Opinie o Marmed S.A. w Gorlice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marmed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Marmed S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marmed S.A. w Gorlice

okej

wszystko spoko

Pracuję tutaj już od dłuższego czasu i faktycznie nie mam zastrzeżeń. Podejście do pracowników jest bardzo dobre, ogólnie też co do organizacji to jak dla mnie jest w porządku ;)

Dorota

Cieszę się, że wybrałam tutaj dla siebie aparat słuchowy. U mnie sprawdza się dobrze, ogólnie jest wygodny i nie sprawia żadnych problemów.

Marmed - solidna i stabilna firma - polecam ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Maria

Również polecam, Kielce :) nie pracuję, ale akurat szukałam informacji o innym pracodawcy i weszłam tutaj z ciekawości

Protetyk

Również polecam

protetyk słuchu

Na spotkanie przyjeżdża kierownik obszaru i dyrektor regionu. Przez ponad godzinę wypytują o poprzedniego pracodawcę. Generalnie robią wszystko żeby wyciągnąć jak najwięcej informacji nt. innych firm. Na koniec dyrektor obiecuje super zarobki, cudowną atmosferę wśród pozostałych pracowników. Na telefon po rozmowie czekałam ok 2 miesiące!? (Tak, tak wygląda typowy czas decyzyjny w tej firmie). Na kolejnym spotkaniu Pan dyrektor proponuje niewiele więcej jak najniższa krajowa z zaznaczeniem że premia kwartalna jest bardzo wysoka więc się odkujesz (bzdura), po okresie próbnym niby podwyżka (o całe 100zł). Szczerze to poziom jaki reprezentują jasno wypytując o konkurencję, a nawet drwiąc z niej jest żenujący..

3/4 rozmowy to maglowanie żeby dowiedzieć się jak najwięcej o konkurencji, pytania o wyniki sprzedażowe (dyrektor potrafi nawet głośno liczyć sobie ile możesz dla niego sprzedać..) i rozmowa o wynagrodzeniu(jak zaproponujesz choćby 2tys. netto to robią wielkie oczy).

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

gorlice- polecam :)

Praca

Mi się pracuje dobrze

@Praca

A na którym stanowisku tak tu dobrze? Długo pracujesz już?

Zrobiony w balona przez MD

MD wciąż podąża śladem TK - Wałbrzych Centrum Aparatów Słuchowych 24 - najpierw podbierał pracowników a teraz pacjentów i wróbelki ćwierkają ze kupuje Starkeya taniej niż TJ Audio i Marmed ćwir ćwir haha

@Zrobiony w balona przez MD

I Ty się jakiś wróbelków słuchasz zamiast sprawdzonych info od rzetelnych osób?

Multidetalista

CENTRUM APARATÓW SŁUCHOWYCH 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Ile usunięcie kosztuje TJ już przeczytał

Mati poleca

Antycenzor

CENTRUM APARATÓW SŁUCHOWYCH 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Mateusz nie wstydź się - ile kosztuje usunięcie powyższego

Iza

A co tam jest? Napiszesz? Teraz nie mam jak sprawdzić.

CAS 24

Centrum Aparatów Słuchowych 24 Wałbrzych założona Poznań polecam Czesiek

Informator

(usunięte przez administratora) Cennik ma lepszy niż marmed :D Co pan na to panie Tomku K lekarzu biznesu - MD dalej panu na nosie gra :D

@Informator

A gdzie te ceny, bo nie widzę?Xd I w sumie nawet jeśli niższe to zdajesz sobie sprawę z tego, że dla niektórych ludzi bardziej niż cena istotniejsza jest jakość? Weź sobie na to poprawkę może. ;p

Iwonka
@Ewa

Jeżeli dobrze rozumiem, kolega pisze ze te same produkty są droższe w Marmed niż w gabinetach u przedstawiciela firmy Starkey - jakość produktu jest taka sama!

Jacek
@Iwonka

To są pomówienia - znam Mateusza i wiem ze on tak nie robi - to porządny chłopak.

Cas 24
@Informator

Centrum Aparatów Słuchowych 24 to firma założona przez przedstawiciela Starkey z zachodu - Mateusza (usunięte przez administratora) na tzw. słupa - gościa od ubezpieczeń - dlaczego usuwacie nazwę to reklama. Centrum Aparatów Słuchowych 24 kupuje najtaniej w Polsce aparaty od Starkey - to gwarancja ze tanio sprzedaje pacjentom. To reklama tylko ciekawe co na to Pan Kubiak

Czesiek
@Informator

Centrum Aparatów Słuchowych 24 Wałbrzych polecam Czeslaw

Obiektywny

Póki Marmed był Marmedem, a nie sieciówką Starkey w firmie pracowało się rewelacyjnie. Kilka dobrych lat przepeacowałem i byłem super zadozwolony. Starkey i Tomasz od kawy zapoczątkował początek końca tej firmy. Teraz Marmedem rządzi drugi guru Tomasz i wprowadza swoje dziwne filozofie. Gość totalnie zamknięty na sprzeciw wobec jego pomysłów. W firmie trochę jak w sekcie się zrobiło. Najlepsi ludzie z firmy pouciekali do konkurencji. Guru Tomasz się rozkręca i pewnie już niedługo pokaże na co go stać. Część pracowników juz zaczęła się leczyć u psychiatry. Też nie wytrzymałem tych 'rewelacyjnych' zmian. Praca dla tych o twardych nerwach.

