Opinie o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Stanisław

Witam, pracuje w firmę kilka dobrych lat i nie przewiduje zmiany. Warunki pracy jak i wynagrodzenie jest na dobrym poziomie i co najważniejsze nie ma nudy. Po dłuższym czasie w jednej firmę zaangażowanie zazwyczaj spada. Dzięki dobremu kierownictwu jest chęć do pracy. Polecam

Jaki jest wkład kierownictwa Kul Bud Krzysztof Kulasiński w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kul Bud Krzysztof Kulasiński? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

Nie ma tego problemu bo pracownicy są na samozatrudnieniu fv wystawiają Panu

Joanna Nowy wpis
@Łuki

Domyślam się, że Tobie chodzi o umowę B2B? A no to w takim razie jestem ciekawa, czy są dostępne jakiekolwiek inne formy zatrudnienia, bo ta osobiście mi nijak nie pasuje. Nie zamierzam zakładać własnej działalności.

ikonka

Sprawdź 39 opinii klientów firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice.

Sprawdź

Problem

Jakby conto jesteś podwykonawca samozatrudnienie Pan Krzysztof nie ma zatrudnionych pracowników

@Pytanie

Wkład jest na tyle dobry, że po tylu latach nadal chcę się chodzić do pracy i nie ma kwasów :)

@Stanisław

Po tylu czyli po ilu? Jak długo już pracujesz w Kul Budzie? Możesz też wspomnieć jak się prezentują wynagrodzenia w tej firmie, ciekawi mnie to! :)

Daamn
@Karol

Wynagrodzenia są bardzo w porządku :DD

Paulina
@Daamn

Aha. Mój znajomy pracuje na wykończeniówce i ma 2800 brutto miesięcznie. Bardzo zadowolony i mówi, że kasa w porządku. No, to już wiem, ile się u Was zarabia! Tak? Czy może coś chcesz jednak dodać? :D

@Daamn

Podwykonawcami jestesmy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Firma handlowa zatrudni specjalistów sprzedaży internetowej. oferowane przez firmę Kul Bud Krzysztof Kulasiński? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Ile jest zmian w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Jak wygląda ścieżka kariery w Kul Bud Krzysztof Kulasiński? Czy trudno jest zdobyć awans?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Kul Bud Krzysztof Kulasiński odbywa się w siedzibie firmy?

Magda

Podziękowania za wykonanie szybko i sprawnie inwestycji. Kontakt i wykonanie najwyższej jakości. Po zatwierdzeniu projektu wykończenia wnętrz praktycznie pojawiałam się na odbiór kluczy w lokalu. Z ciekawości jedynie dzwoniłam czy wszystko idzie jak należy. Serdecznie polecam ekipę

Wojtek

Znakomite warunki pracy, dobra atmosfera i co najważniejsze odpowiednie wynagrodzenie. Jak dla mnie komplet, który pozwala wiązać przyszłość z firmą. Dodatkowo podziękowania za wyrozumiałość i znakomite kierownictwo. Polecam

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

@Pytanie

Warunki są super, jest co robić ale za tym idzie też wynagrodzenie więc nie ma co narzekać. Polecam

Warunki są super!

Tomasz

Jak dla mnie dobre

Paweł

Stabilna praca

Dobre :) nie ma nudy

Ryszard
@Pytanie

Przyłączam się do opinii. Warunki pracy są bardzo dobre. Nie od dziś pracuje w tej branży i mogę dać plusa za dobrej jakości sprzęt jak i czas pracy.

