Opinie o Usługi Ogólnobudowlane Jan Zielonka w Limanowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Ogólnobudowlane Jan Zielonka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Ogólnobudowlane Jan Zielonka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Ogólnobudowlane Jan Zielonka w Limanowa

PAWEŁ Kuna Nowy wpis

Pozdrawiam panią górkę z bezrobocia która kieruje pracowników do tej firmy którzy bez upieszpieczenia pracują Janek sprawa jest zgłoszona CBA szykuj faktury

Paweł kuna5 Nowy wpis
@PAWEŁ Kuna

A chodziło o 200 zł zatrudiasz ludzi którzy są na kursie i biezesz dotacje

Zenek Nowy wpis
Inne

Wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma, ja nie narzekam!!!

Lolek

Miałem nie przyjemność pracować u tego pana przez trzy. Miesiące masakra praca przez11 12 godzin jedna przerwa zero zabezpieczeń na rusztowaniach masakra i godziny nigdy się nie zgadzają

Młody
@Lolek

Hehe nawet gorzej jeśli mnie pamięć nie myli stawki głodowe czeba doliczyć oczekiwanie na transport w zimie masakra czekało się po dwie godziny w zimne,, średniowiecze"

Agnieszka
@Młody

Rozumiem, że największą wadą była dla Ciebie wysokość wynagrodzenia, a o jakim transporcie piszesz? Pracodawca organizował dojazd do pracy i z pracy? Czy był on bezpłatny? Powiedz proszę coś więcej o warunkach, czy obowiązywała Cię umowa o pracę?

Trele Nowy wpis
@Lolek

Masz nr do tego gościa całego Janka

Janosik
Inne

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można dostać w firmie? Może trzeba dobrze pracować?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Usługi Ogólnobudowlane Jan Zielonka rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PRACOWNIK BUDOWLANY OFPR/23/1450?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
(20 opinii)
(14 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Ok

Koega

Jak najdalej od tego gościa metry do rozliczenia nigdy się nie zgadzają

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Ogólnobudowlane Jan Zielonka - Limanowa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Usługi Ogólnobudowlane Jan Zielonka?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Ogólnobudowlane Jan Zielonka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Ogólnobudowlane Jan Zielonka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Usługi Ogólnobudowlane Jan Zielonka
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grunwaldzka 13E
    34-600 Limanowa
  • NIP: 7342558513 REGON: 492820130

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188