Opinie o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Laura

Kulbud oferuje wykończenie pod klucz, zrobił wszystko na co się umawialiśmy w określonym czasie. Fachowcy wszystko dokładnie ze mną ustalili na początku współpracy, informowali o wszystkim i wysyłali zdjęcia postępów co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło :) nie było żadnych opóźnień, nawet jak raz Panowie nie mogli przyjechać to następnego dnia nadrobili zaległości, mimo iż informowałam, że jeden dzień opóźnienia nie jest dla mnie problemem. Bardzo dobra wycena za usługę, a jakość wykonania naprawdę rewelacyjna.

Tamara

Z polecenia kilku osób zatrudniłam Kulbud zajmującą się wykończeniem mieszkania pod klucz. Na etapie całej współpracy zawsze było bardzo miło. Ekipa uśmiechnięta, zawsze potrafiła zaproponować ciekawe i praktyczne rozwiązania, o których nie miałam pojęcia, dzięki czemu moje mieszkanie wygląda naprawdę świetnie! Wszystko wykonane z wielką starannością i dokładnością, idealnie posprzątane także można na 100% stwierdzić, że firma przygotowała moje mieszkanie do zamieszkania. Polecam

Dżesika

Muszę powiedzieć, że jestem wymagającą kobietą, jeśli chodzi o estetyczność i wygląd mieszkania. Właśnie dlatego z lekką obawą powierzałam firmie Kulbud moje mieszkanie. Na szczęście były to obawy bezpodstawne. Moje królestwo zostało wykończone zgodnie z ustalonym projektem i bez żadnych opóźnień. Ostatnio pytał się mnie znajomy, jaka firma zajmowała się wykończeniem mojego mieszkania, bo tak mu się spodobał efekt końcowy. Poleciłam mu firmę Kulbud, tak samo Wam gorąco ją polecam. Na 100% będziecie zadowoleni.

Bardzo polecam firmę Kul-bud zajmującą się wykończeniem "Pod klucz" . Jesteśmy z mężem bardzo wdzięczni za wykonane usługi w bardzo szybkim czasie, gdyż nasza sytuacja była trudna, Panowie pracowali po więcej godzin abyśmy jak najszybciej mogli się wprowadzić. Wszystko wykonane z wielką starannością i precyzją! Mieszkanie wygląda pięknie i zdecydowanie polecam Kulbud. Bardzo dobra cena za wykonaną pracę. Chętnie podpowiadali ciekawe rozwiązania i zastosowania :) Bardzo polecam i zapewniam, że każdy będzie zadowolony!

Czy po rozmowie w Kul Bud Krzysztof Kulasiński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Magda

Jeśli szukacie profesjonalnej firmy zajmującej się wykończeniami mieszkań, to z całą pewnością mogę Wam polecić firmę Kulbud. Sama jakiś czas temu potrzebowałam fachowców, którzy wykończą moje mieszkanie, a firma Kulbud całkowicie spełniła moje oczekiwania. Na dodatek pracownicy są bardzo uprzejmi i jeśli będę jeszcze kiedyś potrzebowała pomocy z wykończeniem wnętrz, to skontaktuje się z firmą Kulbud. Moje mieszkanie zostało wykończone zgodnie z moimi upodobaniami i nie miałam się do czego przyczepić. Polecam

KUL BUD

Szanowna Pani jeśli nie zaprzestanie Pani kłamliwych wpisów zwrócimy nie o pomoc do kancelarii prawnej Jedyna osoba która jest nieuczciwa i bezczelnie kłamie jest Pani Mogą to potwierdzić wszyscy pracujący na budowie Dlaczego bala sie Pani i odmówiła audytu niezależnego inspektora budowlanego który w świetle faktów i dowodów skompromitował by Panie Wiec proszę skierować swoje problemy zdrowotne o których wiemy w inna stronę bo dłużej tych kłamstw i oszczerstw nie będziemy tolerować W świetle dokumentów i faktów sprawa jest jednoznaczna !!!

Iza

Jakiś czas temu kupiłam nowe mieszkanie, ale chciałam wprowadzić w nim kilka zmian. Znajomy polecił mi firmę Kulbud, która zajmuje się wykończeniami wnętrz. Dla pewności znalazłam ofertę firmy w Internecie i postanowiłam skorzystać z ich usług. Od samego początku współpraca układała się wzorowo. Pracownicy firmy byli bardzo uprzejmi, dogadaliśmy wszystkie szczegóły i pozostało mi czekać na efekty. Dzisiaj mogę powiedzieć, że skorzystanie z usług firmy Kulbud było najlepszym wyborem. Wszystko zostało wykonane zgodnie z moimi upodobaniami i każdego dnia mogę cieszyć się moim wymarzonym mieszkaniem. Polecam firmę Kulbud!

Agnieszka

Nie polecam. Nieuczciwi, nierzetelni, oszukują. Wykończenie nowego, 70m2 mieszkania trwało ponad 3 miesiące. Bez pozytywnego finału. Rozwiązałam umowę.

Kul-Bud
@Agnieszka

Mimo naszego zaangażowania i poświęcenia w spełnianiu wszelkich zmian w projekcie nie mogliśmy dojść ostatecznie do porozumienia. Zarzuty jakie są kierowane w naszą stronę chcieliśmy załagodzić, podeprzeć merytorycznie wzywając inspektora budowlanego aby zapewnić Klientkę o naszej staranności i fachowości. Niestety Klientka odmówiła.

