Bic International B.V

Niemcy

Opinie o Bic International B.V

janosik

A ja jestem z nich zadowolony. Wszystkie papiery załatwione, praca jest ok, wszystko mi wyjaśnili i jak do tej pory jest tak jak mówili. Pracuje w Aachen na plandece. Pieniądze na czas i jest 2000 euro, a czasem więcej - tak jak mówili. Ja nie mam zastrzeżeń do tej agencji. Polecam

Nikos145
@janosik 12.06.2017 10:50

Witam mam tam zacząć czy mozesz do mnie napisac ? Skype budynie 723

Koper
@janosik 12.06.2017 10:50

Janosik podasz jakis namiar na siebie bo tez mam tam jechac

Krzysiek

Witam mam wyjechać do Rheine na ciężarówki system 3/1 i trasy Niemcy-Anglia. Czy ktoś ma wiedzę jak wygląda tam praca i warunki? Mój numer 735974904. Będę wdzięczny za info.

Jędrek

Witam Serdecznie. Szukam pracy w Niemczech jako kierowca. Widzę, że BIC ma dosyć dużo różnych ciekawych propozycji. Jedną z zalet jest podawanie kwot netto. Osobiście "odrabiając lekcję" z zakresu sposobu opodatkowania zauważyłem ogromną różnicę. (Info dla niezorientowanych) Jeżeli kandydat do pracy jest singlem (I klasa podatkowa) to miesięczna kwota WOLNA OD PODATKU wynosi 945 euro. Jeżeli pracownik jest żonaty a żona w Polsce nie pracuje to otrzyma III klasę podatkową, tutaj miesięczna WOLNA OD PODATKU wynosi aż 1.788 euro. Jak widać gołym okiem na tych przykładach mowa nawet o różnicy 843 euro wolnych od podatku (czyli około 120 euro). Jednak BIC jednoznacznie podaje kwoty NETTO. Nie czepiam się tylko po prostu mam wątpliwość co do intencji oferenta pracy. To z ich propozycji: WYNAGRODZENIE 2150 euro netto wypłacane na czas. Pozdrawiam.

majk

janosik ty chyba pracujesz w tej agencji ze tak ich chwalisz to przecież widać ze te wpisy robi ktoś kto w tej agencji pracuje

kiero

A ja pracuje nadal w Sproloo i faktycznie mieli jakieś problemy finansowe, bo spóźniali się z wyplata ale poza tym praca jest ok. Nie wierze ze wiszą tobie 20 000 euro!!! Ile tam pracowałeś, jak oni płacą 2000 euro na rękę? Cos dziwnego piszesz @majk. A pani Mirona jest konkretna i rzeczowa. Pozdrawiam

toms

Kolego Jenny, no i zdecydowałeś się na tą ofertę do Holandii ?

Jenny

Mam do Was pytanie. Dostalem propozycje pracy w jakies holenderskiej firmie transportowej przez ta agencje, 3/1 i 2200e. Czy moze ktos sie wypowiedziec, docelowo może kierowca, który pracuje na holenderskiej umowie. Ogolnie jestem ostrozny, zmeczony jestem niepowodzeniami w kontaktach z posrednikami i pl pracodawcami, zalezy mi na szczerych opiniach. Dziekuje.

kiero...

pracował ktoś może w Krefeld de.jako kierowca C+E przez BIC proszę o szczere odpowiedzi czy warto podjąć prace

marti

witam. kolego mozesz przyblizyc troche szczegółów. zamierzam podjac prace przez te agencje.

Rom

No i świetnie w takim razie, miło słyszeć dobrze rzeczy

Jacek

Wiecie ze zatrudniaja tez dyspozytorow?

Zostaw opinię o Bic International B.V - Niemcy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bic International B.V