Opinie o T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY w Niemcy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY w Niemcy

Czy w firmie T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY są regularne szkolenia pracownicze?

Ja Nowy wpis

To to (usunięte przez administratora) jeszcze istnieje?

Bylam Nowy wpis

Nie polecam, lepiej poszukaccos innego. Nie szanuja ludzi, pracujesz w czasie przerw byle wyrobic norme. Najgorsza praca w zyciu!!

Slazok Nowy wpis

A co wy chcecie od polskich Niemcow, przecq musza miec na swoje luksusy chalpy i bryki. Firma jqk firma 3a robic ale atmosfera jak w Aushwiz bo z niedaleko wlascicielepochodza bodajze z raciborza :)

Czy pracodawca T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Daris

Szkolenia??? Haha tam się tylko lampeczki liczą a nie pracownicy.

Nieznany

NIE POLECAM, tyranie za małe grosze, po drugie kilka osób nieźle kabluje za byle co i mocno wchodzą w zady całego szefostwa. Najgorsza firma w której pracowałem. Brak szacunku przede wszystkim. Nie Polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
Moonwork Marcin Marciniak
logo firmy Pracownik budowlany - kostka brukowa
TROBA UG Personaldienstleistungen
logo firmy Komisjoner bez języka
HR Navigator
Daria

Witam, to ponownie ja. Zwracam honor ludziom którzy tak oczerniali ta firmę. Powiem szczerze że do roku czasu pracy w tej firmie na prawdę nie było nic nie pokojacego odnośnie mojej osoby i mojego faceta, wręcz przeciwnie wszystko się wydawało bynajmniej że jest tak jak być powinno lecz nastał piękny dzień w którym tak(usunięte przez administratora)zagroziła mojemu facetowi w ostatni dzień pracy przed urlopem że cofnie nam urlop z takiego powodu że nie przyszłam do pracy w tym dniu z powodu ogromnego bólu który zgłaszałam dzień wcześniej szefowej (i byłam nawet na pogotowiu po pracy). (usunięte przez administratora) skoro źle się czuję to jakim prawem mogę się wybierać na urlop??? I od tamtej pory po powrocie z urlopu oczywiście atmosfera panowała jaka panowała, falszywosc (usunięte przez administratora)temat zaistniałej sytuacji przebiegła tak że mimo iż byś wymiotowal, miał biegunkę, gorączkę i inne rzeczy na raz, to i tak masz przyjść do pracy żeby się pokazać(usunięte przez administratora) aż racza przyjść do pracy (pracę zaczyna się od 5.40-6.00 a (usunięte przez administratora) zaczyna się schodzić dopiero od 8, drugi ok 11). Starzy pracownicy przychodzą chorzy do pracy bo boją się o konfrontację(usunięte przez administratora) gdyż w tej pracy porostu nie można chorować, a spróbuj się sprzeciwić którejś(usunięte przez administratora) to od razu "siadają" na człowieka i próbują niszczyc go psychicznie i wymeczyc fizycznie. Tak też i było w naszym przypadku gdy zaczęliśmy się buntowac odnośnie pracy jednego pracownika który jest pupilkiem szefostwa, któremu można wszystko w tej firmie łącznie z tym że może w trakcie pracy sobie robić przerwy (stanąć, oprzeć się i tak 10min po kilka razy w trakcie jednej "lekcji") a niemal wszyscy chodza nawet na przerwach pracować (co niektórzy to nawet na przerwy nie schodzą) bo nie wyrabiają norm które są bujną fantazja (usunięte przez administratora), a jak przychodzi kontrola z HELLI to wtedy zamieszania robią bo trzeba robić według normy które są z góry narzucone przez HELLE czyli firmy dla której to T+D jest podwykonawca i muszą się stosować do zasad wyznaczonych przez HELLE,( HELLA norma na tische V6/V7-100szt/38min a T+D norma tische v6/v7 - 100szt/18min 18s (209szt/38min) na 3*). Dziwnym trafem po zgłoszeniu skargi na pupilka ktoś ukradł (bo inaczej tego nazwać nie można) mi mój kabelek ESD który na początku pracy dostajemy od firmy które mają przyczepione etykiety z naszymi nazwiskami, kabelek był przyczepiony w przypisanym do mnie stanowisku, za który szefowa domagała się ode mnie zapłaty za ten kabel mimo że każdy doskonale wie kto ten kabel zabral (niestety za rękę nie złapałam więc pisać nie będę kto). Kiedy w bardzo delikatny sposób powiedziałam że przecież ja tego kabla nie zgubiłam tylko mi ktoś go zabrał, (usunięte przez administratora) na mnie wrzeszczec (cała firma słyszała) pracownicy byli aż w szoku w jakim stadium była ona a mało tego do uniesienia doszła druga, mnie wręcz sparalizowalo. Zero wstydu i kultury a o poszanowaniu do drugiego człowieka to już nie wspomnę. Oczywiście nie dam się ponizac a już tym bardziej nie przez takie blondi coś, na drugi dzień zanieslismy wypowiedzenie w trybie natychmiastowym. To było trochę o mnie, a jeszcze nie wspomniałam jak mój facet dostawał (usunięte przez administratora)za coś czego nie zrobił on tylko pupilek, a jak się wydalo już że to tamten zrobił to od razu (usunięte przez administratora) przychodziła i tłumaczyła czemu on tak zrobił, od kad mój poszedł na lagier i na kierowcę to pupil niemal za każdym razem podkladal mu świnie. W rozmowie z(usunięte przez administratora) wyszło na jaw za co się dostaje w tej firmie podwyzki i za co jest się szanowany przez GÓRĘ, niniejszym chodzi o donoszenie na innych pracowników tak jak w.w. pupilek (dlatego nie dziwcie się że najwięcej zarabia A najmniej robi). (usunięte przez administratora) Na koniec naszej współpracy mimo zapewnień szefa że będa opisane stanowiska na których się pracowało w świadectwie pracy takowe się nie pojawiły. To było tak w skrócie. Podsumowując NIE POLECAMY A do wszystkich którzy tam pracują: NIE DAJCIE IM SIĘ! ;D

