Niepołomice

Opinie o Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz

Hsjsk

Klienci którzy maja problem proszę o kontakt oknadrzwidomy@gmail.com

Michał

Witam wszystkich, Firma Inter-Dom z Niepołomic robi dobre wrażenie tylko na początku. Oferują dobre ceny i tym kuszą klienta. Potem czar pryska bardzo szybko. Kłamią, nie odbierają telefonów umawiają się i nie przyjeżdżają - ogólnie same problemy. Nie pracowałem z tak nierzetelnymi ludźmi już dawno... chyba nawet nigdy! Szczerze odradzam każdemu współpracę z nimi!!!

Ja1

Osoby którzy mają problemy z ta firma proszę o bardzo pilny kontakt na adres kliencioknadrzwidomy@interia.pl

alojzy

Przepraszam ale pomyliłem firmy (podobieństwo nazw). Ocena dotyczy oczywiście innej firmy z północno wschodniej części Polski. Poprzedni komentarz błędnie zamieszczony ale widzę że i na południu firmy nabijają ludzi w butelkę.

Hhh

Nie tylko on oszukuje bo Panie z biur nieruchomości bardzo dobrze wiedza co sie dzieje, i mimo to dalej oferują sprzedaż jego domów i namawiają do kupna nieświadomych ludzi.

alojzy

Z tego co wiem razem z żoną oszukali min. kilkanaście osób, w tym firmy budowlane , znam osoby fizyczne którym wisi po kilkadziesiąt tysięcy złotych , sprawa nadaje się do prokuratora i gazet ku przestrodze innych.

nnnnn

Witam Kto z Państwa ma podpisaną umowe z Panem Skoczem na budowę domów w Kłaju?

Pajooo

Osoby, które maja problem z ta firma bardzo proszę o pilny kontakt pod adresem paulina_knap@interia.pl

Klientka

Domu u nich też nie polecam budować :-( Są niesłowni...

Inwestor

Nie wiem jak zarobki i atmosfera ale klienta do momentu podpisania umowy i wpłaty traktują dobrze a nawet idealnie . Zaczynają się schody jak kończy się umowa na wykonanie usługi . Zbywają unikają odpowiedzi mimo że są świadomi iż nie postępują zgodnie z prawem mają to gdzieś . Dlatego myślę że podobnie morze być z pracownikiem , bo nie mając poszanowania dla klienta jeszcze gorzej może być z pracownikiem . Odradzam ich wszystkim , lepiej omijać ich szerokim łukiem !!!

chilihead83
@Ja 20.06.2017 18:25
Niestety ale za późno przeczytałem posty na tym forum, dokonałem u nich zakupu i mam te same problem z terminowym wywiązaniem s...

Proszę o kontakt: software.service.ms@gmail.com - ja tak samo nie mogę odzyskać pieniędzy z zaliczki za dom w Niepołomicach.

ola
@Aaaaa 19.08.2017 08:46
Witam, kto z państwa ma umówe z ta firma na budowę domu?

Również mam podpisaną umowę na budowę domu. Mój mail: ola.krycha@gmail.com

Jak wyglądają zarobki w firmie Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz oraz terminowość wypłat? Jak oceniacie prace w firmie? Podzielcie się z nami opinią!

Zostaw opinię o Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Dom S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Budowlane Rafał Skocz Izabela Skocz