Opinie o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Oliwia K.

Z pełnym przekonaniem polecam firmę KUL-BUD, która niedawno wykończyła moje mieszkanie w śródmieściu Warszawy. Od początku współpracy zespół tej firmy wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale również zaangażowaniem i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, moje mieszkanie stało się prawdziwą perełką, które codziennie cieszy moje oko. Komunikacja z zespołem była płynna i bezproblemowa, a wszelkie moje sugestie były brane pod uwagę i realizowane z najwyższą starannością. Jestem niezmiernie zadowolony z efektu końcowego i z pewnością skorzystam z usług KUL-BUD w przyszłości. Jeśli szukasz firmy, która z pasją podchodzi do swojej pracy i dba o satysfakcję klienta, KUL-BUD to strzał w dziesiątkę!

Ostatnio odebrałam mieszkanie od firmy Kul-bud i chciałabym podzielić się swoją opinią. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolona z rezultatu i mogę powiedzieć, że firma wywiązała się z zaplanowanego projektu pod klucz. Co mi się podoba w moim nowym mieszkaniu, to fakt, że zostało dostarczone w terminie i w wysokiej jakości. Firma Kul-bud dotrzymała umowy i miałam możliwość zamieszkania w mieszkaniu zgodnie z planem. Ponadto, pewne elementy wykończenia prezentują się lepiej niż w planie od architekta. Polecam

Jaki jest styl zarządzania w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Dzień dobry, kiedy w ostatnim czasie były prowadzone jakieś nabory do firmy? Zauważyłam kolejną opinie od klienta i zastanawiam się czemu nie pojawiają się żadne od pracowników skoro zlecenia stale są wykonywane? Ilu ich w sumie bierze udział w całym procesie? Jak praca jest rozliczana, od godziny czy zlecenia?

Czy po rozmowie w Kul Bud Krzysztof Kulasiński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Od samego początku współpracy, Kul-bud angażowała się w projektowanie i realizację wykończenia mojego mieszkania, dbając o każdy detal i dopasowując się do moich indywidualnych potrzeb. Są bardzo dokładni i precyzyjni w swojej pracy. Polecam

Kul-bud wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale także wysoką jakością wykonania prac oraz dbałością o każdy szczegół. Wszystkie prace były wykonane zgodnie z ustalonym harmonogramem, a firma przestrzegała ustalonych terminów oraz budżetu.Polecam!

Paulina

Jestem bardzo zadowolona z niedawno skończonego wykończenia mieszkania na Kabatach. Przede wszystkim podoba mi się wybór kolorów i materiałów, które zostały użyte i zaproponowane w projekcie. Wszystko wygląda bardzo elegancko i nowocześnie, a jednocześnie funkcjonalnie. Podoba mi się także przemyślany układ pomieszczeń oraz liczba i rozmieszczenie punktów świetlnych, co pozwala na optymalne oświetlenie całego mieszkania oraz nowoczesna i funkcjonalne umeblowanie. Polecam

@Paulina

A cenowo to jak to się rozkłada? Zastanawiam się, czy płatność była za całość, czy może było to podzielone na poszczególne etapy? Ciekawa po prostu Jestem, ile pracownicy średnio mogą na takim zleceniu zarobić.

Nikola

Firma Kul-bud to doskonały wybór dla osób poszukujących profesjonalnych i rzetelnych usług wykończeniowych w Warszawie. Ich zespół składa się z doświadczonych i kompetentnych specjalistów co przetestowałam na własnym mieszkaniu. Polecam i pozdrawiam serdecznie.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Kul Bud Krzysztof Kulasiński? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Łuki

Nie ma tego problemu bo pracownicy są na samozatrudnieniu fv wystawiają Panu

Joanna
@Łuki

Domyślam się, że Tobie chodzi o umowę B2B? A no to w takim razie jestem ciekawa, czy są dostępne jakiekolwiek inne formy zatrudnienia, bo ta osobiście mi nijak nie pasuje.

@Łuki

witam, czy obecnie jest już stały skład jeśli chodzi o osoby na kontrakcie czy jest szansa na nawiązanie ewentualnej współpracy? Można dowiedzieć się czegoś na temat jej warunków?

Karol

Z perspektywy inwestora, wykończenie mieszkania przez firmę Kul-bud przebiegło szybko i bez żadnych zastrzeżeń dlatego polecam firmę bez zastrzeżeń. Dodam, że wykończenie było pod klucz do wynajmu i zależało mi na solidnym wykonaniu w optymalnym czasie.

