Opinie o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

agata

@agata

(usunięte przez administratora)Ostrzegam!!!

Agata

@Agata

Taki sam wpis jest 30.06.2019r. Oszustwo KUL-BUDu.

Jacek

Ekipa na najwyższym poziomie a szczególnie majster Pan (usunięte przez administratora), który poprowadził całą przebudowę domu w Wesołej. Cała przebudowa oraz prace wykończeniowe zostały wykonane przez 6 tygodni, nie było żadnych problemów, wszystko zrobione dokładnie i profesjonalnie . POLECAM FIRMĘ WSZYSTKIM INWESTOROM .

Kul Bud zakończył remont kawalerki na Bemowie Wszystko zgodnie z planem Polecam

Tomasz
@Robert

Ile Pan zapłacił?

Czy po rozmowie w Kul Bud Krzysztof Kulasiński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Grzegorz

Witam . chcialbym zobaczyc tych wszystkich fachowcow z uprawnieniami. 70% ekipy mowi po ukrainsku. A co do zatrudnienia to tylko 3 ma papiery wlasciciel ,niby wspolnik i jego brat. Reszta to lapanka. Ot caly kulbud. Najlepsze jest to ze materialem z jednej budowy robia trzy a kazdy Klient placi za innych. Sposob na biznes nie ma co. Polecam firme jesli lubicie byc wyczyszczeni z kasy. Mnie chcieli wcisnac ze na nowa lazienke zuzyto 500 kg kleju. Patologia budowlanki.

Wera
@Grzegorz

Zgadzam się, drożyzna i naciąganie

@Grzegorz

Realni Klienci którzy korzystali z naszych usług mają zupełnie inne opinie. Proszę o zaprzestanie podobnych szkalujących wpisów. Cały proces prac przy projekcie wykończeniowym jest odpowiednio opisany i wyceniony przed rozpoczęciem. Po zatwierdzeniu kosztów przystępujemy do pracy nie ma możliwości "wciskania 500kg kleju".

Greg
@Pracodawca

Wciskacie klej

Tadeusz
@Grzegorz

Zgadzam się z Panem.Bardzo oszukują na materiałach.KUL-BUD jest nieuczciwą firmą.

JACEK

@JACEK

Ekipa gramoli się z pracami, a szef chce pieniędzy za nie wykonaną pracę i (usunięte przez administratora) w materiałach budowlanych.Ostrzegam wszystkich przed KUL- BUDEM. Wyssie z was ostatni grosz.Pozytywne opinie to tylko ściema.

JAROSŁAW

REMONT DOMU 250 m2 w Konstancinie został wykonany szybko, solidnie i bezproblemowo. Polecam Ekipę KUL-BUD , wszystko zostało wykonane zgodnie z przedstawionym szczegółowym kosztorysem oraz harmonogramem, który został zrealizowany wg umowy i ustaleń. Fachowcy na najwyższym poziomie: elektryk z uprawnieniami, gazownik , konstruktor, glazurnicy . Budowa została zakończona 2 tygodnie wcześniej co mile mnie zaskoczyło, na koniec dostałem dokumentację powykonawczą zdjęcia z rozkładem instalacji hydraulicznej , elektrycznej , pomiary ,protokoły z prób szczelności , atesty używanych materiałów , gwarancję , instrukcje itp. Firma wszystkie swoje prace wykonuje profesjonalnie , dokładnie i dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz kadra specjalistów . POLECAM

@JAROSŁAW

Bzdura, naciąganie ludzi ulotkami i niby pozytywnymi opiniami.

@Robert

Panie Jarosławie nie wiem co skłoniło Pana do takiej opinii. Jednak jeśli ma Pan wątpliwości co do naszej pracy zapraszamy na naszą stronę i zapoznanie się z obszerną listę referencji.

AGATA

"Polecam firmę KULBUD Pana Krzysztofa Kulińskiego, która świadczyła dla mnie usługi remontowo-budowlane. Współpraca opierała się na kompleksowym remoncie domu oraz budynku gospodarczego. Z przyjemnością rekomenduję firmę Pana Krzysztofa, w szczególności ekipę pod nadzorem Pana Łukasza, która wykazała się rzetelnością i sumiennością, przekraczającą moje pierwotne oczekiwania. Oprócz ustalonych zadań,mogłem liczyc na pomoc w zakresie doradztwa i opiniowania newralgicznych decyzji, co stanowiło dodatkowa wartość, wykraczającą poza ramy zawartej umowy. ..."

