Niepołomice

Opinie o Probadex Kraków Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Jerzy Boruta

GRAŻYNA

A ja przeciwnie, bardzo miło i cieplutko wspominam prace w firmie "PROBADEX", ktora to za moich czasów mieściła się wówczas w Krakowie przy PL.Szczepańskim Bardzo miło wspominam wszystkich Współpracowników!!!! Z odległej półkuli serdecznie pozdrawiam byłych jak i nowych Pracowników. Osobne pozdrowienia dla mojego byłego Szefa , Pana Jerzego Boruty oraz małżonki Pani Lidi Boruta !!!!! Z poważaniem GRAŻYNA ZDULECZNY

Bob

No to życzę Ci powodzenia, może popracujesz tam parę lat? Jeżeli chcesz tam popracować jednak dłużej, to trzymaj się zasady: "dzień bez podlizywania to dzień stracony".

Zostaw opinię o Probadex Kraków Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Jerzy Boruta - Niepołomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Probadex Kraków Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Jerzy Boruta