Opinie o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Karola

Kolejne mieszkanie inwestycyjne wykonane bez zarzutów co spowodowało ten wpis. Wszystkie elementy umowy wykonanie jak i cena bez zmian. Profesjonaliści w każdym calu Polecam

Iza

Znakomite rozwiązanie i organizacja pracy. Podczas wykończenia wnętrz mieszkania nie było żadnych problemów. Praktycznie od podpisania umowy i zatwierdzeniu projektu odebrałam klucze gotowego mieszkania. Pozdrawiam ekipę Kul-bud i Polecam

Wiktoria
@Iza

I terminowość też zachowali?

Jedna z najlepszych firm remontowych z jaką miałem do czynienia. Bez problemowa wycena i realizacja. Dobra jakość wykonania i o czasie co nie zdarza się zbyt często. Polecam

Wiktoria
@Adam

O super, też właśnie szukam kogoś do remontu. A co dokładnie Ci robili jeśli można wiedzieć? Mam łazienkę do kompletnej renowacji, dobrze sobie radzą z takimi tematami?

Edyta

Znakomita firma od nietypowych projektów. Mają super ekipę, która potrafi rozwiązać przeszkody podczas remontu. Czy to chodzi o rozwiązania elektryczne czy hydrauliczne nie ma żadnego problemu. Inwestycja wykonana nawet lepiej niż przypuszczałam podziękowania i Polecam

Czy po rozmowie w Kul Bud Krzysztof Kulasiński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Paweł z Warszawy

Podziękowania i uznanie za sprawną i dokładną prace ekipy z firmy Kul-bud. Wykończone mieszkanie pod klucz wykonane według projektu i ceny. Pozdrawiam i Polecam

Waldemar

Firma Kul-bud wykonała dla mnie inwestycję związaną z kawalerkami pod wynajem. Po zatwierdzeniu warunków i projektów wykończenia praktycznie czekałem jedynie na odbiór kluczy. Wszystko poszło bez problemu po ok miesiącu zlecenie wykonane bez problemu. Polecam

Henryk z Warszawy

Kolejna inwestycja zrealizowana dzięki Kul-bud zakończyła się sukcesem. Dziękuje za sprawną i terminową realizację. Organizacja pracy i co dla mnie ważne terminowe i w uzgodnionej cenie realizacja na pewno wyróżniają Kul-bud na rynku. Polecam i dziękuje

Waldemar

Już od dłuższego czasu współpracuje z firmą Kul-bud ale nie miałem okazji wystawiać opinii więc z okazji niedawnych świąt pomyślałem, że warto promować dobre firmy. Zrealizowane zostało już nie jedno mieszkanie pod klucz i jestem jak najbardziej zadowolony. Jest określony niezawodny schemat który pozwala na sprawne i dobrej jakości wykończenie. Pozdrawiam i jak najbardziej Polecam

Joanna

Właściwie wybrałam firmę kul-bud ze względu na pozytywne opinie w Internecie. Troszkę ryzykownie ale zaufałam im i teraz musze napisać własną :) Nie zawiodłam się na realizacji jak i całym projekcie wykończenia mieszkania. Szybka i sprawna ekipa, wszyscy fachowcy o konkretnych zadań. Po ustaleniu planu działania można powiedzieć, ze zgłosiłam się po odbiór wykończonego mieszkania. Ogólnie jestem bardzo zadowolona Polecam

Julia z Warszawy

Remont był planowany już od kilku lat tylko brakowało nam wykonawcy. W większości przypadków spotkania z "fachowcami" po pierwszym spotkaniu miała wrażenie, że będzie mało profesjonalnie. Na szczęście nie poddał się i znalazłam firmę Kul-bud która od pierwszego spotkania przedstawiła konkretne propozycje i zagrożenia do naszych pomysłów. Na kolejnym spotkaniu architekt przygotował konkretne rozwiązania z cenami całości. Dzięki temu decyzja była prosta i już ciszę się wykończonym mieszkanie. Pozdrawiam i Polecam

Monika P

Zleciłam firmie Kul-bud wykończenie kompleksowe czyli pod klucz mieszkania prosto od dewelopera. Po pierwszym spotkaniu dostałam propozycje od architekta na wykończenie wnętrza. Po kilku poprawka w projekcie ekipa remontowa weszła do mieszkaniach. Po nie długim czasie dostałam telefon po odbiór mieszkania. Wszystko poszło jak należy. Polecam