AGATA

Firma KUL-BUD wykonywała dla nas usługi wykończeniowe, w tym malowanie i tapetowanie wnętrz domu jednorodzinnego oraz malowanie elewacji i układanie kamienia ozdobnego na tarasie. Z jej usług jesteśmy w pełni zadowoleni, wykonane prace nie budziły żadnych zastrzeżeń, a wszelkie niejasności czy wątpliwości związane z prowadzonymi pracami były natychmiast wyjaśniane. Pracownicy wręcz z anielską cierpliwością odpowiadali na wszystkie nasze pytania. Poprawki wynikające z naszych zmieniających się planów aranżacyjnych zostały uwzględnione od razu i bez większych zmian w kosztorysie, a dzięki fachowemu doradztwu firmy KUL-BUD uniknęliśmy kilku wykończeniowych wpadek. Polecam wszystkim korzystanie z usług tej ekipy, szczególnie tym osobom, które po raz pierwszy budują swój dom, planują generalny remont lub prace wykończeniowe. Dzięki niej prawie nie odczuliśmy, że nasz dom to teren zaawansowanych robót budowlanych, hałas i brud ograniczone do minimum." p. Agata

KORDYNATOR

Polecam firmę Kul Bud Krzysztof Kulasiński, która świadczyła dla naszej firmy usługi remontowo-budowlane przy ul. Szarej 10 w Warszawie. Współpraca polegała na kompleksowej aranżacji całego piętra w kamienicy. Zdecydowanie polecam firmę Kul Bud , a w szczególności ekipę pod nadzorem Pana Łukasza Matusika, który wykazał się ponadprzeciętną rzetelnością i sumiennością, daleko wykraczająca poza nasze oczekiwania. Oprócz wykonania wynikających z umowy zadań, otrzymaliśmy dodatkową pomoc w zakresie doradztwa i opiniowania podczas podejmowania newralgicznych decyzji, co stanowiła dodatkowa wartość. Pracownicy wykonujący poszczególne prace remontowe wykazywali się starannością, sumiennością oraz bardzo wysoką kulturą osobistą, sama ich praca była dodatkowo weryfikowana i oceniana przez kompetentnego kierownika budowy..."

Zuzanna

Kul Bud odnalazl i naprawil przeciek w naszej lazience w mieszkaniu na Zoliborzu POLECAMY

arek i wiktoria

kul bud zakonczyl trudny remont w konstancinie szczerze polecam

Beata

Pełny profesjonalizm na każdym kroku współpracy , pomoc przy odbiorze mieszkania , dokładny harmonogram , nadzór , spotkania w celu omówienia wykonanych etapów, terminowość ,dopracowany każdy szczegół . POLECAM FIRMĘ KUL-BUD Beata i Jan Mokotów

Maciej

Pan Kulasinski z inz Matusikiem przeprowadzili mnie bezpiecznie przez wszystkie procedury Usluga pod klucz domu w Piastowie od odbioru technicznego projekt i cale wykonczenie inteligentny dom kmien stolarze parkieciarze drzwi na wymiar spieki i zabudowy szklane Jesli mam sie do czegos przyczepic to cena za usluge stolarska za wysoka Polecam

MM

Panowie to kłamca

TB

Zgadza sie na gowork latwo trolowac konkurencje bo jest sie anonimowym Sam tego doswiadczylem Ohyda i swinstwo

Kul Bud

Kolejny atak nieuczciwej konkurencji Prosze o podanie szczegolow gdzie byla te budowy to chetnie odniesiemy sie do tych klamstw

Tomasz i Joanna

Firma Krzysztofa Kulasinskiego naprawde zasluguje na najwyzsze noty Nie wchodzac w szczegoly usluga pod klucz zakonczona sukcesem

Kamil

Serdecznie polecam pana kulasinskiego. Wykończenie pod klucz przebiegło sprawnie i bez opóźnień.

Jarek z żona

Kul Bud zakończył prace wykończeniowe w naszym mieszkaniu na Wilanowie Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości prac oraz wywiązywania sie z terminów i wcześniejszych ustaleń Polecamy

Zostaw merytoryczną opinię o Kul Bud Krzysztof Kulasiński - Kozienice

• Jak się pracuje w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Zobacz opinie na temat firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kul Bud Krzysztof Kulasiński
4.6/5 Na podstawie 196 ocen.

Kul Bud Krzysztof Kulasiński