bajeczka
@Daria

Mądry Polak po szkodzie. Trzeba słuchać starszych i wszystkich! To jest tylko kwestia czasu, żeby zauważyć to co się w tej firmie dzieje.

Onaciepokona
@Daria

Daria brak słów ile potrzebowaliscie czasu aby dostrzec to co inni widzieli po miesiącu czy po dwóch. Każdy o tym mówił, każdy to widział nie trzeba było do tego geniusza że... Jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) nie bez powodu wszyscy mówią o nim kabel i nie bez powodu każdy uważa na słowem wypowiadane przy nim. Jego nocne zmiany wyglądają tak że siedzi na telefonie przegląda internet - a przecież tel nie można używać w pracy. Zajada smaczne przekasi - a nie można jeść w pracy po to są przerwy (usunięte przez administratora) Jeśli chodzi o(usunięte przez administratora)a to może robić co chce i robi śmiejąc się przy tym i robi to na oczach innych nie przejmując się niczym bo przecież jemu wolno! Jest inaczej traktowany niż reszta! Gratuluję wszystkim którzy tą firmę opuścili i nie dają się wyzyskiwać:)

Obserwator
@Daria

Żal. Zgłoś się do psychologa jak najszybciej

Daria
@Obserwator

Możesz uzasadnić swoją odpowiedź???

Szalona

Lata lecą a główne 3 gwiazdy są tam nadal. Przykre jest to jak rodak traktuje rodaka.

Hmmmm

Witam byłam tam z narzeczonym dwa miesiące i stanowczo za długo! Zgadzam się ze wszystkim co napisano poniżej! Tak zwany pupilek 'ma ochotę na każdą nową i młodą' ale nikt nie pisze o dwóch NAJWIĘKSZYCH PUPILKACH CZYLI W SKRÓCIE AM, fałszywce, lizydupy i to przez nich normy są niedowykonania! Jak można trzepac się składając lampkę? ????Lub puszczać lampki niezbyt dobre, zganiając na innych????Ci co wiedzieli wiedzą o co chodzi.. Śmiech na sali.. O wypłacie nie wspomnę.. NIE POLECAM ZDECYDOWANIE!

Dadol
@Hmmmm

Jak to nikt o nich nie pisze? Pierwsze komentarze są tylko l latrynie i pyzie

Anonimek

Wszystkie komentarze poniżej to prawda. Praca jest bardzo monotonna i nudna. Nie można w ogóle rozmawiać, atmosfera jest straszna na zakładzie. Praktycznie cały czas robi się to samo, na jednej maszynie. Normy są bardzo wysokie, tempo pracy bardzo szybkie. Liczy się każda sekunda, nie można na chwilę stanąć i odpocząć bo szefowa traci lampki, straszy że nie wypłaci wynagrodzenia bo nie będzie miała z czego. Wynagrodzenie pomimo tego że jest w umowie zapisane do 10 dnia miesiąca wypłacane, zawsze jest po 10,jesli 10 wypada w sobotę to wypłata dopiero jest na koncie w poniedziałek lub wtorek. Podwyżki to 50 centów. Pracuje się po 10h, nadgodziny nie sa dodatkowo płatne. Z czystym sumieniem NIE POLECAM.