Weronika
@Karol

Zaciekawiłeś mnie tym wynagrodzeniem :D Czy mogłabym się dowiedzieć ile wynosi w Kul Budzie? :)

@Weronika

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają :)

Grzesiek
@Pytanie

Tak jak już pisałem trzy najważniejsze warunki zatrudnienia spełnione czyli świetna praca, atmosfera i płaca :)

Grzesiek

Świetna praca, świetna atmosfera i dobre wynagrodzenie. Trzy najważniejsze punkty pracy w firmę Kulbud. Polecam każdemu :)

Karol

Część kolegów już się dopisała więc i ja dopiszę swoje. W firmie może nie mam dużego stażu ale mogę z pełną odpowiedzialnością polecić pracę. Jest fajna atmosfera i Szef konkretny. Każdy wie co ma robić co w poprzedniej firmie w której pracowałem nie było regułą. Prace są ciekawe i mogę się od starszych kolegów sporo nauczyć. Pozdrawiam i polecam

Ryszard

Witam, Przyłączam się do opinii kolegów z pracy. Warunki pracy są dobre i jak tu już nie raz było pisane nie narzekamy na monotonie. Robót w miesiącu jest kilka więc jest ciekawie. Mamy bezpieczne warunki pracy i dobrej jakości sprzęt co nam ułatwia jak i przyspiesza wykonanie elementów stałych. Polecam i pozdrawiam :)

Maciek

Pracuje w firmie ok 5 lat i przez ten czas dużo się zmieniło na plus. Mamy swoje stroje robocze, wysokiej jakości narzędzia i co najważniejsze ciekawe projekty. Projektancie ze swoimi pomysłami zawsze upiększają nam pracę. Dzięki temu można powiedzieć, że to nie jest praca na kasie w biedronce. Dla tych co nie lubią nudy i szukają wyzwań to jest to dobra praca. Polecam i pozdrawiam zespół.

Paweł

Bardzo dobre warunki pracy i ciekawe projekty. W większości przypadków nowe budownictwo z nadzorem projektanta wnętrz. Ogólnie stabilna i rozwojowa praca

Tomasz

Witam, chciałem podzielić się doświadczeniem w pracy w firmie kul-bud. Pracuje tam od ok 4 lat i jestem odpowiedzialny za elektrykę. Przeważnie prace wykonujemy w mieszkaniach na rynku pierwotnym choć zdarzają się perełki jak kamienice czy dworki. Praca oparta na założeniach architekta wnętrza, więc nie ma tzw. nudy. Polecam, pozdrawiam

Maciek

Pracuje w firmie już dłuższy czas i jeszcze nie spotkałem się z tak ekskluzywnymi inwestycjami. Mamy czasem do zrobienia montaż np. złotych baterii czy płytek z pozłacanym pyłem. Naprawdę górna pulka. Dzięki temu praktycznie codziennie mamy z chłopakami ciekawą pracę. Polecam dla każdego kto nie lubi nudy w pracy.

Karol

Pracuje w firmię kul-bud od niedawna i widzę bardzo duża zamianę na plus w porównaniu z poprzednim pracodawcą. Organizacja pracy jak i odpowiedni sprzęt dają mi możliwość dokładniejszej jak i szybszej pracy. Polecam

Kamil

Pracuje u Pana Krzysztofa już od ponad dwóch lat w tym czasie już trudno mi zliczyć ilości wykonanych prac. Mamy w firmie niekiedy naprawdę fajne wyzwania i można powiedzieć, że nie narzekamy na monotonie. Oczywiście praca przekłada się na płacę więc nie narzekam. Pozdrawiam i polecam Kul-bud warto u nich pracować

Sabina

Dorzucę też swoją opinie :) Miała przyjemność współpracować z firmą przy okazji remontu mieszkania po babci. Tak jak tu piszę większość faktycznie panowie kulturalni i porządni. Sprawnie i w terminie wyremontowali mieszkanie. Polecam i pozdrawiam

Katarzyna

To i ja też Polecam:)

Iga

Brawka dla ekipy polecam

Edyta

To i jak tez Polecam

Kamila
@Sabina

To i ja polecam. Mają sprawna ekipę każda osoba odpowiada za swój dział. Trochę inaczej jak zamawia się Pana fachowca co zrobi wszystko sam i nie do końca dobrze. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Kul Bud Krzysztof Kulasiński - Kozienice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Zobacz opinie na temat firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Liczba opinii klientów firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński, to 39, z czego 37 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kul Bud Krzysztof Kulasiński
4.5/5 Na podstawie 182 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Kul Bud Krzysztof Kulasiński