Bic International B.V

Niemcy

Bic International B.V
2 14

Opinie o Bic International B.V

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

kiero

A ja pracuje nadal w Sproloo i faktycznie mieli jakieś problemy finansowe, bo spóźniali się z wyplata ale poza tym praca jest ok. Nie wierze ze wiszą tobie 20 000 euro!!! Ile tam pracowałeś, jak oni płacą 2000 euro na rękę? Cos dziwnego piszesz @majk. A pani Mirona jest konkretna i rzeczowa. Pozdrawiam

MM
@kiero 26.05.2017 11:42

kiero czy dalej pracujesz w Sproolo?Jak policzysz zaległa wypłate X 2 bo tak też sie zdarza+brak składek ubezpiczeniowych+ brak wypłaty za urlop lub chorobowe to i 20 tysi sie uzbiera

Graf

Przez BIC byłem zatrudniony w Sproolo Selfkant.Na wypłatę po wielu ponagleniach czekasz do 2 tygodni po czasie.Szefostwo nie odprowadza wszystkich składek od wynagrodzenia(zapomnij o niemieckiej emeryturze)Brak zaplecza socjalnego.Ciągniki bez klimy i często z uszkodzonym ogrzewaniem,naczepy wyekspluatowane(uszkodzony abs,eps,opony nacinane aż do drutów.Rotacja personalna ogromna,średnia długość to kilka miesięcy,kandydatów dostarcza non stop BIC International.Ale o tym wszystkim dowiesz się na miejscu jak już poniesiesz koszty dojazdu, bo rekrutacja jest do końca ukryta,a jak podpiszesz na szkoleniu w BIC kilka papierków to potem nie wiesz co zrobić.

anonymous

Przez BIC byłem zatrudniony w Sproolo.Na wypłatę po wielu ponagleniach czekasz do 2 tygodni po czasie.Szefostwo nie odprowadza wszystkich składek od wynagrodzenia(zapomnij o niemieckiej emeryturze)Brak zaplecza socjalnego.Ciągniki bez klimy i często z uszkodzonym ogrzewaniem,naczepy wyeksploatowane(uszkodzony abs,eps,opony nacinane aż do drutów.Rotacja personalna ogromna,średnia długość to kilka miesięcy,kandydatów dostarcza non stop BIC International.Ale o tym wszystkim dowiesz się na miejscu jak już poniesiesz koszty dojazdu, bo rekrutacja jest do końca ukryta,a jak podpiszesz na szkoleniu w BIC kilka papierków to potem nie wiesz co zrobić.

Krzysiek

Witam mam wyjechać do Rheine na ciężarówki system 3/1 i trasy Niemcy-Anglia. Czy ktoś ma wiedzę jak wygląda tam praca i warunki? Mój numer 735974904. Będę wdzięczny za info.

Sebastian
@Krzysiek 05.11.2017 14:44

Hejka, jak ktoś chce w święta i inne dni świąteczne pracować za damski BUT To zapraszam do tej spedycji. Ta spedycja nie mieści się w Rheine tylko w BESTEN, SPEDYTORZY to masakra bo pojęcia ni mają. A ten Bic to z daleka omijać proszę. Pozdrawiam Seba

Jaro

Witam ja pracuję przez Bik Int w Wunstorf/Hanover w firmie Kaufman. Umówili się ze mną, za nocleg zapłacili, dowieźli na bazę transportową i podpisałem umowę bezpośrednio z Niemcem. Potem coś chciałem od nich przez tel. ale już nie odbierali tel, bo w końcu sprzedali mnie i od rozwiązywania problemów masz swojego pracodawcę. Kasa na czas, a jazda jak to jazda. Raz lepiej raz gorzej, a tyrać trzeba. Przed przepracowaniem ratuje nas Niemiecki system pracy max 10 godz i to mi się podoba. Mój nr to 606464132 Jarek

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy podobnie jest w Bic International B.V? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Powiecie coś o swojej pracy w Bic International B.V? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna przed podjęciem wyboru.

Maciej

Cześć mam zacząć pracę w Rheine 2/2 trasy do Francji.Pracował ktoś w tej firmie ? Jakieś opinie ?

Robert

Ja również jestem zainteresowany pracą w firmie i byłbym wdzięczny gdyby ktoś pracujący napisał jakieś wskazówki.

janosik

A ja jestem z nich zadowolony. Wszystkie papiery załatwione, praca jest ok, wszystko mi wyjaśnili i jak do tej pory jest tak jak mówili. Pracuje w Aachen na plandece. Pieniądze na czas i jest 2000 euro, a czasem więcej - tak jak mówili. Ja nie mam zastrzeżeń do tej agencji. Polecam

Zbyszek
@janosik 12.06.2017 10:50

Mam propozycję pracy w tej firmie i biję się z myslami czy do nich iść. Słyszałem opinie że jest to praca na 3/4 etatu. Czy to prawda. Polecasz?

Jędrek

Witam Serdecznie. Szukam pracy w Niemczech jako kierowca. Widzę, że BIC ma dosyć dużo różnych ciekawych propozycji. Jedną z zalet jest podawanie kwot netto. Osobiście "odrabiając lekcję" z zakresu sposobu opodatkowania zauważyłem ogromną różnicę. (Info dla niezorientowanych) Jeżeli kandydat do pracy jest singlem (I klasa podatkowa) to miesięczna kwota WOLNA OD PODATKU wynosi 945 euro. Jeżeli pracownik jest żonaty a żona w Polsce nie pracuje to otrzyma III klasę podatkową, tutaj miesięczna WOLNA OD PODATKU wynosi aż 1.788 euro. Jak widać gołym okiem na tych przykładach mowa nawet o różnicy 843 euro wolnych od podatku (czyli około 120 euro). Jednak BIC jednoznacznie podaje kwoty NETTO. Nie czepiam się tylko po prostu mam wątpliwość co do intencji oferenta pracy. To z ich propozycji: WYNAGRODZENIE 2150 euro netto wypłacane na czas. Pozdrawiam.

majk

janosik ty chyba pracujesz w tej agencji ze tak ich chwalisz to przecież widać ze te wpisy robi ktoś kto w tej agencji pracuje

toms

Kolego Jenny, no i zdecydowałeś się na tą ofertę do Holandii ?

Jenny

Mam do Was pytanie. Dostalem propozycje pracy w jakies holenderskiej firmie transportowej przez ta agencje, 3/1 i 2200e. Czy moze ktos sie wypowiedziec, docelowo może kierowca, który pracuje na holenderskiej umowie. Ogolnie jestem ostrozny, zmeczony jestem niepowodzeniami w kontaktach z posrednikami i pl pracodawcami, zalezy mi na szczerych opiniach. Dziekuje.

kiero...

pracował ktoś może w Krefeld de.jako kierowca C+E przez BIC proszę o szczere odpowiedzi czy warto podjąć prace

marti

witam. kolego mozesz przyblizyc troche szczegółów. zamierzam podjac prace przez te agencje.

Rom

No i świetnie w takim razie, miło słyszeć dobrze rzeczy

Jacek

Wiecie ze zatrudniaja tez dyspozytorow?

Zostaw opinię o Bic International B.V - Niemcy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bic International B.V