Ktoś
@Obiektywny

Firma się rozwija i ma coraz lepiej. Masz rację praca w Protetyce słuchu jest dla ludzi zorientowanych na pomoc drugiemu człowiekowi a to wymaga stabilnej osobowości

była
@Obiektywny

Nowy guru Tomasz to właściciel firmy TJ Audio, która nie ma dobrych opinii na gowork. Tak naprawdę ogólne niezadowolenie wynika w dużej mierze właśnie przez jego niezrozumiałą postawę, dziwne oczekiwania i złe zarządzanie firmą. Dużo fajnych ludzi ludzi uciekło z tamtej firmy przez niego, jego natrętne telefony i głupie gadanie. bardzo źle wspominam pracę tam, wytrzymałam krótko i uciekłam od tych klimatów jak dobrze określiłeś - niczym w sekcie...pranie mózgu, nierealne oczekiwania, zero zrozumienia...Generalnie szkoda czasu.

Janek
@Obiektywny

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Guru myśli że jest najmądrzejszy, nie przyjmuje że ktoś ma inne zdanie i pomysł przeważnie lepszy niż on. Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) ciągle maile z pytaniem o to samo, co innego mówi a co innego robi. Tragedia z gościem. Doświadczeni i lojalni pracownicy odeszli lub ich pozwalniał. Zatrudnia osoby bez wiedzy i doświadczenia i bez szkoły. Szkoda tylko osób które przyjdą zakupić tam aparat. Praca w Marmedzie to tragedia, dajcie dobie spokój szkoda trącić czas i nerwy.

Marmed S.A
@Janek

W firmie Marmed pacjent jest najważniejszy. Nowi pracownicy są wdrażani i uczą się zawodu od doświadczonych Protetyków Słuchu. Często zatrudniamy osoby z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Stawiamy na profesjonalizm. Każda osoba posiada ukończoną specjalizację (dyplom Protetyka Słuchu) lub jest w trakcie kształcenia na Specjalizacji: Protetyka Słuchu. Wszystkim byłym Pracownikom życzymy powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym, niestety rozumiejąc ze rotacja personelu jest stałym elementem nawet najlepiej funkcjonujących organizacji na świecie.

Lola
@Marmed S.A

Co ty pleciesz za głupoty człowieku. Większość doświadczonych pracowników opuściła szeregi Marmedu. Większość pracowników to osoby które jeszcze szkoły nie zaczęły lub dopiero startują z nauką. To co pozostało z Marmedu to dramat. Doświadczonych pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora) a przyjmuje młodych bez jakiej kolwiek wiedzy i układa pod siebie. Gdzie tam ważny jest pacjent? Jak trzeba sprzedać cokolwiek aby było a najlepiej to na dofinansowania wydawac

@Lola

Z pewnością znajdziesz Pracodawcę, który doceni Twój sposób komunikacji. Życzę powodzenia w życiu.

była
@Marmed

...ten sam sposób retoryki od lat - od razu widać kto to pisał...Guru / CEO Tomasz- gościu bez kręgosłupa

@była

Kręgosłup mam. Wiem bo mnie czasem boli. Życzę dużo zdrowia :)

@była

Natrętne telefony? To co, dzwonił poza pracą do pracowników w sprawach związanych z pracą?

Mateusz Dulad zaprasza

Centrum Aparatów Słuchowych 24 Wałbrzych polecam super firma tanie starkeye

MD vs TK kto zwycięży

protetyk

Jedyne co charakteryzuje marmed to brak organizacji, najlepiej gdyby pracownik pracował za darmo, używał swojego samochodu, realizował plany jak w sluchmedzie i dostawał połowę tego co tam,a pacjentów targal za rączkę do gabinetu z ulicy. Badania w galeriach handlowych gdzie nie mma kompletnie warunków żeby mogły wyjść poprawnie. Teraz wykupił ich Starkey więc pewnie podzielą los sluchmedu.

Łucja
@protetyk

Nie napisałeś, na jakim stanowisku pracujesz w Marmed S.A. Rozumiem, że plany są dla Ciebie trudne w realizacji, a jak wygląda premia? Napisz też, na jaką umowę można liczyć, z góry dziękuję!