Anna K

Chciałam podziękować oraz polecić firmę Kul-bud u której zamówiłam wykończenie mieszkania pod klucz .Mieszkanie ok. 83 m które został na początku zaprojektowane przez architektkę oraz wykonane w całości przez ekipę remontową. Wszystko poszła sprawnie zgodnie z umową. Polecam i pozdrawiam

Magda

Podziękowania za wykonanie szybko i sprawnie inwestycji. Kontakt i wykonanie najwyższej jakości. Po zatwierdzeniu projektu wykończenia wnętrz praktycznie pojawiałam się na odbiór kluczy w lokalu. Z ciekawości jedynie dzwoniłam czy wszystko idzie jak należy. Serdecznie polecam ekipę

Weronika

Polecam firmę Kul-bud, która wywiązała się znakomicie z powierzonego zadanie wykończenia mieszkania pod klucz. Ze względu na wygodę powierzyłam wykończenie mieszkania podczas urlopu wakacyjnego co okazało się całkiem wygodnym rozwiązaniem. Projekt jak i wykonanie mieszkania został wykonane bez zarzutu. Pierwszy raz zdarzyło mi się tak profesjonalna i rzetelna ekipa. Serdecznie pozdrawiam i polecam

Manuela

Firma Kul-bud wywiązała się bardzo dobrze z powierzonego mu zadania wykończenia apartamentu. Zadanie było dość skomplikowane ze względu na dużą ilość zmian, które były wpisane w projekt wykończenia. Dzięki kompleksowemu rozwiązaniu miałam komfort przy podejmowaniu ostatecznych decyzji. Polecam i dziękuję za owocną współpracę

Weronika

Firma Kul-bud jest firma godną polecenia ze wzglądu na przejrzyste warunki współpracy jaki i terminowość wykonania. Mieszkania zostały wykonane w terminie oraz został zapewniony standard jak w projekcie. Wszystko poszło jak należy. Polecam i pozdrawiam

Magda z Warszawy

Polecam firmę Kul-bud ze wzglądu na ich zaangażowanie, szybkość wykonywanej pracy oraz innowacyjne podejście. Ogółem fajna i zgrana ekipa z którą bez problemu można podjąć wykonanie inwestycji. Niedługo się do Panów odezwę z kolejną więc, pozdrawiam i jeszcze raz Polecam

Karmela

Wspaniale wykończone mieszkanie zachowany każdy detal projektu. Profesjonalizm w każdym calu. Bardzo podoba mi się podejście do klienta gdyż na każdym etapie wiedziałam co będzie robione i miałam spokój ducha, że idziemy jak po wyznaczonym szlaku. Podziękowania za szybkość i rzetelność wykonania. Pozdrowienia i oczywiście polecam

Wojtek

Znakomite warunki pracy, dobra atmosfera i co najważniejsze odpowiednie wynagrodzenie. Jak dla mnie komplet, który pozwala wiązać przyszłość z firmą. Dodatkowo podziękowania za wyrozumiałość i znakomite kierownictwo. Polecam

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Karol

Warunki są super, jest co robić ale za tym idzie też wynagrodzenie więc nie ma co narzekać. Polecam

Maciek

Warunki są super!

Tomasz

Jak dla mnie dobre

Stabilna praca

Maciek

Dobre :) nie ma nudy

Ryszard

Przyłączam się do opinii. Warunki pracy są bardzo dobre. Nie od dziś pracuje w tej branży i mogę dać plusa za dobrej jakości sprzęt jak i czas pracy.

@Karol

Zaciekawiłeś mnie tym wynagrodzeniem :D Czy mogłabym się dowiedzieć ile wynosi w Kul Budzie? :)

Karol
@Weronika

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają :)

Grzesiek

Tak jak już pisałem trzy najważniejsze warunki zatrudnienia spełnione czyli świetna praca, atmosfera i płaca :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kul Bud Krzysztof Kulasiński - Kozienice

• Jak się pracuje w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Zobacz opinie na temat firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kul Bud Krzysztof Kulasiński
4.5/5 Na podstawie 195 ocen.

Kul Bud Krzysztof Kulasiński