Opinie o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kul Bud Krzysztof Kulasiński w Kozienice

Karol

Witam polecam firmę kul-bud która wykonała dla mnie mieszkanie 83m w Warszawie. Wszystko według planu, szybkie i sprawne wykonanie.

Szczerze polecam cala grupe Wywiazali sie z umowy bez uwag z naszej strony Nastepne zlecenie dla Kul Budu mamy po Nowym Roku w Wolominie

@Andrzej

Twoja pozytywna opinia jest dobrą rekomendacją dla innych osób, które chcą nawiązać współpracę z firmą. Widziałem, że firma nie tylko remontuje mieszkania i biura, ale także wykańcza pomieszczenia, które są w stanie deweloperskim. Czy z tego typu usług jesteś zadowolony?

@Andrzej

Potwierdzam wywiązują się z umów

@Paweł

Możesz napisać z jakich usług firmy korzystałeś? Poleciłbyś współpracę innym osobom, które chcą zrobić remont lub wykończyć wnętrza.

lila

Nasze dziecko zażyczyło sobie pokój w kilku kolorach, tzn. każda ściana miała być w innym kolorze. Przystaliśmy na tę propozycję i stwierdziliśmy, że tematyką wystroju wnętrza dziecięcego pokoju mogą się zająć wyłącznie sprawdzone osoby. Internet podpowiedział na skutecznie, do kogo warto się zgłosić. Profesjonalna firma remontowa kulbud pokazała, że w temacie upiększania pokoi nie ma sobie równych. Ściany zostały przemalowane w ciągu jednego dnia na szereg kolorów proponowanych przez nasze dziecko. Mija już jakiś czas od tego remontu, a ściany zachowują swój naturalny blask, kolor nie płowieje. Pracownicy firmy kulbud dokładnie wiedzieli, jaki typ farby nam polecić. Dzięki temu widać dokładnie, że fachowcy mają nie tylko w małym palcu wszelką wiedzę praktyczną, ale także teorię! Nadanie nowych barw pokojom w domach i mieszkaniach jest najlepszą inwestycją na wiosnę, w czasie, gdy mamy ochotę na różne zmiany i wychodzenie z zimowego marazmu. Firma kulbud zasłużyła na najwyższe uznanie!

Patrycja
@lila

Faktycznie pokój dla dziecka w rożnych kolorach i kształtach jest super. Też skorzystaliśmy z pomocy firmy Kulbud efekt super. Dziecko w pokoju z wielka rakietą i księżycem ma super warunki do rozwoju.

Joanna

Bardzo dobra firma Przeprowadziła mnie przez wszystkie trudy remontu mieszkania na Pradze Szczerze polecam

@Joanna

Potwierdzam

Czy po rozmowie w Kul Bud Krzysztof Kulasiński rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ewelina

Modernizacja i remont salonu kosmetycznego na Ursynowie przeprowadzona przez Kul Bud zakończona zgodnie z umowa Cała współpracę oceniam dobrze Polecam

@Ewelina

Piękny salon po remoncie :) Widać że fachowcy

Mariusz

Dziękuję za opinie klientów, są również istotne, ale na tym forum wypowiadamy się z punktu widzenia pracowników. Napiszcie proszę czy łatwo dostać się do pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński i jaka jest Wasza opinia na temat tego pracodawcy. Warto starać się tutaj o pracę?

Konan
@Mariusz

Podwykonawca inżynier Matusik tylko pracuje

sylwek

Wiadomo, że w domach podłoga niszczy się najszybciej. Parkiet w moim mieszkaniu był już nadzwyczaj wysłużony. Stwierdziłem, ze sam nie będę męczył się z urządzeniami szlifującymi, a tym bardziej z lakierem, na który mam uczulenie. Po co męczyć się z czymś samodzielnie, jeśli można do pracy nająć innych? Znajomy z pracy polecił mi ekipę kulbud, zapewniając, że po swojej pracy pozostawiają (usunięte przez administratora) efekt. Zawsze z dystansem patrzę na takie rekomendacje, ale praktyka pokazała, że kumpel rzeczywiście wiedział co mówi. Panowie z firmy kulbud stawili się w wyznaczonym terminie, przeprowadzając cały remont maksymalnie sprawie i szybko. Po kilku dniach gruntownego szlifowania specjalistycznymi maszynami oraz lakierowaniu podłogi można było wreszcie wejść do domu. Odnowiona podłoga była nie do poznania! Wiem, że takie remonty trzeba wykonywać raz na jakiś czas i teraz żałuję, że na facetów z firmy kulbud nie trafiłem trochę wcześniej! Zrobiliście kawał dobrej roboty chłopaki!

