Opinie o Zaczyk zakłady mięsne w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zaczyk zakłady mięsne. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zaczyk zakłady mięsne o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaczyk zakłady mięsne w Dębica

Cześć, dosłownie dziś została dodana oferta dla Informatyka. Nie widzę by pisano wcześniej o dziale IT, więc czy moglibyście odnieść się do atmosfery w zespole i tego czy warto złożyć CV? występuje jakaś określona ścieżka kariery czy raczej praca będzie stale polegała na tym samym?

Były pracownik Nowy wpis

Ludziska nie dajcie się uwieść miłemu panu Damianowi . Na rozmowie inaczej mowi a w rzeczywistości ściema po całości . Paczki dają na święta a później odbijają z wypłaty to jest żałosne . Takiego dziadostwa nie widziałem masakra . Za takie śmieszne pieniądze nie warto nawet ten próg przekraczać. Jeszcze nie widziałem tak kompromitującej firmy. Powiedzcie szczerze począwszy od dyrektora po śmiesznych Ala kierowników ile wam płacą by ściemniać ludzia takie bajki. I robienie ludzi w konia . UWAZAJCIE NA TA FIRME

Była pracownica

linia Hamburgery : Można się przyzwyczaić choć praca do lekkiej nie należy wystarczy dojść do wprawy mieć dużo siły, zdrowie oraz co najważniejsze mieć chęci . Wynagrodzenie moim zdaniem godziwe, ciepłe posiłki. Atmosfera : nie wiem jak na innych zmianach przynajmniej ja trafiłam na ludzi miłych oraz bardzo zgranych kiedy trzeba to pomagają sobie na wzajem. Będę miło wspominac ekipę p.Ani .

Lilka
@Była pracownica

Co się składa na te posiłki? Jedynie wspomniane hamburgery czy jednak cos jeszcze? Występuje tu może jeszcze jakieś dofinansowanie do czegokolwiek? I co konkretnie się robi na tej linii? Można prosić o szerszy opis?

A czemu hamburgerów nie można zjeść? :( jak wygląda jakaś strefa socjalna? Jest tam mikrofala czy cos? i kto te zupy robi?

Czy urlop w Zaczyk zakłady mięsne jest płatny 100%?

Rzeźnik

Kierownik mówił ładnie i przekonującą .ale ani jedno słowo nie warte niczemu . mówił że praca po 8 godz. od poniedziałku do piątku .a to nie prawda.praca po 12 godz i z sobotą włącznie.a nie wspomnę o wypłatach

Gdzie poprzednio pracowałem,czy pracowałem nożem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica

Mieszkam bardzo blisko zakładu, dobrze byłoby się tu załapać na kuchnie, ale chyba widzę, ze nie pracuje się tu w wymarzonych warunkach? Chodzi mi o te nadgodziny niepłatne itp. Mam prośbę do was, czy ktoś napisze mi jak warunki wyglądają obecnie? Jest ok, może się coś poprawiło, skoro pracownicy nie byli zadowoleni?

Kierownictwo takie bajki opowiada ze się ich słuchać nie chce rachunki każdy ma większe Pan dyrektor zawsze robi zebranie przed wypłatami ze duże rachunki za prąd Firma płaci ze na podwyżki niema jak komuś nie pasuje nikt nikogo nie trzyma stała śpiewka

Sylwia

To tak naprawdę ile tu można zarobić na dzień dzisiejszy? Jesli podwyżek nie ma to czy są chociaż jakieś premie albo płatne nadgodziny?

@Sylwia

Tak są nadgodziny tylko nikt nie płaci

Dominik

Jak wygląda praca na mieleniu mięsa na hamburgery? To że na dwie zmiany po 8h to wiem. Ale jak z sobotami? Wszystkie w miesiącu pracujące? I ogólnie jak praca tam wygląda?

Serio jest tak jak piszecie że pracownicy z biura stają czasami na linii i tam pracują? Oni są też wyszkoleni nie tylko do administracji ale też wiedza jak obsługiwać linię produkcyjną? To element przygotowywania ich do pracy także np. w dziale HR?

Klakier
@Karolina

Tak

Klakier
@Karolina

Tak stoją bo ktoś musi posprzątać na lini ubojowego trzeba mieć pojęcie o pracy a nie głupio komentują

Julia
@Klakier

A oni dostają za takie czynności jakieś dodatkowe pieniądze czy to normalnie obowiązki w ramach normalnego stanowiska które pełnią?

@Julia

Tak dostają i to sporo

Joanna

Sporo czyli co za co? Przyjmując zadanie wie się dokładnie na ile zostanie ono wycenione?

