Opinie o Marmed S.A. w Gorlice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marmed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Marmed S.A. o rekrutacji.


Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marmed S.A. w Gorlice

Były pracownik Nowy wpis
Inne

Dzień dobry piszecie o godziwych zarobkach- to jest pojęcie względne, ponieważ dla każdego to określenie oznacza inna kwotę . Prawda jest taka że zarobki są mega słabe w dodatku oszczędności na wszystkim. Ogólnie ja z takim (usunięte przez administratora)w życiu się nie spotkałam a pracowałam w kilku firmach. Tutaj moim zdaniem rola handlowca polega na akwizycji. Ponadto przygotowanie do pracy na stanowisku też jest żadne. Siadasz i musisz sprzedawać beż wiedzy produktowej. Ogólnie dramat.

Beti Nowy wpis
Inne
@Były pracownik

No ale bardzo słabe to chyba nie najniższa krajowa? Dajmy w końcu konkrety a nie te ogólne pojęcia... Nie bardzo wiem na czym mieliby oszczędzać bo jak płacą to nie miałabym do czego się przyczepić...

Jolanta
Inne

Hej, właśnie oglądałam stronę internetową firmy i widziałam, że w zakładce o karierze jest liste tego, czego oczekują od kandydatów. I jest wpis o chęci rozwoju osobistego. A jak firma pozwala to realizować? Jak mam taką chęć, to firma wtedy odpowiada szkoleniami, kursami, pomoże podyplomówką?? I firma finansuje to 100%, czy cześciowo tylko?

Turkusowy Tomek Nowy wpis
Były pracownik
@Jolanta

Jak chcesz dorobić się wrzodów żołądka i nerwicy to zdecydowanie polecam pracę u Tomka K.

anonim Nowy wpis
Inne
@Turkusowy Tomek

Hmmm to dość ogólne. Jak szukamy pracy, to aby wiedzieć więcej i konkretnie. Jak macie taką opinie, to dlaczego? Skąd taka opinia? Ja szukam pracy na start i na przeczekanie, aż znajdę coś lepszego. I chciałabym pracować tu w biurze. Dadzą mi umowę zlecenie z wypowiedzeniem miesięcznym, czy wola inną formę zatrudnienia dla pracowników biurowych?

Tarnów
Pracownik
 Pytanie

Szukasz pracy? Trwa rekrutacja, ogłoszenie na Olx do Tarnowa. Nowy gabinet, świetna atmosfera pracy

Teresa
Inne

Widziałam na ich stronie, że zachęcają do aplikowania i podają jakieś szczegóły pracy, tylko właściwie nic o tym, co to za praca dokładnie. Ktoś może przybliżyć, co tam się robi i czy to właściwie jest dobre zajęcie dla kobiety? W tym sensie, czy fizycznie da radę?

Protetyk słuchu
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Na spotkanie przyjeżdża kierownik obszaru i dyrektor regionu. Przez ponad godzinę wypytują o poprzedniego pracodawcę. Generalnie robią wszystko żeby wyciągnąć jak najwięcej informacji nt. innych firm. Na koniec dyrektor obiecuje super zarobki, cudowną atmosferę wśród pozostałych pracowników. Na telefon po rozmowie czekałam ok 2 miesiące!? (Tak, tak wygląda typowy czas decyzyjny w tej firmie). Na kolejnym spotkaniu Pan dyrektor proponuje niewiele więcej jak najniższa krajowa z zaznaczeniem że premia kwartalna jest bardzo wysoka więc się odkujesz (bzdura), po okresie próbnym niby podwyżka (o całe 100zł). Szczerze to poziom jaki reprezentują jasno wypytując o konkurencję, a nawet drwiąc z niej jest żenujący..

Pytania

3/4 rozmowy to maglowanie żeby dowiedzieć się jak najwięcej o konkurencji, pytania o wyniki sprzedażowe (dyrektor potrafi nawet głośno liczyć sobie ile możesz dla niego sprzedać..) i rozmowa o wynagrodzeniu(jak zaproponujesz choćby 2tys. netto to robią wielkie oczy).

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dietetyk
Warszawa
Fudeko S.A.
(70 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
(29 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Turkus
Kandydat
 Pytanie

Czy Ktoś szuka pracy w organizacjach turkusowych? Jak wygląda praca w takich firmach? Frederic Laloux

Turkus
Pracownik
 Pytanie
@Turkus

„Pracować inaczej” Frederic Laloux - pozycja warta przeczytania. Czy istnieją takie firmy w Polsce?