Renata

Polecam firmę Kul-bud który wykonał dla mnie mieszkanie pod klucz. Skorzystałem z oferty na wykończenie mieszkania pod klucz z meblami. Postawiłam na wygodę ponieważ nie miałam za bardzo czasu. Po zaakceptowaniu przedstawionego rozwiązania po ok. miesiącu miałam gotowe mieszkanie. Ogólnie praca wykonana bez zarzutu. Pozdrawiam i polecam

Stanisław

Witam, pracuje w firmę kilka dobrych lat i nie przewiduje zmiany. Warunki pracy jak i wynagrodzenie jest na dobrym poziomie i co najważniejsze nie ma nudy. Po dłuższym czasie w jednej firmę zaangażowanie zazwyczaj spada. Dzięki dobremu kierownictwu jest chęć do pracy. Polecam

Łuki

Jakby conto jesteś podwykonawca samozatrudnienie Pan Krzysztof nie ma zatrudnionych pracowników

Jaki jest wkład kierownictwa Kul Bud Krzysztof Kulasiński w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Stanisław

Wkład jest na tyle dobry, że po tylu latach nadal chcę się chodzić do pracy i nie ma kwasów :)

Karol
@Stanisław

Po tylu czyli po ilu? Jak długo już pracujesz w Kul Budzie? Możesz też wspomnieć jak się prezentują wynagrodzenia w tej firmie, ciekawi mnie to! :)

Daamn
@Karol

Wynagrodzenia są bardzo w porządku :DD

Paulina
@Daamn

Aha. Mój znajomy pracuje na wykończeniówce i ma 2800 brutto miesięcznie. Bardzo zadowolony i mówi, że kasa w porządku. No, to już wiem, ile się u Was zarabia! Tak? Czy może coś chcesz jednak dodać? :D

@Daamn

Podwykonawcami jestesmy

Paulina z białołęki

Dziękuje za zrealizowanie remontu 52 m2 mieszkania pod klucz. Cena i czas realizacji jak na obecne warunki całkiem atrakcyjna. Dziękuję także za zrealizowanie nie oczekiwanych poprawek, które wynikły troszkę z mojego powodu :) Polecam i pozdrawiam

Weronika
@Paulina z białołęki

Ceny teraz mocno wzrosły właśnie stoję przed decyzją czy teraz zacząć remont czy naiwnie poczekać i może ceny spadną

Hanna
@Weronika

Ale mówisz o wzroście w sensie w tej konkretnej firmie czy na rynku? No bo wszędzie ceny wzrosły, pytanie jak to u nich wygląda na tle innych firm, wiesz może? No i ogólnie ciekawa jestem jak kondycja firmy w tych czasach, rozmawiałaś z nimi o terminach, mają pozajmowane?

Karolina z Wawy

Podziękowanie za fachowe i rzetelne wywiązanie się z umowy. Umową był na wykończenie mieszkania inwestycyjnego ok 35 m2 pod wynajem. Wykończenie oczywiście pod klucz z meblami itd. Cały proces projektu i wykończenia bez zarzutów i tak jak mówiłam jeszcze się odezwę. Pozdrawiam i polecam.

Monika z Gocławia
@Karolina z Wawy

Potwierdzam i polecam

Monika z Gocławia

Witam chciałam wystawić pozytywną opinie firmie Kul-bud za wykonanie mieszkania ok. 50 m2. Wykończenie było pod klucz więc po zaakceptowaniu projekty i podpisaniu umowy nic właściwie nie trzeba było nadzorować. Po kilku tygodniach dostałam telefon o zakończanych pracach i umówiłam się na odbiór. Wszystko zakończyło się zgodni z umową. Polecam i pozdrawiam serdecznie

Irena

(usunięte przez administratora) na czym się da, kilka razy drożej niż w innych firmach, za naprawę ich fuszerek trzeba samemu zapłacić. Miło i sympatycznie do czasu podpisania umowy, potem lawinowy szok zarówno cenowy jak i jakości prac.

Sandra
@Irena

Wiedze, że wam konkurencja nie odpuszcza :)

Karola
@Sandra

Pewnie tak jest. Pozdrawiam :)

@Sandra

A to ciekawe akurat czy na poważnie konkurencja. Kogoś predysponujecie? ;p

Monika z Wawra

Już jakiś czas temu Kul-bud wykonał dla mnie mieszkanie 79 m2 stan deweloperski. Usługa kompleksowa czyli projekt i wykonanie pod klucz. Zgodnie z umową cena końcowa jak i termin wykonania ustalony i co najważniejszy utrzymany. Dziękuję za sprawne wykonanie remontu i pozdrowienia dla ekipy :)

Banda aroganckich (usunięte przez administratora) Ceny kosmos a wszystko jedna wielka fuszerka.

Karola
@Anna

Co za bzdury! Współpracuje z nimi już dłuższy czas i nie mamy zarzutu

Sandra

Rzetelnie i komunikatywnie tak pokrótce można opisać współpracę z firmą Kul-bud. Czas realizacji jak i cena bez zmian wszystko zgodnie z umową. Do zrobienia było mieszkanie od dewelopera 100 m2 z tarasem. Końcowy efekt piękny i polecam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kul Bud Krzysztof Kulasiński - Kozienice

• Jak się pracuje w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Zobacz opinie na temat firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kul Bud Krzysztof Kulasiński
4.5/5 Na podstawie 195 ocen.

Kul Bud Krzysztof Kulasiński