Czy coś się zmieniło w zakładzie jak z godzinami i wynagrodzeniem ??

Smile

Praca ciężka, płaca godziwa - zawsze na czas, umowa jest, ciepły posiłek, ubrania, narzędzia do pracy i przerwa również. Właściciel jak i pracownicy biurowi nie chodzą w gajerkach, jak trzeba stają na linii by Pracownik spokojnie na wakacje, wesele, czy pogrzeb poszedł. Inwestycje "za płotem" gwarantują miejsca pracy, o ile chce się uczciwie pracować :) Polecam

@Smile

ile godzin Panowie na lini udojowej pracują ? Tak dziewczyny ze skupu na linie przychodzą pracować coś ci spadło na głowę oczywiście pieniadze zawsze w terminie są

Ty

10 godz 20 minut przerwy znowu chłopaki będą odchodzić kierownictwo kiedyś mówiło żeby zgłaszać jak jest coś nie tak może przemyślą zawczasu ze ciężko i duzo godzin

Smile

Doją to pod Lewiatanem, ubój max 9 godz., kilka nadgodzin owszem, ale kasa się zgadza. Nikt łańcuchami na Fabrycznej nie trzyma, także wyluzuj. By w biurze pracować pasuje coś w głowie mieć, prócz buntu nastolatka ...

@Smile

Ubój Mac 10 godz kilka nadgodzin tak owszem czyli 7 h tygodniowo kasa się zgadza 4 lata taka sama jak chłopaki odchodzili to żeby zatrzymać resztę to pieniążki podnieśli 20 minut przerwy i szpitalne zupy a po 8 godzinach nie powinna być przerwa ?w biurze Kierownik ma obstawę to niech sobie tam pracują , niech trochę poszanują chłopaków co pracują na lini bo po 8 godz pracy należy się przerwa i ciepły posiłek wszystko jest do czasu są odpowiednie Władze co się tym zajmą nie piszcie zbyt wiele bo znowu będą po urzędach ścigać chłopaków cała prawda

Kita
@Smile

Co kogo obchodzi co pod Lewiatanem robimy morze za paniami latamy ,tak w biurze dziewczyny maja poukładane w głowach nikt nikogo nie trzyma racja ale karma wraca oby znowu głowy nie były spuszczone szkoda waszych (usunięte przez administratora) komentarzy

Pytajaca

Czy przyjmuje emerytów?

@Pytajaca

Tak przyjmuje szczególnie na ubój

Czy nowo zatrudnione osoby w Zaczyk zakłady mięsne otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Janusz

Tak i zupę również

Kacper

To po 8 h pracujecie ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Zaczyk zakłady mięsne?

Zapytaj lepiej ile godzin pracują ? zawsze 8 jak kto chce zostaje dłużej ????

Pajak

Praca ciężka 3 lata niema podwyżki czeba zgłosić godziny pracy nich ktoś wkoncu się tym zajmie

@Pajak

Więcej sztuk mniej kasy zupy od pana .....) 20 minut przerwy ;5.30 start

@Pajak

Witam nikt nie paczy na darmo zjadów z biur chłopaki gonią żeby się wyrobić jak najwcześniej jak ich niema tym lepiej

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Zaczyk zakłady mięsne?

Może zmieni kurczaki na wędliny ?! Nowa krew nowe doznania !

Trzeba uważać co się mówi bo kierownictwo zawsze musi mieć racje żeby się nie wróciła sytuacja sprzed dwóch lat

Jak praca wygląda na mieleniu mięsa? Co tam sie robi od której zaczyna pracę o której kończy? Pomoże ktoś doradzi coś?

Papcio

Witam jak to jest 2 600 brutto plus premia ile premii

Kolega

Czy zaczyk ma teraz postój w dobie koronowirusa?

@Kolega

Nie ma ale prawdo podobnie pracują 80% godzin jak zacznie zwalniać nierobów z biur będzie cieszko fizycznie im pracować

@Kolega i co, dowiedziałeś się coś w międzyczasie? Jak jest?

Papcio

Hejka jak praca na stajni przy rozladunku jest hardcore???

Zostaw merytoryczną opinię o Zaczyk zakłady mięsne - Dębica

• Jak się pracuje w Zaczyk zakłady mięsne?

Zobacz opinie na temat firmy Zaczyk zakłady mięsne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaczyk zakłady mięsne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zaczyk zakłady mięsne?

Kandydaci do pracy w Zaczyk zakłady mięsne napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zaczyk zakłady mięsne