Jacek
@sylwek

Pozytywne opinie wpisywane są co minutę przez KUL - BUD.Proszę sprawdzić. Firma stosuje fałszywe wpisy, naciągając naiwnych ludzi. Ostrzegam!!!

Paulina
@Jacek

Niezależnie od wpisów, przed którymi przestrzegasz i tak najistotniejsze jest to, że nie ma tu opinii pracowników firmy Kul-Bud. A przecież forum GoWork.pl właśnie temu służy - ocenianiu warunków panujących w firmie pod względem wysokości zarobków, atmosfery w pracy, bezpieczeństwa w pracy itp. Czy firma rekrutuje? Bo ofert pracy w sieci, niestety, nie znalazłam.

Konan
@Jacek

Prawda Jacek Tak robią inżynier Matusik

Patryk z zona

Kul-Bud Krzysztofa Kulasinskiego i inz Matusika wzorowo przeprowadzil nas przez trudy wykonania trudnego projektu Polecamy cala grupe

Rafal
@Patryk z zona

Potwierdzam bardzo dobra wspolprace z Kul Budem Realizacja trzech kawalerek na Mokotowie od projektu pod klucz przebiegla wzorowo

Kul-Bud

„Niby „nic dwa razy się nie zdarza”, a jednak z premedytacją podjęliśmy się współpracy z firmę KUL-BUD po raz drugi. Za pierwszym razem (rok 2017) projekt polegał na kompleksowej aranżacji całego piętra w kamienicy przy il. Szarej 10 w Warszawie. Za drugim razem (rok 2018) rearanżowaliśmy kolejne piętra, dopasowując wnętrz do naszych zmieniających się potrzeb. Za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni z jakości i terminowości realizacji zlecenia...” Więcej na http://kul-bud.pl/referencje/

Do wykonania było mieszkanie 83 m2 pod klucz. Projekt wykonany zgodnie z uprzednio zaakceptowanym projektem wnętrz. Cena i termin zgodnie z ustaleniami. Polecam

Kamila
@Paweł

Przyłączam się do opinii. Wszystko poszło jak należy

Joanna i Andrzej

Kul Bud Krzysztofa Kulasinskiego zakończył prace w naszym 38 m 2 mieszkaniu w Piasecznie Polecamy

Kul-Bud

„Heraklit z Efezu mówił, że „Niepodobne wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki” miał na myśli, że za każdym razem, choć była ta sama, to sytuacja towarzysząca kąpieli i sama woda będą inne. W przypadku współpracy z Kul-Budem ta myśl nie ma zastosowania. Niezależnie od okoliczności czy stopnia skomplikowania projektu, Kul-Bud niezmiennie wykazuje się profesjonalizmem, elastycznością, terminowością i rzetelnością. Po kolejnej wspólnej realizacji, obejmującej część biurową Warner Music Poland w zakresie prac budowlanych i elektronicznych, ponownie polecam tę firmę każdemu Inwestorowi…” Więcej na http://kul-bud.pl/referencje/

sabina

W nowo zakupionym mieszkaniu mieliśmy dość spory problem z niepraktycznie zamontowanymi rurami. Szczególnie ich obecność utrudniała codzienne funkcjonowanie w kuchni oraz w łazience. Rura przechodząca przez niemal całą szerokość podłogi i do tego na określonej wysokości nie jest niczym korzystnym nawet dla najmniejszego pomieszczenia. Pojawiają się wtedy problemy z właściwym ustawieniem mebli oraz ogólną aranżacją przestrzeni. Dzięki firmie kulbud udało się problem załatwić szybko i sprawnie. Rury zostały nie tylko skrócone, ale także przeniesione do samych krawędzi połączeń ścian z podłogą, aby można było dobrze ustawić meble na całej szerokości ścian. Teraz nie ma problemu ze swobodnym przejściem przez kuchnię, a w łazience po przeniesieniu rury i zmodyfikowaniu jej udało się nawet zamontować sporą kabinę prysznicową na całą wysokość pomieszczenia. Z pewnością wiele polskich mieszkań w starych blokach boryka się z nieprawidłowo rozłożonymi rurami. Firma kulbud zdecydowanie za swoje usługi zasługuje na zloty medal! Polecamy z całą odpowiedzialnością!

