Opinie o Tppc w Niemcy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tppc. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tppc o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tppc w Niemcy

T Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Najlepszy dzień to dzień zakończenia współpracy z tą firmą. Praca bez przerwy siedem dni w tygodniu, w soboty, niedziele, święta. Wypłata? Kiedy się szefowi podoba, raz 20go, raz 30go. Dojazdy do pracy 2-3 godziny - bezpłatne. Umowa? Żaden pracownik jej nie widział na oczy i nie dostał do ręki. Zjazdy do Polski? Zapomnij. Szczerze nie polecam pracy w firmie gdzie pracodawca uważa pracowników za (usunięte przez administratora)

Frodo Nowy wpis

Szef tragedia o wypłaty trzeba się prosić Cwaniak bezczelny myśli że mu wszystko wolno. Brak jakiejkolwiek empatii i ludzkich odruchów liczy się tylko to żeby on zarobił nie ważne jakim i czyim kosztem po trupach do celu. Jedyne co w tej firmie się zmienia to tylko nazwa na Validation

Filip

Ta firma nie warta uwagi Tylko obiecują (8 / 12 tyś) a na koniec miesiąca kombinują .. ( PRACA W NIEMCZECH !...) Stawka za godz. pracy 43,50 brutto a na rękę 30..zł. ( PRACA W NIEMCZECH !...) NIE ma dodatkowych stawek... za pracę w soboty ! i niedziele !.... (Jest jeszcze więcej pracy). ( PRACA W NIEMCZECH !...) NIE ma diet.. ( PRACA W NIEMCZECH !...) NIE ma wyjazdów do Polski prywatnych !.... (Bo MURZYN nie wróci do roboty !...). ( PRACA W NIEMCZECH !...) Wyjazd z hotelu 6/7 rano a powrót 22/24 , liczą ci tylko 6/8 godz i tak cały tydzień / miesiąc. ( PRACA W NIEMCZECH !...) Nie szanują ludzi krzyczą straszą.. że nie zapłacą. ( PRACA W NIEMCZECH !...) (usunięte przez administratora)

K
@Filip

Chłopie ile ty przepracowałeś żeby się wypowiadać .

@Filip

Bo tak jest pracowałem w tej firmie. Codziennie czekanie na "Boga" ( szefa) oczywiście niepłatne bo On ma zawsze czas. Brak informacji gdzie jedziemy i do której będziemy pracować. Pracownicy muszą czekać bo księżniczka (szefowa) robi zakupy oczywiście niepłatne. Brak czasu prywatnego!!! Firma jest totalna porażka!!! Podpisywanie dokumentów w ciemną ( urlop itd. )

@Filip

Zapominałem dodać szefostwo to Karolina (usunięte przez administratora) I Jarosław P.

@Kieras

Nie no jak brak czasu prywatnego, to żart chyba? To kiedy tutaj można normalnie odpocząć? Stawki też są takie jak opisał?

To zatrudnij się w tej firmie to zobaczysz ,:) Powodzenia

@Iwona

Czas dojazdu oczywiście niepłatny średnio 60-80 godzin miesięcznie ( tak było w Niemczech) :((( brak weekendów i kto wie czy do sklepu zdążysz a żeby kupić ubranie to zapomnij

@Kieras

Ale bez sensu. A da radę to wszystko co piszesz jakoś fajnie udokumentować, żeby im rzeczowo to wskazać? Może wzięliby na tę uwagi poprawkę, bo serio to niekorzystne jest

@Iwona

Niestety nie :( możesz zadzwonić zapytać się czy dojazdy do pracy są płatne i jaki jest zasięg pracy od zamieszkania

@Kieras

Nie no skoro piszesz, że nie to raczej to samo odpowiedzą? Bo inaczej to by normalnie było wliczone i nikt pewnie by tego nie zauważył. No ale jeśli chodzi o warunki to już więcej niespodzianek nie ma?

kubus
@Kieras

Az tak zle ? ja rozumiem,ze szpitale biura trzeba czyscic..w roznych godzinach.ale zeby caly dzien po za kwatera to porazka totalna .Widze ich ogloszenie o prace az tylu ludzi szukaja czy to sciema?

Iwona Nowy wpis
@kubus

Chodzi o to odnośnie czyszczenia klimy i wentylacji? Bo to podział na województwa po prostu przy aplikowaniu widzę, że jest ale w sumie to do jakiej lokalizacji?

Jack Nowy wpis
@Iwona

Szef (usunięte przez administratora) zeruje na tym ze przychodza ciagle nowi pracownicy czesto bez znajomosci jezyka, zdani na jego laske

Zostaw merytoryczną opinię o Tppc - Niemcy

• Jak się pracuje w Tppc?

Zobacz opinie na temat firmy Tppc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tppc?

Tppc