Opinie o Marmed S.A. w Gorlice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marmed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Marmed S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marmed S.A. w Gorlice

Niko

Bardzo się cieszę, że tutaj pracuję. Panuje tutaj bardzo dobra atmosfera, kierownicy są świetni, dbają o swoich pracowników

Łukasz

Godziny pracy są dla mnie odpowiednie, zespół jest mega zgrany, bardzo polubiłem to miejsce i nie chce zmieniać pracy w najbliższym czasie

Bartosz

Zdecydowanie polecam wszystkim którzy chcą się rozwijać i nabrać doświadczenia. Bardzo dobre warunki pracy i korzystne wynagrodzenie

Krzysiek

Śmiało mogę polecić to miejsce ;) świetna organizacja, bardzo dobre kierownictwo, które z szacunkiem podchodzi do pracowników, zawsze też można liczyć na pomoc ;)

protetyk słuchu

Na spotkanie przyjeżdża kierownik obszaru i dyrektor regionu. Przez ponad godzinę wypytują o poprzedniego pracodawcę. Generalnie robią wszystko żeby wyciągnąć jak najwięcej informacji nt. innych firm. Na koniec dyrektor obiecuje super zarobki, cudowną atmosferę wśród pozostałych pracowników. Na telefon po rozmowie czekałam ok 2 miesiące!? (Tak, tak wygląda typowy czas decyzyjny w tej firmie). Na kolejnym spotkaniu Pan dyrektor proponuje niewiele więcej jak najniższa krajowa z zaznaczeniem że premia kwartalna jest bardzo wysoka więc się odkujesz (bzdura), po okresie próbnym niby podwyżka (o całe 100zł). Szczerze to poziom jaki reprezentują jasno wypytując o konkurencję, a nawet drwiąc z niej jest żenujący..

3/4 rozmowy to maglowanie żeby dowiedzieć się jak najwięcej o konkurencji, pytania o wyniki sprzedażowe (dyrektor potrafi nawet głośno liczyć sobie ile możesz dla niego sprzedać..) i rozmowa o wynagrodzeniu(jak zaproponujesz choćby 2tys. netto to robią wielkie oczy).

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Karol

Jak dla mnie jest to firma godna polecenia. Świetne miejsce, praca nie jest ciężka, nie odbywa się ona też presją co jest bardzo ważne

Mariusz

Co do pracy tutaj to faktycznie miejsce jest super. Panuje tutaj fajna atmosfera, aż chce się wracać także póki co wszystko jest jak najbardziej na plus

Damian

Co jak co, ale firma jest świetna. Bardzo dobra atmosfera, każdy jest dla każdego życzliwy, kierownictwo również w porządku ;)

Arczi

Polecam pracę tutaj, ponieważ odkąd tutaj jestem to w ogóle nie spotkałem się z żadną nieprzyjemnością. Faktycznie wypłaty są ok, nie ma też opóźnień żadnych

Antek

Bardzo dobra organizacja, ogólnie wszystko jest dokładnie ustalone. Pracuje mi się tutaj naprawdę bardzo dobrze, a co do zarobków to jak dla mnie są one dobre ;)

Oskar

Szczerze mówiąc pracuje mi się tutaj dobrze, praca nie należy do ciężkiej, wszystko miałem dokładnie wyjaśnione, nie mam na co narzekać

Witold

Moim zdaniem firma jest dobra, podejście do pracowników jest bez żadnych zastrzeżeń. Pracuję tutaj już dosyć długi czas i nie chce nic zmieniać

Ernest

Pracę w tej firmie uważam za bardzo udana. Towarzystwo jak i zarobki sa jak najbardziej na plus. Dodatkowo zespół jest bardzo zgrany

Ragi

Mnie pracuje sie tutaj całkiem w porządku. Ekipa jest zgrana, kierownicy sa rzetelni także nie mam zastrzeżeń

Bartek

Szczerze mówiąc pracuję mi sie tutaj dobrze. Kierownictwo jest w porządku, dbają o każdego pracownika :)

Jarek

Praca tutaj nie jest stresująca, nie odczułem też żadnej presji. Panuje tutaj świetna atmosfera, dobrze sie dogadujemy z innymi pracownikami także podoba mi sie to miejsce

Julian

Jak najbardziej polecam! Bardzo dobra i rzetelna firma, faktycznie dobrze mi się tutaj pracuje, praca też ciężka nie jest

Staszek

Ogólnie jestem zadowolony z pracy tutaj. Nie ma co ukrywać, ale zarobki są korzystne, dodatkowo każdy pracownik jest traktowany dobrze

Odkąd tutaj pracuję to w ogóle nie spotkałem się z żadną nieprzyjemnością ze strony tej firmy. Bardzo dobre wynagrodzenia, co do urlopów to też nie ma żadnych problemów

Radek

Bardzo mi się podoba praca w tym miejscu. Ogólnie pracownicy traktowani są z szacunkiem także polecam!

Rafał

Dla mnie jest to bardzo dobra firma, dobre zarobki, wypłaty też zawsze otrzymuje na czas, nie było też żadnych opóźnień

Zostaw merytoryczną opinię o Marmed S.A. - Gorlice

• Jak się pracuje w Marmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 57 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmed S.A.?

Kandydaci do pracy w Marmed S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmed S.A.
3.5/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 36
    38-300 Gorlice