monika

Niestety, poprzednia ekipa budowlana pozostawiła po sobie wiele niedociągnięć. Wśród nich najbardziej rażą krzywe ściany. Odkryliśmy to już po przeprowadzce do nowego domu, gdy za nic w świecie nie dało się swobodnie ustawić przy ścianach wybranych mebli. Nie dość, że drogo zapłaciliśmy za murowanie, to jeszcze ktoś musiał spaprać robotę. Na szczęście znaleźliśmy w Internecie ogłoszenie o usługach firmy kulbud. Postanowiliśmy po raz ostatni spróbować, bo sami nie bardzo znamy się na budowlance. Jakież wielkie było nasze zdziwienie, gdy już po niecałym tygodniu okazało się, że wszystkie krzywe ściany w naszym domu zostały prawidłowo wykończone. Teraz są proste, a ustawione przy nich meble nie chwieją się. Fachowcy z firmy kulbud spisali się znakomicie! Rzadko spotyka się w tej branży tak wykwalifikowanych specjalistów. Mamy nadzieję, że i inni skorzystają z usług firmy kulbud. Nie dość, że praca szybko wykonana, to jeszcze cena za usługi bardzo przystępna. Z tą firmą można naprawić każdy błąd nierzetelnych budowlańców!

marek

Wykończenie kuchni, łazienki wraz z montażem urządzeń sanitarnych wymaga sprawnej i zdecydowanej ręki. Mimo że jestem facetem, nie bardzo mam doświadczenie i nie garnę się do robót ręcznych i wymagających w dodatku sprawności manualnych. W kawalerce, którą dostałem od rodziców, trzeba było wykończyć kuchnię oraz łazienkę, a do tego umocować zlewy, zamontować wannę oraz umywalkę wraz z toaletą. Nie znam się na tym zupełnie. Ograniczyłem się jedynie do zakupu niezbędnych urządzeń sanitarnych. Zupełnym przypadkiem natrafiłem na ogłoszenie firmy kulbud w sprawie pomocy takim ludziom jak ja. Odzew był natychmiastowy i już w ciągu kilku dni mogłem zacząć się cieszyć efektownie wykończoną kuchnią oraz łazienką na najwyższym, technicznym poziomie. Polecam usługi firmy kulbud. Są niezwykle szybcy w działaniu. Od razu bez gadania zabierają się do roboty, a do tego nie wyciągają z kieszeni zbyt wiele kasy. Wszystko z pełnym profesjonalizmem! Inni mogą tylko brać z nich przykład! Oby tak dalej!

kornelia

Przez lata w naszym domu funkcjonował skromny ganek z konstrukcji drewnianej. Z przyjemnością korzystaliśmy z niego w czasie słonecznego lata. Czas sprawił jednak, że zaczął niszczeć, aż w końcu nie było już dla niego ratunku. Zdecydowaliśmy się go usunąć, by po pewnym czasie zastąpić zupełnie nowym, stabilniejszym, bo murowanym. Zdecydowaliśmy się, by stary ganek zdemontowała firma kulbud, ponieważ ma ona wiele pozytywnych opinii wśród naszych znajomych. Nie pomyliliśmy się, wystarczyło zaledwie kilka godzin, by zniknął brzydki i wysłużony ganek. Prace przebiegały szybko i z ogromną dbałością, aby nic z konstrukcji naszego domu nie ucierpiało. Takiej precyzji w działaniu można tylko pogratulować! W niedługim czasie będziemy szykowali się do tworzenia nowego ganku, tym razem z elementów murowanych. Oczywiście, wiemy już, komu powierzyć to zadanie! Firma kulbud pod względem oceny pracy zasługuje na najwyższe uznanie! Ludzie tam pracujący mają złote ręce do wszelkich działań remontowych!

ewa

W naszym domu zamontowaliśmy okna drewniane, choć dobrze wiemy, że modne są w dalszym ciągu okna plastikowe. Nam jednak zależy na życiu w zdrowym otoczeniu. Niestety, malowanie okien nie jest naszą mocną stroną, choć dla zaoszczędzenia kosztów moglibyśmy dzięki temu zaoszczędzić trochę grosza. Jakimś trafem dowiedzieliśmy się o usługach firmy kulbud, zajmującej się wykończeniem wnętrz. Okazało się, że na temacie malowania drewnianych okien także się znają. Okna w naszym domu, pomalowane przez pracowników firmy kulbud lśnią czystością. Pracownicy bardzo się postarali, aby użyć najwyższej jakości materiałów. Do tego, na żadnym z drewnianych okien nie da się dostrzec śladów pędzla. Okna zostały pomalowane z pełną pieczołowitością oraz dokładnością. Polecamy działania firmy kulbud wszystkim aktualnie rozglądającym się za zatrudnieniem taniej i sprawdzonej ekipy remontowej. Wszelkie działania wykonują z pasją. Wiemy, że roboty po nich nie trzeba będzie poprawiać. Fachowiec to zawsze fachowiec!

