie wyladuje sie, jak na panealch to tam jest akord i (usunięte przez administratora) nardzo kiepska atmosfera i musisz sie tlumaczyc ze smiecia na podlodze lub zbyt dlugiej przerwy o pol minuty za dlugiej. Kierownik wykancza gosci psychicznie i uwaza sie za niewiadomo co - taki niby prezes ale nie prezes. Pracuje na innym wydziale ale tez kolorowo nie jest, goscie zwalniaja sie ostatnio, nie dziwie sie skoro firma w ogloszeniu super extra a rzeczywistosc jest inna. Szwedzka kultura pracy to bzdura i mydlemie oczów, tylko w ogloszeniu o prace.

SpawaczG
@Stachu spawa

Jeszcze nie znalazł się taki, który zadowoliłby wszystkich. Ilu ludzi tyle problemów, zadowolonych i niezadowolonych. Pracowałem w różnych krajach również w Skandynawii.Wiem, że porządek to podstawa wydajnej i bezpiecznej pracy. Nikt tu nie stoi z batem nad pracownikami, i nie zmusza ich do biegania przy stanowisku. Ja sobie pracuje swoim tępem trzymam porządek i nikt się mnie nie czepia. .

Odpowiedź

Niema benefitow podobnie jest z podwyżkami.

Łukasz O.
@Pracodawca

a to dobre xd to po kolei, opieka medyczna, no płacicie bo musicie, darmowe kursy, no super przypominam że trzeba zapłacić z własnej kieszeni które niby oddacie ale i tak wątpię, pomijając że trzeba czekać na kurs bo NO AKURAT TERMIN PRZEPADŁ I SIE NIE ZAPALIŚMY, te 300zł premii świątecznej to jakieś nieporozumienie no ale niech wam będzie, premia uznaniowa? Dobre sobie. Spotkanie integracyjne, no 1 dla produkcji w roku ale weźcie sobie to urlopem za tentegujcie, i pomijam że co chwile słyszę że biuro na jakiś rajd poszło. Dodatki inflacyjne ? jak masło przecież potaniało XDDDD

gość

Pracuję 4 lata, pierwsza rozmowa, pozytywne nastawienie, obiecanki i tak dalej, czar prysnął gdy doszło do negocjacji stawek po umowach próbnych.Praca w miarę, atmosfera ok, wypłata w terminie a nawet wcześniej. Nie przypominam sobie premii od czasu premii rocznej która wyniosła jakieś 400 zł , jak na roczną to faktycznie warto było rok pracować.....w poprzedniej pracy to była moja miesięczna premia. Prośby o podwyżkę nie działają , dodatek inflacyjny na koncie bankowym niezauważalny pewnie bo jestem z biura. plusy atmosfera w miarę ok wynagrodzenie w terminie dobrze wyposażona kuchnia minusy obiecywanie gruszek na wierzbie bierność i brak inicjatywy do podwyżek pensji przy inflacji i bez inflacji też. szwedzka (polska) kultura pracy brak solidnych benefitów wspomniane rozbieżności na linii ogłoszenie o pracę a realia fatalny dobór osób na wyższe stanowiska

pssss
@Halina

wypłaty zawsze w terminie do 10 miesiąca. Pracuje pare lat i zawsze było an czas. moja była na 3 miesiace na okres probny a pozniej chyba rok.

Ochroniarz

Dobra robota, w porównaniu z czasami gdy pracowałem w Irlandii. Kierownik wie o produkcji mniej niż ja i chodzi i się pyta. Za poprzedniego kierownika zrobił mi papiery na roboty że nawet goście którzy robią na robotach takich nie mają. Robie tu 7 lat, dobra firma.

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma TLC Produkcja Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Konstruktor. Czy ktoś aplikuje?

Klara Nowy wpis

A możesz napisać, co było źle? Trudno zgadywać, kiedy ktoś napisze cztery słowa. Dla mnie jako chętnej na posadę project managerki, gdzie widzę, że kursuje się służbowo na linii Kraków-Nordweld, to się wydaje praca życia. Potem wchodzę na forum, a tu takie "nie, bo nie".

Przynajmniej wprost piszą, że brak odpowiedzi na aplikację w ciągu 30 dni oznacza brak zainteresowania. A można wiedzieć, jak szwedzkość firmy przejawia się w wysokości pensji i premii młodszego specjalisty ds. wycen i ofertowania? Troszkę skąpo w ofercie w to, co od siebie dają, tylko benefity na ikonkach, no i to, że umowa o pracę..

Jaś
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Kiedy podwyżki wynagrodzenia? Minimalna nas dogania

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TLC Produkcja Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Mistrz/ Brygadzista? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorlice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
polak

panele to jedyne miejsce gdzie atmosfera i reszta rzeczy nie pasuje do TLC bo pozostałe to inne podejście do pracownika i odmienna praca w dobrej atmosferze jak robisz swoje, więcej jest na plus niż minus. Ja akurat przebyłem pare gorlickich firm i nie tylko to wiele im brakuje do tego co tu jest. Sprzęty , urzadzenia , narzedzia wszystko działa, zepsuje się to wymiana, z urlopem chcesz idziesz , kasa 10 na koncie, a gdzie indziej to tylko szukali żeby premie uwalić. Jest znosnie tylko trzeba trafić na odpowiednich ludzi i robić swoje.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie TLC Produkcja Sp. z o.o. na Monter? 16 maja ogłoszenie na Lento.pl.