@Kul-Bud

Domyślam się, że przez ”spełnianie wszelkich zmian w projekcie” rozumie pan WYBURZENIE w łazience NIEWŁAŚCIWEJ ŚCIANY (nie tej, którą należało wyburzyć), mimo że informację na ten temat osobiście przekazałam pańskiemu „inżynierowi”, a następnie „przywrócenie ściany do stanu poprzedniego” poprzez zlepienie jej z przypadkowego gruzu i odpadów.

@Kul-Bud

Sama zaangażowałam inspektora budowlanego. Jego opinia oraz ciągle niszczenie dostarczonych materiałów (drogie płytki, grzejnik łazienkowy) zdecydowały o wyrzuceniu z mieszkania pańskiej ekipy.

@Kul-Bud

Najciekawsza jest opinia z dn. 9.09.2019r., w której Kulbud pisze (oczywiście w samych superlatywach) o Kulbudzie!!!

kul bud
@Agnieszka

To wszystko jest taka prawda jak kradziez fugi za 27zl o co nas Pani oskarzyla Teraz fuga sie znalazla na budowie ale nieprawdziwe oskarzenia ruszyly Czekamy na sprostowanie Zastanawiamy sie nad opisaniem Pani dziwnego zachowania od poczatku wspolpracy i weryfikacji budowy przez niezaleznego inspektora zeby nie mogla Pani klamliwie oskarzac i atakowac Na szczescie sa swiadkowie calej sytuacji i doprowadzimy sprawe do konca zeby musiala Pani przeprosic za wszystkie klamstwa i oszczerstwa z obrazaniem ludzi wlacznie

@kul bud

Oprócz świadków mam dokumentację. Nie kompromituj się człowieku bardziej niż się skompromotowałeś.

Konan
@Agnieszka

Pani Agnieszko Matusik inżynier jak Pani wykonywał to współczuje Pani ,zreszta reszta tych podwykonawców to samo on kroił a praca była tak średnio wykonana

Kul Bud
@Agnieszka

Szanowna Pani jesli nie zaprzestanie Pani kłamliwych wpisów zgłosimy to do kancelarii prawnej Jedyna osoba która jest nieuczciwa i bezczelnie kłamie jest Pani Moga to potwierdzić wszyscy pracujący na budowie Dlaczego bała się Pani i odmówiła audytu niezależnego inspektora budowlanego który w świetle faktów skompromitował by Panią Wiec proszę skierować swoje problemy o których wiemy na kogoś innego bo dłużej tych kłamstw i oszczerstw nie będziemy tolerować W świetle dokumentacji i świadków sprawa jest jednoznaczna !!!

Magda

Z firma kul-bud współpracuje już nie pierwszy raz ale jeszcze nie miałam okazji wystawić im opinii więc to robię. W większości przypadków były to kawalerki do wykończenia które firma kul-bud wykonywała sprawnie i bez obsuwy. Najważniejszą rzeczą jest to, że wszystkie inwestycje były robione zgodnie z wyceną i projektem. Sprawna i solidna firma Polecam.

Duch
@Magda

Aż dziwne to wszystko ! Ruszą i jest problem ! Same to lewe do trzymania fai ????

Kasia Raczkowska
@Duch

Tzn o co chodzi? Co jest lewe do trzymania fai? Pisząc opinię należy się do tego odnieść , więc z niecierpliwością czekam na odpowiedź. Ja jestem bardzo zadowolona z firmą Kul-bud Krzysztof Kulasiński

Polecam ekipę Kul-bud fachowcy i naprawdę porządni. Mieszkanie realizowane pod klucz. Zaglądałam z ciekawości jak posuwają się pracę i zawsze był o dziwo porządek prac i mogłam uzyskać informacje co i kiedy Panowie będą kończyć. Finał dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam. Polecam

Dobra organizacja pracy, dobre wykonanie, dobre projekty efekt wykończone mieszkanie w terminie i bez naruszenia budżetu zaplanowanego w wycenie. Pracownicy schludni i kulturalni szczerze polecam

Muszę wyróżnić firmę Kulbud która sprawnie wykonała wykończenie mieszkania 120 m które miał być wykonane w stylu nowoczesnym. Realizacja według projektu bez problemu, pracownicy schludni i prace wykonane w umiarkowanej czystości. Efekt końcowy naprawdę fajny polecam dla każdego.

Paulina

Czysta, sprawna i zgodnie z wyceną. Świetna robota, mieszkanie ukończone zgodnie z projektem. Polecam

Beata

Szczęśliwi finał mieszkania 83 m z opcją pod klucz. Szybko sprawnie i pełna kultura. Widać że Panowie wiedza co robią. Pozdrawiam serdecznie i polecam dla chętnych.

Magda

Zgodnie z obietnicą mieszkanie skończone przed świętami. Dziękujemy ekipie Kul-bud Wesołych Świąt

Tadeusz

Czasy się zmieniły. Kiedy ostatnio najmowałem ekipę to po krótkim czasie musiałem ich pogonić. Teraz skorzystałem z firmy Kulbud i mój pogląd na remonty się mocno zmienił. Kiedyś to trzeba było pilnować, żeby robili a teraz firma przychodzi ustala ze mną co ma być i zaprasza na odbiór gotowego mieszkania. Bez potrzeby nadzoru z mojej strony. Remont bez problemu ekipa naprawdę solidna i przyzwoita. Polecam

Cztery konty

Przyznam że możliwa będzie współpraca :D

Zostaw merytoryczną opinię o Kul Bud Krzysztof Kulasiński - Kozienice

• Jak się pracuje w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Zobacz opinie na temat firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kul Bud Krzysztof Kulasiński
4.6/5 Na podstawie 196 ocen.

Kul Bud Krzysztof Kulasiński