Łukasz
@Anonimek

Napisałeś dość szczegółową opinię choć nie jest zbyt pochlebna. Wspominasz, ze normy są wysoko ustawione. Czy jest możliwość ich zrobienia, żeby uzyskać premie lub inną gratyfikacje finansową?

...
@Łukasz

Niestety premii za wykonanie swojej pracy ponad normę nie dostajesz w tej firmie. Liczą się tylko gwiazdki

...
@Łukasz

A normę oczywiście że da się wyrobić początkowo, sam odpowiedź sobie na pytanie czemu pracownicy muszą pracować na przerwach..

@Łukasz

Są wyliczenia procentowe do podwyżki, podwyżka to 50 centów która wychodzi przy bardzo wysokich normach około co pół roku. Normy da się zrobić ale są dwa razy większe niż powinna być, z czego wtedy trzeba pracować na przerwach lub zostawać po pracy :)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY?

M

O co dokładnie pytasz?

M

Masz rację

Anonimek

Nie musisz, bo i tak nie można rozmawiać

Anonimek

Do pracy przychodzi się wcześniej, jeśli przyjdziesz równo z dzwonkiem szefowa powie, że się "spóźniłeś" i wyślę do domu. Ludzie pracują na przerwach bo mają tak wysoka normę. W piątki po pracy jest darmowe sprzątanie, gratis dla firmy od pracowników , ponieważ sprzątaczki sprzataj tylko podłogi gdzie nie ma maszyn, a ludzie muszą resztę

Marzena

Już od ponad roku nikt nie napisał nic nowego na temat pracy w T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY. Są tu jacyś obecni pracownicy firmy? Zachęcam do wypowiadania się.

Przepracowalem tam 7 lat, nie bede sie wypowiadal. Jezeli szukacie pracy bezposrednio w firmie niemieckiej na umowie niemieckich, to prosze o kontakt. Praca polega tez na pakowaniu ale wyglada duzo inaczej, normalny czas pracy. Pary ktore chca pracowac tez mile widziane.

Xx
@anonymous

A mozna namiar na Pana?

Barbara

Pracowałam tam z mężem miesiąc, pojawiły się okoliczności, dzięki którym decyzję o ucieczce podjęliśmy w kwadrans, a w godzinę miałam spakowane bagaże i mieszkanie doprowadzone do porządku, jakiego nie zastaliśmy wprowadzając się tam. Nikomu nie życzę takiej pracy jak tam i takich współpracowników, którzy gdyby mogli to rękę pracodawcy wsadzili by w wiadome miejsce po jelita. Para o której wszyscy wspominają, jest dokładnie taka jak piszą. Nie rozumiem jak można prowadzić takie życie. Poranna zmiana, później na biegu do sklepu, i w sumie po godzinie musisz kłaść się spać, a w naszym przypadku, na połamanym łóżku, które dodatkowo posklejane było taśma. Mieliśmy problem z drzwiami i okazało się, że szefowa bez problemu wchodzi do mieszkania pod naszą nieobecność, również do pokoju zknieye na klucz. Klucz który w tamtym momencie spoczywał w mojej kieszeni. O samej pracy powiedziano już chyba wszystko, gorzej być chyba nie może. Dzięki Bogu, że mimo tego co mówili, nam udało dostać się nowe koszulki, nie po kimś ????

Sow
@Barbara

Ta praca jest dla ludzi którzy są po prostu życiowymi niudacznikami. Normalny człowiek nie prowadzi takiego życia. Dobrze Pani zrobiła uciekając stamtąd. O tej parze nie ma co wspominać, takich ludzi trzeba unikać, to parapety :) pozdrawiam

@Barbara

Masz rację ja gdy się wprowadziłem musiałem posprzątać kwadrat a gdy uciekałem zrobić to samo plus ściany pomalować jaja banda gnoju

Patka

Najgorsza firma w jakiej byliśmy! Uciekliśmy po tygodniu! Ludzie z dała od tego szitu !

Marzena

@cesarz1989, zależy mi na tym, aby opinie osób pracujących w firmie pojawiały się na forum, oraz były rzeczowe i prawdziwe, ponieważ wtedy mogą pomóc innym osobom poszukującym zatrudnienia. @Lagerist, a czy zwróciłeś uwagę przełożonym, że brakuje potrzebnych rzeczy oraz wody? Może pracownicy powinni we własnym zakresie zorganizować potrzebne im materiały, a pracodawca zwróci koszty zakupu?