Dostajez przelew na konto. Wynagrodzenie to premia plus podstawa.

Spoko z tą premią, a to jakaś konkretna kwota, czy raczej groszowe sprawy. Właśnie szukałem ofert za montera, ale nie widzę, żeby potrzebowali ludzi na stanowisko. Jeśli wiesz, czy przypadkiem nie zbliżają się przyjęcia jakieś, to będę wdzięczny za info :) Coś tam czytałem w sieci o zakładzie i piszą, że mają dobre wynagrodzenia i jeden z najbardziej nowoczesnych i zautomatyzowanych produkcji w PL. Nie wiem czy w to wierzyć, faktycznie pod tym względem jest ok? Pzdr

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

na panelach nigdy praca nie będzie do wytrzymania poprzez kierownika i jego braki w kierowaniu pracownikami. I jako brygadzista się nie nadawał i jako kierownik też. Notoryczne czepianie się, dręczenie , zle obchodzenie się z pracownikami to m0bing bez cienia watpliwości, jak oni wytrzymują?. Ale czemu ma być inaczej gdyż sam dyrektor podobno przeszłościowo miał sprawę i święty nie jest i trzyma to pod pachą. Inne wydziałówki da się robić, ale panele to wszyscy wiedzą że tam jest korea północna.

pavec

FIrma ogółemjest ok ale ja pracowalem na panelach. Kazdy wie co tam jest.(usunięte przez administratora) pracowników nawet gdy kierownkia nie ma bo siedzi na kamerach. Nie dałem rady robić i zmienilem firmem to była nalepsza decyzja. Nie polecam nikomu pracy kto chce być tam (usunięte przez administratora) i do tego nikt z tym nic nie robi.

Zaczynał ktoś tu od młodszego specjalisty, i awansował? Mają sprecyzowaną ścieżkę kariery? Nie mam wielkiego doświadczenia i zależy mi na tym, żeby długo nie być tym młodszym specjalistą ;) Szukają kogoś do wycen i ofertowania, co myślicie? Warto się pracą zainteresować i złożyć cv? Czytam, że coś na zarobki narzekacie. Przybliży mi ktoś widełki na tym stanowisku? Z tym systemem premiowania to nie jest do końca tak super, jak piszą? Czy w tym roku coś się zmieniło na lepsze? Po jakim czasie od aplikowania się do was odezwali? Ponoć mają na to 30 dni, ale może wcześniej się kontaktują?

Odpowiedź

Niema benefitow podobnie jest z podwyżkami.

@Odpowiedź

Każdy pracownik ma opiekę medyczną, ale pasuje się jeszcze zapisać, darmowe kursy spawalnicze, udt oczywiście gdy jest to wymagane na danym stanowisku, premie świąteczne, uznaniowe, spotkania integracyjne, nagrody finansowe za dobre pomysły, cyklicznie organizowane dni otwarte dla dzieciaków, dodatki inflacyjne. Niby nic …..

Robotnik
@Pracodawca

Haha premie uznaniowe których dyrektor dyktator nie uznaje a do tego jeszcze odbiera pieniądze za chwilową przerwę w której to nie wolno napić się wody

Łukasz O.

gość

Dusia
@gość

a czy dobrze wyposażona kuchnia, to wiąże się może z takim socjalem dla pracowników jak owocowy dzień lub darmowy obiad raz w tygodniu? Premia rzeczywiście taka średnia, skoro to roczna...myślałam, że może z 1000 złotych dają. A jesteś w stanie podać widełki płacowe u nich w firmie?

Halina
@gość

Ile tutaj trwają umowy próbne, standardowe 3 miesiące? Jak płacą na czas to najważniejsze, a którego dnia zwykle robią przelewy? Zdarza się mieć pensję przed terminem?

pssss
@Halina

gosc

i na miescie tez to coraz gorsze opinie slychac o tlc, nie tylko tu.

Ochroniarz

Stachu spawa

SpawaczG
@Stachu spawa

Maksio

Na stronie firmy jest oferta dla magazyniera. Praca też na trzy zmiany jak na produkcji? Trzeba dużo dźwigać? Z tego co widziałem to jeździ się wózkami ale ciekawy jestem czy prócz tego są też załadunki ręczne. Chętnie posłucham osób z doświadczeniem w tej pracy.

Edyta

Możesz wyjaśnić co w tym takiego odkrywczego? Bo tak naprawdę chyba nie rozumiem. :( Czemu czepiasz się jakiś wyrzutków?

