Bic International B.V

Niemcy

Opinie o Bic International B.V

majk

big to oszuści i naciągacze uwaga na tą firmę werbują kierowców do upadłych firm takich jak sproloo wyrolowali kierowców na porządną kase i dalej tak robia UWAGAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

maly

Uwaga polowanie do VOS Ittervoort Limburg Holandia Kierowcy strzezcie sie szkoda zdrowia

były

Wow ale bzdura portal. Było wiele konstruktywnych nieprzychylnych opinii a teraz ich nie ma !

majk

janosik ty chyba pracujesz w tej agencji ze tak ich chwalisz to przecież widać ze te wpisy robi ktoś kto w tej agencji pracuje

janosik

A ja jestem z nich zadowolony. Wszystkie papiery załatwione, praca jest ok, wszystko mi wyjaśnili i jak do tej pory jest tak jak mówili. Pracuje w Aachen na plandece. Pieniądze na czas i jest 2000 euro, a czasem więcej - tak jak mówili. Ja nie mam zastrzeżeń do tej agencji. Polecam

kiero

A ja pracuje nadal w Sproloo i faktycznie mieli jakieś problemy finansowe, bo spóźniali się z wyplata ale poza tym praca jest ok. Nie wierze ze wiszą tobie 20 000 euro!!! Ile tam pracowałeś, jak oni płacą 2000 euro na rękę? Cos dziwnego piszesz @majk. A pani Mirona jest konkretna i rzeczowa. Pozdrawiam

toms

Kolego Jenny, no i zdecydowałeś się na tą ofertę do Holandii ?

Jenny

Mam do Was pytanie. Dostalem propozycje pracy w jakies holenderskiej firmie transportowej przez ta agencje, 3/1 i 2200e. Czy moze ktos sie wypowiedziec, docelowo może kierowca, który pracuje na holenderskiej umowie. Ogolnie jestem ostrozny, zmeczony jestem niepowodzeniami w kontaktach z posrednikami i pl pracodawcami, zalezy mi na szczerych opiniach. Dziekuje.

kiero...

pracował ktoś może w Krefeld de.jako kierowca C+E przez BIC proszę o szczere odpowiedzi czy warto podjąć prace

Rom
użytkownik zarejestrowany

No i świetnie w takim razie, miło słyszeć dobrze rzeczy

Jacek

Wiecie ze zatrudniaja tez dyspozytorow?

Zostaw opinię o Bic International B.V - Niemcy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bic International B.V