Anilahh
@protetyk

Jestem bardzo niezadowolona. Od tego roku nie ma punktu Marmed w Czestochowie. Mam zakupiony aparat sluchowy,ktory spelnia oczekiwania lecz nie mam mozliwośći regulacji w miejscu zamjeszkania. Nablizszy w Zawierciu ,jest to dla mnie klopot. Jestem osobą starszą i problemy z przemieszczaniem. Żaluję ,ze zakupilam u nich aparat

Obserwator
@Anilahh

Zgadza się, podobno zamykają gabinety i sporo pacjentów ma utrudniony dostęp do obsługi aparatów Starkey, a ten amerykański sprzęt niestety wymaga stałych napraw i serwisowania (szczególnie tanie modele)

@Obserwator

Każdy Aparat słuchowy amerykańskiej firmy Starkey to zaawansowany technologicznie komputer obiekty zgodnie z wymaganiami NFZ 3 letnia bezwzględna gwarancją. W całym 2021 roku został połączony z innym Gabinetem Protetycznym tylko 1 gabinet w sieci Marmed. Tym samym każdy Pacjent został pod opieką audioprotetyczną w swojej miejscowości. Otworzyliśmy w 2021 roku, 5 nowych wysoko wyspecjalizowanych gabinetów na terenie Polski. Dodatkowo dla naszych Pacjentów świadczymy bezpłatne wizyty domowe.

Stan
@Marmed

Niewiem jak w calej PL ale u nas w tamtym roku Marmed zniknął z Tarnogrodu Lubaczowa i chyba jeszcze Biłgoraj

@Stan

Zwiększyliśmy dostępność gabinetów stacjonarnych czynnych w reżimie sanitarnym od poniedziałku do piątku (nowy gabinet w Łańcucie). Niektóre gabinety konsultacyjne umiejscowione w Przychodniach Lekarzy Rodzinnych od początku pandemii z przyczych obiektywnych zostały zawieszone. Oferujemy bezpłatnie wizyty domowe.

@Stan

W Jeleniej Górze gabinet też zlikwidowany, a mam od nich aparat.

niezadowolony
@Obserwator

Moj ojciec dostal pisno w tam tym roku ze nowy sacz zamkneli, trrzba bylo jechac 40km do gorlic, po drodze grybow tez zlikwidowali. Slabo to wyglada!!!

Jan
@niezadowolony

Faktycznie, bardzo słabo to wygląda. Czy ktoś wie, dlaczego tak masowo zamykają gabinety?

Nowy Sącz
@niezadowolony

Zapraszamy wszystkich Pacjentów , do naszego nowego gabinetu w Nowym Sączu na ulicy Jana III Sobieskiego 14a w Nowym Sączu.

Grybów
@niezadowolony

Zapraszamy do gabinetu w Grybowie ul. Kościuszki 17 | NZOZ BOMED 571 243 753 środy od 12:00 do 16:00

Elżbieta

Cześć! Wiecie może jaka atmosfera panuje w tej firmie? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy i j ak współpracują z szefostwem? Atmosfera w pracy jest bardzo ważną kwestią i z chęcią dowiedziałabym się jak to jest w Marmed S.A. Z góry dziękuje za informację ;)

Miki
@Elżbieta

Dlaczego pytasz?

Daria

Może ktoś opowie swoje doświadczenia z pierwszych dni w tym miejscu? Jak się pracowało, jakie odczucia, atmosfera?

kas
@Daria

Z tego co wiem od koleżanki zmieniała, się "władza" i jest coraz lepiej. On już wcześniej tam pracowała i teraz chce wrócić. Jak też myślę nad złożeniem CV.

Irena
@kas

O super, na jakie konkretnie stanowisko masz zamiar aplikować? Skoro Twoja koleżanka pracowała w firmie to pewnie wiesz coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu. Czy możesz napisać czego można się spodziewać zaczynając pracę w Marmed S.A.?

Tyr5
@Irena

Owszem zmieniła się,, gora'' tyle że warunki lecą w dół, zero premii od roku!!!

EKOSIGMA Wacław Stępień

PROFESJONALNA obsługa , zlecamy badania okresowe pracowników i jest Ok.

Interesant

Jestem zainteresowany pracą w tej firmie, jak jest faktycznie z zarobkami i atmosferą? Czy to prawna że trzeba na wiele rzeczy zapracować poprzez dobre wyniki sprzedażowe?

Szymon
@Interesant

Jeśli wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną, to koniecznie daj znać jak ona przebiegała. Ciekaw jestem jakich pytań można się tu spodziewać i czego wymaga od kandydata pracodawca. Liczę na Twoją odpowiedź.

Zuzia

Czy da się w tej firmie awansować, czy raczej jest się na stałym stanowisku?

Blik
@Zuzia

Awans jest oczywiście, więcej obowiązków w krótszym czasie, za te same pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Marmed S.A. - Gorlice

• Jak się pracuje w Marmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 57 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmed S.A.?

Kandydaci do pracy w Marmed S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmed S.A.
3.5/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 36
    38-300 Gorlice