Ewa
Inne
@Turkus

oczywiście, że tak ale co to ma wspólnego z tą firmą? chyba, że słyszeliście coś o tego typu organizacji pracy tutaj? ktoś rozwinie ten temat? czyli obecnie jaka atmosfera tutaj panuje?

B2B
Pracownik
@Ewa

Turkus to stworzenie relacji bliższej b2b. Wymaga czasu i zaangażowania 2 stron. W każdej organizacji są elementy turkusu oraz standardowego postępowania pomiędzy ludźmi.

Handlowiec
Pracownik

Wizja firmy od roku zależy od tego, którą nogą wstanie Guru, który pozbywa się wszystkich lepszych od siebie, więc pozostaną już niedługo same sprzątaczki. Aplikancie, jeżeli chcesz być jednocześnie od świtu do nocy handlowcem, marketingowcem, przedstawicielem medycznym, logistykiem, dwuminutowym mówcą konferencyjnym, po którym Guru rozliczy Cię za każde słowo, a jedyne wsparcie, które otrzymasz to dwa tytuliki książek, to aplikuj już dzisiaj. Tak to wygląda w skrócie, ale czego można się spodziewać po kimś, kto na pierwszym spotkaniu z całym zespołem twierdzi, że Marmed to dla niego zabawka, a jak mu nie wyjdzie to się tego pozbędzie…

Guru
Pracownik
@Handlowiec

jednym wpisem obraziłeś Wszystkich - mimo wszystko życzę powodzenia oraz szczęścia w życiu.

Tantryczny
Inne
@Handlowiec

Głęboka komuna za wielkie pieniądze dla pacjentów. Zapisy do docenta Kukli pierwszego każdego miesiąca na następny miesiąc. To jest decyzja pana docenta kardiologa Kukli, tam mówi pani w okienku. Zapisy od 7 rano. Oczywiście osobiście nie telefonicznie. Tak się buduje autorytet i wizerunek lekarza. Biznes to biznes co tam człowiek, pacjent, chory...

Mateusz FAN Kubiaka
Pracownik
@Handlowiec

Kubiak widzę ze dalej szaleje - jak wam źle to zapraszam do Centrum Aparatów Słuchowych 24 Wałbrzych (kupuje najtaniej w Polsce Starkeye bo sam sobie je sprzedaje) taki jestem Kubiaku cwany haha i Karolinka i Maciuś o wszystkim wiedza od samego początku (tak TJ ta Karolinka). Karolinko karma wraca pamiętaj - wszyskich pouczasz i donosisz na innych a ten temat od kilku lat jakoś nie widzi światła dziennego - bądź dziewczyno konsekwentna i profesjonalna. Pozwalacie ze wasz przedstawiciel prowadzi nieuczciwa konkurencje ze swoimi klientami.

Monika
Pracownik
 Pytanie
@Mateusz FAN Kubiaka

dużo żalu i cierpienia. Czy warto tkwić w przeszłości?

rewizor
Inne
@Tantryczny

Pomyliłeś firmy kolego. To inne podwórko :-)

rewizor
Inne
 Pytanie
@Mateusz FAN Kubiaka

Nic z twojego wpisu nie rozumiem. To gdzie mam kupować te aparaty? Kto ma najtaniej?

Med
Pracownik

Szczęśliwego Nowego Roku. Mnóstwa spokojnych oraz pogodnych dni.

Iza
Inne
@Med

Dziękuję pięknie! Jesteś może pracownikiem tej firmy? Możesz coś napisać na temat zarobków tutaj? Jak się działa?

Marta
Pracownik
@Iza

Praca jest ciekawa, zawsze możesz liczyć na pomoc ze strony współpracowników, atmosfera naprawdę przyjemna, szef wspierający. Zarobki ustalane indywidualnie.

Ewa
Inne
@Marta

więc w teorii za tę samą pracę ludzie mogą zarabiać różnie? czyli jakoś głośno o stawkach to się tutaj nie mówi między sobą?

Jelenia Góra
Pracownik

zapraszamy również do pięknego gabinetu w nietuzinkowej miejscowości z widokiem na Góry: Złotnicza 2 Jelenia Góra

Wałbrzych
Pracownik

zapraszamy do stylowego gabinetu w urokliwym mieście Wałbrzych. adres: Juliusza Słowackiego 1, 58-300 Wałbrzych

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Ewa

Te znaki zapytania zastanawiają... W ogóle jako firma to obchodzicie je jakoś w tym roku? Co z paczkami lub bonami jakimiś, były? Jak tak to jakie?

