Opinie o Jerzy Boruta Przedsiębiorstwo Projektowania I Realizacji Inwestycji Probadex - Kraków w Niepołomice

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 godzin.

Czy w Jerzy Boruta Przedsiębiorstwo Projektowania I Realizacji Inwestycji Probadex - Kraków występują paczki/bony świąteczne?

TakNie
GRAŻYNA Nowy wpis

A ja przeciwnie, bardzo miło i cieplutko wspominam prace w firmie "PROBADEX", ktora to za moich czasów mieściła się wówczas w Krakowie przy PL.Szczepańskim Bardzo miło wspominam wszystkich Współpracowników!!!! Z odległej półkuli serdecznie pozdrawiam byłych jak i nowych Pracowników. Osobne pozdrowienia dla mojego byłego Szefa , Pana Jerzego Boruty oraz małżonki Pani Lidi Boruta !!!!! Z poważaniem GRAŻYNA ZDULECZNY

Tak12Nie
Bob

No to życzę Ci powodzenia, może popracujesz tam parę lat? Jeżeli chcesz tam popracować jednak dłużej, to trzymaj się zasady: "dzień bez podlizywania to dzień stracony".

Tak23Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Jerzy Boruta Przedsiębiorstwo Projektowania I Realizacji Inwestycji Probadex - Kraków - Niepołomice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad