ELSTA Elektro-Stahlbau-Planung GmbH

Niemcy

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 2 ocen.

ELSTA Elektro-Stahlbau-Planung GmbH
5 2 6 1

Opinie o ELSTA Elektro-Stahlbau-Planung GmbH

Alicja

Pracujesz w ELSTA Elektro-Stahlbau-Planung GmbH? Jesteś zadowolony ze współpracy z powyższą firmą? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy? Z przyjemnością poznamy Twoją opinię na ten temat.

Natea

ELSTA Elektro-Stahlbau-Planung GmbH jest super mocno

Zenon

Z tą premią ,to jest mały haczyk,a mianowicie nie dostaniecie tej premii w całości.Wypłata premii wygląda mniej więcej tak-po miesiącu pracy dostajecie ok 100E,po pól roku 200 czy 300 po przepracowanym roku całą reszte.Coś pewnie pomieszałem ale tak to wygląda,że nie dostaniecie jednorazowo całej kwoty.Pani Polka w Weimarskim biurze dosyć miła,w sumie ok ale ja nie skorzystałem.Powodzenia.

Zostaw opinię o ELSTA Elektro-Stahlbau-Planung GmbH - Niemcy

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELSTA Elektro-Stahlbau-Planung GmbH