Ja
Były pracownik

Pracowałam w Marmedzie wiele lat,czytam opinie tych wszystkich panów jak to się super tam pracuje ,tylo że nigdy takiej ilości facetów a zwlaszcza o takich imionach w Marmedzie nie było. Widać że Guru siedzi i opinie sobie wystawia tak samo jak na Google. Praca z tym człowiekiem to istna udręka, omijajcie ta firmę jak i TJ Audio dużym łukiem

1
Ja i Ja
Pracownik
 Pytanie
@Ja

a Ja to niby Kto? Ja jestem zadowolana/y z Pracy. Jeżeli nie byłaś i odeszłać trudno. Pytanie dlaczego cały czas żyjesz przeszłością i plujesz na byłych Pracodawców? Nie potrafisz cieszyć się swoim obecnym życiem i fantastyczną nową pracą, którą pewnie z Twoim podejściem do życia i innych ludzi znalazłaś?

Mieczysław :)
Były pracownik
@Ja i Ja

Też uważam ze większość tych Dorianów, Dominików, Andrzejów, Marianów, Irków itp. czyli wpisów wykonanych praktycznie jednego dnia to niskiej klasy zabieg marketingowy jak większość działań w tej firmie….

Zadowolony
Były pracownik
@Ja i Ja

Nikt tu na nikogo nie pluje, każdy może wyrazić swoją opinie…

ULA
Pracownik
 Pytanie
@Ja

Właśnie tak patrze - gdzie ci wszyscy faceci? komenty dodane tego samego dnia :) coś tu nie tak poszło LOL

Teresa
Inne
@ULA

To w firmie nie pracują mężczyźni? Czy niewielu? Ciekawa w sumie jestem, czy tam są jakieś duże zespoły, czy jak to wygląda ogółem. Osobiście chyba wolę mniejsze miejsca pracy...

Erni
Pracownik

Jak najbardziej polecam pracę w tym miejscu. Godziwe zarobki, sympatyczni kierownicy, aż chce się tutaj wracać

Mirek
Pracownik
@Erni

Jacy kierownicy - mam na imię Mirek i ja byłem ostatnim kierownikiem do czasu gdy ten nawiedzony mnie nie zdegradował. Ja mu wszystko powiedziałem co jak i co z kim i ta świnia upośledzona która tylko dlatego ze ma ojca lekarza nie ma wpisane w papierach upośledzenia. To jest prawda o TK i jego organizacji. Smutne ale prawdziwe

Mirek
Pracownik
@Erni

Żenada

Emi
Były pracownik
@Mirek

Mirek, teraz możesz znaleźć pracę u kogoś normalnego jak TY sam. Swój swego odnajdzie.

Artur
Pracownik

Powiem tak, w końcu znalazłem bardzo dobrą pracę, do której chce mi się rano przychodzić. Panują tutaj jasne zasady, przelewy mam zawsze na czas.

Nikodem
Pracownik

Firma sprawiła na mnie bardzo dobre wrażenie już od pierwszych dni, więc byłem pewien, że chce tutaj zostać. Świetne miejsce ;)

Staszek
Pracownik

Miejsce naprawdę godne polecenia jeśli chodzi o pracę tutaj ;) Szefostwo jest w porządku, co do zarobków to jak dla mnie są one bardzo dobre

Doris
Pracownik

Jak dla mnie praca tutaj jest bardzo udana, świetne miejsce, co do organizacji to wszystko odbywa się bardzo sprawnie także dla mnie jest to dobra firma

luis
Pracownik

Co do pracy tutaj to jak dla mnie jest wszystko w porządku. Świetne miejsce, fajni ludzie, dlatego nie chce nic zmieniać

Dawiś
Pracownik

Podoba mi się to, że w firmie panują tak jasne zasady, w razie czego zawsze można konsultować się z kierownikiem, który ma super podejście do każdego pracownika

Andrzejjj
Pracownik

Firma godna polecenia. Bardzo dobre warunki pracy jak i cala organizacja, dodatkowo zarobki też są dobre

Dariusz
Pracownik
 Rekomendacja

Nie mam żadnych zastrzeżeń, praca jest dla mnie dobra, ogólnie z przelewami też nigdy nie było żadnych problemów z tego co pamiętam

Zostaw merytoryczną opinię o Marmed S.A. - Gorlice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Marmed S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Marmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmed S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 57 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmed S.A.?

  Kandydaci do pracy w Marmed S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmed S.A.
3.5/5 Na podstawie 53 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Henryka Sienkiewicza 36
  38-300 Gorlice
 • NIP: 7381901197 REGON: 492735281 KRS: 0000663816
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Marmed S.A.
Przejdź do nowych opinii