Obserwator
@Edyta

Nie czepiam się.Każdy ma prawo do zmiany pracy, ale na rych , co czuli sie nie docenianii w pewnej firmie w Niu. Sączu to uważajcie????

Luk

Każdy zasługuje na drugą szansę, przecież kraść nie pójdzie ???? obyś Ty kiedyś nie musiał jej dostać ????

Poszli gdzie dostali lepsze warunki, a z tego co wiem w Nowym Sączu "szanowny" pan kierownik i dyrektor bez kompetencji spotkają się jeszcze w tym roku w urzędzie pracy

TLC Produkcja Sp. z o.o.

Dziękujemy za Twój komentarz. Otwarcie nowej ocynkowni ogniowej to kolejny krok do przodu w rozwoju naszej firmy. Pamiętajmy jednak, że bez naszych pracowników nie udałoby się to, dlatego przykro nam czytać, że nazwałeś kogoś "wyrzutkiem" czy "dywersantem". Każdy pracownik naszej firmy jest dla nas cenny. Zależy nam na opiniach - zarówno pozytywnych jak i negatywnych - bo to one wskazują nam co powinniśmy usprawnić aby nasi pracownicy czuli się lepiej w naszej organizacji, prosimy jednak o zachowanie kultury wypowiedzi pozostawiając opinię. Sformułowania których użyłeś są obraźliwe. Wszystkim użytkownikom TLC Produkcja życzy wszystkiego dobrego. :) Pozdrawiamy!

Prorok
@Gość

(usunięte przez administratora) Checheche. Kto pierwszy będzie w Urzędzie Pracy? Od kiedy w Nowym Sączu pozbyli się pewnych osobników. sytuacja zmieniła się diametralnie. Jest robota i pieniądze, a u was co?????

@Prorok

Próbujesz zasugerować, że tutaj pewnie jest źle w porównaniu z tamtymi? To ciekawa jestem jakie tam warunki wskoczyły pewnie da radę obie firmy porównać?

XXX
@Edyta

Tu nie chodzi o firmę;;Szanowna Pani, tylko o ludzi.

Ewelina

czy ta nowa ocynkownia została już otwarta? jak warunki pracy w niej ?

@Ewelina

Tak - już działamy! :) Informacje odnośnie ofert pracy i warunków zatrudnienia, można znaleźć na https://ocynkownia.tlc.eu/kariera/

Macie pijaństwo na zakładzie! daleko nie trzeba było czekać! Dobrze że żyje gość, jak to jest ze kierownik nie widzi że ktoś jest pijany w pracy, proponuję wziąść się za to bo takie wypadki będą częściej, dmuchanie alkomatem codziennie wyrywkowo na każdej zmianie! To wtedy się naucza pijaki, wstyd dla zakładu bo wieści są już wszędzie

Na głupotę ludzką, nawet 100 kierowników nie pomoże.

Też pracownik

Rozumiem, że po każdym zawsze widać że jest po kielichu, a kierownik to ma alkomat w oczach? Wypadki w zakładach takich jak ten są nieuniknione, bo wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i alkohol nie jest wcale do tego potrzebny. Druga sprawa, nie wiem ile gościu wydmuchał, ale może był wczorajszy i zawinił kac i rozkojarzenie związane z zatruciem organizmu i nie było pijaństwa w pracy? To zresztą nie ma znaczenia i tym na pewno zajął się już ktoś inny. Ważne, że pracownik żyje, bo mogło dojść do strasznej tragedii. Trzecia sprawa - otóż długo (daleko to odległość ;) ) trzeba było czekać, bo taka sytuacja nie miała miejsca od bardzo, bardzo dawna (jeśli nawet nie od założenia firmy). Głupota ludzka i brak odpowiedzialności nie zna granic... Czwarta - ostatnia - jestem przekonany że zakład wprowadzi tego typu kontrole, bo to skandal żeby przychodzić na bani do pracy - nie ważne czy do biura czy na produkcję...

Rober

chyba żyjesz w innym świecie jeśli myślisz że wyeliminujesz alkohol w zakładach pracy i nie mówię tylko o tym w którym pracujemy. masz 200 pracowników na 3 zmianach i chcesz ich upilnować każdego z osobna?(usunięte przez administratora)

Edyta

100 kierowników może nie ale jeden porządny i motywujący leader to co innego. ;) Ważne jest podejście i umiejętność pracy z każdym, przynajmniej ja tak sądzę. ;p

Czy w TLC Produkcja Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Luk

Też

@Luk

Piszesz, że też, czyli jak jeszcze to wygląda i w których warunkach występuje większa część a z niej? Właśnie w tym open space? Pracujesz przy produkcji?

Bogdan

Widzę że cały czas są ogłoszenia do pracy na produkcję, czy ktoś może powiedzieć mi o pracy tam?

Zostaw merytoryczną opinię o TLC Produkcja Sp. z o.o. - Gorlice

• Jak się pracuje w TLC Produkcja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TLC Produkcja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TLC Produkcja Sp. z o.o.?

• Chopina 25N
    38-300 Gorlice