eryka

Wynająłem pracowników firmy kulbud do ocieplenia płytami styropianowymi korytarza w moim domu. Już od dawna planowałem to przedsięwzięcie i chciałem wszystko zrobić sam. Jednak zdrowie nie pozwoliło mi skupić się na pracy remontowej, więc poniekąd zostałem zmuszony do tego, by skorzystać z cudzej pomocy. I nie żałuję! Chłopaki z firmy kulbud okazali się super wykwalifikowanymi pracownikami znającymi się na swojej dziedzinie. Płyty styropianowe zostały położone na ścianach z niezwykłą dbałością oraz starannością. Nawet po czasie widzi się, że wszystko gra jak w szwajcarskim zegarku. Płyty zostały przymocowane do tynku za pomocą najlepszego jakościowo kleju. Ściany w korytarzu zostały także odpowiednio wygładzone oraz pokryte białą farbą. Nareszcie można się cieszyć optymalnym ciepłem we własnym domu. Polecam pracę firmy kulbud, bo wykonali swoja robotę z najwyższym kunsztem. Myślę, że jeszcze nie raz wrócę do usług tej firmy! Moja żona także jest zadowolona. Jeśli macie okazję - nie zastanawiajcie się!

lukasz

Na początku myślałem, że uda mi się wykończyć mieszkanie samemu. Ogrom prac jednak mnie przerósł. Zostałem sam z rozgrzebanym mieszkaniem, nie wiedząc co robić dalej. Znajomi widząc moje problemy polecili mi kulbud. Miałem mieszane uczucia, jednak postanowiłem zadzwonić i poprosić o pomoc w wykończeniu mieszkania. No i był to strzał w dziesiątkę. Pracownicy z kulbud szybko ocenili co trzeba zrobić, wskazali błędy które popełniłem i wzięli się do roboty. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Potrzebowałem wykończenia kuchni i łazienki. Do wykonania było naprawdę wiele, poczynając od wykończenia podłogi, na instalacji urządzeń kończąc. Chłopaki znali się na rzeczy. Sami zaproponowali styl i wystrój pomieszczeń i po mojej akceptacji wzięli się do roboty, położyli płytki, zmienili bieg instalacji, otynkowali i pomalowali ściany. Dzięki ich pomocy mieszkanie było gotowe już po kilkunastu dniach. No i najważniejsze - jak za tak dobrze wykonaną robotę, zapłaciłem naprawdę niewiele.

arek

Schody mojego domu zaczęły z czasem pękać i deformować się. Duży wpływ na pogorszenie się ich stanu z pewnością miała wilgoć, częste opady deszczu oraz czas. Schody są wizytówką każdego domu, jeśli są zaniedbane, potrafią pogorszyć pierwsze wrażenie, jeśli chodzi o całą budowlę. Potrzebowałem czasu, aby to zrozumieć. Na szczęście żona dowiedziała się, że istnieje firma kulbud zajmująca się wykończeniami oraz remontami. Dzięki temu mogliśmy skupić się na naszej codzienności, podczas gdy inni odnawiali schody do naszego domu. Zaprosiliśmy pracowników firmy kulbud do naszego domu. Pozytywnie zaskoczyło nas podejście do obowiązków oraz dokładność w działaniu. Wystarczyły 3 dni, aby nasze stare schody odzyskały dawny blask i nieskazitelny wygląd. Usługa została przeprowadzona na najwyższym poziomie. Cena, jaką ponieśliśmy, jest jak najbardziej zasłużona. Do tego cały remont przebiegał w sympatycznej atmosferze. Pracownicy remontowi okazali się ludźmi gadatliwymi i na wskroś otwartymi. I to wszystko bez szkody dla pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o Kul Bud Krzysztof Kulasiński - Kozienice

• Jak się pracuje w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Zobacz opinie na temat firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kul Bud Krzysztof Kulasiński?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 12 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kul Bud Krzysztof Kulasiński
4.5/5 Na podstawie 195 ocen.

Kul Bud Krzysztof Kulasiński