Sow
@Marzena

Pracodawców nie interesują pracownicy tylko lampy! Wodę oraz wiatraki (ponieważ jest tam tragiczna temperatura) należą do obowiązku pracowników, No chyba ze będą pili wodę z kranu, bo kran tam jest. Proszę się tam zatrudnić i wtedy wchodzić w dyskusje. Niech pani czyta ze zrozumieniem wypowiedzi pracowników może wtedy nie będzie Pani cały czas zadawać tych samych głupich pytań. A co do zwracania kosztów, to szefowa liczy sobie nawet za korzystanie z pralki na co oczywiście nie wystawia żadnego kwitu, a powinna pobierając pieniądze za wszystko co jest możliwe. Moze kiedyś jakiś grupowy pozew? :)

Cała prawda
@Sow

Praca w t+d była moja 4 praca w Niemczech. W każdej wcześniejszej firmie woda była zawsze dostępna dla pracowników bezplatnie. W każdej pracy przerwa była świętością i nikt nie miał prawa pracować na przerwie! Żaden pracodawca nie wymagał przychodzenia wcześniej było to zakazane ale nie w t+d Płacąc za mieszkanie ZAWSZE otrzymywałam potwierdzenie jeśli było to mieszkanie od pracodawcy lub było to uwzględniane na rozliczeniu miesięcznym. Jak widać w t+d rzadzi się swoimi prawami bo liczą się lampy a ludzie to tylko pionki które się zmieniają. Atmosfera tragiczna jeden drugiemu wrogiem.

Luki
@Marzena

My z chłopakiem odchodząc również chcieliśmy potwierdzenie jakieś ze płaciliśmy za mieszkanie. Szefowa powiedziała ze nic nam nie da bo to jej mieszkanie i nic nam się nie należy. Czyli okradała nas.

Lagerist
@Marzena

Marzena komu zwracać uwagę i ile można Oni są niereformowalni i tyle w temacie

Marzena

@cesarz1989, piszesz z własnego doświadczenia? Możesz o tym coś więcej opowiedzieć, jak wyglądały zastane warunki, do czego masz zastrzeżenia? @Pola, mobbing to bardzo poważne oskarżenie, czy faktycznie zastraszanie pracowników miało miejsce? Czy w jakiś sposób reagowałaś na takie sytuacje? @Ona, czy faktycznie warunki pracy są tak restrykcyjne? Możesz zdradzić, na jakim stanowisku pracowałaś?

@Marzena

Poczytaj sobie wszystkie komentarze to będziesz wiedzieć o co chodzi w tej firmie. Po co pisać sto razy to samo. Na jakim stanowisku? Hahhaa tam każdy robi cały czas to samo, każdy jest nikim. A jak chcesz wiedziec tak dokładnie to złóż cv i życzę miłej pracy, pozdrawiam

Ona
@Marzena

Wszystko co jest napisane poniżej to prawda. Jedz zobacz to na własne oczy a później dorzucić swoją opinie. Powodzenia!

cesarz1989
@Marzena

Podaj swój e-mail to Ci wszystko napiszę. Albo lepiej telefon. Bądź na FB mnie dodaj. Napisałbym Ci ale trwało by to miesiąc. Bo tyle się tego nazbierało

Lagerist

Jedyne co mogę napisać o tej firmie z mojej perspektywy to,że nic nie przysługuje : żadne ubranie robocze, żadne rękawice robocze, nawet co jest bardzo absurdalne nie przysługuje woda przy temperaturach powyżej 30 st.C. Kategorycznie odradzam nawet nie pròbòjcie, to jest dobra rada .Marne pieniądze........nur schnell. Pozdrawiam ????

sow
@Lagerist

zgadzam sie, ludzie ledwo pracuja w takich temperaturach. przykro patrzec jak ludzie daja sie poniewierac i jak człowiek człowiekowi wilkiem. za takie traktowanie ludzi powinno sie zamknac ta pseudo firme.

Ona

Haha praca tam to dno. Każdy dzień jest taki sam pracujesz jak maszynka w milczeniu bo nie można rozmawiać. Wypłata w terminie ale czas spędzony tam to koszmar. Mobbing ponizanie. Wszędzie kable. Lepiej poszukać pracy z Niemcami niż w tym polskim piekielku

Marzena

Bardzo negatywnie wypowiadacie się o pracy w T+D, możecie powiedzieć, z czego wynikają negatywne opinie? Czy osoby z Polski otrzymują taką samą umowę i warunki jak pracownicy lokalni? Czy wynagrodzenie jest wypłacane terminowo? Rzeczowe komentarze będą bardzo przydatne.

Pola
@Marzena

Panuje tam straszny mobing, ludzie traktowani są jak niewolnicy. Praca dla mało ambitnych ludzi. Ci co maja coś w głowie odchodzą.

Zostaw merytoryczną opinię o T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY - Niemcy

• Jak się pracuje w T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY?

Zobacz opinie na temat firmy T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY?

T+D GmbH Brand 10 79677 SCHÖNAU/GERMANY